Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Anime

Go down 
+8
aurora121
Ejli
Katrina123
Sakura
Ayame
PlaybackJunkie8
Layzy
CzekoBoom
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 I_icon_minipostPią Sty 17, 2014 3:12 pm

Star, właśnie widzę po podpisie, że nie jestem osamotniona w swojej sympatii do Kuro Wink.

Sekai ichi hatsukoi - kurde, rozwaliło mnie to anime. Oglądałam dość sporo yaoiców, ale ten tytuł zaczął denerwować mnie po kilku odcinkach. Zrezygnowałam i nie dotrwałam do końca.

Maoyuu Maou Yuusha - oglądałam, bardzo sympatyczne, tylko za Chiny Ludowe nie mogłam przypomnieć sobie tytułu. Dzięki za memorkę ;>.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 2:24 pm

Co możecie mi polecić za anime do obejrzenia? ;)Za moment skończę nadrabiać Fairy Tail i nie bardzo wiem za co się wziąć. Co mogę powiedzieć... przygoda? Magia? Bo ja wiem?

Te, które już widziałam, a jest ich niewiele.
Amatsuki, Ayashi No Ceres, Bleach, Busou Renkin, Death Note PL, Ghost Hunt, Naruto PL, Naruto Shippuuden, Rosario to Vampire, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Wolf's Rain, Final Fantasy VII - Advent Children, Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, Beyblade, Pokemon Adventures On The Orange Islands, Pokemon, D.N.Angel, Shikabane Hime Aka, Shikabane Hime Kuro, Code Geass - Hangyaku no Lelouch, Code Geass - Hangyaku no Lelouch R2, Fairy Tail, Durarara, B Gata H Kei
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 19, 2014 12:01 pm

Yami no Matsuei - pffffff, na Tanuki same ochy i achy ze strony recenzentki, oceny też bardzo wysokie, a ja nie zobaczyłam w nim nic, oprócz podtekstów yaoistycznych. Nawet rola bohaterów nie pasowała mi do tego, co było w fabule... Który shinigami ratuje ludzi, zamiast odsyłać ich dusze w zaświaty, no który? O_o Chciałam obejrzeć anime na temat bogów śmierci, dostałam jakieś beznadziejne pitu pitu, na którym prawie przysypiałam. Miało być anime o żniwiarzach, nie było nawet jednej sceny 'koszenia' dusz... Strasznie ckliwe, a takich nie lubię.


Oglądałam już tytuły lepsze i gorsze, ale nic nie pobije Gantz. Nie widziałam jeszcze tak obleśnego anime, jak to. Nie polecam, a nawet zalecam omijać szerokim łukiem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Anime
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kto z was ogląda anime...?
» Anime & Manga
» Lista ulubionych anime
» [Anime] Ukochane openingi
» Cartoonime - forum o kreskówkach i anime!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: