Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
AutorWiadomość
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:35 am

Amstaff zrobił bardzo dobrze, gdyby nie to może ktoś przeszedłby do czynów Smile
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:37 am

Destin - poprosiła o PRZEDSTAWIENIE POMYSŁU, którego nie znała, bo jak miała czytać w myślach i wiedzieć, o co chodzi?

...

Tutaj serio nie ma z kim rozmawiać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:37 am

Dokładnie Bars, skoro tyle osób ma taką opinię to chyba jest coś na rzeczy, nikomu historia z nieba nie spada Smile
Powrót do góry Go down
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:37 am

Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
kam55 napisał:
Hollywood napisał:
Haffek napisał:
Jeśli ktoś okradł Ardu z tego co wiem, można dojść kto się włamał Smile Ja zagwarantuje, że to ja nie byłam


Po co komu gwarancja kogoś, kto kradnie? (:
a masz 100% PEWNOŚCI, że HAFFEK to zrobiła?

A nie, ale tak się składa, że skoro proponowała, że okradnie wirek, to jest zdolna do wielu rzeczy (:
jak wszyscy z dea.
Jesteś taka tępa czy mi się tylko wydaje? Czemu mówisz o wszystkich? Smile
Tak, jestem tępa... jak na mężczyznę. Po prostu widzę wasze argumenty i chce mi się rzygać (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:37 am

Którego nie znała ? Napisała by raczej" jakiego pomysłu" , "co to za pomysł?" A nie ,żeby przedstawiła go Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:38 am

Haffek napisał:
LIStek` napisał:
Haffek, kam a nigdy nie czytałyście na czacie że green zrobi wszystko żeby WKL było drugie że oni nic nigdy nie zrobili że ona się tak napracowała itd mało razy to pisała?
LIstek, Green a nie JA. Ja tego bym w życiu nie zrobiła, wstawiając pomysł na czat napisałam od razu że ja to traktuję jako żart, a co już Green chciała z tym zrobić to nie wiem

Czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie jakbyś teraz zrzucała wszystko na Green, a ta za pośrednictwem zrzuciła na ciebie wszystko kilka postów wyżej.  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 4064056192
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:38 am

Veya, wyżej było napisane, że Green ten pomysł znała już wcześniej Smile
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:39 am

Barson1990 napisał:

X osób ma do Was jakieś pretensje, żale, zarzuty... Serio? Odpieracie każdy atak, mimo że jest uzasadniony. Czy jakakolwiek inna hodowla, przykładowo Power Hols, albooo... Monster, ma takie problemy jak Wy? Czy tyle osób uważa, że te hodowle są złe? NIE.
To Wy, jako Dulcius Ex Asperis macie problemy i cały sztab osób przeciwko Wam. Coś jest na rzeczy, tak sobie zapracowaliście i taką macie opinię. Te wszystkie oskarżenia nie biorą się znikąd...
Racja, na pewno są temu winni. Tylko boją się przyznać Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:39 am

Czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie jakbyś teraz zrzucała wszystko na Green, a ta za pośrednictwem zrzuciła na ciebie wszystko kilka postów wyżej.  
Nie zrzucam całej winy na Green po prostu mówię jak jest naprawdę 
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:39 am

anteek - kto to powiedział? Ona sama? Nie, KTOŚ. Ktoś sobie może powiedzieć, że świnie latają, a nie jest to prawda.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:39 am

Veya napisał:
Destin - poprosiła o PRZEDSTAWIENIE POMYSŁU, którego nie znała, bo jak miała czytać w myślach i wiedzieć, o co chodzi?

...

Tutaj serio nie ma z kim rozmawiać.

Czekaj, bo ja kilka postów wyżej przeczytałam, że Haffek powiedziała Green o tym pomyśle, a ta była na nie, ale i tak powiedziała, żeby go przedstawiła.  scratch
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:39 am

Destin napisał:
Haffek napisał:
LIStek` napisał:
Haffek, kam a nigdy nie czytałyście na czacie że green zrobi wszystko żeby WKL było drugie że oni nic nigdy nie zrobili że ona się tak napracowała itd mało razy to pisała?
LIstek, Green a nie JA. Ja tego bym w życiu nie zrobiła, wstawiając pomysł na czat napisałam od razu że ja to traktuję jako żart, a co już Green chciała z tym zrobić to nie wiem

Czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie jakbyś teraz zrzucała wszystko na Green, a ta za pośrednictwem zrzuciła na ciebie wszystko kilka postów wyżej.  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 4064056192
Teraz wszyscy będą na siebie to zrzucać Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:40 am

Albo ktoś sam nie wierzy w to co pisze albo jest dosłownie głupi. Jak BYK piszę to i tamto, ale nie, ja wiem lepiej, przecież było inaczej, hahahaha Very Happy
Powrót do góry Go down
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:40 am

LIStek` napisał:
Czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie jakbyś teraz zrzucała wszystko na Green, a ta za pośrednictwem zrzuciła na ciebie wszystko kilka postów wyżej.  
Nie zrzucam całej winy na Green po prostu mówię jak jest naprawdę 

To było do Haffka, Liściu  Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:41 am

Hollywood napisał:
Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
kam55 napisał:
Hollywood napisał:
Haffek napisał:
Jeśli ktoś okradł Ardu z tego co wiem, można dojść kto się włamał Smile Ja zagwarantuje, że to ja nie byłam


Po co komu gwarancja kogoś, kto kradnie? (:
a masz 100% PEWNOŚCI, że HAFFEK to zrobiła?

A nie, ale tak się składa, że skoro proponowała, że okradnie wirek, to jest zdolna do wielu rzeczy (:
jak wszyscy z dea.
Jesteś taka tępa czy mi się tylko wydaje? Czemu mówisz o wszystkich? Smile
Tak, jestem tępa... jak na mężczyznę. Po prostu widzę wasze argumenty i chce mi się rzygać (:
W takim razie przepraszam, tępy. Argumenty argumentami, ale patrząc na to jak możesz stwierdzić, że WSZYSCY są tam osobami bez duszy, które oszukują i kradną... To tak jakbym ja coś napisała o tym, że będę hackowała Howrse razem z Tobą, bo się kolegujemy i wszyscy by Cię powyzywali. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:41 am

Veya napisał:
anteek - kto to powiedział? Ona sama? Nie, KTOŚ. Ktoś sobie może powiedzieć, że świnie latają, a nie jest to prawda.
Jak widzisz nie jest to jedna osoba, jest multum osób, które znajdą prawdę DEA, naprawdę tylko bardziej sie pogrążasz Smile
Powrót do góry Go down
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:43 am

Ja winy nie zrzucam na Green, bo to ja napisałam. Wiem ,że postąpiłam głupio, ale obok napisałam że ja traktuję to jako żart. Jak reszta to wzięła to ich sprawam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:43 am

anteek napisał:
Veya napisał:
anteek - kto to powiedział? Ona sama? Nie, KTOŚ. Ktoś sobie może powiedzieć, że świnie latają, a nie jest to prawda.
Jak widzisz nie jest to jedna osoba, jest multum osób, które znajdą prawdę DEA, naprawdę tylko bardziej sie pogrążasz Smile
Nie czuję, bym się pogrążałam. Swoje zdanie na temat całej sprawy powiedziałam już wcześniej, a teraz śmieszy mnie to, że wiesza się psy na każdym, robi z siebie jasnowidza albo nie wiem co.
Ogarnijcie się ludzie, bo zachowujecie się jak wściekłe psy, albo dzieciaki na poziomie podstawówki. Możecie po mnie jechać, mi to lotto, nadal uważam, że odrobina szacunku i przyzwoitości powinna znaleźć się nawet w internecie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:44 am

Veya czy jak to ci tam jestes starsznie krótko w DEA i nic naprawdę o tej "hodowli" nie wiesz. i zapewniam że też nie wiesz jaka naprawdę jest green
Powrót do góry Go down
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:45 am

Veya napisał:
anteek napisał:
Veya napisał:
anteek - kto to powiedział? Ona sama? Nie, KTOŚ. Ktoś sobie może powiedzieć, że świnie latają, a nie jest to prawda.
Jak widzisz nie jest to jedna osoba, jest multum osób, które znajdą prawdę DEA, naprawdę tylko bardziej sie pogrążasz Smile
Nie czuję, bym się pogrążałam. Swoje zdanie na temat całej sprawy powiedziałam już wcześniej, a teraz śmieszy mnie to, że wiesza się psy na każdym, robi z siebie jasnowidza albo nie wiem co.
Ogarnijcie się ludzie, bo zachowujecie się jak wściekłe psy, albo dzieciaki na poziomie podstawówki. Możecie po mnie jechać, mi to lotto, nadal uważam, że odrobina szacunku i przyzwoitości powinna znaleźć się nawet w internecie.
Aby zyskać trochę szacunku i przyzwoitości należy najpierw samemu ją okazać Smile
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:47 am

marthee napisał:
Veya napisał:
anteek napisał:
Veya napisał:
anteek - kto to powiedział? Ona sama? Nie, KTOŚ. Ktoś sobie może powiedzieć, że świnie latają, a nie jest to prawda.
Jak widzisz nie jest to jedna osoba, jest multum osób, które znajdą prawdę DEA, naprawdę tylko bardziej sie pogrążasz Smile
Nie czuję, bym się pogrążałam. Swoje zdanie na temat całej sprawy powiedziałam już wcześniej, a teraz śmieszy mnie to, że wiesza się psy na każdym, robi z siebie jasnowidza albo nie wiem co.
Ogarnijcie się ludzie, bo zachowujecie się jak wściekłe psy, albo dzieciaki na poziomie podstawówki. Możecie po mnie jechać, mi to lotto, nadal uważam, że odrobina szacunku i przyzwoitości powinna znaleźć się nawet w internecie.
Aby zyskać trochę szacunku i przyzwoitości należy najpierw samemu ją okazać Smile
Ja nie będę wytykać ludzi palcami, ale tutaj to już przechodzi ludzkie pojęcie, takie moje zdanie. Dorosły człowiek potrafi okazać szacunek zawsze, ale jak widać niewielu tutaj jest dorosłych.

LIStek proszę, nie wypowiadaj się na mój temat, naprawdę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:48 am

Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
kam55 napisał:
Hollywood napisał:
Haffek napisał:
Jeśli ktoś okradł Ardu z tego co wiem, można dojść kto się włamał Smile Ja zagwarantuje, że to ja nie byłam


Po co komu gwarancja kogoś, kto kradnie? (:
a masz 100% PEWNOŚCI, że HAFFEK to zrobiła?

A nie, ale tak się składa, że skoro proponowała, że okradnie wirek, to jest zdolna do wielu rzeczy (:
jak wszyscy z dea.
Jesteś taka tępa czy mi się tylko wydaje? Czemu mówisz o wszystkich? Smile
Tak, jestem tępa... jak na mężczyznę. Po prostu widzę wasze argumenty i chce mi się rzygać (:
W takim razie przepraszam, tępy. Argumenty argumentami, ale patrząc na to jak możesz stwierdzić, że WSZYSCY są tam osobami bez duszy, które oszukują i kradną... To tak jakbym ja coś napisała o tym, że będę hackowała Howrse razem z Tobą, bo się kolegujemy i wszyscy by Cię powyzywali. Razz

.-. aha... to gratuluję tego ciekawego... "wywodu"
Nie reprezentujesz wysokiego poziomu, pasujesz do nich.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:49 am

Hollywood napisał:
Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
kam55 napisał:
Hollywood napisał:
Haffek napisał:
Jeśli ktoś okradł Ardu z tego co wiem, można dojść kto się włamał Smile Ja zagwarantuje, że to ja nie byłam


Po co komu gwarancja kogoś, kto kradnie? (:
a masz 100% PEWNOŚCI, że HAFFEK to zrobiła?

A nie, ale tak się składa, że skoro proponowała, że okradnie wirek, to jest zdolna do wielu rzeczy (:
jak wszyscy z dea.
Jesteś taka tępa czy mi się tylko wydaje? Czemu mówisz o wszystkich? Smile
Tak, jestem tępa... jak na mężczyznę. Po prostu widzę wasze argumenty i chce mi się rzygać (:
W takim razie przepraszam, tępy. Argumenty argumentami, ale patrząc na to jak możesz stwierdzić, że WSZYSCY są tam osobami bez duszy, które oszukują i kradną... To tak jakbym ja coś napisała o tym, że będę hackowała Howrse razem z Tobą, bo się kolegujemy i wszyscy by Cię powyzywali. Razz

.-. aha... to gratuluję tego ciekawego... "wywodu"
Nie reprezentujesz wysokiego poziomu, pasujesz do nich.
Jak Ty i Twoje obrażanie i rzucanie na wszystkich błotem. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:58 am

Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:59 am

To wątek o pseudohodowli arabów, a nie o waszych prywatnych kłótniach Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:00 am

I ja również żegnam w imieniu DEA, miłej dalszej batalii, tylko się nie pozagryzajcie między sobą Smile
My się nie damy, a wy bawcie się dalej.
Dziękuję, do widzenia, miłej gry wszystkim Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:00 am

Amstaff napisał:
To wątek o pseudohodowli arabów, a nie o waszych prywatnych kłótniach Wink
wybacz ale ja mówię o TEJ kłotni, gdzie próbujesz nas zmieszać z blotem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:01 am

kam55 napisał:
Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.
Bo dea TO SĄ oszuści, złodzieje.. Wink Afera o skradzioną klacz...większość o was tak już dawno myślała, ta sprawa jest tego potwierdzeniem. Kto mądrzejszy ten już na pewno odeszedł z dea Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:01 am

kam55 - no cóż, troszku się spóźniłaś, bo już od dawien dawna sporo Graczy uważało DeA za oszustów i złodziei. Dzisiejsza dyskusja jedynie przyciągnęła więcej spojrzeń i utwierdziła ludzi w przekonaniu, że faktycznie tak jest Smile
Pozdrawiam:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:01 am

Wcale nie przez jedną osobę, która wpadła na pomysł. Wszystko wyszło na jaw, dzięki temu co gracze tutaj pisali, każdy wydał swoją opinię, każdy napisał to co wie i jeśli ktoś jest człowiekiem myślącym to na pewno coś z tego zrozumie, jeśli nie - nadal będzie żył w błędzie Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 10 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 10 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Najlepsze hodowle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: