Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?

Go down 
+23
Sweet Rabbit
poziomka22
klaudia818
Azarel
Mirelle
Linea2010
Calma
Casablanka
Aglyss
amorkowa
kasiak
Róża-chodowca9
Krysia1
Piękna1999
Aki
nevinowa
Pati...xd
DusiaKoniara
Eamelaa
weila123
ZetkaEmka
Ola Koniara
milandra
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
klaudia818
Nowy
klaudia818


Liczba postów : 18
Dołączył : 01/12/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 08, 2011 6:18 am

Pinto
Lotna
u mnie na wsi pod Aleksandrowem



Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 08, 2011 6:41 am

Znacie jakieś dobre stadniny w woj. warmińsko-mazurskim ? Napiszcie najlepiej na pw Smile Nie chcę Olsztyn, bo to za daleko Smile Najlepiej blisko Suwałk, Ełku Smile Piszcie na howrse, albo na pw bo tu nie zawsze zagladam Very Happy
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 09, 2011 12:26 pm

Nie jeżdżę. ;((
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 1:29 am

Ja też. Ale uradowały mnie kiedyś słowa cioci na [prywatnej] lekcji angielskiego.
- A Ty, Kasia chciałabyś nauczyć się jeździć konno?
- Tak, tak, może... kiedyś.
- No to kiedyś będę musiała Cię zabrać do stadniny, jest niedaleko.
- Tak?

Byłam wtedy taka szczęśliwa i się do nauki przyłożyłam :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 7:10 am

Ja mam własnego konia -Coba Irlandzkiego ^^
Imię: Balladyna <333
Płeć: Klacz
Wiek: 4 lata
Wzrost: dosyć wysoka jak na coba
Maść : Karosrokata Tobianto
Rasa: Cob irlandzki
Charakteryzacja:Wariatka,nie nadaje się dla początkujących nie lubi dorosłych Twisted Evil,ale uwielbia dzieci.

Jedżę też ujeżdżeniowo-ale nie na Balladynie (narazie).

Oprócz tego,ze jezdze na Balladynie.Jeżdżę na rozmaitych koniach w każdej części kraju.Jak jade na wakacje muszę w stąpić do pobliskiej stadniny ;D
Powrót do góry Go down
Sara Roma
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 92
Dołączył : 31/08/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 30, 2011 10:34 am

1. Konik Polski jak nie ma w pobliżu trawy kochany w terenie (gdzie pełno trawy) trzeba go krótko trzymać ale i tak jest kochany imię Talar (imię nie przypadkowe pod bardziej początkującym jeźdźcem się tarza) ksywka Prezes.
2. Koń Wielkopolski (siedziałam na nim tylko raz i więcej nie zmierzam) jast kochany jak niema w pobliżu trawy a jak jest zamienia się w diabełka imię Fart
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostPią Sty 06, 2012 10:12 am

Moje koniska ciągle się zmieniają (właściciel stajni non stop sprzedaje i kupuje konie, w większości nieujeżdżone młodziaki i za bardzo nie ma jak poskakać, czy popracować ujeżdżeniowo).

Mimo to mam 'swojego' wałaszka Szafira, na którym jeżdżę tylko ja. I uwaga- to kuc walijski, naprawdę malutki jak na mnie, więc zapewne to mój ostatni sezon z nim. Skakaliśmy już troszkę, ale młody mnie nie słucha. Ma charakterek, jest wredny i mnie nie lubi, co nie zmienia faktu, że jest świetny <3
Powrót do góry Go down
zabaykowa
W skromnych progach Zagrody
zabaykowa


Liczba postów : 379
Dołączył : 20/04/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostPią Sty 06, 2012 12:00 pm

Ja do niedawna jeździłam na Gastonii w Siedlisku Janczar (Podkarpacie), niedawno została sprzedana Sad
Skarogniada, 10 lat, leniwa ale kochana przez wszystkich - miała swój tok myślenia "po co się spieszyć skoro i tak poczekają?" Ale dało się z nią nawiązać kontakt jeśli tylko się chciało Smile

W Zabajce jeździłam na Medze (bułana, podobno "trudny koń") ale zrezygnowałam ze stadniny i musiałam ją tam zostawić.. Teraz w Janczarze jeżdżę na Finezji Smile
Powrót do góry Go down
http://www.i-love-howrse.blogspot.com
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 10:29 am

Imię: Magnum
Płeć: Ogier
Wiek: 8-9 lat
Rasa: SP
Maść: skarogniada
Wzrost: ~172 cm w kłębie
Charakter: Spokojny, rzadko się płoszy, lubi galopować.
obecnie nie jeżdżę na tym koniu, ale mam zamiar do niego wrócić. Wink
***
Imię: Gryka
Płeć: Klacz
Wiek: 5-7 lat.
Rasa: Konik polski
Maść: bułana
Wzrost: ~150 cm w kłębie.
Charakter: Spokojna i cierpliwa, lubi skręcać byle nie jechać po śladzie, ma wygodny kłus i galop.
***
Imię: Nowela
Płeć: Klacz
Wiek: 11 lat.
Rasa: Ślązak.
Maść: skarogniada
Wzrost: 164-168 cm w kłębie.
Charakter: Zazwyczaj bardzo spokojna, nigdy się nie wyrywa, rzadko się płoszy. Ma niewygodny kłus, za to w galopie siedzi się jak na fotelu. Jest bardzo czuła, kiedy jeździec traci równowagę, ona się zatrzymuje lub zwalnia. Łatwo się przywiązuje. Moja ulubienica Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Go??
Gość
Anonymous



Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 10:31 am

nevinowa napisał:
ZetkaEmka napisał:

I wtedy kupili? A gdzie go trzymasz?

wtedy nie ;P po dwóch miesiącach oglądanie się za końmi tata kupił choć mama się nie zgadzała. u siebie za domem mam swoją stajnie i tam ich trzymam. za stajnią dzierżawie hektarową łąke i z przodu przed stajnią mam jakieś niecałe pół hektara łąki.
Ja mam hektary,ale nie mam konia xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?   Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz? - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Na jakim koniu jeździsz? Jaką ma rasę, maść? Gdzie jeździsz?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» na jakim moim koniu najbardziej opłaca się użyć KF?
» Dlaczego jeździsz/nie jeździsz konno?
» ANKIETA - czy jeździsz konno
» Jakim chcesz być koniem? Howrsowskim oczywiście.
» Konkurs-historyjka o nowym boskim koniu na Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: