Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:24 am

Amstaff napisał:
Veya napisał:
anteek - nie miałam do Ciebie pretensji o to, że się nie ładuje ;p

Amstaff - iii? Słowa, kilka słów, SŁÓW. Czynów nie widzę. Z tego co wiem, to ta sytuacja miała miejsce x czasu temu - do tej pory nikt do Wirek się nie włamał, wniosek? Sam znajdź. 

Jeden wielki bezsens.

Zawsze przed czynem muszą paść jakieś słowa Smile
Tłumaczenie jak krowie na rowie...  Sad 
Idę zabić prezydenta, planowałam to od roku, zrobiłam notatki. - to to samo >.>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:29 am

Właśnie o tym mówię. Planowałaś to zrobić, więc idziesz i to robisz. Tak samo w dea planowało się rozwalenie WKL. Kilka stron wcześniej razem z kam mówiłyście, że macie jakieś dowody..sam nie wiem na co. Pokażcie je łaskawie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:31 am

No, no,no..teraz widzę zgłaszacie prezentacje Smile Tak się nie będziemy bawic Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:32 am

Fakt, sama mam do DEA kilka zarzutów, ale, z tego co wiem, WKL też nie jest święte. Też słyszałam od kilku zaufanych osób zarzuty do WKL... Dzięki za ostrzeżenie, Amstaff, ale jednak nie musisz ich oczerniać na forum.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:32 am

Planowałam, ale jak widać nie poszłam i nie zrobiła, - wniosek jaki jest? Planować sobie można, nie zawsze człowiek potem to robi, logika.
Ja mówiłam tylko o tym, że chcę dowody o tym, jakie do DEA jest straszne, takie naprawdę obciążające dowody, nie pseudo screeny wycięte z kontekstu, i o tym, że sam dałeś dowód na to, że jesteś nielojalny i byłeś kretem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:33 am

Amstaff napisał:
No, no,no..teraz widzę zgłaszacie prezentacje Smile Tak się nie będziemy bawic Very Happy
Łamiesz zasady howrse, więc oczekuj konsekwencji. Ciebie mają nie dotykać? Oczernianie jest zabronione, radzę zapoznać się z zasadami Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:34 am

Tłumaczenie jak krowie na rowie? Problem w tym,ze przygotowanie tez jest karalne;) Wiec jeżeli powziąłeś kroki w celu zabicia prezydenta możesz odpowiadać za przygotowanie. Czyż nie?

Nie wiem co sie działo w DEA i wiedzieć nie chce. Wydaje mi sie jednak,ze nie ma co wieszać psów na wszystkich członkach tej hodowli, bo jakieś osoby sprzeciwiły sie idei włamania na konto wirek. 

Co do klaczy - skoro należy ona do Amstaffa - jest jego własnością i nie wyrzekł sie tej własności, to powinna zostać mu zwrócona i tyle;)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:35 am

Veya, masz rację, ja nie wiem, czemu te hodowle aż tak się nie lubią. I nie będę wnikać. Ale ze screenów Amstaffa, kilku postów, moich wniosków i opinii zaufanych osób wynika, źe jedna ze stron jest o coś zazdrosna...
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:36 am

Nil'Chi napisał:
Fakt, sama mam do DEA kilka zarzutów, ale, z tego co wiem, WKL też nie jest święte. Też słyszałam od kilku zaufanych osób zarzuty do WKL... Dzięki za ostrzeżenie, Amstaff, ale jednak nie musisz ich oczerniać na forum.

nie masz pojęcia o sprawie. Tak poza tym oczernianie jest wtedy, kiedy rozpowiadamy NIEPRAWDZIWE wiadomości Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:37 am

Veya, masz rację, ja nie wiem, czemu te hodowle aż tak się nie lubią. I nie będę wnikać. Ale ze screenów Amstaffa, kilku postów, moich wniosków i opinii zaufanych osób wynika, źe jedna ze stron jest o coś zazdrosna...
Powrót do góry Go down
hermo
Nowy
hermo


Nick w grze : Chant
Liczba postów : 1
Dołączył : 15/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:37 am

21 Zgłoszeń Prezentacji ! Very Happy
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:37 am

Nathaly aż tak to nie wygląda z tego co wiem;) Jeżeli dopuścisz się usiłowania - owszem, samo planowanie nie jest karalne, ale nie o tym mowa.

Ale właśnie na wszystkich zostały powieszone, jesteśmy oszustami itd, o czym było pisane w poprzednich postach.

Sprawa klaczy nie należy do mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:42 am

Veya - nie mówię o planowaniu, tylko przygotowaniu. Jeżeli pomyślisz "chce zabić prezydenta" to nic Ci nie zrobią.
Ale jeżeli pomyślisz "chce zabić prezydenta" i w tym celu zaczniesz zbierać informacje, przedmioty potrzebne do tego etc. to juz Ci zrobiąWink
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:43 am

Veya - nie mówię o planowaniu, tylko przygotowaniu. Jeżeli pomyślisz "chce zabić prezydenta" to nic Ci nie zrobią.
Ale jeżeli pomyślisz "chce zabić prezydenta" i w tym celu zaczniesz zbierać informacje, przedmioty potrzebne do tego etc. to juz Ci zrobiąWink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:44 am

Wasza kłótnia jest bezsensowna. 
Poszło o pikselowego konika z pikselowymi OM?
Czytając tego screena z "planowaniem" widać że inni mowią że to zły pomysł, a poza tym do niepczego nie doszło, tak?
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:44 am

Nil- ale co słyszałaś o grzechach wkl ? Surprised 
hermo- dziękuję za wszelkie zgłoszenia mojej prezentacji Smile Najlepsze jest to, że o sprawie jak myślę, pojęcia nie masz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:47 am

Nathaly - ale spójrz, że tak naprawdę do niczego nie doszło, to było tylko kilka słów, które zostały wykorzystane przeciwko nam wszystkim. Do niczego nie doszło, nic się nie stało, a teraz każdy będzie wieszał na nas psy, to jest chore moim zdaniem.
Co do kwestii prawnych mogłybyśmy podyskutować, ale ten temat niezbyt do tego pasuje ;p Zbieranie informacji nie jest karalne, tak samo kupienie legalnie "broni" nie działałoby na niekorzyść ;p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:47 am

Danon ma świętą rację...
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:47 am

DanonekxD
Tak, i tak. Jest dokładnie tak jak mówisz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:48 am

Veya napisał:
Nathaly - ale spójrz, że tak naprawdę do niczego nie doszło, to było tylko kilka słów, które zostały wykorzystane przeciwko nam wszystkim. Do niczego nie doszło, nic się nie stało, a teraz każdy będzie wieszał na nas psy, to jest chore moim zdaniem.
Co do kwestii prawnych mogłybyśmy podyskutować, ale ten temat niezbyt do tego pasuje ;p Zbieranie informacji nie jest karalne, tak samo kupienie legalnie "broni" nie działałoby na niekorzyść ;p
Niech Haffek powie nam, do kogo zgłaszała się, bo chciała być sitterem Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 3:50 am

Amstaff napisał:
Veya napisał:
Nathaly - ale spójrz, że tak naprawdę do niczego nie doszło, to było tylko kilka słów, które zostały wykorzystane przeciwko nam wszystkim. Do niczego nie doszło, nic się nie stało, a teraz każdy będzie wieszał na nas psy, to jest chore moim zdaniem.
Co do kwestii prawnych mogłybyśmy podyskutować, ale ten temat niezbyt do tego pasuje ;p Zbieranie informacji nie jest karalne, tak samo kupienie legalnie "broni" nie działałoby na niekorzyść ;p
Niech Haffek powie nam, do kogo zgłaszała się, bo chciała być sitterem Smile
Chęć bycia sitterem też nie może być określana chęcią namieszania itd, jakoby nie spojrzeć :)Też mogłabym się zgłosić, czy to, że jestem z dea oznacza od razu, że będę kogoś niszczyć? Nie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:00 am

1. Włamanie na konto było żartem, czemu wspominacie tylko o jednej wypowiedzi  a nie o całej rozmowie?! w dalszym ciągu dyskusj jest napisane że to żarty i nikt ale to nikt tego nie zrobi bo DEA WALCZY UCZCIWIE
2. słynne WKL jest idealne bo... bo nie mają wycieków do gry? to ze nie mają wycieków nie znaczy żer oni są super, ideali i wogole
3. Wszystkie plotki na DEA to wyolbrzymienie lub kłamstwo jeśli macie już coś o nas misać to prosze poprzyjcie to jakimikolwiek dowodami bo słowa to nie dowody!
4. Amstaff do Ciebie prak mi słów ja nawet jeśli bym modeszła z dea to nigdy bym nie powiedziała nikomu co sie działo na konfach i o czym pisaliśmy 

Jestem członkiem DEA i jestem z tego dumna! nikogo nie oszukałam ani nikomu sie nie włamałam zaraz poszukam tej rozmowy o "włamaniu do wkl" i przedstawie całą rowniez częsc w ktorej jest napisane ze to zarty i na pewno tego nie zrobimy!
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:01 am

No właśnie. Wcześniej mówiła coś o wejściu na konto przez współdzielenie i rzeczywiście chciała zostać sitterką. Od słów zaczynała przechodzić do czynów.. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:01 am

Prosilabym ludzi totalnie niezwiazanych ze sorawa i nie majacych pojecia o co chodzi o nieudzielanie sie, to sprawa chyba tylko mieszy dea a wkl, bo sie robi balagan.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:02 am

Żarty? Na moim screenie widać, że liderka dea wiedziała o pomyśle i kazała go przedstawić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:05 am

Amstaff napisał:
Żarty? Na moim screenie widać, że liderka dea wiedziała o pomyśle i kazała go przedstawić.
tak ale nie przedstawia tego jak piszemy że to żarty i nic z tego nie będzie miało miejesca!
Powrót do góry Go down
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:06 am

To chyba normalne, ze chciała wiedziec o co w tym pomyśle chodzi Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:06 am

Amstaff - Szczerze? Twoje argumenty nadal do mnie nie przemawiają. Do niczego nie doszło, nic się nie stało, nikt nie ucierpiał - a Ty rozpętałeś wojnę taką, jakbyśmy (tak jak pisałam) podcięli wirkowej gardło.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:08 am

No tak- zrobił aferę a nic się nie stalo Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 4:08 am

Ja nie mogę...ludzie..HAFFEK PISAŁA DO OSÓB Z WKL, ŻE MOŻE ZOSTAĆ SITTERKĄ. Nie rozumiecie ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 4 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Hodowle i drużyny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: