Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Opowiadanie fantasy

Go down 
+3
Aki
Ayame
LadyArvena
7 posters
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 5:07 am

Konkurs "Opowiadanie fantasy"

Nagroda główna: 100.000 Equus
Nagroda pocieszenia: Promień Heliosa (nagrodę otrzyma jedna osoba spośród uczestników. Zostanie wylosowana. )

Na czym polega konkurs: Należy napisać krótkie opowiadanie fantasy. Dokładna tematyka dowolna.

Wymagania: czcionka 12 Times New Roman. Interlinia normalna. Powyżej pół strony w Wordzie. Opowiadanie wysłać mi na e-maila: martitath@wp.pl w tytule pisząc: konkurs Howrse. Dla bezpieczeństwa wysłać mi też PW w grze: "praca na konkurs wysłana"

Czas trwania: do 20.09.2011

Pula nagród może się zwiększyć.
Zastrzegam sobie prawo do publikacji prac lub ich fragmentów na forum lub prezentacji z podaniem autorów

EDIT: Została wyznaczona nagroda za drugie miejsce - 50.000 Equus



Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Wto Wrz 06, 2011 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 7:11 am

Żeby już było: zgłaszam się Smile
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 7:12 am

Już wysłałam pracę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 8:04 am

Heh, też się zgłaszam, praca się na razie pisze Very Happy
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 9:37 am

zgłaszam sie, praca wysłana Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostSro Sie 31, 2011 2:22 am

zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostSro Sie 31, 2011 8:43 am

Potwierdzam odbiór prac mychy i star Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostWto Wrz 06, 2011 9:16 am

Informuję, że została wyznaczona nagroda za drugie miejsce - 50.000 Equus
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostPią Wrz 09, 2011 2:01 pm

Ja niestety się wycofuję - nie mam teraz czasu na napisanie czegokolwiek, tyle zajęć - szkoła itp. Proszę wybaczyć Wink
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostPon Wrz 12, 2011 7:28 am

Dopóki nie ma opowiadania nie traktuję zgłoszenia zobowiązująco Wink Zresztą to tylko konkurs, dla zabawy....

Przypominam, że czas na wysyłanie kończy się za tydzień, we wtorek
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostPon Wrz 12, 2011 12:54 pm

Wysłałam pracę Wink
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostSob Wrz 17, 2011 4:51 am

Przypominam, że zostało niewiele czasu - już tylko do wtorku można przysyłać prace.

Chwilowo otrzymałam 8 opowiadań. Konkurencja więc nie jest taka wielka... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostSro Wrz 21, 2011 4:53 am

Przyjmowanie prac zostało zakończone. Otrzymałam dziewięć prac plus jedna dojdzie dzisiaj. Zależnie od dostępnego czasu na przeczytanie, wyniki zostaną opublikowane w czwartek 22.09 lub piątek 23.09. Zwycięzcy zostaną też poinformowani w wiadomościach prywatnych Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostPią Wrz 23, 2011 5:21 am

W konkursie wzięły udział następujące osoby:
- Baldurrka z opowiadaniem "Dyrendarda i Damyarvent"
- gracja_m z opowiadaniem "Spotkanie z Wróżką i Pegazorożcem"
- mycha805 z opowiadaniem bez tytułu
- Star-x3 z opowiadaniem "Mój ty Aniele"
- wampirka3012 - z opowiadaniem "Nimfa..."
- d-_-bKoniara z opowiadaniem "Skryte myśli Czarodziejki"
- iskra o z opowiadaniem "Kłopoty jeża i inne historie"
- Ognistaa z opowiadaniem bez tytułu
- Vensis z opowiadaniem "SZKARŁATNYM ATRAMENTEM"
- Shelle z opowiadaniem "riko- japońskim piórem."
- Rademedes z opowiadaniem bez tytułu
______________

I miejsce
zdobyła Baldurrka Smile Już po pierwszych kilku zdaniach wiedziałam, że ciężko będzie to przebić. Czytało się jak prawdziwą książkę - bohater i świat wokół niego żyją. Po użytym słownictwie widać, że co jak co, ale książek tego typu czyta sporo Wink Jeśli coś kiedyś wyda - bardzo chętnie przeczytam. Gratuluję

II miejsce Tu wahałam się między dwoma pracami. A ostatniego dnia doszła jeszcze trzecia walcząca o to miejsce... W końcu jednak zdecydowałam się przyznać nagrodę Rademedes. Ciekawe wprowadzenie w świat. Opis bohaterów elegancko wkomponowany w treść, ciekawe zakończenie.

Ponieważ dwie inne prace też były bardzo dobre postanowiłam przyznać...

III miejsce za które nagroda wynosi 30 tys Equus. Miejsce to egzekwo otrzymują: Star_x3 oraz Vensis. Vensis - jeśli można kiedyś otrzymać ciąg dalszy - prosiłabym Wink Praca bardzo dobra jednak do pierwszego miejsca zabrakło... Czegoś... Miecz, który ma swoją osobowość przewinął się kiedyś w jakiejś czytanej przeze mnie książce... Może to mi nie podpasowało...? Nie wiem...Praca była więc początkowo typem numer dwa. Ale przyszła Rademedes i po dłuższej analizie wybrałam jednak ją. Star - też coś innego, bohaterka z krwi i kości. Tylko ta nazwa wrogów, którzy ją zaatakowali... Nie można było coś swojego? Wink
_____________
Pozostałe prace niestety... Aby ktoś mógł być zwycięzcom, ktoś inny musi przegrać Wink
Alfabetycznie:
d-_-bKoniara - nie bardzo widzę tu nawiązanie do tytułu... Jak dla mnie za górnolotne, podchodzące pod poezję... Liczyłam na coś konkretniejszego...

gracja_m - W opowiadaniach dziwnie wyglądają konkretne godziny (ok 22; 20.30). Tak samo emoticony - powinno się je raczej zastąpić "uśmiechnął się" "zaśmiał się". Poza tym dziwne połączenie dwóch historii... Można było rozciągnąć jakoś tę przygodę z pegazorożcem, opisać lot, odczucia... Historia dziewczyny mało wiarygodna - o ile on ma trochę życia w sobie, o tyle ona w ogóle.

iskra o - to niestety nie jest fantasy...

mycha805 - Jakoś nie przepadam za polskimi imionami w książkach fantasy...Początek ciekawy. Ten pomysł... Ale druga połowa, to co się działo po tygodniu... Można to było fajnie rozwinąć, tę podróż na bagna, spotkanie ze strzygą. A ty streściłaś to do jednego, czy dwóch zdań Sad Wielka szkoda....

Ognistaa - widzę nawiązanie do doktora WHO z Tardisem, a można było coś swojego wymyślić Wink Mało wiarygodne dla mnie to początkowe zaproszenie - zobaczyła wariata, wystraszyła się go i zamiast zwiać zaprasza go do domu?


Shelle - jakoś dziwnie napisane... Musiałam przeczytać dwa razy zanim załapałam o co chodzi. Ten kawałek pieśni... Jaką JĄ? Można było rozwinąć tą pieśń...

wampirka3012 - Dziwne zakończenie... Takie urwane... W skrócie "wróciła do domu i koniec". Ciekawie zaczęte, dobra forma, opisy... Ale zepsute zakończeniem. Już lepiej było pozostać na: " Dziewczyna długo jeszcze stała i spoglądała w stronę, gdzie ostatni raz widziała jednorożca." Podobało mi się też jej imię Wink
_______________
Teraz przekonajmy się kto wygra nagrodę pocieszenia: Promień Heliosa. Zostanie on wylosowany dla jednej osoby spośród tych, którym nie udało się stanąć na podium.
nr 1 - d-_-bKoniara
nr 2 -gracja_m
nr 3 -iskra o
nr 4 -mycha805
nr 5 -Ognistaa
nr 6 -Shelle
nr 7 -wampirka3012
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Pani Losu
LOS
Pani Losu


Liczba postów : 825
Dołączył : 31/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostPią Wrz 23, 2011 5:21 am

The member 'LadyArvena' has done the following action : Dices roll

'k7' : 7
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipostPią Wrz 23, 2011 5:22 am

Promień Heliosa zdobyła wampirka3012 Smile Gratuluję wszystkim zwycięzcom
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





Opowiadanie fantasy Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadanie fantasy   Opowiadanie fantasy I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Opowiadanie fantasy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Znacie jakieś dobre książki fantasy?
» FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie
» konkurs na opowiadanie
» KONKURS NA OPOWIADANIE
» Blo Erki, a w nim opowiadanie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: