Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wybór gimnazjum

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipostPon Wrz 02, 2013 5:45 am

Czy może ktoś napisać mi opinie o tych gimnazjach, ewentualnie polecić mi jakieś dobre warszawskie gimnazjum?

Gimnazjum nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Stefana Batorego, Warszawa ul. Myśliwiecka 6 

Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej, Warszawa ul.Klonowa 16 

Gimnazjum Nr 25 im. Czesława Niemena w Zespole Szkół nr 84, Warszawa ul. Zwycięzców 44

Gimnazjum nr 106 w ZS nr 70
ul. Bajkowa 17/21


Do którego z tych najlepiej pójść?
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipostPon Wrz 02, 2013 11:23 am

Poszukaj tutaj
I radzę ci także:
-sprawdzić rankingi szkół i wybrać dobrą;
-udać się na dni otwarte w tych szkołach;
-popytać znajomych, gdzie idą;
-wziąć pod uwagę, do którego masz najłatwiejszy dojazd/dojście.

Sama w tym roku poszłam do I, tyle że nie w Wa-wie ;D

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
aurora121
Już coś wie
aurora121


Nick w grze : amika
Liczba postów : 188
Dołączył : 13/07/2013

Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipostWto Wrz 03, 2013 8:44 am

25 fajne
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.co.uk/joueur/fiche/?id=296602
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipostSro Wrz 04, 2013 9:57 am

Kemishi napisał:
Poszukaj tutaj
I radzę ci także:
-sprawdzić rankingi szkół i wybrać dobrą;
-udać się na dni otwarte w tych szkołach;
-popytać znajomych, gdzie idą;
-wziąć pod uwagę, do którego masz najłatwiejszy dojazd/dojście.

Sama w tym roku poszłam do I, tyle że nie w Wa-wie ;D

Dzięki. Co do rankingów i pytania znajomych, to właśnie te wybrałam na tej bazie. Co do dojazdu to on się nie liczy, bo chcę iść do dobrej szkoły, a nie do takiej do której łatwo się dostać.

Co do tej strony. Poczytam sobie opinie dopiero jak zapłacę, co mi się nie opłaca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipostSro Wrz 04, 2013 10:38 am

Ooo nie. Ja wybrałam liceum na zasadzie "co z tego, że daleko - mam zabezpieczenie, bo na 100% się dostanę" i w zeszłym roku niestety padłam ze zmęczenia (naprawdę, prawie otarłam się o szpital) narzekając na godzinny dojazd między innymi. Pamiętaj, że to jednak godzina mniej na naukę, a tej będziesz miała coraz więcej. Rolling Eyes Skoro chcesz iść do dobrego gimnazjum, to zapewne masz zamiar je skończyć z pozytywnym wynikiem nie tylko na papierze, ale i na psychice. Mi nie starczało czasu na ogarnięcie wszystkiego, jedna praca zajmowała mi czas do 21:00, a potem trzeba było iść spać, żeby przetrwać kolejny dzień. Dojazd zatem to jedna z ważniejszych spraw, nie wolno jej olewać. Wink
Powrót do góry Go down
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipostSro Wrz 04, 2013 11:37 am

vernille napisał:
Ooo nie. Ja wybrałam liceum na zasadzie "co z tego, że daleko - mam zabezpieczenie, bo na 100% się dostanę" i w zeszłym roku niestety padłam ze zmęczenia (naprawdę, prawie otarłam się o szpital) narzekając na godzinny dojazd między innymi. Pamiętaj, że to jednak godzina mniej na naukę, a tej będziesz miała coraz więcej. :roll:Skoro chcesz iść do dobrego gimnazjum, to zapewne masz zamiar je skończyć z pozytywnym wynikiem nie tylko na papierze, ale i na psychice. Mi nie starczało czasu na ogarnięcie wszystkiego, jedna praca zajmowała mi czas do 21:00, a potem trzeba było iść spać, żeby przetrwać kolejny dzień. Dojazd zatem to jedna z ważniejszych spraw, nie wolno jej olewać. Wink
W Wawie mam wszędzie dobry dojazd. Jedynie na Targówek i Bielany mam gorszy, ale tam się nie pcham. Raczej wybieram gimnazja w centrum, więc dojazd się nie liczy. W brew pozorom warszawska komunikacja miejska nie jest taka zła - wręcz przeciwnie - jest bardzo dobra i przyjazna człowiekowi. Dlatego dojazd się nie liczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipostSro Wrz 04, 2013 12:20 pm

Nie musisz mi mówić jaka jest komunikacja, bo sama nią codziennie jeżdżę. Smile Mam 2km do granicy Warszawy, a na Muranów dojeżdżam godzinę jednak. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wybór gimnazjum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór gimnazjum   Wybór gimnazjum I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wybór gimnazjum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gotowe rozwiązania zadań z chemii na poziomie gimnazjum
» Trudny wybór :P
» Wybór maści
» Wybór klasy... :)
» Wybór technikum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: