Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki

Go down 
+21
erreo
Star-x3
Mika_TLR
Minoo
Karolina211
alexandra783
hanka1998
anteek
MsMaja
Athi
AyaKey
Styks
Temperance
Jetrel
Kemishi
avrilka
Szarusia16
Lubelak
Mikim7
EveDallas
LadyArvena
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Mar 21, 2013 3:50 pm

Mikim, gratuluję Smile

Jedyne, na co mogę narzekać - bo w sumie sama na ciebie głosowałam z tego, co pamiętam XD - to zaokrąglone rogi wszystkich awatarów - u niektórych to absolutnie nie pasuje i niszczy estetykę. Co prawda widzę, że zaokrąglenie duże nie jest, ale jednak JEST. Tak wiec na to narzekać będę XD

No... to tyle XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 5:24 am

Gratuluje wszystkim! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 3:43 pm

akurat Eve muszę poprzeć, ta wersja też mi sie nie podoba, forum jest białe bije po oczach, obrazek na górze jak z marnych blogów o howrse, byłam przyzwyczajona do wcześniejszych ładnych stonowanych kolorków, miałam nadzieje że powrócimy do wcześniejszej skórki albo że wygra konkurs coś ładnego. Tutaj o wygranej zadecydowała chyba bardziej popularność niż praca Wink a wersja Eco jak dla mnie jeszcze gorsza.
+ forum tnie się na tablecie i telefonach
+denerwują mnie te zielone tła niektórych postów (przyjacieli zagrody)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 4:19 pm

Kurczę, nie wiem, co Wy macie za komputery, telefony, tablety, czy co tam... Mi forum śmiga nawet na kompie, którego używałam ja jako gówniara, a ojciec jeszcze przed moimi narodzinami... Wnioskuję, że sprzęt ma lat minimum 17, więc nie jest jakiś wypasiony, tym bardziej, że to składak. A problemów nie ma, nawet jakbym chciała być wredna i wynaleźć coś w stylu "czcionka jest za mała", to... nie mam, nie znajdę czegoś takiego... o_O
Na fonie też działa bez zarzutów. Xperia P - OK, Xperia T - OK, nawet mój stary ch@t 335, którego nijak nie mogłam zmusić do odczytu jakiejkolwiek strony - działa dobrze, jak na swoje możliwości.

Czy Mikim wygrał dzięki popularności? Wątpię. Po prostu zrobił najciekawszą skórkę. Wspominałam już o tym - wniósł coś świeżego, a nie tylko pozmieniał kolory przycisków, jak to się robiło dawniej (tutaj znów szacunek dla pysi, która te skórki robiła).
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 5:24 pm

wolałam zmiany tych kolorów, tutaj popatrzę 10minut i jestem zmęczona oglądaniem bieli, tuż obok jakby przygnity zielony.

komputery tablety telefony normalnie i na codzień sprawne, Xperia Z, Xperia 10 mini Pro, Samsung Wave GT-S8500, LG GT500, na kalkulatorze używanym przez ojca nie próbowałam, tablet mam Asusa Transformer 3
na komputerze działa dobrze na laptopie HP i Asusie także.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 3:01 am

Mika_TLR napisał:
wolałam zmiany tych kolorów, tutaj popatrzę 10minut i jestem zmęczona oglądaniem bieli, tuż obok jakby przygnity zielony.

Zgadzam się. Potem jak zejdę z kompa to od patrzenia na tą biel aż mi oczy łzawią. ;_;
-----------------------
Tak w ogóle to mi dalej wyskakują te okienka jak mam nową wiadomość i teraz tego komunikatu w środku to już w ogóle nie ma .___.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 3:06 am

Łzawią Wam oczy? Ja mam jasność monitora na 100% i siedzę praktycznie nosem w monitorze a nie mam takich problemów. No ale każde oko jest inne.
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 6:01 am

nagrody wystawione
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 7:58 am

ApplePie napisał:
Łzawią Wam oczy? Ja mam jasność monitora na 100% i siedzę praktycznie nosem w monitorze a nie mam takich problemów. No ale każde oko jest inne.

hm. ze wzrokiem zasadniczo nigdy nie miałam problemu jeśli chodzi o te przechodzone testy- każdy je odbębnia
ale raz miałam wypadek podczas którego strzeliłam sobie w oczy (w 1, drugie zdąrzyłam zamknąć) sprayem z grupą nitrową -NO2 nie wiem dokładnie co to był za związek... nie wiem czy to był nitrobenzen, nitrometan no nie wiem co tam do farb/sprayów dodają, ale nie ważne. miałam erozję boczną rogówek, wybarwiała mi się powieka i na oku pojawiała się poświata pourazowa, ale wszystko się zrosło i przeszło i mało prawdopodobne żeby to dlatego oczy mi się szybko męczyły, chociaż musiałam chodzić z przewiązką na tym chorym oku, spałam 20godzin dziennie, po 1,5 miesiąca widziałam w obydwu oczach różne barwy Very Happy - miałam po prostu różnicę w kolorach. teraz jest dobrze.
ale jak mówię, biały to jak czerwony, bardzo silnie działa i jest bardzo męczący.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 1:36 pm

Można by usunąć informacje o zmianie posta? v Oto v
FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Ffffyl
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 1:38 pm

Ogier tak jest na każdym forum i wątpię aby dało się wyłączyć XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 1:51 pm

Apple - nie widziałem tego wcześniej O-o
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 2:13 pm

Ogier12 napisał:
Można by usunąć informacje o zmianie posta? v Oto v
FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Ffffyl

musi być info o edycji Razz
wyobraź sobie sytuacje że ktoś w danym poście nałgał, nabluzgał i jeszcze nie wiadomo co tam narobił
przez to zrodziła się w danym wątku wojna
jak przychodzi do karania człowieka który wywołał
nie ma dowodów bo ktoś edytował swój post na tekst "kocham wszystkich"
nikt mu nie udowodni edycji bo, nie ma po niej śladu Wink
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 4:00 pm

a ja mam takie pytanie, na poprzedniej wersji był taki super przycisk przy temacie wątku, który przenosił idealnie do postu, który czytało się podczas ostatnich odwiedzin i można sobie było spokojnie zobaczyć, co ludzie naprodukowali od tego czasu bez grzebania się w stronach. Teraz go coś nie widzę. Wróci?

edit: okej, widzę, że wróciło. chyba przez zmianę skórki wszystko się przeglądarce zapomniało (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Wercik C.
Nowy
Wercik C.


Nick w grze : _werka000_
Liczba postów : 4
Dołączył : 25/03/2013

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostPon Mar 25, 2013 10:29 am

Według mnie wszystkie skórki były śliczne, oczywiście ta też Very Happy
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Mar 28, 2013 9:00 am

Nie ma co dużo narzekać. Zgadzam się z Karolina211 - trochę denerwujące są brzegi avatarów. Ale tak to skórka jest piękna Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Mar 28, 2013 10:11 am

A mi się bardzo podobają te zaokrąglone brzegi,awatary są ładniejsze Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
nikushimi
Nowy
nikushimi


Nick w grze : nikushimi
Liczba postów : 39
Dołączył : 19/02/2013

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Mar 28, 2013 11:09 am

Ta skórka jest ogólnie perfekcyjna, strasznie mi się podoba, włącznie z tymi brzegami. :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2621307
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Mar 28, 2013 11:55 am

I mi się bardziej zaokrąglenia podobają, bo dodają skórce delikatności.. A jeśli ktoś umie myśleć, to zrobi sobie i avatar z zaokrągloną ramką... ;d
Powrót do góry Go down
juliaw2002
Już coś wie
juliaw2002


Liczba postów : 120
Dołączył : 23/12/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostPią Mar 29, 2013 5:47 am

Napewno skórka mikima, wypędzi myśli o zimie w Polsce Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2708157
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 2:10 am

Skórka Mikima jest ładna. Gratuluję wszystkim Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 2:26 pm

vernille napisał:
Kurczę, nie wiem, co Wy macie za komputery, telefony, tablety, czy co tam... Mi forum śmiga nawet na kompie, którego używałam ja jako gówniara, a ojciec jeszcze przed moimi narodzinami... Wnioskuję, że sprzęt ma lat minimum 17, więc nie jest jakiś wypasiony, tym bardziej, że to składak. A problemów nie ma, nawet jakbym chciała być wredna i wynaleźć coś w stylu "czcionka jest za mała", to... nie mam, nie znajdę czegoś takiego... o_O
Na fonie też działa bez zarzutów. Xperia P - OK, Xperia T - OK, nawet mój stary ch@t 335, którego nijak nie mogłam zmusić do odczytu jakiejkolwiek strony - działa dobrze, jak na swoje możliwości.

Czy Mikim wygrał dzięki popularności? Wątpię. Po prostu zrobił najciekawszą skórkę. Wspominałam już o tym - wniósł coś świeżego, a nie tylko pozmieniał kolory przycisków, jak to się robiło dawniej (tutaj znów szacunek dla pysi, która te skórki robiła).
Dokładnie,mi nawet na tablecie (Samsung Galaxy Tab 2 10.1) śmiga śmiało,nawet czacior działa:)
Skórka Mikima jest piękna - nic nie mam do zarzucenia a o zaokrąglone rogi się nie martwię bo mam przeźroczysty awatar Very Happy
Poza tym to,ze Mikim wygrał dzięki popularności jest jednak dla mnie bzdurą totalną,której komentować nie będę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 10:13 pm

Może by tak zamknąć ten watek? A zastrzeżenia w odpowiednim temacie w błędach, propozycjach i sugestiach? Chociaż z tego co widze to błędy jak były tak sa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki   FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki - Page 5 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - wyniki
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» FORUM - Konkurs na skórkę wiosenna
» FORUM - Konkurs na wiosenną skórkę - losowanie nagród losowych
» Konkurs na skórkę wiosenną!
» FORUM - Konkurs "Najciekawsze Opowiadanie" (Wyniki!)
» Głosowanie na skórkę wiosenna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: