Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:40 am

wszystko jasne mam nadzieje? możemy uważać sprawe za zamkniętą? Question
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:57 am

Drogi Amstaffie a mógłbyś się pochwalić jak kilka linijek wyżej pisałeś sam we własnej osobie jak to chciałbyś się zemścić na callunie i mzvm za to, że odeszły z DeA? Może pokaż jak planowałeś rozwalić ich nowo powstałą hodowlę Renovatio.
Taki jesteś bez winy?

Prawda jest taka, że hodowla mocno ucierpiała po odejściu Destin, calluny i mzvm. 
Nie dziwię się, że tak się stało, bo całą hodowlę napędzały wymienione dziewczyny. 
Na przełomie roku objeliśmy prowadzenie i w tym momencie czegoś zabrakło... 
Może własnie liderki, która ma ograniczony dostęp do neta (czy jest rzeczywiście ograniczony nie mnie oceniać, ale polecam poczytać o DARMOWYM internecie Aero2).

Całej historii DeA nie znam dlatego też nie będę się wypowiadała o jej przeszłości.


Ostatnio zmieniony przez Labamba dnia Sob Lut 15, 2014 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 11:00 am

Labamba napisał:
Drogi Amstaffie a mógłbyś się pochwalić jak kilka linijek wyżej pisałeś sam we własnej osobie jak to chciałbyś się zemścić na callunie i mzvm za to, że odeszły z DeA? Może pokaż jak planowałeś rozwalić ich nowo powstałą hodowlę Renovation.
Taki jesteś bez winy?

Prawda jest taka, że hodowla mocno ucierpiała po odejściu Destin, calluny i mzvm. 
Nie dziwię się, że tak się stało, bo całą hodowlę napędzały wymienione dziewczyny. 
Na przełomie roku objeliśmy prowadzenie i w tym momencie czegoś zabrakło... 
Może własnie liderki, która ma ograniczony dostęp do neta (czy jest rzeczywiście ograniczony nie mnie oceniać, ale polecam poczytać o DARMOWYM internecie Aero2).

Całej historii DeA nie znam dlatego też nie będę się wypowiadała o jej przeszłości.
Właśnie Amstaff, może się pochwalisz?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
mzvm
Nowy
mzvm


Nick w grze : mzvm
Liczba postów : 9
Dołączył : 03/11/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 11:23 am

Zauważyłam to i zresztą słyszałam o tej zemście , zostawiam to bez komentarza. Między innymi to miałam na myśli pisząc o problemach z odejściem z DEA (odejście z DEA oznacza zdradę i konieczna jest zemsta itp). A dla Waszej wiadomości to hodowla została założona spontanicznie. Pomysł narodził się gdy zobaczyliśmy Angloaraby Shagya z najwyższym PG na rynku sprzedaży.To wszystko. A znając troszkę Haffek myślę że nie mówiła serio tylko palnęła głupotę nie zastanawiając się zbytnio nad tym co mówi , jak to czynią czasem nastolatki.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 11:27 am

mzvm napisał:
Między innymi to miałam na myśli pisząc o problemach z odejściem z DEA (odejście z DEA oznacza zdradę i konieczna jest zemsta itp).
Hehe, skąd ja to znam? :DDowiedziałam się parę dni temu, że jestem okropnie nie lojalna w stosunku do DeA bo obieram stronę WKL. Nie mniej, w czasie jak zrezygnowałam z hodowli WKL i po paru tygodniach Green ściągnęła mnie do DeA to takich problemów nie było. Masło maślane.Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 3352103904
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 11:32 am

"rozwalić hodowlę Renoviato..."
Emmm... Czyli kupić konie i ich przegonić, tak? To się nazywa "rozwalenie" ? O_O
Okeeeej, nie skomentuje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 11:40 am

Barsonka
Chodzi raczej o sam fakt chęci zemszczenia się na osobach, które odeszły z DeA bo miały dosyć ciągnięcia wszystkiego za uszy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 11:47 am

No tak, tu się zgodzę. Lekka zawiść jednak była.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 12:01 pm

Nevi ty też już chyba wiesz jak trudno odejść z tej hodowli mnie zaczęto wyzywać od zdrajców że wbiłem nóż w plecy itd
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 12:05 pm

LIStek` napisał:
Nevi ty też już chyba wiesz jak trudno odejść z tej hodowli mnie zaczęto wyzywać od zdrajców że wbiłem nóż w plecy itd
ty wbiłes nóż w plecy? a to nie była calluna ? no nie wazne...
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 12:06 pm

sporo się nasłuchałem o tym że zdrajcą jestem i że nóż w plecy wbiłem bo uwolniłem się od DEA
Powrót do góry Go down
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 12:08 pm

nevinowa napisał:
mzvm napisał:
Między innymi to miałam na myśli pisząc o problemach z odejściem z DEA (odejście z DEA oznacza zdradę i konieczna jest zemsta itp).
Hehe, skąd ja to znam? :DDowiedziałam się parę dni temu, że jestem okropnie nie lojalna w stosunku do DeA bo obieram stronę WKL. Nie mniej, w czasie jak zrezygnowałam z hodowli WKL i po paru tygodniach Green ściągnęła mnie do DeA to takich problemów nie było. Masło maślane.Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 3352103904

Przecież Damian miał też odejść, ale uległ namowie Green. No, mnie też Green chciała namówić do powrotu, ale twardo stałam przy swoim. I zaraz po dołączeniu do innej hodowli arabów (tylko ze względu na poszerzenie limitu miejsc  Exclamation ) bez żadnego wyjaśnienia ludzie uważali mnie za zdrajcę. Taki tam osąd po nieznaniu faktów i ukazania dowodów.  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 384104111  (O ironio ktoś tu dzisiaj pisał o dowodach  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 4074547142 )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 12:11 pm

LIStek` napisał:
sporo się nasłuchałem o tym że zdrajcą jestem i że nóż w plecy wbiłem bo uwolniłem się od DEA
napisałabym to i owo o twoim "odejściu z hodowli" tyle ze nie wiem ktorym i to nie jest sprawa na publiczna rozmowe
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 12:16 pm

Eh wiesz Olu to że mnie green urobiła i że zostałem 2 razy to moja pomyłka że nie odszedłem w Grudniu ino w Styczniu. A jak pomogłem FA bo nie mieli miejsc w drużynie to juz ludzie z DeA zaczeli do mnie pisać że ja zdrajca.
Powrót do góry Go down
Sławcio50
Nowy
Sławcio50


Nick w grze : Sławcio50
Liczba postów : 6
Dołączył : 15/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 12:21 pm

LIStek` napisał:
sporo się nasłuchałem o tym że zdrajcą jestem i że nóż w plecy wbiłem bo uwolniłem się od DEA

Ojć, jakbym słyszała to samo.
Gdy odeszłam z DEA, dostałam dłuugą wiadomość od Green, że wbiłam jej nóż prosto w serce. 
Będąc w DEA nie miałam czasu, aby zająć się hodowlą, dlatego odeszłam. Potem uporządkowałam sprawy w swoim życiu i miałam czas, więc doszłam do WKL. 
Od tej pory usłyszałam od wielu osób, jak to Green o mnie opowiadała niestworzone historie, przy czym dostałam screeny tych opinii o mnie. 

I szczerze mówiąc w WKL Barellmasters jest mi o wiele lepiej. 
Żadnych kłótni, żadnych intryg. 
Widać w takich sytuacjach zazdrość Dulcius Ex Asperis bierze górę. Nie mogą się pogodzić z tym, że nie mają szans? Przykre, a jednak prawdziwe.
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 4:37 am

Labamba napisał:
Drogi Amstaffie a mógłbyś się pochwalić jak kilka linijek wyżej pisałeś sam we własnej osobie jak to chciałbyś się zemścić na callunie i mzvm za to, że odeszły z DeA? Może pokaż jak planowałeś rozwalić ich nowo powstałą hodowlę Renovatio.
Taki jesteś bez winy?

Prawda jest taka, że hodowla mocno ucierpiała po odejściu Destin, calluny i mzvm. 
Nie dziwię się, że tak się stało, bo całą hodowlę napędzały wymienione dziewczyny. 
Na przełomie roku objeliśmy prowadzenie i w tym momencie czegoś zabrakło... 
Może własnie liderki, która ma ograniczony dostęp do neta (czy jest rzeczywiście ograniczony nie mnie oceniać, ale polecam poczytać o DARMOWYM internecie Aero2).

Całej historii DeA nie znam dlatego też nie będę się wypowiadała o jej przeszłości.
Hahahahahahahahha, nie dam rady Very Happy 
To, że ktoś uczciwie chce kupić konie ze sprzedaży a potem BLUPUJĄC je przegonić najlepszą hodowlę, oznacza, że  chce tą hodowlę rozwalić ? Od kiedy ? Nie no wiem...dea nie wie, co oznacza dojść do rankingu ciężką pracą, jak ktoś chce przegonić daną hodowlę to wcale nie musi uciekać się do rozwalenia hodowli, choć wiem, że to są sztuczki prosto z DEA Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 5:35 am

Amstaff napisał:
Hahahahahahahahha, nie dam rady Very Happy 
To, że ktoś uczciwie chce kupić konie ze sprzedaży a potem BLUPUJĄC je przegonić najlepszą hodowlę, oznacza, że  chce tą hodowlę rozwalić ? Od kiedy ? Nie no wiem...dea nie wie, co oznacza dojść do rankingu ciężką pracą, jak ktoś chce przegonić daną hodowlę to wcale nie musi uciekać się do rozwalenia hodowli, choć wiem, że to są sztuczki prosto z DEA Wink

Wiesz jeżeli kupujesz konia i chcesz uczciwie założyć hodowlę i uczciwą pracą rywalizować z inną hodowlą, to ok.
Ale tutaj chodzi o Twoje pobudki, które nie były całkiem szczere. Chciałeś NA ZŁOŚĆ przegonić Renovatio Smile
Założenie tego tematu przez Ciebie również jest kierowane zemstą o czym sam wspominasz.
Całą sprawą pokazujesz tylko swój charakter.
Ludzie o szerszych horyzontach myślowych sami wyciągną wnioski z całej dyskusji. 
A Ty sobie szczekaj ile chcesz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 5:38 am

Kurna, zaczynam żałować, że wyprzedałam z Dorotą angloaraby...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 5:45 am

A z jakiego powodu zaczynasz żałować?
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 5:45 am

A z jakiego powodu zaczynasz żałować?
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 5:55 am

No skoro takie cyrki się dzieją... Tak to leżały sobie u nas spokojnie, nie było problemów ani awantur xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 5:57 am

Żadne cyrki ino wyszło na to że amstaf taki super że jak się dowiedział że odchodzimy i po kilku godzinach już BLUPowaliśmy AA to namawiał ludzi z DEA żeby się zemścić i przegonić : )
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 5:58 am

Zadziwiająca, az nie prawdopodobna jest postawa Amstaffa w tym wszystkim. Może Ci przypomnę, jak bardzo zależało Ci na tym, aby wejść do DeA? jak przepraszałeś za to, ze kiedys blokowałeś nas w zawodach. Jak podlizywałeś się Green, najwspanialszej liderce na świecie. Nie pamiętasz?
Liściu ty tak samo -,- Jesteś bezczelny.  Mad
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 6:01 am

No na początku mi może zależy na Dea lecz nie długo po krótkim czasie wiedziałem kto tak naprawdę rządzi tą hodowlą a od początku Grudnia byłem tak chyba ino dlatego że mzvm i calluna tam jeszcze siedziały :  ) A Green "liderce" nigdy się nie podlizywałem wręcz zawsze mówiłem że lider z niej do kitu jest.
Powrót do góry Go down
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 6:05 am

Nie, nie podlizywałeś się. Wcale Very Happy

Amstaff, nie wiem czy wiesz ale twoje zarzuty dotyczą ciebie. 
Ukradliśmy ci klacz, hm ? Podpisałeś regulamin. Cytuję:
"4. W razie zakończenia współpracy, wszystkie konie o PG wyższym niż to ustalone na sprzedaż, gracz ma obowiązek zwrócić do hodowli w cenie 500 equus. Konie przyjmuje członek zarządu lub osoba przez niego wyznaczona i zobowiązuje się zwracać dane konie wraz z wejściem ich PG na rynek w takiej samej cenie, w jakiej je otrzymał."
Nie oddałeś swoich koni, a to znaczy że to TY ukradłeś nam nasze geny, więc w czym problem ? To ty jesteś złodziejem i oszustem, według twoich poglądów. 

"Nie no wiem...dea nie wie, co oznacza dojść do rankingu ciężką pracą, jak ktoś chce przegonić daną hodowlę to wcale nie musi uciekać się do rozwalenia hodowli, choć wiem, że to są sztuczki prosto z DEA Wink" Jak już coś mówisz, to może z łaski swojej, pomyśl trochę ? To TY doszedłeś do naszej hodowli po to żeby potem spróbować nas zniszczyć, nieprawdaż ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 6:13 am

Haffek napisał:
Nie, nie podlizywałeś się. Wcale Very Happy

Amstaff, nie wiem czy wiesz ale twoje zarzuty dotyczą ciebie. 
Ukradliśmy ci klacz, hm ? Podpisałeś regulamin. Cytuję:
"4. W razie zakończenia współpracy, wszystkie konie o PG wyższym niż to ustalone na sprzedaż, gracz ma obowiązek zwrócić do hodowli w cenie 500 equus. Konie przyjmuje członek zarządu lub osoba przez niego wyznaczona i zobowiązuje się zwracać dane konie wraz z wejściem ich PG na rynek w takiej samej cenie, w jakiej je otrzymał."
Nie oddałeś swoich koni, a to znaczy że to TY ukradłeś nam nasze geny, więc w czym problem ? To ty jesteś złodziejem i oszustem, według twoich poglądów. 

"Nie no wiem...dea nie wie, co oznacza dojść do rankingu ciężką pracą, jak ktoś chce przegonić daną hodowlę to wcale nie musi uciekać się do rozwalenia hodowli, choć wiem, że to są sztuczki prosto z DEA Wink" Jak już coś mówisz, to może z łaski swojej, pomyśl trochę ? To TY doszedłeś do naszej hodowli po to żeby potem spróbować nas zniszczyć, nieprawdaż ?
Ukradłem wam wasze geny ? Very Happy Straszycie mnie regulaminem ? Very Happy 
Jak tak będziecie robić to za chwilę się pozbędę tych waszych genów Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 6:13 am

A poza tym..o zwrot koni ANI RAZU się NIKT nie upomniał, więc uznałem, że ich nie potrzebujecie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 6:17 am

Mi Cie nie straszymy, tylko uświadamiamy Smile
Nie zaszkodzisz tylko nam, ale również i WKL Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 6:20 am

Jej, kundel jakiś ty wzruszający ;-;
Ale z tego co wiem, wszedzie, gdzie wstąpisz do hodowli, tam dym >.<
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 6:20 am

Uświadamiacie mnie ? Wszyscy wiedzą, że jesteście oszustami itp. nie musicie innych osób o tym już uświadamiać...choć z tego co widzę, 19 osób nie jest tego do końca świadomych..uświadomcie im, a nie mi Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 13 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 13 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Hodowle i drużyny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: