Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?

Go down 
+23
Sweet Rabbit
poziomka22
klaudia818
Azarel
Mirelle
Linea2010
Calma
Casablanka
Aglyss
amorkowa
kasiak
Róża-chodowca9
Krysia1
Piękna1999
Aki
nevinowa
Pati...xd
DusiaKoniara
Eamelaa
weila123
ZetkaEmka
Ola Koniara
milandra
27 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 5:06 am

Na jakim koniu jeździcie? Ja na skarogniadej klaczy małopolskiej Herminie w Makowie Podhalańskim.
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 5:10 am

Ja jeżdżę na różnych koniach, ale najczęściej na:
imię: Melania
rasa: Kuc Feliński
maść: Gniada
wzrost: 120 cm
wiek: 10.08 obchodziła 16 urodziny Smile
charakter: W terenie - aniołek, na placu bywa niesforna (zwłaszcza przy skokach przez przeszkody Twisted Evil ). Ma skłonność do jedzenia, zresztą jak każdy koń. Świetnie nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych.

imię: Wiktor
rasa: Kuc Feliński
maść: Siwa Jabłkowita
wzrost: 125 cm
wiek: ok. 6 lat
charakter: Na placu zazwyczaj aniołek, w terenie zazwyczaj diabełek Twisted Evil. Lubi skakać na placu jak i w terenie. Jak się dużo od niego wymaga, wtedy staje się diabelsko zły.

Obydwa konie stoją w stajni w której jeżdżę, czyli w Ramiszowie. Jest to mała stajnia bez nazwy w okolicach Wrocławia.


Ostatnio zmieniony przez Ola Koniara dnia Pon Sie 22, 2011 2:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostCzw Sie 11, 2011 12:21 pm

Ja jeżdżę w niedużej stajni Ulmag pod Warszawą. Bardzo ją polecam. Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? 669040150 Koń, na którym najczęściej tam jeżdżę:
Imię: Bajer
Rasa: Kuc; koń fiordzki
Wiek: ok. 15 lat
Maść: bułana z pręgą grzbietową
Charakteryzacja: Uparty, lubi na ujeżdżalni wchodzić w rogi. Gdy się go opanuje, to jest świetny, ma wspaniały, dość szybki galop. Kocham go.Smile
Powrót do góry Go down
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostPią Sie 12, 2011 1:30 am

Ja jeździłam dwa lata temu :

imię : Perełka
wiek : nie pamiętam ;P
płeć : klacz
rasa - arabo-hucuł

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? 4074547142
Powrót do góry Go down
Eamelaa
Nowy
Eamelaa


Nick w grze : Eamelaa
Liczba postów : 30
Dołączył : 17/04/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostNie Sie 21, 2011 1:06 pm

Ja jeżdżę na dwóch podstawowych koniach ( teraz na jednym bo drugiego sprzedali ;(( )

Imię : Wiagra GB
Rasa : krzyżówka araba z kucem
Maść : Gniada
Inne : lubi sprawdzać jeźdźców Very Happy

Imię : Android GB
Rasa : kf
Maść : Srokata
Inne : trudny na parkurze . Ale podczas jazdy pięknie robi zgięcia i robi ustąpienia Very Happy .

Ja jeżdżę w stajni "Apis" pod Lublinem . Polecam tam jeździć Very Happy
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 1:45 am

Jeździłam na różnych konikach Smile. Między innymi mogę w moją listę wliczyć: dwie haflingerki (Lusię i Lady), wałacha wlkp Dydzia (pełne imię Dygnitarz Very Happy) on ma dosyć dziwna maść, ale to taki tarant zresztą sami zobaczcie KLIK, klacz wlkp Domenę - izabelek i ostatnio jeździłam na gniadym Tamburynie. Moim ulubionym wierzchowcem jest oczywiście Dydziek, ale na jazdach różnie bywa xD.
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 2:51 am

Imię: Atol
Płeć: Wałach
Wiek: 11 lat
Wzrost: ok. 160 cm w kłębie
Maść: Skarogniada z 4 skarpetkami i gwiazdką na czole
Rasa: nie pamiętam, ale chyba wielkopolak
Charakteryzacja: Jest bardzo spokojny,przyjacielski, jeździ się na nim super i wygodnie.

Imię: Groszek
Płeć: Wałach
Wiek: 21 lat
Wzrost: ok. 130 cm w kłębie
Maść: Dereszowata z pręgą grzbietową
Rasa: Konik Polski
Charakteryzacja: Jest spokojny, przyjacielski, jeździ się na nim super, ma bardzo wygodny kłus i niestety jest ślepy na jedno oko, ale i tak jest kochanym konikiem.

Imię: Maciej
Płeć: Wałach
Wiek: 11 lat
Wzrost: 170 cm w kłębie
Maść: kasztanowata z trzema skarpetami (na prawej przedniej nie ma) i wąskiej łysinie
Rasa: koń Wielkopolski
Charakteryzacja: przyjacielski, niestety bardzo wypycha w kłusie, jest koniem do zdawania odznak i ma już chyba 3 zwycięstwa w zawodach

Imię: Nelson
Płeć: Wałach
Wiek: ok. 8 lat
Wzrost: ok. 125 cm w kłębię
Maść: Myszata z pręgą grzbietową
Rasa: Konik Polski
Charakteryzacja: Nie jest za bardzo przyjacielski, nie lubi dopinania popręgu (wtedy zaczyna gryźć), ale ma bardzo wygodny kłus.

Imię: Danuta (Dana)
Płeć: Klacz
Wzrost: ok. 150 cm w kłębie
Maść: Gniada z strzałką na głowie
Rasa: chyba koń Wielkopolski
Charakteryzacja: Ma dosyć wygodny kłus, ale jest bardzo nieznośna i wchodzenie do jej boksu jest bardzo ryzykowne, bo szybko obraca się zadem i kopie.

Jeżdżę w KJ "Atrium" w Swarzędzu


Ostatnio zmieniony przez Pati...xd dnia Nie Lis 13, 2011 11:33 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSob Sie 27, 2011 1:47 pm

jeździłam na tylu koniach, że ponad 60-dziesiątka stuknęła Razz ale mam swojego konia więc go opisze:

Nevin
m. - Nemzeti Lany po Glenstal
o. - Fourth of June po Misiawski (czy jak tam się pisze xd)
koń 100% pełnej krwii angielskiej
gniady z siwymi włosami nad górą linią oczu i nakrapianą pęciną na tylniej prawej nodze.
ok. 160cm
ur. 2 luty 2006r. w państwowej sk Golejewko
od 1 września 2009r. w moim posiadaniu
dość kombinujący, młody ale z wielkim zapałem i talentem do skoków. NIGDY nie wyłamał ani nie zatrzymał się przed przeszkodą. (jest w treningu skokowym)

S-Gulczas
m. - Gracja
o. - Sokół
kuc
kary
ok. 105 cm wzrostu
ur. 24 maja 2004r.
od 4 lipca 2010r. w moim posiadaniu
kucyk z genialną techniką i potęgą skoku. potrafi skoczyć przeskody o wysokości 120cm (w korytarzu) jest moim stajennym pupilem.


Obecnie trenuje u siebie od dwóch lat. Od 2008r. jezdze w sk Golejewko ale od jakiegoś czasu mniej regularnie. W czerwcu zaczęłam jezdzi8ć na sporadyczne jazdy w Leśnym Dworze (Pakówka) ale teraz byłam na obozie tam i mam zamiar kontynułować tam treningi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostNie Sie 28, 2011 2:26 am

To opiszę tu swojego kucyka którego przetrzymuję u dziadka:

Imię: Miętus
Wiek: 10 miesięcy
Płeć: Ogier
Maść: Ciemnogniada Tobiano (w każdym bądź razie podobna ;d)
Rasa: Kuc Szetlandzki
Charakteryzacja: Rozbrykany, przyjacielski, lubi rzepy i marchewki

Jeździć nauczyłam się na starej klaczy babci:

Imię: Fantazja
Wiek: umarła w wieku 25 lat.
Data Śmierci: 05.2010
Płeć: Klacz
Maść: Jasnosiwa
Rasa: Anglik
Charakteryzacja: Była bardzo przyjacielska i spokojna. Uwielbiała skakać przez przeszkody.

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Piękna1999
Nowy
Piękna1999


Nick w grze : Piękna1999
Liczba postów : 20
Dołączył : 27/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostNie Sie 28, 2011 3:12 am

Na tym jadę
Imie:Dzingis Han
W skrócie: Dzinguś
Wiek:około 16 lat
Rasa:Konik Polki
Maść:kawowa w białe plamy
Płeć:Wałach
Charakter: Potrzęś workiem z marchwią i zaraz podejdzie, spokojny, ale psotny koń, tylko pani się odwróci, ten skubie trawe, raz wywiózł małą dziewczynkę do stajni.
A to jest mój ulubiony konik
Imię:Aga
Wiek:Nie znam
Rasa: Szetland
Maść:kara tobiano
Płeć:Klacz
Charakter:Leniwa klacz, boi się bata, tylko go podniesiesz ta galopuje, ucieka przy lonżowaniu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=29340
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSob Wrz 10, 2011 10:01 am

nevinowa - Farciara... Ja nie mam ani jednego konia. Sad
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostNie Paź 02, 2011 7:00 am

ZetkaEmka - ja o mojego pierwszego dopraszałam się 8 lat .. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostNie Paź 02, 2011 7:42 am

Od niedawna jeźdzę tylko na Marion, jest to klacz rasy najprawdopodobniej szlachetnej półkrwi. Ma ona około 5 lat, maść gniada. Jeżdżę w jakimś gospodarstwie. Smile Najprawdopodobniej wydzierżawię ją w przyszłym roku Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostNie Paź 02, 2011 10:01 am

nevinowa napisał:
ZetkaEmka - ja o mojego pierwszego dopraszałam się 8 lat .. Wink
A Twoi rodzice jeżdżą?
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostPon Paź 03, 2011 7:22 am

nie Razz tylko jakiś tam daleki wujek ma stadnine ale z nim w ogóle kontaktu nie mam :p no i tata jedynie jak był młody to na roli pracował to tam konie mieli ale nie jeździł Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostPon Paź 03, 2011 12:09 pm

I się zgodzili? I kupili? A podasz sposoby na przekonanie ich? Shocked
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 9:44 am

po 8 latach tak ;P ja mówiłam tak : podliczając moje wszystekie jazdy i wydane na nie pieniądze to dawno temu kupili byście mi konia i taniej by was to wyszło ... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 6:19 am

Ja jeżdżę na szetlandce bo na fryzie np. się boję bo za wysoko.
Powrót do góry Go down
kasiak
Nowy
kasiak


Liczba postów : 20
Dołączył : 08/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 7:26 am

A ja w dawnej stajni pod nazwa Stadnina koni Runowo jeździłam na ulubieńcach
Imię : Grafita
Wiek : ok 5-6 lat
Maść : chymm coś w typie siwej w chreczce
Inne : Świetna w terenie jak i na padoku ma szybki galop łądnie skacze potrafi pokazać swoje rózki Very Happy

Imię : Her Good
Wiek : 4 lata
Maść : Skarogniady
Inne : Świetny młody wałaszek ładnie galopuje sam się ganaszuje leniuszek w skokach młodziak ma potencjał Smile

Jeżdżę teraz w Stajni Grażyny w Mikorowie (polecam Smile) Hymm ulubieńce także mam 2
Imie : Gaspar
Wiek : Nie mam pojęcia :p
Maść : Kary
Inne : Świtny koń fajnie sie na nim jeździ reaguje bardzo dobrze na łydki czasem potyka się po przeszkodzie Smile

Imię : Hana
Wiek : Nie mam pojęcia
Maść : Skaro gniada
Inne : Świetna klacz łatwa do zebrania czasem ściąga łeb na dół ;p Świetnie skacze choć ma 1 wadę bardzo mocna wyciąga łeb do przodu xd

Tioo tyle Very Happy
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 1:12 pm

2 krotkie przejazdzki na:

Kucyk:
Imie: Loara.
Plec: Klaczka
Rasa: Kuc szetlandzki.
Masc: Siwa Jablkowita.
Charakter - spokojna, tyle powiem. Ta przejazdzka byla zbyt krotka zeby ja lepiej poznac Wink

Kon:
Imie: Tanara.
Plec: Klacz
Rasa: Szlachetna polkrew
Masc: Siwa Jablkowita.
Charakter - czasem spokojna a czasem jak burza Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 12:42 am

nevinowa napisał:
po 8 latach tak ;P ja mówiłam tak : podliczając moje wszystekie jazdy i wydane na nie pieniądze to dawno temu kupili byście mi konia i taniej by was to wyszło ... Wink

I wtedy kupili? A gdzie go trzymasz?
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSob Paź 29, 2011 3:04 am

Na różnysz, ale teraz uczę się galopu na klaczy kuca, Limbie. Swoje 500 kilo szczęścia z 4 kopytami też posiadam-ma na imie Wiliam, to 2, 5 latek, urodził sie w Walentynki
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSob Paź 29, 2011 5:22 am

ZetkaEmka napisał:

I wtedy kupili? A gdzie go trzymasz?

wtedy nie ;P po dwóch miesiącach oglądanie się za końmi tata kupił choć mama się nie zgadzała. u siebie za domem mam swoją stajnie i tam ich trzymam. za stajnią dzierżawie hektarową łąke i z przodu przed stajnią mam jakieś niecałe pół hektara łąki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSob Lis 12, 2011 4:36 am

Imię: Magnum
Płeć: Ogier
Wiek: około 8 lat
Rasa: Szlachetna półkrew
Maść: Ciemnogniada
Wysokość: około 168 cm w kłębie
Charakter: Spokojny, nie wyrywa się ale trochę leniwy : D
Stajnia: "Wolta" w .........
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Go??
Gość
Anonymous



Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Lis 30, 2011 1:37 pm

Przez 2 lata na:
Ciri
14 lat
gniada
Mieszana z rzeźni; superspokojna, leniwa Razz


Przez 3 lata na:
Domikana
8 lat
gniada
angloarab; super fajna Very Happy


Kilka miesięcy
Charelien
16 lat
QH; spokojna, fajna, świetny galop, lubi mnie i ja ją, fajnie możemy robić drifty Razz
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 7:53 am

imię: Chronos
rasa: SP
maść: Kasztanowata
wzrost: a bo ja wiem na oko 165
wiek: ??????????? Nie pamiętam.
charakter: W terenie dzikus na placu taki typowy rekreant mułek ;P
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 2:03 pm

to i ja dopiszę :3
jeżdżę na wielu koniach - na tym tez polega doskonalenie się w jeździectwie. naczęściej to na karym angloarabie z ADHD i codzienną potrzebą strącenia mnie i przysłowionego wbiegania sie na parkurze. dalej to na moim kochanym TGV - typowy muł, świetny w teren i Hamila - SP, całą w łaty, galopo-kłus i cwało-galop Wink
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 11:55 pm

Hmm... Kiedyś jeździłam w stadninie ale teraz jeżdżę tylko na ślicznym koniu fiordzkim koleżanki :3. Taki kochany, starutki muł XD. Ale uwielbia skoki, ma umaszczenie brunblakk i ogólnie wygląda jak grubiutki mustang i jest kochany Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Mirelle
Już coś wie
Mirelle


Liczba postów : 199
Dołączył : 21/09/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 6:53 am

Własnego konia nie mam, bo po pierwsze boję się, że nie dałabym rady (bo opieka nad końmi szkółkowymi, a własnym to różnica), a po drugie to nie mam miejsca ^^ Jeżdżę na różnych - angliki, ale częściej małopolskie. Raz zdarzyło mi się jechać na arabie. Jeżdżę w Stadninie Koni Malutkie.
Powrót do góry Go down
Azarel
Nowy
Azarel


Liczba postów : 32
Dołączył : 31/10/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 7:30 am

Jeżdżę u znajomej : 3 Prywatnie a dot ego za darmo (nie mają jeźdźca na kucyka)
Imię: Samantha
Umarszczenie: kasztanowata z białymi skarpetkami i krechą na łbie.
Wiek: Powyżej 6lat.
Typ: Kuc
Rasa: ? Albo Huculski albo Haflinger
Charakter - ma zdecydowanie za dużo energii którą staram się spożytkować : 3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» na jakim moim koniu najbardziej opłaca się użyć KF?
» Dlaczego jeździsz/nie jeździsz konno?
» ANKIETA - czy jeździsz konno
» W jakim programie rysujecie maści koni?
» Konkurs-historyjka o nowym boskim koniu na Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: