Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mój koń i pytania z nim związane

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 9:32 am

Mój koń (wstawię go pod postem) wygląda... Jak straszny rozmazaniec. Staram się tam go smużeniami, tam czymś innym etc, ale nie wychodzi. Myślicie, że to raczej kwestia wprawy (bo oczywiście nie liczę, że po moim pierwszym w życiu "cieniowaniu" nie wiadomo co mi wyjdzie), czy raczej mam złą technikę (powinnam tego więcej, tego mniej)? Z góry dzięki Wink

Spoiler:

No, widzicie, jakie paskudztwo ;(
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 9:38 am

Zbyt dużo rozcierania, zbyt mało cieniowania Wink
W sumie to cienie są źle pozaznaczane, zbyt rozmazane.. Obczajałaś jakieś tutki?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 9:51 am

hanka1998 napisał:
Zbyt dużo rozcierania, zbyt mało cieniowania Wink
W sumie to cienie są źle pozaznaczane, zbyt rozmazane.. Obczajałaś jakieś tutki?
No właśnie, tylko jak dokłednie zrobić to "cieniowanie"? scratch No bo niby obczajałam jakieś tutki, np. ten vernille.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 9:53 am

Nie rozumiem Wink Po prostu kładziesz światła i cienie tak, jak masz to na zdjęciu.. Przejrzyj jeszcze raz te tutki od verni, mi bardzo pomagały Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 10:12 am

Dzięki, przejrzę jeszcze trochę i poczytam jeszcze inne Smile
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostPon Lut 18, 2013 6:43 am

technika jest nie do końca dobra Wink
też tak robiłam na początku, że koń był jedną wielką smugą
najlepiej jest ustawić krycie "rozmazywacza" na ok 10-30 ( zależy od miejsca na koniu, kolorów itp )
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostSro Lut 20, 2013 1:28 am

Kopyta mi sie podobją Smile
zbyt rozmazujesz... czy ty pracujesz na białym tle? jeśli tak radziłabym zmienić na przeźroczyste i jako podkład dać kolor konia Smile
lineart jest z dA wiem bo sama się na nim uczyłam xD jeśli pracujesz w gimpie to mogę ci pomuc, napisz do mnie na howrse login Telly
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostSro Lut 20, 2013 4:01 am

przede wszystkim najpierw popatrz trochę na konie i sprawdź, gdzie w ogóle mają te światła i cienie. Wink nie wiedząc jak masz coś zrobić to tego w życiu nie zrobisz - proste Wink
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipostSro Lut 20, 2013 4:19 am

ale w miarę kopyta ładnie wyszły Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mój koń i pytania z nim związane Empty
PisanieTemat: Re: Mój koń i pytania z nim związane   Mój koń i pytania z nim związane I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mój koń i pytania z nim związane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytania związane z forum - jak przenosic posty do innego dzialu, jak sprawic by zakladki się nie chowały [edycja moderatora]
» Ciekawostki zwiążane z howrse i naszymi wyhodowanymi końmi ;D
» Trochę ważnych pytan.
» Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?
» Pytania ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: