Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki

Go down 
+21
erreo
Star-x3
Mika_TLR
Minoo
Karolina211
alexandra783
hanka1998
anteek
MsMaja
Athi
AyaKey
Styks
Temperance
Jetrel
Kemishi
avrilka
Szarusia16
Lubelak
Mikim7
EveDallas
LadyArvena
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 11:33 am

Mikim - z tego co widzę, to masz już uprawnienia. Więc możesz powoli zmieniać Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 12:47 pm

LadyArvena napisał:
Mikim - z tego co widzę, to masz już uprawnienia. Więc możesz powoli zmieniać Wink

Zawsze lepiej spytać, nie? Smile Dobra, zacznę juto. Ale ostrzegam! Że w czasie zmian wszystko może się gorzej niż źle wyświetlać. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 2:01 pm

Rzucacie się jak dwa muły o siano.
Ja przyznam (Mikim nie obraź się proszę Smile ) że zwycięska skórka też mi nie pasuje, ale skoro zadecydował lud, no to widocznie tak musi być. Tak dużo demokracji.
Eve wyraziła swoje zdanie i tyle, nie róbcie tu żadnych insynuacji, że ktoś kogoś prowokuje, ktoś twierdzi, że ktoś inny jest beznadziejny, a także nie rzucajcie tekstów "nie podoba się, to nie zaglądaj!" itd. nie wszystko musi być tłumaczone niechęcią. Ja osobiście mam średnie podejście do chłopaków, a swoje zdanie (choć krótkie) wyraziłam i nie ma w tym żadnych podtekstów. No matko boska ludzie i tak będziecie na Zagrodzie i tak ... Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 9:27 am

Wszystkie zażalenia anulowane


Ostatnio zmieniony przez Ogier12 dnia Sro Mar 20, 2013 10:31 am, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Styks
Przyjaciel Zagrody
Styks


Nick w grze : Styks
Liczba postów : 465
Dołączył : 05/01/2013

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 9:31 am

Jakoś mi to forum do rozdzielczości nie pasi, rozjeżdża mi się, poza tym takie trochę... nie w stylu zagrody :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2619592
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 9:34 am

Zgadzam się z Styksem.
W ogóle wszystko się rozwala. Ja np. nie mam niektórych ikonek, jak się wyświetla że dostałam wiadomość to tylko połowę powiadomienia widać, i ogłoszenia jeżdżą mi po zakładkach. Do tego mam wyświetlane 3/4 Zagrody ._______.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 9:53 am

Wybaczcie, ale... wasze posty są troszkę śmieszne. Laughing

Mikim7 napisał:
Ale ostrzegam! Że w czasie zmian wszystko może się gorzej niż źle wyświetlać. Smile

...co jest wydaje mi się bardziej, niż oczywiste, bo wstawienie skórki nie trwa pięciu sekund.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:05 am

ver, ja rozumiem że mogą być błędy, ale skórka ogólnie nie pasuje moim zdaniem do stylu ZM Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:09 am

AyaKey napisał:
ver, ja rozumiem że mogą być błędy, ale skórka ogólnie nie pasuje moim zdaniem do stylu ZM Neutral

A jaki jest styl forum? Kto go może ogółem nakreślić, żebym skórkę dostosował. Wszyscy mówią o "stylu zagrody". Ale jaki on jest? I wybaczcie, ale na razie dopiero wszystko instaluje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:12 am

Może dlatego, że do tej pory zmieniane były tylko kolory, a teraz zmienione są kody, jakby "formuła" forum. No i sam fakt, że forum jest w nowszym phpbb też sporo zmienia.

Tak czy siak, ja tam nową skórkę podziwiam, nawet jeśli mam do niej zastrzeżenia (choć jest ich mało i póki co nie wychodzę z nimi do ludzi, bo skórka "w budowie"). Mam świadomość, że stworzenie takiej skórki (właśnie z nowymi formułami, kodami i tak dalej) od podstaw to sporo roboty wymagającej dobrej znajomości kodów.

Po prostu każda poprzednia skórka miała zmienione kolory, w porywach do czcionek (oczywiście z szacunkiem do ich autora, bo to też kawał dobrej roboty). Wszystkie były na jedno kopyto, a ta jest świeża, wprowadza coś nowego.

No i wielki plus, że forum w końcu jest normalnej szerokości, że nie ma już tych 1400px, które były naprawdę uciążliwe. Smile

Mikim, wydaje mi się, że chodzi im o typowe dla Zagrody skórki, tak jak wspomniałam wyżej. Zerknij na kandydatów w głosowaniu. Oprócz mojej i Twojej wszystkie są identycznie pod względem ogólnego rozmieszczenia przycisków, ich kształtów i tak dalej... Twoja wprowadza coś nowego, odrzuca choćby szereg przycisków z zaokrąglonymi rogami. Dlatego nie jest w "stylu Zagrody". ;P

+ żeby nie było, długość posta nie wyraża mojego zdenerwowania, ani niczego takiego. XD
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:23 am

vernille napisał:

Mikim, wydaje mi się, że chodzi im o typowe dla Zagrody skórki, tak jak wspomniałam wyżej. Zerknij na kandydatów w głosowaniu. Oprócz mojej i Twojej wszystkie są identycznie pod względem ogólnego rozmieszczenia przycisków, ich kształtów i tak dalej... Twoja wprowadza coś nowego, odrzuca choćby szereg przycisków z zaokrąglonymi rogami. Dlatego nie jest w "stylu Zagrody". ;P

Właśnie o to mi chodziło ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:25 am

vernille - fakt. Chyba o to wszystkim chodzi. Ja staram się odświeżyć zagrodę. Spokojnie! Na czas obecny jak komuś nie pasuje skórka bo jest rozjechana, albo ma dużo błędów niech wejdzie w ten link: KLIK! To zachowana kopia zimowej skórki. (Uwaga czat jest w wersji nowszej - nic na to nie poradzę).

Do wszystkich!: Proszę o wypisywanie wszystkich błędów które
napotkacie! Wszystko poprawię, albo odpowiem dlaczego tak jest.

Do tego wszystkie zmiany będę opisywał w tym wątku! Very Happy

BŁĘDY:
Rozdzielczość Po prawidłowym zainstalowaniu zobaczymy, co i jak.
Napisów na górze strony W TRAKCIE
Znajomi się nie wyświetlają Specjalnie wyłączone, na czas instalacji (Może nie zostaną włączone, gdyż mało kto ich używa, czekam na wasze głosy)
Profile są mało czytelne To przez aktualne ustawienia - wielkie zamieszanie! Z czasem będzie czytelniej!
Login i ranga najeżdżają na siebie i są mało widoczne POPRAWIONE!
Nie widać pogrubienia bo napisy są już bardzo grube POPRAWIONE!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:29 am

Co do błędów to jak chcę wstawić zdjęcie w post czy pogrubić to muszę robić to kodami bo normalnie nie działa. Ale nie wiem czy to na pewno jest błąd.... Neutral


Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:37 am

U mnie działa, więc chyba to coś u ciebie. Jak otrzymam więcej głosów, że u innych tak jest to zajmę się tym, ok? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:45 am

1) U mnie jeśli ktoś ma w nicku literkę, która zjeżdża w dół (j, y, q, p i tak dalej), to nadal ranga i nick nachodzi. Brakuje dosłownie dwóch, trzech pikseli margina/paddinga. Smile

2) A propos nicków - będą takie podświetlone? Teraz brzydko to wygląda, a skórka jest raczej stylizowana na taką "czystą".

3) To raczej propozycja, niż błąd - zlikwidowanie białych odstępów między wypowiedziami na czacie. Nie wiem, jak innym, ale mi to przeszkadza, czat staje się nieczytelny. To oczywiście raczej trzeba poddać głosowaniu, bo może ktoś ma argument, który uczyni ten mój inwalidą. ;D

4) Sam post, aż do linii wyznaczającej podpis posiada jakieś inne tło, prawda? Tak teraz zauważyłam, że obrazek AyaKey nachodzi nieco na to tło (jezu, albo mam zwidy... XD), widać to też przy poście Styksa - że ta linia wchodzi na tło, podpis jest podniesiony albo post obniżony. Razz

Mam bzika na punkcie estetyki, więc będę wyłapywać takie !cenzura!ły, sorry. Mikim, możesz się nimi na koniec zająć... ;D

-----
Pytanie:
a) Wysokość podpisu jest nadal taka sama, tzn ograniczona? Ile on wynosi?

-----

Co do tego pogrubiania - u mnie działa wszystko OK, tzn jak klikam "b" to się pogrubia. Aya, w sumie to kod BBcode, więc zawsze, nawet na "starej" Zagrodzie się posługiwano KODAMI (zabrzmiało jak ciekawostka z czasów prehistorycznych xD).

----

edit: dlaczego niektóre posty są "zielone" a inne "szare"? Np. moje posty, Mikima, AyaKey, w porównaniu do postów Arveny i Styksa w tym wątku..? To ma coś wspólnego z byciem online..? XD
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:50 am


1)Nie masz zwidów XD

2)Tak wiem że na stare zagrodzie tez tak było. Ale jak na starej wstawiałam zdjęcie czy pogrubiałam tekst to było to widać, a teraz widzę tylko kody .__.


Ostatnio zmieniony przez AyaKey dnia Sro Mar 20, 2013 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:51 am

Aya, serio? Tzn jak pisałaś wiadomość i klikałaś bolda to Ci się pogrubiało? Ja nigdy tak nie miałam. O.O

Mikim, teraz dopiero to zauważyłam - nie przesadziłeś trochę z kolorem Mgły? XDD
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:53 am

Serio, myślałam że to normalne. O__O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:54 am

Jeszcze jedno :
Jak mi się pojawia to okienko że dostałam wiadomość to nie ma całego, tylko jest pół x.o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:54 am

Czy dałoby się zmniejszyć / anulować pogrubienie / zmienić kolor na mniej rzucający się w oczy w tytułach postów w wątku? Trochę jakby przeszkadzają w czytaniu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:55 am

Mi się zawsze tylko "b" w znacznikach wokół wyrazu/zdania/frazy pojawiało. ;o

A problemu z wiadomością nie zweryfikuję, bo nikt mi wiadomości nie wysłał. :CCCCC

A co do tytułów, dorzucę pomysł pogrubienia autora... Wink
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 10:57 am

Ja tak nigdy nie miałam. Po prostu jak wstawiałam obraz to się pokazywał, jak pogrubiałam/pochylałam/poskreślałam to też to widziałam ;o

Ver, wysłałam ci wiadomość Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:00 am

A jak wstawiałaś obraz to ikonką, czy hostowałaś i wrzucałaś w znacznikach img?

A co do wiadomości - wyświetla się całe. Smile

Aya, ty masz jakąś inną Zagrodę Razz
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:02 am

vernille napisał:
1) U mnie jeśli ktoś ma w nicku literkę, która zjeżdża w dół (j, y, q, p i tak dalej), to nadal ranga i nick nachodzi. Brakuje dosłownie dwóch, trzech pikseli margina/paddinga. Smile

2) A propos nicków - będą takie podświetlone? Teraz brzydko to wygląda, a skórka jest raczej stylizowana na taką "czystą".

3) To raczej propozycja, niż błąd - zlikwidowanie białych odstępów między wypowiedziami na czacie. Nie wiem, jak innym, ale mi to przeszkadza, czat staje się nieczytelny. To oczywiście raczej trzeba poddać głosowaniu, bo może ktoś ma argument, który uczyni ten mój inwalidą. ;D

4) Sam post, aż do linii wyznaczającej podpis posiada jakieś inne tło, prawda? Tak teraz zauważyłam, że obrazek AyaKey nachodzi nieco na to tło (jezu, albo mam zwidy... XD), widać to też przy poście Styksa - że ta linia wchodzi na tło, podpis jest podniesiony albo post obniżony. Razz (TAK TO POWINNO BYĆ TAKIE LEKKIE ODGRODZENIE - ZOBACZĘ CZY WSZYSTKO W PORZĄDKU)
Cytat :
Pytanie:
a) Wysokość podpisu jest nadal taka sama, tzn ograniczona? Ile on wynosi?
Niby jest ograniczona do 150px, nie wiem czy ma być większa, czy mniejsza (i czy działa xD).

Cytat :
dlaczego niektóre posty są "zielone" a inne "szare"? Np. moje posty, Mikima, AyaKey, w porównaniu do postów Arveny i Styksa w tym wątku..? To ma coś wspólnego z byciem online..? XD
Bardzo bystrze! Abu zobaczyć czy autor postu jest dostępny (aktualnie na forum) wystarczy spojrzeć na nagłówek. Zielony- online. Szary -offline. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:03 am

Ikonką ;P

Może rzeczywiście mam inną zagrodę ;o XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:07 am

O, zgadłam to o byciu online! Co dostanę? Very Happy

Podświetlenia nicków widzę już nie ma, przerw między postami na czacie też... Czuję się, jakbym Ci rozkazywała.. XD

Hmm... póki co rób swoje, poza tym, co zawarłam w postach powyżej, żadnych niedociągnięć nie widzę. Zezwalam na dalsze wprowadzanie zmian. XD
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:10 am

Tytuł posta, już po diecie;
Rozety za piknik tylko na profilu, aby było czytelniej;
Ta zmiana tła w podpisie jest separatorem z dolnym lekkim cieniem. Zobacz na mój podpis za chwilkę Smile


Coś jeszcze? =)

PS> Chciałem żeby Mgła tak pasowała do Snowa i nabrała żywszych kolorów xD (sorry... Razz)


Ostatnio zmieniony przez Mikim7 dnia Sro Mar 20, 2013 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:10 am

Mógłby ktoś wysłać do mnie wiadomość ? Chciałabym zobaczyć czy okienko mi dobrze wyskakuje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:20 am

A mnie się podoba, chociaż kwestia przyzwyczajenia, bo teraz ZM jest taka... inna Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 20, 2013 11:22 am

AyaKey napisał:
Mógłby ktoś wysłać do mnie wiadomość ? Chciałabym zobaczyć czy okienko mi dobrze wyskakuje Smile

Wpisz swój nick, to wyślesz sama do siebie Smile (Forever alone xD) Tylko poczta czasami możne świrować na razie - przepraszam za problemy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Sponsored content





FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» FORUM - Konkurs na skórkę wiosenna
» FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - losowanie nagród losowych
» Konkurs na skórkę wiosenną!
» FORUM - Konkurs "Najciekawsze Opowiadanie" (Wyniki!)
» Głosowanie na skórkę wiosenna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: