Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ANKIETA - czy jeździsz konno

Go down 
+50
Cena
hanka1998
Asiuu
Sharwyn
Ejli
Clockvise
nelakabala112233
Farabolxd
Chapela
ZetkaEmka
eclaireka
xkropkaxx
olik141
login11
Sweet Rabbit
Pati...xd
Nicoleh10
Ssk
Linea2010
Rose666
Koniara1605
uszatkowa
Madela
Eamelaa
Philipek
Sabula
ilofhorses
Sally21
amorkowa
nevinowa
amru3
Dragona
Sakura
Ola Koniara
Chrupcia
Estrella
Yara...
Hella
Dżaga
pati9100
mevosa
Roxi57
Vakme
Corrida
wizna1
whitewolf
wierszownik
Star-x3
Koralikowa.
LadyArvena
54 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Czy jeździsz konno
Kiedyś jeździłam
ANKIETA - czy jeździsz konno Empty15%ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
 15% [ 44 ]
Aktualnie jeżdżę
ANKIETA - czy jeździsz konno Empty55%ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
 55% [ 157 ]
Mam w planach nauczyć się kiedyś jeździć
ANKIETA - czy jeździsz konno Empty21%ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
 21% [ 61 ]
Nie jeździłam, nie jeżdżę i nie będę
ANKIETA - czy jeździsz konno Empty8%ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
 8% [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 284
 
Poll closed

AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPon Maj 02, 2011 12:32 pm

Kto z was jeździ lub jeździł konno? Bo przeglądając forum wychodzi na to, że duża ilość osób...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Koralikowa.
Już coś wie
Koralikowa.


Liczba postów : 181
Dołączył : 25/02/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Maj 03, 2011 1:28 am

Ja jeżdżę jakieś 3-4 lata, ale z dużymi przerwami, niestety.
Powrót do góry Go down
http://www.gazeta-kenter.blog.onet.pl
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Maj 03, 2011 4:09 am

Chciałabym jeździć ale nie mam niestety jak D:
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Maj 03, 2011 9:51 am

Ja bym chciała ale nie mam gdzie
Powrót do góry Go down
whitewolf
Nowy
whitewolf


Liczba postów : 26
Dołączył : 25/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Maj 03, 2011 10:35 am

Ja jeżdżę tylko w wakacje. Nigdzie blisko mnie nie ma takiej stadniny gdzie można pojeździć, są tylko takie gdzie trzeba mieć własnego konia Sad
Powrót do góry Go down
wizna1
Raczkujący
wizna1


Liczba postów : 65
Dołączył : 24/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Maj 03, 2011 11:58 am

Ja jeżdżę 6 lat, 3 rok z rzędu będę pracowała w stajni rekreacyjnej a jutro zaczynam kurs na instruktora Wink
Powrót do góry Go down
Corrida
Raczkujący
Corrida


Liczba postów : 54
Dołączył : 08/05/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostSro Maj 11, 2011 2:00 pm

Ja, dobre 6 / 7 lat. ale młoda jestem, więc co mi na instruktora? xD
Ale jak jazdy prowadzą, to sama błędy wytykam./ Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Vakme
Nowy
Vakme


Liczba postów : 26
Dołączył : 12/05/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 8:03 am

Ja jeździłam krótko, bo jakieś dwa lata, a zaczęłam, gdy miałam 12. Stadninę (konkretnie niewielkie gospodarstwo agroturystyczne ze zwierzętami wszelkiej maści, włączając w to kozę) mam niedaleko, w sąsiedniej miejscowości, więc nawet w zimie można tam było dojść pieszo.

Cóż, dobre było, ale się skończyło przez kilka nieszczęśliwych zbiegów okoliczności Wink Przyznaję, że nadal wspominam ten okres z nostalgią...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=964986
Roxi57
Nowy
Roxi57


Nick w grze : Roxi57
Liczba postów : 17
Dołączył : 10/05/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 1:50 pm

Tak, jeżdżę regularnie. ANKIETA - czy jeździsz konno 2511873334
Powrót do góry Go down
mevosa
Raczkujący
mevosa


Liczba postów : 69
Dołączył : 18/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 5:53 am

Muszę się Wam pochwalić, że w środę mam pierwszą w życiu lekcję jazdy konnej:D
Mam nadzieję, że przeżyjęVery Happy

Na razie studiuję teorię Neutral
Powrót do góry Go down
wizna1
Raczkujący
wizna1


Liczba postów : 65
Dołączył : 24/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 12:12 pm

Będzie na pewno super Smile
Powrót do góry Go down
pati9100
Nowy
pati9100


Liczba postów : 14
Dołączył : 07/05/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 12:16 pm

Ja zacznę. A tak to jeździłam u kuzynki... czasami...
Powrót do góry Go down
Dżaga
Nowy
Dżaga


Liczba postów : 30
Dołączył : 21/05/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Jazda Konna   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostSob Maj 21, 2011 10:24 am

Uff... ja jeżdżę jakieś 4-5 lat xD
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPon Maj 23, 2011 1:51 pm

Ja jeżdżę niby długo ale strasznie w kratkę. Jak byłam mała (8-10) to jeździłam całkiem dobrze ale potem przestała i od czasu do czasu sobie wsiadłam na jakimś obozie. Postanowiłam się zabrać serio za konie przed poprzednimi wakacjami ale spadłam, złamałam żuchwę i całe wakacje się zrastałam. Skończyło się na tytanowej płytce. Ale ostro się wzięłam za siebie po wakacjach i robię duże postępy. Braki w umiejętnościach nadrabiam wiedzą, w gruncie rzeczy teraz jestem na etapie "jeździec teoretyk" - wszystko wie gówno umie.
Powrót do góry Go down
Yara...
Nowy
Yara...


Liczba postów : 6
Dołączył : 04/07/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Jeżdźiectwo:-)   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPon Lip 04, 2011 9:12 am

No i znów buźka!
:-)
Okey,ja jeżdżę 7 lat:-)
Teraz z krótką przerwą,ale już niedługo...
Udało mi się namówić mamusię:-*
alien
Pozdrawiam:)
Powrót do góry Go down
Estrella
Nowy
Estrella


Liczba postów : 7
Dołączył : 05/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPon Lip 04, 2011 1:48 pm

Ja jeżdżę już około 8 lat, ale niestety z przerwami np. złamana noga : D ANKIETA - czy jeździsz konno 2184292159
Powrót do góry Go down
Chrupcia
Nowy
Chrupcia


Liczba postów : 27
Dołączył : 16/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostCzw Lip 07, 2011 11:44 am

Gdy miałam 5 lat wsadzano mnie na dziadkowego kucyka i tak to się zaczęło Wink
Aktualnie mam 2 własne konie i planuję zakupić klaczkę Paint Horse na której ćwiczę jazdę w stylu western.
Ostatni rok trochę się opuściłam w jeździe, bo matura. Ale teraz nadrabiam Smile Także nie jest źle.
Mam 2 odznaki. Planuję zrobić kurs instruktora Wink
Przy spadaniu (każdemu się zdarza, nie ważne ile by jeździł) zwykle obijam sobie tyłek. Ale bez większych obrażeń Wink
Natomiast moje żebra były potraktowane końskimi kopytami przy nieudanej próbie inhalacji ;] Razz
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostCzw Lip 07, 2011 12:25 pm

Ja jeżdżę 2 lata w małej stajni niedaleko Wrocławia. Teraz wybieram się na obóz jeździecki do Gutowa na 2 turnus.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPią Lip 08, 2011 8:01 pm

Kiedyś dużo częściej jeździłam, niż obecnie. Starałam się robić to regularnie. Niestety, najpierw matura, później studia sprawiły, że miałam coraz mniej czasu na to hobby, aż w końcu na długo zaprzestałam uprawiania tego sportu.

Niedawno po bardzo długiej przerwie wsiadłam na konia, ale nie było to już to, co kiedyś. W ciągu kilku ładnych lat rekreacji konno "udało" mi się spaść tylko 2 razy, także chyba całkiem dobrze sobie radziłam. Teraz, po bardzo długiej, kilkuletniej przerwie, wystarczyła chwila nieuwagi, zbytnie spięcie mięśni i bach! Leżę, jak długa na piachu Razz. Może to była również kwestia zmiany stadniny na inną, niż ta, w której jeździłam, nikogo tam nie znałam i chyba trochę byłam stremowana... a może też spadek kondycji Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Dragona
Nowy
Dragona


Liczba postów : 9
Dołączył : 16/07/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostNie Lip 17, 2011 10:03 am

Ja jeżdżę, ale krótko, bo zaczęłam dopiero przed wakacjami. Też nie miałam gdzie, ale znalazłam całkiem niedawno założoną stajnię 48 km. od mojego domu, i jestem tam za zasadzie pomocy przy koniach. Za ogólnie ich oporządzanie i pomaganie przy prowadzeniu jazd dla dzieciaków mam darmową naukę, z czego się cieszę, jak diabli. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Lip 19, 2011 1:33 pm

Ha, a ja po 4 latach przerwy w piątek idę na konie! bounce bounce bounce
Ciekawe ile razy zaliczę glebę i czy w ogóle coś pamiętam;)
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Lip 19, 2011 2:37 pm

amru3, niby to powinno być, jak jazda na rowerze, powinno się to pamiętać do końca życia, ale mimo to, czasem mogą wystąpić zgrzyty, że tak powiem. Jeżeli długo nie jeździłaś, Twoja postawa na pewno w jakimś stopniu uległa zmianie, a to już jest dużą przeszkodą w osiągnięciu prawidłowego (? - pojęcie względne) dosiadu. Po, bodaj, 5 latach przerwy, wsiadłam niedawno na konia i zaliczyłam glebę, ni w ząb nie potrafiłam zgrać się z koniem, którego dosiadałam, a przecież kiedyś całkiem dobrze sobie z tym radziłam.


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Wto Lip 19, 2011 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Lip 19, 2011 2:51 pm

Też wierzę w to, że to jak z jazdą na rowerze...

Jeździłam wcześniej 3,5 roku około, przez rok niemal codziennie, ale teraz... zastanawiam się czy samodzielnie wsiądęWink Nie wspominając o siodłaniu, bo to będzie dramat. Mam nadzieję, że jak sobie przypomnę to nie opuszczę już tygodnia jazdy konnej nawet;)
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostWto Lip 19, 2011 3:27 pm

Hmmm... Jeżeli ktoś uprawia regularnie sporty, czy ćwiczy na w-fie, jest w tym zwinny, jak gazela. Gorzej, gdy ktoś położył sobie krzyżyk na ćwiczenia i nieco zaniedbał kondycję Razz. Wtedy pojawiają się pewne przeszkody Razz. Ja osobiście nie jestem za bardzo sportolubna, także jest to wręcz oczywiste, że musiałam bardzo dużo stracić przez ten czas ze swoich umiejętności Laughing Co innego mój facet, urodzony sportsman, nie to, co ja, leniuch z natury Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostSro Lip 20, 2011 6:00 am

Jak to napisałaś, to aż mi się głupio zrobiło:D
Regularne uprawianie sportu, wf... No, cóż, czasem chodzę na spacery, kręcę hulahopem i to by było na tyle;) Mam nadzieję że wrócę tu w piątek wieczorem żywa i bez złamań.

Mój chłopak ma to samo, w domu po pracy pompki robi, teraz znalazł sobie jakieś 'jak podciągnąć się 50 razy' i ma zamiar to ćwiczyć.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostSro Lip 20, 2011 7:05 am

Myślę, ze zależy to też od indywidualnych predyspozycji każdego człowieka Smile. Sądzę, że z jazdą konną wcale nie ma tak, jak z jazdą na rowerze, prędzej przyrównałabym to do jazdy samochodem (i tu i tu konie Razz). Jeżeli długo nie jeździsz, musisz na nowo do wszystkiego się przyzwyczajać, uczyć, dostosowywać postawę, itd. Jeżeli ktoś tak, jak ja, jeździł konno rekreacyjnie, nie sportowo, może mieć później jakiś problem z powrotem do tej formy rekreacji (lub nawet sportu), ale kilka godzin przystosowawczej jazdy i znów można poczuć się pewnie i wspaniale na końskim grzbiecie Very Happy. Na chwilę obecną nie mam już do tego tak wielkiego serca, jak kiedyś i nie zależy mi już, prawdę mówiąc na tym, czy wsiądę na koński grzbiet i pogalopuję, czy też nie, także nie przewiduję na razie powrotu do tego. Teraz wolę bardziej popatrzeć na galopujące przez pastwisko stadko rumaków Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPią Lip 22, 2011 2:25 am

Ja jezdze od 4 roku życia. Mam własną stajnie (z dwoma boksami ale mam Very Happy) a w niej Nevina (wałach pełnej krwi angielskiej) oraz kucyka S-Gulczasa (kucyk Very Happy ) oprócz tego trenowałam u ...11 trenerów dlatego mam szeroką wiedze teoretyczną i niekiedy starsze osoby pytają mnie o to jak sobie z czymś poradzić (chociaż sama czasami tego nie próbwałam wiem, jak z tym sobie poradzic.)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostNie Lip 24, 2011 2:35 pm

A ja wrseszcie sprobowalam jazdy konnej <3 a kiedy? Wczoraj Smile
jezdzilam na dosyc wysokim kucu szetlandzkim (moze ma 125 cm wysykosci) o imieniu Loara Smile
Na poczatku trzeslo i balam sie, ze spadne na ten beton xD ale niedlugo potem zaczelo mi sie to bardzo podobac Smile a gdy juz bylam w zywiole, czas mi sie skonczyl.... Sad ale siwa jablkowita klaczka zostanie mi na zawsze w pamieci :3

a jutro jade na rowerze z dziadkiem do stadniny , w ktorej sa same konie, a musze sie najpierw na kucach nauczyc, zeby od razu gleba tak bardzo nie bolala Razz ale najpierw poogladam jak inni jezdza. W koncu moge codziennie jezdzic, bo do stajni mam niecaly kilometr Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Go??
Gość
Anonymous



ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostNie Lip 24, 2011 2:42 pm

Jeździłam.Kiedyś....Na Aminie Sad Już nie jeżdżę od czasu gdy zmarła ANKIETA - czy jeździsz konno 2153337378
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipostPon Lip 25, 2011 1:35 am

Jezu ... Thane - współczuje ! Sad ja bym nie dała tak rady ... ale ona jest i zawsze będzie przy Tobie ! Tutaj - I love you - w sercu Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Sponsored content





ANKIETA - czy jeździsz konno Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
ANKIETA - czy jeździsz konno
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Dlaczego jeździsz/nie jeździsz konno?
» Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?
» [Ankieta] Sytuacja na forum
» Ankieta! Koń
» Szybka ankieta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: