Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:15 am

Więc proszę temat rzekomej chęci włamania na czyjeś konto lidera WKL zakończyć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:16 am

kam55 napisał:
Amstaff napisał:
kam55 napisał:
I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile
Ale jesteście hodowlą. Hodowla to GRUPA ludzi, a nie tylko Haffek Wink
Ale to był "pomysł" HAFFEK, a nie HODOWLI. Smile
Pomysł haffek, który popierał zarząd  Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:16 am

Tiamat napisał:
Destin napisał:
To od początku zaczynamy.

Tiamat - twój post to podsumowanie tych już 7 stron. Ostatni akapit to całkowita PRAWDA. Ile razy Green nie było, bo brak neta, bo nie może, bo coś tam. Ile razy gdy było potrzeba lidera nie było go? Ile razy osoba z zarządu podejmowała ważne decyzje i potem dostawała ochrzan za to, że pchała ten wózek do przodu? :DRozumiem, nie każdy ma możliwość robienia codziennie koni, ale samo przebywanie i pokazywanie ludziom, że jest lider i trzyma tą hodowlę jest ważne! Ale co tam... lepiej płakać i mówić, że się odchodzi z hodowli, bo się nie wytrzymuje psychicznie... Wink

Veya, na litość boską. Ile ty jesteś w tej hodowli? I masz czelność pisać, że wiesz wystarczająco dużo? Wiesz ile razy hodowla była na krawędzi rozwiązania, bo Green zachowała się jak dzieciak i stwierdziła że odchodzi? Wątpię.

Haffku, na porządku dziennym dla ciebie jest pisanie na konferencji o włamie nie czyjeś konto? To gratuluję honoru. Wolę dojść własną pracą do tego, a nie poprzez niszczenie konkurencji, bez przesady.
Owszem, wszystko jest prawdą, ale nie sądzisz Destin, że ta kłótnia z jednej strony jest bezsensowna? Poniżanie wszystkich dookoła przez Amstaffa... Wiem, ile zrobiłaś dla tej hodowli, wiem ile na niej straciłaś i nie dziwię się, że odeszłaś. Ale czy nie byłoby Ci głupio oczerniać całą hodowlę gdy winne są 2-3 osoby?

Kłótnia o piksela - myślę, że jest a i owszem bezsensowna, ponieważ myślę, że ten temat jest już wywałkowany. Koń powinien być oddany bez upomnienia Amstaffa, a jeżeli Damian(kierro) nie mógł oddać, bo nie miał czasu mógł napisać i by wystarczyło imo. Myślę, że hodowle można potraktować jak jedną wielką rodzinę. Jeżeli ktoś z hodowli coś wywinie/powie to jednak daje świadectwo na temat hodowli. Oczywiście, masz rację, że osoby, które ZUPEŁNIE nie są w to wmieszane nie powinny być ruszane i oczerniane.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:16 am

Btw Veyu, kochanie, co do Twojego zamachu na prezydenta, jest on karalny.

Kodeks napisał:
Kodeks przewiduje karalność przygotowania do:

wszczęcia wojny napastniczej

ludobójstwa

zamachu stanu

zamachu na jednostkę Sił Zbrojnych

przestępstw przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu

fałszowania pieniędzy i papierów wartościowych

fałszowania dokumentów

przestępstw de­zercji lub samouszkodzenia
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:16 am

Haffek napisał:
Więc proszę temat rzekomej chęci włamania na czyjeś konto lidera WKL zakończyć.
A co? Coś nieprzyjemnego może wyjść na jaw ? Coś, czego się boisz ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:16 am

Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
No, ale jak sam lider chce odejść ze swojej hodowli, to się chyba ku#wa tam cuda dzieją.
Lider chce odejść bo po prostu ma taki charakter. XD


Jaki lider, taka hodowla (: popie#dolona. 
i tak dea słynie z tego, że jesteście po prostu oszustami, złodziejami i macie do wszystkich żal.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:17 am

A co boisz się czegoś że coś niespodziewanie ujrzy światło dziennie?
Powrót do góry Go down
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:17 am

Amstaff napisał:
kam55 napisał:
Amstaff napisał:
kam55 napisał:
I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile
Ale jesteście hodowlą. Hodowla to GRUPA ludzi, a nie tylko Haffek Wink
Ale to był "pomysł" HAFFEK, a nie HODOWLI. Smile
Pomysł haffek, który popierał zarząd  Wink
Popierał? jakoś ja nie, inni z zarządu też nie, na screenie widać, że wszyscy są PRZECIW. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:17 am

Tiamat napisał:
anteek napisał:
Widać w powyższych postach, że DEA ma za sobą wiele nieprzyjemnych sytuacji Smile Skoro hodowla nic nie zrobiła to dlaczego odeszły z niej osoby z zarządu, dlaczego sama Green chciała odejść? Smile
Bo Green zrzucała wszystko na innych, sama nic nie robiła i płakała całe dnie, że jest biedna i smutna i musi iść popłakać, kiedy cała reszta za nią harowała. I nie, nikt mi tego nie mówił, sama dochodzę do takiego wniosku po kilku tygodniach siedzenia na ich czacie, do którego nie można się włamać, musiał ktoś dać po prostu link. Smile
Wiec liderka musiała być kiepska. Nie chcę nikogo oczerniać, ale nie każdy nadaje się do rządzenia, ma cechy przywódcze. Jedni lepiej się czują jako zwykłe szaraczki. Widocznie sytuacja ją przerosła i łatwiej było zwalić robotę na kogoś innego, i wszystko zaczęło się sypać.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:17 am

Pomysł haffek ale pewnie nikt jej nie mówił że to bez sensu i ją popierali
Powrót do góry Go down
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:18 am

Czego mam się bać? Co ma niby wyjść? Ja swoje wyjaśniłam i kłócić dalej się nie zamierzam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:18 am

Hollywood napisał:
Tiamat napisał:
Hollywood napisał:
No, ale jak sam lider chce odejść ze swojej hodowli, to się chyba ku#wa tam cuda dzieją.
Lider chce odejść bo po prostu ma taki charakter. XD


Jaki lider, taka hodowla (: popie#dolona. 
i tak dea słynie z tego, że jesteście po prostu oszustami, złodziejami i macie do wszystkich żal.
Ale czemu mówisz o wszystkich. Byłam rzekomo w DEA a jeszcze nikogo nie oszukała, nie okradłam i nie mam do nikogo żalu, po prostu mówię co myślę. Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:19 am

Wychodzi jedna wielka dziecinada. Czepiacie się czegoś, do czego nie doszło i na dodatek zostało WYJAŚNIONE!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:19 am

Tiamat - koniec, idę siedzieć.

Jak dla mnie cały temat jest bezsensowny, proste. Wieszajcie sobie dalej psy na ludziach, skoro sprawia Wam to taką przyjemność. Oby komuś z was się kiedyś noga powinęła, i inni potraktowali was tak samo, życzę szczerze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:19 am

kam55 napisał:
Amstaff napisał:
kam55 napisał:
Amstaff napisał:
kam55 napisał:
I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile
Ale jesteście hodowlą. Hodowla to GRUPA ludzi, a nie tylko Haffek Wink
Ale to był "pomysł" HAFFEK, a nie HODOWLI. Smile
Pomysł haffek, który popierał zarząd  Wink
Popierał? jakoś ja nie, inni z zarządu też nie, na screenie widać, że wszyscy są PRZECIW. Wink

[2014-01-27 18:27:21] -Haffek-: Aga, może wykorzystac mój pomysł?
[2014-01-27 18:27:29] Agnieszka  (Greenrose): powiedz o nim
[2014-01-27 18:27:36] -Haffek-: serio? :O
[2014-01-27 18:27:44] -Haffek-: ja to mowiłam na żarty, alee...
[2014-01-27 18:27:48] -Haffek-: czemu nie Wink
[2014-01-27 18:27:56] -Haffek-: Tak więc mam hasło do konta koleżanki
[2014-01-27 18:28:02] -Haffek-: ona już z niego nie korzysta
[2014-01-27 18:28:09] -Haffek-: jak pewnie wiecie wkl ciągnie wirek
[2014-01-27 18:28:22] -Haffek-: pomyślalam żeby napisać do wirkowej czy może nie szuka sittera
[2014-01-27 18:28:30] -Haffek-: zaprpoponować jej super ofertę

Green napisała, by Haffek powiedziała  o pomyśle, tak więc, gdyby była przeciw, nawet nie chciałaby o tym słyszeć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:20 am

Haffek lecz ktoś Ardu okradł więc teraz wychodzi na to że to ty zrobiłaś
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:20 am

marthee napisał:
Tiamat napisał:
anteek napisał:
Widać w powyższych postach, że DEA ma za sobą wiele nieprzyjemnych sytuacji Smile Skoro hodowla nic nie zrobiła to dlaczego odeszły z niej osoby z zarządu, dlaczego sama Green chciała odejść? Smile
Bo Green zrzucała wszystko na innych, sama nic nie robiła i płakała całe dnie, że jest biedna i smutna i musi iść popłakać, kiedy cała reszta za nią harowała. I nie, nikt mi tego nie mówił, sama dochodzę do takiego wniosku po kilku tygodniach siedzenia na ich czacie, do którego nie można się włamać, musiał ktoś dać po prostu link. Smile
Wiec liderka musiała być kiepska. Nie chcę nikogo oczerniać, ale nie każdy nadaje się do rządzenia, ma cechy przywódcze. Jedni lepiej się czują jako zwykłe szaraczki. Widocznie sytuacja ją przerosła i łatwiej było zwalić robotę na kogoś innego, i wszystko zaczęło się sypać.
Nie, zrzucając na kogoś robotę nic się nie sypało. Za czasów mzvm i calluny DEA nawet wyprzedziło WKL. A potem? Potem się posypało, a gdy one odeszły... nie wiem co się stało, ale duża przepaść jest między WKL a DEA.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:21 am

Haffek napisał:
Wychodzi jedna wielka dziecinada. Czepiacie się czegoś, do czego nie doszło i na dodatek zostało WYJAŚNIONE!
Wyjaśnione ?Ciekawe tylko gdzie. DEA twierdzi, że to był żart..na screenie nie widać nic, co mogłoby o tym świadczyć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:21 am

Amstaff napisał:
kam55 napisał:
Amstaff napisał:
kam55 napisał:
Amstaff napisał:
kam55 napisał:
I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile
Ale jesteście hodowlą. Hodowla to GRUPA ludzi, a nie tylko Haffek Wink
Ale to był "pomysł" HAFFEK, a nie HODOWLI. Smile
Pomysł haffek, który popierał zarząd  Wink
Popierał? jakoś ja nie, inni z zarządu też nie, na screenie widać, że wszyscy są PRZECIW. Wink

[2014-01-27 18:27:21] -Haffek-: Aga, może wykorzystac mój pomysł?
[2014-01-27 18:27:29] Agnieszka  (Greenrose): powiedz o nim
[2014-01-27 18:27:36] -Haffek-: serio? :O
[2014-01-27 18:27:44] -Haffek-: ja to mowiłam na żarty, alee...
[2014-01-27 18:27:48] -Haffek-: czemu nie Wink
[2014-01-27 18:27:56] -Haffek-: Tak więc mam hasło do konta koleżanki
[2014-01-27 18:28:02] -Haffek-: ona już z niego nie korzysta
[2014-01-27 18:28:09] -Haffek-: jak pewnie wiecie wkl ciągnie wirek
[2014-01-27 18:28:22] -Haffek-: pomyślalam żeby napisać do wirkowej czy może nie szuka sittera
[2014-01-27 18:28:30] -Haffek-: zaprpoponować jej super ofertę

Green napisała, by Haffek powiedziała  o pomyśle, tak więc, gdyby była przeciw, nawet nie chciałaby o tym słyszeć.
zwykłe słowa "powiedz o nim" mają być dowodem, że zarząd był ZA?  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 3573644101  chciała się dowiedzieć o co jej chodzi, jaki pomysł, tyle.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:21 am

Veya napisał:
Oby komuś z was się kiedyś noga powinęła, i inni potraktowali was tak samo, życzę szczerze.
Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe Smile Green jak ją poinformowałem o włamaniu na konto ardu napisała cos w stylu "Dobrze jej tak i tak jej nie lubiłam" Smile
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:21 am

Veya napisał:
Tiamat - koniec, idę siedzieć.

Jak dla mnie cały temat jest bezsensowny, proste. Wieszajcie sobie dalej psy na ludziach, skoro sprawia Wam to taką przyjemność. Oby komuś z was się kiedyś noga powinęła, i inni potraktowali was tak samo, życzę szczerze.
Nie wiem jak Ty, ale ja wieszam psy na Amstaffie, który zaczął, przy okazji upominając tych, którzy raję chcą mieć, nawet gdy jej nie mają. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:23 am

Amstaff napisał:
Haffek napisał:
Wychodzi jedna wielka dziecinada. Czepiacie się czegoś, do czego nie doszło i na dodatek zostało WYJAŚNIONE!
Wyjaśnione ?Ciekawe tylko gdzie. DEA twierdzi, że to był żart..na screenie nie widać nic, co mogłoby o tym świadczyć.
To daj screen CAŁEJ rozmowy, panie WIEM-TO-WSZYSTKO-WIĘC UTNĘ PÓŁ ROZMOWY. Nie będą wiedzieć o co chodzi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:23 am

Green jak by mogła to by rozniosła całe WKL w dobry pył. bo co robią więcej niż on?
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:23 am

Cytat :
Cytat :
zwykłe słowa "powiedz o nim" mają być dowodem, że zarząd był ZA?  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 3573644101  chciała się dowiedzieć o co jej chodzi, jaki pomysł, tyle.
To bardziej wygląda tak jakby Green już o tym pomyśle wiedziała i chciała go ukazać reszcie Smile
Powrót do góry Go down
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:23 am

Veya napisał:
Tiamat - koniec, idę siedzieć.

Jak dla mnie cały temat jest bezsensowny, proste. Wieszajcie sobie dalej psy na ludziach, skoro sprawia Wam to taką przyjemność. Oby komuś z was się kiedyś noga powinęła, i inni potraktowali was tak samo, życzę szczerze.

Żadnej przyjemności mi to nie sprawia, wręcz przeciwnie. Większość ludzi zamieszanych w to była mi bliska. To nie jest powinięcie nogi - "mroczne sekrety" wyszły na jaw i jak widać... nie tylko Amstaff ma jakieś zarzuty do DEA, więc ten temat nie jest taki bezsensowny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:24 am

anteek - mi to lotto co się komukolwiek z kontem dzieje, tak szczerze. To jest pech, może komuś się naraziła? Może była nieostrożna? Nie znaczy to od razu, że ktoś jest zły i straszny, bo nie "współczuje" w grze o konikach.

Tiamat - Ja co do jego osoby już się wypowiedziałam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
pakistanek
Nowy
pakistanek


Nick w grze : pakistanek
Liczba postów : 8
Dołączył : 18/10/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:25 am

To ja mam pytanie do Haffek. Gdzieś wyżej było napisane o tym, że ktoś pisał do członków WKL o sitterowanie i, że ta osoba miała Ciebie w znajomych. Jak to wyjaśnisz?
Argument "każdy może mieć tę osobę w znajomych, to przypadek" proszę sobie podarować Wink
Powrót do góry Go down
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:25 am

Jeśli ktoś okradł Ardu z tego co wiem, można dojść kto się włamał Smile Ja zagwarantuje, że to ja nie byłam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:25 am

anteek napisał:
Cytat :
Cytat :
zwykłe słowa "powiedz o nim" mają być dowodem, że zarząd był ZA?  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 3573644101  chciała się dowiedzieć o co jej chodzi, jaki pomysł, tyle.
To bardziej wygląda tak jakby Green już o tym pomyśle wiedziała i chciała go ukazać reszcie Smile
a masz pewność, że wiedziała? no właśnie nie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:26 am

Haffek napisał:
Jeśli ktoś okradł Ardu z tego co wiem, można dojść kto się włamał Smile Ja zagwarantuje, że to ja nie byłam


Po co komu gwarancja kogoś, kto kradnie? (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 8 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 8 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Hodowle i drużyny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: