Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wybór klasy... :)

Go down 
+2
Narkotyka
blueberry.
6 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Wybór klasy... :) Empty
PisanieTemat: Wybór klasy... :)   Wybór klasy... :) I_icon_minipostPon Maj 14, 2012 11:59 am

Niestety zbliża się czas, gdy rozstanę się z debilami, z którymi musiałam spędzić 6 cudownych lat. Sad Jednak nie na tym polega "problem".
W przyszłości planuję być weterynarzem (lecz nie tym co kroi Wink) i w gimnazjum chciałam iść na biologiczno-chemiczną klasę. Jednak po wczorajszym spotkaniu z rodziną - zwątpiłam trochę. Moi siostrzeńcy, którzy chodzą do "mojego" gimnazjum mówią, że pani od chemii jest nie do zniesienia... Neutral Z drugiej strony - czemu nie spróbować? Może akurat chemia przypadnie mi do gustu - bo biologia to tam... Very Happy Nie chcę iść do klasy zwykłej. Bądź co bądź bardziej "leży mi" klasa profilowa. Jeżeli nie do biologiczno-chemicznej to chciałabym iść do klasy "regionalnej". Co byście bardziej radzili? Bo mam teraz na prawdę dużą rozterkę, a do 31 maja trzeba odnieść podanie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Wybór klasy... :) Empty
PisanieTemat: Re: Wybór klasy... :)   Wybór klasy... :) I_icon_minipostWto Maj 15, 2012 6:31 am

Śmigaj na chemie i biologię, nie sugeruj się tym co mówią inni. mi nie raz mówili że porywam się z motyką na słońce, a potem kopary im opadały widząc, że to dla mnie była bułka z masłem.Smile

Na weterynarię najlepiej jak najwcześniej zacznij naukę na serio chemii..
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Wybór klasy... :) Empty
PisanieTemat: Re: Wybór klasy... :)   Wybór klasy... :) I_icon_minipostWto Maj 15, 2012 7:18 am

Nie ma co się przejmować, jaka kobieta uczy przedmiotu - jeśli masz określone zainteresowania i wiesz, co chcesz w życiu robić, działaj w tym kierunku. Rób swoje, nie oglądaj się na to, jaka jest nauczycielka ucząca Cię chemii. Nie masz jej kochać, ona ma Cię tylko porządnie przygotować do dalszej edukacji.
Powodzenia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wybór klasy... :) Empty
PisanieTemat: Re: Wybór klasy... :)   Wybór klasy... :) I_icon_minipostWto Maj 15, 2012 7:31 am

Jak lubisz chemię i biologię, to nie martw się nauczycielem- może akurat przypadniecie sobie do gustu i nie będzie cię męczyc jak siostrzeńca? Wink
Spróbuj, lepiej zrobic coś i później żałowac, niż nie zrobic i martwic się, że się nie spróbowało Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Wybór klasy... :) Empty
PisanieTemat: Re: Wybór klasy... :)   Wybór klasy... :) I_icon_minipostWto Maj 15, 2012 12:54 pm

Aj, ja tam jestem w zwykłym gim i mi to bardziej na rękę.
Wiesz, zastanów się dobrze. Ja do liceum składampapiey i na biochem i na humana i do zwykłej, ogólniakowej klasy. Nie sugeruj się innymi - moja biolożka jest zUa i wredna dla jednej klasy, a nas lubi:) Jak lubisz przedmiot, to i nauczyciela polubisz:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wybór klasy... :) Empty
PisanieTemat: Re: Wybór klasy... :)   Wybór klasy... :) I_icon_minipostWto Maj 15, 2012 2:09 pm

aniawis. miałam w liceum nauczycielkę z chemii, która po kilku pierwszych lekcja znienawidziła naszą klasę i zawsze nas tępiła. Żeby nie dostawać pały za każdym razem, gdy była kartkówka czy sprawdzian, postanowiłam przygotować się na to, co miało nadejść. Nie potrafiłam poradzić sobie jednak z kilkoma działami i zwróciłam się do niej o wytłumaczenie mi tego, czego nie umiałam rozgryźć. Przyszłam do niej bodajże dwa razy po lekcja i do końca szkoły miałam już spokój. Mało tego, że odczepiła się ode mnie, to jeszcze pilnowałam mnie na zaliczeniach dużo mniej, niż innych, a muszę przyznać, że uwielbialiśmy ściągać, bo nikomu nie chciało się uczyć Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Wybór klasy... :) Empty
PisanieTemat: Re: Wybór klasy... :)   Wybór klasy... :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wybór klasy... :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trudny wybór :P
» Wybór maści
» Wybór technikum
» Wybór gimnazjum
» Mój wybór... życie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: