Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ANKIETA - czy jeździsz konno

Go down 
+50
Cena
hanka1998
Asiuu
Sharwyn
Ejli
Clockvise
nelakabala112233
Farabolxd
Chapela
ZetkaEmka
eclaireka
xkropkaxx
olik141
login11
Sweet Rabbit
Pati...xd
Nicoleh10
Ssk
Linea2010
Rose666
Koniara1605
uszatkowa
Madela
Eamelaa
Philipek
Sabula
ilofhorses
Sally21
amorkowa
nevinowa
amru3
Dragona
Sakura
Ola Koniara
Chrupcia
Estrella
Yara...
Hella
Dżaga
pati9100
mevosa
Roxi57
Vakme
Corrida
wizna1
whitewolf
wierszownik
Star-x3
Koralikowa.
LadyArvena
54 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Czy jeździsz konno
Kiedyś jeździłam
ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty15%ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
 15% [ 44 ]
Aktualnie jeżdżę
ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty55%ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
 55% [ 157 ]
Mam w planach nauczyć się kiedyś jeździć
ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty21%ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
 21% [ 61 ]
Nie jeździłam, nie jeżdżę i nie będę
ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty8%ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
 8% [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 284
 
Poll closed

AutorWiadomość
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 8:22 am

Ja wczoraj bylam na szostej lekcji... Cala lekcje jezdzilam klusem w hali bez lonzy ; )
Te zakrety, manewry, polsiadem gdy przejezdzalam przez drazki, anglezowanie . Kocham to : D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 9:33 am

Brawo, nadia. Smile Ja jeszcze pamiętam, 5 lat temu, jak się strasznie bałam kłusować, moje pierwsze upadki z klaczki New Forest... eh...
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 11:15 am

Hm, dzieki Very Happy
Ja sie nie boje klusowac, rzec mozna ze sie przyzwyczailam. Bardziej boje sie galopowac, jak to ostatnio omal z konia nie spadlam Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
xkropkaxx
Już coś wie
xkropkaxx


Liczba postów : 128
Dołączył : 14/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 11:16 am

Zetka -pytania na brąz to łatwizna. Na srebrze są takie pytania , że nie wiadomo o co chodzi i że wgl istnieje taka rzeczy ;p

Chodzi Ci o program ? L10R . est bardzo prosty , jechałam go kilka razy na zawodach . Mogę dać Ci link . z jakiego jesteś województwa ? To powiem Ci gdzie można zdać. W tym programie nie ma nic trudnego : zagalopowania, przekątne, zatrzymania , koła , kłus ćwiczebbny.... i oczywiście galop w pełnym dosiadzie . Jak chcesz o tym pogadać do napisz do mnie tutaj na skrzynke Wink
Powrót do góry Go down
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 1:47 pm

hah , a ja u mnie w stajni zdałam tą odznakę 'Jeżdżę konno' xD
pytania na to i praktykę miałam zupełnie jak na brązową, zdałam, żeby się sprawdzić i poszło świetnie, myślałam, że robienie brązu to coś trudniejszego, a tu miłe zaskoczenie Very Happy
Powrót do góry Go down
xkropkaxx
Już coś wie
xkropkaxx


Liczba postów : 128
Dołączył : 14/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 2:44 pm

Farabol - o , u mnie w stajni też można zdawać , ja nie próbowałam . Ich jest 7 , no nie ? ;d
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostPon Gru 19, 2011 12:31 pm

xkropkaxx napisał:
Zetka -pytania na brąz to łatwizna. Na srebrze są takie pytania , że nie wiadomo o co chodzi i że wgl istnieje taka rzeczy ;p

Chodzi Ci o program ? L10R . est bardzo prosty , jechałam go kilka razy na zawodach . Mogę dać Ci link . z jakiego jesteś województwa ? To powiem Ci gdzie można zdać. W tym programie nie ma nic trudnego : zagalopowania, przekątne, zatrzymania , koła , kłus ćwiczebbny.... i oczywiście galop w pełnym dosiadzie . Jak chcesz o tym pogadać do napisz do mnie tutaj na skrzynke Wink
Mazowieckie. OK, napiszę do Cb. Hm, przeglądając: kłus ćwiczebny - po moich oklepach - łatwizna, galop też. Z przekątnymi powinnam sobie poradzic, mam nadzieję. OK, napiszę do Cb na skrzynkę. Smile
Powrót do góry Go down
nelakabala112233
Nowy
nelakabala112233


Liczba postów : 4
Dołączył : 24/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 5:02 am

ja jeżdż z duużymi przewami ok 4-5 lat
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 5:05 am

Chapela napisał:
Ja będę jeździć dopiero na wiosnę tego roku .
Bo teraz za zimno na konia ..
Ale już się nie mogę doczekać !!!
Moja friend jeździ i mówi ,że tak dupsko boli po tym .
Ałć ;D

Ja tam zwykle jeżdżę zimą na oklep. Jak się ma konia, lub jest się "współjeźdźcem" z kimś to trzeba się poświęcić Smile Chociaż ja zwykle jeżdżę jak akurat jest możliwość i nie jest ślisko A tyłek nie boli jak się jeździ na ciepłym koniu Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 8:25 am

Ja jeżdże od ponad 6 lat ale jak miałam 4-5 lat już kłusowałam =)
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 9:29 am

Ja chciałabym jeździć,ale nie mogę bo:
- Najbliższa stadnina 2 godziny autobusem...
- Owa stadnina i tak jest beznadziejna(Jej stan mnie przeraża O.O)
- Mama nie ma kasy
- Ja i chwiejne chody (cwał,kłus,galop) = ja na ziemi..

Bu!! Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sharwyn
Nowy
Sharwyn


Liczba postów : 3
Dołączył : 14/01/2012

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Sty 14, 2012 6:53 am

Też jeżdżę od 3 lat już siedze na końskim grzbiecie
Powrót do góry Go down
Sharwyn
Nowy
Sharwyn


Liczba postów : 3
Dołączył : 14/01/2012

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Sty 14, 2012 6:53 am

Też jeżdżę od 3 lat już siedze na końskim grzbiecie
Powrót do góry Go down
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostPon Sty 16, 2012 12:59 am

ZetkaEmka, w mojej stadninie jest organizowane duuuuuuuuuuużo zawodów, to szwadron rp w starej miłosnej ; )
jeśli liczyć od 1szej jazdy, to jeżdżę 10 lat. w czym 2 lata temu przejeździłam całe ferie zimowe, przerwa, w zeszłym roku od maja do października jeździłam, teraz od stycznia zaczęłam znów, bo to dla mnie taki sport, bez którego nie mogę żyć- za parę lat kupuję sobie konia i nie ma zmiłuj. boję się brania udziału w wkkw, nawet nie tyle całego ile crossu- te przeszkody większe od konia i to, co się może zdarzyć...
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostPon Sty 16, 2012 9:14 am

Ja już dwa tygodnie nie byłam na lekcji... A to konkursy, a to nauka... A teraz pani nie pasuje Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostPon Sty 16, 2012 9:50 am

Cia.. -.- Jestem jedyną użytkowniczką tego forum,która nie jeździ konno.

Nawet nikt nie zwraca uwagi,bo w końcu jedna osoba..

Normalnie tak jak moja klasa..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostPon Sty 16, 2012 10:26 am

Ejli napisał:
Cia.. -.- Jestem jedyną użytkowniczką tego forum,która nie jeździ konno.

Nawet nikt nie zwraca uwagi,bo w końcu jedna osoba..

Normalnie tak jak moja klasa..

Nie jesteś jedyna... Ja też nie jeżdżę... Ale próbowałam (na kolonii) Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostPon Sty 16, 2012 10:42 am

Ja tez nie jeżdżę. Konia dosiadłam gdy miałam... nie wiem, 3-4 lata. Ale siedziałam, i tylko to. I nalegam by w wakacje podjechaliśmy do "mini zoo". Są tam różne kunie, kiedyś jeździłam tam na karym kucyku // koniu. Nie byłam nimi tak zafascynowana, więc się nie przyglądałam czy horse czy pony Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostPon Sty 16, 2012 12:05 pm

Oj... To wygląda na to, że nie jestem jedyną stąpająca po ziemi Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 17, 2012 5:09 am

no widzicie Wink
ja jestem zadowolona ponieważ wczoraj galopowałam na koniu, który pół roku temu nie chciał nawet pode mną kłusować Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 17, 2012 5:43 am

Ja jeżdżę konno od dziecka Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostNie Sty 22, 2012 6:30 am

Ja uczę się jeździć (ale tylko w lato...) i mi się to bardzo spodobało Smile. Najbardziej chciałabym skakać przez przeszkody I love you
Powrót do góry Go down
Cena
Nowy
Cena


Liczba postów : 1
Dołączył : 22/02/2012

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 12:18 am

Nie jeżdżę i nie mam zamiaru Very Happy
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 1:27 am

Eh, ja miałam szansę nauczyć się dopiero w wieku 10 lat, bo okoliczne stadniny dopiero się budowały. Jednak w pierwszej i drugiej zmarnowałam półtora roku nauki. W trzeciej i tej w której aktualnie jeżdżę jest wspaniale - tutaj naprawdę UCZĘ się jazdy konnej, a nie siedzenia w siodle i bicia konia batem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 1:38 pm

Ja tam dopiero się uczę ale jestem na dobrej drodze do sukcesu, jak dorosnę mam zamiar sobie kupić jakiegoś konia, najprawdopodobniej będzie to anglik albo appaloosa. Very Happy
Powrót do góry Go down
Majka
Już coś wie
Majka


Liczba postów : 279
Dołączył : 24/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 10:09 am

Ja bardzo bym chciała, ale rodzice się nie zgadzają, uważają, że to niebezpieczne...Chyba zapiszę się na kurs przekonywania, kto udzieli mi kilku lekcji? ;D
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 10:14 am

Ja Ci już udzieliłam, ale nie, Ty mnie nie słuchasz. xD
Powrót do góry Go down
Majka
Już coś wie
Majka


Liczba postów : 279
Dołączył : 24/12/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 10:25 am

Zetka: Bo twoje rady nie działają na moją mamę ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 1003141885
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 10:33 am

Powiedz "To moje życie! Nie musisz mi pozwalać. Zabraniasz mi spełniać marzenia?! Matka powinna mnie wspierać, a nie! Jak możesz..." - rozpłacz się. Działa xd
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 10:33 am

Paulax9 napisał:
Powiedz "To moje życie! Nie musisz mi pozwalać. Zabraniasz mi spełniać marzenia?! Matka powinna mnie wspierać, a nie! Jak możesz..." - rozpłacz się. Działa xd

Wypróbowane? xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sponsored content





ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA - czy jeździsz konno   ANKIETA - czy jeździsz konno - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
ANKIETA - czy jeździsz konno
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Dlaczego jeździsz/nie jeździsz konno?
» Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?
» [Ankieta] Sytuacja na forum
» Ankieta! Koń
» Szybka ankieta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: