Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki

Go down 
+21
erreo
Star-x3
Mika_TLR
Minoo
Karolina211
alexandra783
hanka1998
anteek
MsMaja
Athi
AyaKey
Styks
Temperance
Jetrel
Kemishi
avrilka
Szarusia16
Lubelak
Mikim7
EveDallas
LadyArvena
25 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 6:24 am

Wyniki ankiety:
FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki 3047975177

Ogłoszenie wyników miało być 21 marca, ale skoro i tak już widać kto zwyciężył... Wink
NAGRODY GŁÓWNE


Pierwsze trzy miejsca zajęli:
- Mikim 7
- Karolina211
- vernille
Otrzymają oni nagrody główne, zgodnie z KLIK:
Pierwsze miejsce - MIKIM7:
* wspomniany przez Lubelaka super
koń z maksymalnym PG, wytrenowany do końca, z pełnym potrzebnym składem
rzeczy z CR. - ufundowany przez Lubelaka
* umieszczenie skórki na Zagrodzie
* Zestaw Nyks ufundowany przez EveDallas (z zastrzeżeniem, że jeżeli skórka będzie jej się podobała)
* Woda Młodości ufundowana przez Star-x3
* Zestaw Atalanty ufundowany przez vernille
* ZJ ufundowane przez Koszatkę
Drugie Miejsce - KAROLINA211:
* Zestaw Hery ufundowany przez LadyArvenę
* Zestaw Harmonii ufundowany przez Kamil2010
Trzecie Miejsce - VERNILLE:
* 2 ZJ ufundowane przez Mikim7

NAGRODY LOSOWANE

Pozostało 5 nagród, które zostały rozlosowane pomiędzy pozostałych uczestników. A że osób pozostało 6, to dorzuciłam do puli 50 tys Smile
Cała pula nagród pocieszenia wyglądała następująco:
* RP ufundowana przez Devilka (przekazany już do przytrzymania LadyArvenie)
* ZJ ufundowane przez wilczycę1000
* ZJ ufundowana przez Devilka (przekazany już do przytrzymania LadyArvenie
* 2 Fortuny Krezusa ufundowane przez Star-x3
* Promień Heliosa ufundowany przez LadyArvenę
* 50tys ufundowane przez LadyArvenę

Każda osoba mogła zdobyć tylko jedną nagrodę. Nagrody więc rozlosowane zostały pomiędzy:

  1. Ryszarda
  2. PlaybackJunkie8
  3. Ramonth
  4. AyaKey
  5. EveDallas
  6. wercia_d


Losowanie odbyło się TUTAJ.

Wyniki są następujące:


  1. Ryszarda - Promień Heliosa ufundowany przez LadyArvenę
  2. PlaybackJunkie8 - ZJ ufundowane przez wilczycę1000
  3. Ramonth - 50 tys equus ufundowane przez LadyArvenę
  4. AyaKey - ZJ ufundowana przez Devilka (Przytrzymywana przez LadyArvenę)
  5. EveDallas - RP ufundowana przez Devilka (Przytrzymywana przez LadyArvenę)
  6. wercia_d - 2 Fortuny Krezusa ufundowane przez Star-x3




Gratuluję wszystkim zwycięzcom, oraz osobom, którym niestety się nie udało Sad Nagrody zostaną przekazane w najbliższych dniach (sponsor może mieć limit, więc wystawi w poniedziałek).
Wiosenna skórka zgodnie z rozpiską zagości u nas 21 marca.


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Sob Mar 16, 2013 6:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 6:36 am

Nyks zostaje u mnie, a ja idem kombinowac co zrobić żeby móc korzystac ze skórki tymczasowej, amen.
I idę o zakład że nie tylko ja będę miała zastrzeżenia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 6:51 am

Melduję, że nagrody ode mnie czekają na odbiór Smile
FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki 9100140131

Kasę też przekażę, gdy tylko zostanie mi wystawiony koń.


Eve - naprawdę ci się skórka nie podoba, czy po prostu przenosisz na nią swoja niechęć do chłopaków? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 7:05 am

Nie podoba mi się. I mi wszelkie bajery ścinają kompa. A wersja ew dwójeczce woła o pomstę do nieba, obrazki wyglądają wprost paskudnie. I kolory nie są zmieniane, i ogólnie... Ale prosze bardzo, odbierajcie to jako niechęć, czmeu nie ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 7:10 am

EveDallas napisał:
Nyks zostaje u mnie, a ja idem kombinowac co zrobić żeby móc korzystac ze skórki tymczasowej, amen.
I idę o zakład że nie tylko ja będę miała zastrzeżenia.
and
EveDallas napisał:
Nie podoba mi się. I mi wszelkie bajery ścinają kompa. A wersja ew dwójeczce woła o pomstę do nieba, obrazki wyglądają wprost paskudnie. I kolory nie są zmieniane, i ogólnie... Ale prosze bardzo, odbierajcie to jako niechęć, czmeu nie ^^

Jeśli ci się nie podoba to może przestań wchodzić w ogóle na Zagrodę? Co ciekawe nie pasowała Ci moja skórka (zimowa) a teraz nie pasuje Mikima. Dlaczego i za co tak pałasz do chłopaków nienawiścią? Jak zwykle musisz wtrącić swoje trzy grosze dotyczące tego jaka to ty jesteś pokrzywdzona. To jest naprawdę żałosne. Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 7:23 am

Nie będę komentoważ postu wyżej, bo jak widać ktoś daży do kłótni - wyjaśniłam, czemu mi się nie podoba, mam prawo do tego, tak jak każdy miał prawo do zagłosowania na skórke, która uważał za najlepszą.
EDIT: gdzie ja tu napisałam, że czuję się pokrzywdzona...? O.o


Ostatnio zmieniony przez EveDallas dnia Sob Mar 16, 2013 7:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 7:25 am

EveDallas napisał:
Nie będę komentoważ postu wyżej, bo jak widać ktoś daży do kłótni - wyjaśniłam, czemu mi się nie podoba, mam prawo do tego, tak jak każdy miał prawo do zagłosowania na skórke, która uważał za najlepszą.
Wybacz mi Eve,ale jedyną osobą, która zwykle dąży do kłótni jesteś ty Wink Ja również chyba nie skomentuję twojego zachowania,tak trudno ubrać to w słowa..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 7:43 am

Ja informuję, że Harmonię przekażę w poniedziałek - brak wymian Sad
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 7:51 am

Jak już Kamil wspominał, widzieliśmy to od początku, więc nawet nie myślałem, żeby dostać Nyksa od Eve. Very Happy Bardzo się cieszę, że tak dużej ilości osób spodobała się moja skórka - bardzo wam wszystkim dziękuje! FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki 3894492112

Swoje 2 Jabłka wystawię w poniedziałek. (limit) Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 8:16 am

Dla wymagających powstała wersja ECO:
- jest o trochę węższa (900px) i ma trochę mniejsze przyciski;
- wykonana jest w wersji aktualnej forum, czyli PhpBB2;
- jest bardziej "kwadratowa" od domyślnej;
- jedyny problem z ładowaniem się strony może wywołać logo (ładuje się ono tylko raz, gdyż później jest zapamiętywane przez przeglądarkę);
- zawiera ograniczoną ilość tulipanów i śladowe ilości orzechów arachidowych FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki 351549032

Wady:
- aktualnie nie działa formatowanie tekstu na czacie;
- wygląd profili użytkowników jest lekko nieczytelny

Zobacz wersję ECO klikając tutaj!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 9:20 am

Ja najpierw wypytam Mikima jakiego chce konia, wszystko na ten temat. Dodam nagrody dla wszystkich uczestników, ale jeszcze nie wiem na co mnie stać, muszę popaczać.
Mam nadzieję iż Mikim coś poprawi, skórka ładuje się u mnie blisko dwie minuty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 10:58 am

Skoro Eve nie chce dac Nyksa to ja moge go przekazac, chyba mam jeszcze na stanie Very Happy
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 12:09 pm

Mikim - jabłuszko złote już czeka i informuję że na Howrse jestem jako Betty69 Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 1:01 pm

Zestaw Atalanty leci na wymiany, a Ty Mikimie jabłuszka sobie zachowaj, mówiłam - nie biorę udziału dla nagród, a nie chce mi się sprzedawać ich na kasę dla ZM/Sleepa. Smile
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 1:25 pm

vernille napisał:
Zestaw Atalanty leci na wymiany, a Ty Mikimie jabłuszka sobie zachowaj, mówiłam - nie biorę udziału dla nagród, a nie chce mi się sprzedawać ich na kasę dla ZM/Sleepa. Smile

To może przekaże to jakieś twojej znajomej / znajomemu w Howrse, albo prześlę na fundację. Jabłka trafią dla podopiecznych. Co ty na to? =)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 1:31 pm

Znajomych w Hwr nie mam (tylko ja taka głupia jestem i uzależniam się od pikseli Razz), ale pomysł z Fundacją jak najbardziej okej. Ewentualnie zostaw je na jakąś nagrodę na piknik, czy inny konkurs na ZM - co z nimi zrobisz, to Twoja sprawa, są przecież Twoje Very Happy

Kiedy skórka zostanie zmieniona? Koniecznie 21, czy może wcześniej? To pytanie kieruję głównie do administracji, ew. może Mikim ma pojęcie czy da się to przyspieszyć...
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 1:50 pm

Nie zrobie tego w 5 min. Zajmie mi trochę czasu jeśli w tygodniu, a jutro mógłbym to zrobić już całościowo. Pytanie więc tylko do Arveny: Przyspieszymy wiosnę na ZM do 17 Marca? Smile

Jabłka zostawię na piknik (lub coś podobnego ;>) - świetny pomysł Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 11:15 am

Zgłaszam że nagrode odebrałam, idem potworzyć grafikę na kolejną skórke, bo mnie to wciągnęło:P Jesien może? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 11:31 am

O właśnie, będzie konkurs na letnią lub jesienną? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 11:41 am

Kemishi, podejrzewam że na jesienną, na lato może być wiosenna, jak w zeszłym roku Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 12:32 pm

Gratulacje Mikim! FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki 1234489951
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 2:36 am

EveDallas napisał:
Kemishi, podejrzewam że na jesienną, na lato może być wiosenna, jak w zeszłym roku Smile
O,widzę że już urządzasz konkurs na następną skórkę ... : )
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 8:44 am

A ja proponuje (jeśli oczywiście większości pasuje) zmodyfikowanie mojej skórki.

Dokładnie chodzi więc o:
- zamianę tła na jesienne;
- zamianę tulipanów na mlecze, albo same pęki;
- zamianę koloru zielonego na łagodny brąz;

Oraz analogicznie na zimę:
- zamianę tła na zaśnieżony krajobraz;
- usunięcie tulipanów i zastąpienie leżącym na menu śniegiem;
- zamianę koloru na błękitno-biały;

Przy kolejnych konkursach zagroda miałaby tyle zmian w wyglądzie, że byłoby tą męczące. Lepiej przyzwyczaić się do jednego schematu, (tak jak w przypadku aktualnej skorki) i zmieniać tylko niektóre elementy strony. W kolejnych latach wykorzystywałby się po prostu grafiki już użyte. Czyli wiosna-lato;jesień;zima. Co myślicie? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 9:17 am

pysiu, ja nie urządzam konkursu, bo to nie moje zadanie, ale ponieważ ten sposób się sprawdził...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 9:29 am

EveDallas napisał:
pysiu, ja nie urządzam konkursu, bo to nie moje zadanie, ale ponieważ ten sposób się sprawdził...
Sugerujesz więc w ten sposób ,że jestem beznadziejnym grafikiem ? A proszę bardzo,przecież Ty jesteś lepsza od nas wszystkich Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 9:31 am

Mikim, pomysł może i dobry, ale jednak nie wybiegałabym tak daleko w przyszłość, bo póki co nie mamy nawet wiosennej skórki ustawionej.. Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 10:09 am

Cytat :
Gracz Karola211 przyjął Twój podarunek 1 x Zestaw Harmonii
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 10:54 am

vernille napisał:
Mikim, pomysł może i dobry, ale jednak nie wybiegałabym tak daleko w przyszłość, bo póki co nie mamy nawet wiosennej skórki ustawionej.. Very Happy

Rozumiem. To tylko czysta sugestia! Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 11:20 am

Pysia, gdzie ty tam widzisz sugestie że jesteś złym grafikiem?
Ludzie, ogarnijta się!
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 8:51 am

Chyba zrobię z nudów letnią skórkę i jesienną nawte bez konkursów bo ise wciagnełam i mam wen ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» FORUM - Konkurs na skórkę wiosenna
» FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - losowanie nagród losowych
» Konkurs na skórkę wiosenną!
» FORUM - Konkurs "Najciekawsze Opowiadanie" (Wyniki!)
» Głosowanie na skórkę wiosenna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: