Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?

Go down 
+3
Sabula
juliaw2002
Calma
7 posters
AutorWiadomość
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 12:35 pm

Napisała do mnie dziewczyna, że może mi sprzedać objęcia (których bardzo poszukuję). Ale ... ma je na multikoncie. Napisała, że jeżeli nikomu nie powiem, to mi dorzuci RO w prezencie, wszystko wystawione i czeka na moja akceptację. Nic za to nie grozi? Za to, że wiem o multikontach innych osób, ale tego nie zgłosiłam? Wiem, ze to banalne pytanie, ale zależy mi na koncie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 12:41 pm

Multi i tak się nie zgłasza... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 12:41 pm

Calma napisał:
Napisała do mnie dziewczyna, że może mi sprzedać objęcia (których bardzo poszukuję). Ale ... ma je na multikoncie. Napisała, że jeżeli nikomu nie powiem, to mi dorzuci RO w prezencie, wszystko wystawione i czeka na moja akceptację. Nic za to nie grozi? Za to, że wiem o multikontach innych osób, ale tego nie zgłosiłam? Wiem, ze to banalne pytanie, ale zależy mi na koncie.
Cytat :
Witamy,

dziękujemy za zgłoszenie.

W Howrse działa system wykrywający multikonta. Nie ma potrzeby zgłaszania swoich podejrzeń obsłudze gry. Zachęcamy Cię do skupienia się na rozgrywce i dobrej zabawie.

Z wyrazami szacunku,

Obsługa gry Howrse
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 12:41 pm

Huhu nie ma to jak półtoraroczna przerwa od gry xD połowy rzeczy się zapomina xD
Powrót do góry Go down
juliaw2002
Już coś wie
juliaw2002


Liczba postów : 120
Dołączył : 23/12/2012

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 12:42 pm

No niewiem...ale raczej lepiej nie ufać takim osobom.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2708157
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 1:41 pm

Jak wszystko wystawiła to nie ma co się przejmować że Cię oszuka, a to że ma dwa konta to już jej sprawa.
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 1:43 pm

To akurat jej problem. Skoro wystawiła, to nie ma co się przejmować. A multikont i tak nie ma sensu zgłaszać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 10:33 am

multi się nie zgłasza a jak wystawiła to akceptuj chyba nic ci nie grozi Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  948077208
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 11:16 am

bierz przedmioty Smile
jej multikontem się nie przejmuj.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipostWto Gru 03, 2013 12:36 pm

Myślę, że mogę już zamknąć ten wątek. ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?    Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dokarmianie ptaków grozi zarażeniem się chorobą zakaźną
» Czy warto?
» Co warto obejrzeć?
» Warto wysłać?
» Gypse - czy warto zainwestować?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: