Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:54 am

Tiamat napisał:
 Amstaff, bo to Ciebie głównie się tyczy. Jak, pytam się JAK mogłeś takie coś zrobić? Rozumiem, wysłać to do WKL i przedyskutować, ewentualnie ostrzec, żeby nie przyjmowali ludzi jako sitterów, ale robić wojnę hodowli na zagrodzie? Godne pożałowania. Naprawdę, czytając Twoje wypowiedzi jestem zażenowana Twoją postawą.

Poza tym, UWAGA, nie mogłeś zwrócić się do kierro o oddanie klaczy i poczekać kilka dni? Większość z nas wie, że jest to już dorosły mężczyzna, który, ola boga, nie tak jak ty, pracuje! Tak, właśnie PRACUJE. Może nie miał czasu wejść i Ci jej zwrócić? A Ty od razu narzucasz mu, jak i całej reszcie, że są bandą przygłupów i oszustów. Nie może porozmawiać spokojnie na privie? Poczekać?

Więc teraz Ci wszystko wyjaśnię, bo jak widać nie czytałaś poprzednich postów. 
Pisałem do nich w sprawie klaczy już..na pewno było to jakoś tydzień temu jak nie więcej. 
Napisałem, że zemszczę się, jeśli ukradną mi tą klacz i nie oddadzą jej. Napisałem wszystko właśnie tutaj, by nikt nie współpracował z taką hodowlą Smile Wszystko jasne ? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:56 am

A ty amstaff masz dowody, że walisz oskarżeniami na prawo i lewo?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:57 am

Haffek napisał:
A ty amstaff masz dowody, że walisz oskarżeniami na prawo i lewo?
A nie czytałaś tego, co jest na początku ?  Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:57 am

Amstaff napisał:
Tiamat napisał:
 Amstaff, bo to Ciebie głównie się tyczy. Jak, pytam się JAK mogłeś takie coś zrobić? Rozumiem, wysłać to do WKL i przedyskutować, ewentualnie ostrzec, żeby nie przyjmowali ludzi jako sitterów, ale robić wojnę hodowli na zagrodzie? Godne pożałowania. Naprawdę, czytając Twoje wypowiedzi jestem zażenowana Twoją postawą.

Poza tym, UWAGA, nie mogłeś zwrócić się do kierro o oddanie klaczy i poczekać kilka dni? Większość z nas wie, że jest to już dorosły mężczyzna, który, ola boga, nie tak jak ty, pracuje! Tak, właśnie PRACUJE. Może nie miał czasu wejść i Ci jej zwrócić? A Ty od razu narzucasz mu, jak i całej reszcie, że są bandą przygłupów i oszustów. Nie może porozmawiać spokojnie na privie? Poczekać?

Więc teraz Ci wszystko wyjaśnię, bo jak widać nie czytałaś poprzednich postów. 
Pisałem do nich w sprawie klaczy już..na pewno było to jakoś tydzień temu jak nie więcej. 
Napisałem, że zemszczę się, jeśli ukradną mi tą klacz i nie oddadzą jej. Napisałem wszystko właśnie tutaj, by nikt nie współpracował z taką hodowlą Smile Wszystko jasne ? Wink

Czytałam wszystkie poprzednie posty i dalej jesteś dla mnie żałosny, a raczej żałosne jest Twe zachowanie. Nikt Ci jej na razie nie ukradł, pożyczyłeś, żyj z tym, że nie musi ci oddać na drugi dzień, w tym miesiącu. Określiłeś termin zwrotu? Nie. To możesz jeszcze poczekać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:58 am

Amstaff - przekazuję słowa Agi, toteż?

anteek - nie zamierzam tego ciągnąć Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:59 am

Tiamat napisał:
A teraz powiem szczerze, że żal do DEA na pewno można mieć. Chore jest by wszyscy odwalali robotę za Green, która niby to ma problemy z internetem. Bo podobno tatuś nie pozwala. Kobieto, ile Ty masz lat? Idź zarobić i kup sobie komputer, a nie zwalasz na innych robotę z hodowlą. Zresztą, gdybyś TY, WŁAŚNIE TY, robiła tyle to robi wirek, bylibyście na pewno wyżej w rankingu. Ale ty tylko potrafisz płakać i narzekać, nic w tę stronę nie robisz.
Brawo za odwagę, jako pierwsza odważyłaś się powiedzieć to co chyba większość tutaj myśli! Smile
Powrót do góry Go down
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:59 am

Amstaff- Zrobiłeś wielką aferę przez jakąś pixelową klacz i niby "planem włama", gratulacje!  Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 6:59 am

Tiamat napisał:
Amstaff napisał:
Tiamat napisał:
 Amstaff, bo to Ciebie głównie się tyczy. Jak, pytam się JAK mogłeś takie coś zrobić? Rozumiem, wysłać to do WKL i przedyskutować, ewentualnie ostrzec, żeby nie przyjmowali ludzi jako sitterów, ale robić wojnę hodowli na zagrodzie? Godne pożałowania. Naprawdę, czytając Twoje wypowiedzi jestem zażenowana Twoją postawą.

Poza tym, UWAGA, nie mogłeś zwrócić się do kierro o oddanie klaczy i poczekać kilka dni? Większość z nas wie, że jest to już dorosły mężczyzna, który, ola boga, nie tak jak ty, pracuje! Tak, właśnie PRACUJE. Może nie miał czasu wejść i Ci jej zwrócić? A Ty od razu narzucasz mu, jak i całej reszcie, że są bandą przygłupów i oszustów. Nie może porozmawiać spokojnie na privie? Poczekać?

Więc teraz Ci wszystko wyjaśnię, bo jak widać nie czytałaś poprzednich postów. 
Pisałem do nich w sprawie klaczy już..na pewno było to jakoś tydzień temu jak nie więcej. 
Napisałem, że zemszczę się, jeśli ukradną mi tą klacz i nie oddadzą jej. Napisałem wszystko właśnie tutaj, by nikt nie współpracował z taką hodowlą Smile Wszystko jasne ? Wink

Czytałam wszystkie poprzednie posty i dalej jesteś dla mnie żałosny, a raczej żałosne jest Twe zachowanie. Nikt Ci jej na razie nie ukradł, pożyczyłeś, żyj z tym, że nie musi ci oddać na drugi dzień, w tym miesiącu. Określiłeś termin zwrotu? Nie. To możesz jeszcze poczekać.
Tak jak to Destin napisała wcześniej, klacz powinna zostać zwrócona możliwie jak najszybciej. W hodowli holendrów w której jestem gdy raz pożyczyłem klacz, to na następny dzień klacz widniała razem ze źrebakami na sprzedażach zarezerwowanych. Najlepsze jest to, że nie musiałem się jakoś o nic upominać Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:00 am

Ale pięknie się kłócicie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:01 am

Veya- toteż Barsonka jednak ma jednak  jakieś pojęcie o sprawie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:02 am

Amstaff napisał:
Tiamat napisał:
Amstaff napisał:
Tiamat napisał:
 Amstaff, bo to Ciebie głównie się tyczy. Jak, pytam się JAK mogłeś takie coś zrobić? Rozumiem, wysłać to do WKL i przedyskutować, ewentualnie ostrzec, żeby nie przyjmowali ludzi jako sitterów, ale robić wojnę hodowli na zagrodzie? Godne pożałowania. Naprawdę, czytając Twoje wypowiedzi jestem zażenowana Twoją postawą.

Poza tym, UWAGA, nie mogłeś zwrócić się do kierro o oddanie klaczy i poczekać kilka dni? Większość z nas wie, że jest to już dorosły mężczyzna, który, ola boga, nie tak jak ty, pracuje! Tak, właśnie PRACUJE. Może nie miał czasu wejść i Ci jej zwrócić? A Ty od razu narzucasz mu, jak i całej reszcie, że są bandą przygłupów i oszustów. Nie może porozmawiać spokojnie na privie? Poczekać?

Więc teraz Ci wszystko wyjaśnię, bo jak widać nie czytałaś poprzednich postów. 
Pisałem do nich w sprawie klaczy już..na pewno było to jakoś tydzień temu jak nie więcej. 
Napisałem, że zemszczę się, jeśli ukradną mi tą klacz i nie oddadzą jej. Napisałem wszystko właśnie tutaj, by nikt nie współpracował z taką hodowlą Smile Wszystko jasne ? Wink

Czytałam wszystkie poprzednie posty i dalej jesteś dla mnie żałosny, a raczej żałosne jest Twe zachowanie. Nikt Ci jej na razie nie ukradł, pożyczyłeś, żyj z tym, że nie musi ci oddać na drugi dzień, w tym miesiącu. Określiłeś termin zwrotu? Nie. To możesz jeszcze poczekać.
Tak jak to Destin napisała wcześniej, klacz powinna zostać zwrócona możliwie jak najszybciej. W hodowli holendrów w której jestem gdy raz pożyczyłem klacz, to na następny dzień klacz widniała razem ze źrebakami na sprzedażach zarezerwowanych. Najlepsze jest to, że nie musiałem się jakoś o nic upominać Smile
Zrozum to, że za jakąś klacz zrobiłeś aferę i oczerniłeś CAŁĄ HODOWLĘ, gdzie winna była JEDNA OSOBA, ta, która ową klacz miała na "pożyczeniu" Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:02 am

anteek napisał:
Tiamat napisał:
A teraz powiem szczerze, że żal do DEA na pewno można mieć. Chore jest by wszyscy odwalali robotę za Green, która niby to ma problemy z internetem. Bo podobno tatuś nie pozwala. Kobieto, ile Ty masz lat? Idź zarobić i kup sobie komputer, a nie zwalasz na innych robotę z hodowlą. Zresztą, gdybyś TY, WŁAŚNIE TY, robiła tyle to robi wirek, bylibyście na pewno wyżej w rankingu. Ale ty tylko potrafisz płakać i narzekać, nic w tę stronę nie robisz.
Brawo za odwagę, jako pierwsza odważyłaś się powiedzieć to co chyba większość tutaj myśli! Smile
Widzisz, mnie akurat nie obchodzi zdanie innych, gram dla siebie, nie dla nich, nie potrzebuję z każdym dobrych kontaktów, a szczególnie nie z Green. Nawet jej dużo razy na tym czacie nie widziałam. Tylko calluna i mzvm cały czas były i starały się utrzymać hodowlę, która niejako należy do Green, która na to nie zasłużyła zresztą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:03 am

To od początku zaczynamy.

Tiamat - twój post to podsumowanie tych już 7 stron. Ostatni akapit to całkowita PRAWDA. Ile razy Green nie było, bo brak neta, bo nie może, bo coś tam. Ile razy gdy było potrzeba lidera nie było go? Ile razy osoba z zarządu podejmowała ważne decyzje i potem dostawała ochrzan za to, że pchała ten wózek do przodu? :DRozumiem, nie każdy ma możliwość robienia codziennie koni, ale samo przebywanie i pokazywanie ludziom, że jest lider i trzyma tą hodowlę jest ważne! Ale co tam... lepiej płakać i mówić, że się odchodzi z hodowli, bo się nie wytrzymuje psychicznie... Wink

Veya, na litość boską. Ile ty jesteś w tej hodowli? I masz czelność pisać, że wiesz wystarczająco dużo? Wiesz ile razy hodowla była na krawędzi rozwiązania, bo Green zachowała się jak dzieciak i stwierdziła że odchodzi? Wątpię.

Haffku, na porządku dziennym dla ciebie jest pisanie na konferencji o włamie nie czyjeś konto? To gratuluję honoru. Wolę dojść własną pracą do tego, a nie poprzez niszczenie konkurencji, bez przesady.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Maremi
Nowy
Maremi


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 5
Dołączył : 11/12/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:03 am

Witam 

Teraz już rozumiem całą grudniową sytuację , kiedy to napisała do mnie osoba ,czy nie potrzebuję sittera ( nie dawałam ogłoszenia) .Dziękuję Amstaff że wkleiłeś rozmowę ze skype .
Teraz mam na 100 % pewność że z konta rzekomej koleżanki Haffek - pisała do mnie sama Haffek.
Sprawdziłam tę osobę ,która pisała i pierwszą jej znajomą byłaś właśnie Ty Wink
Teraz niestety masz ukrytych znajomych i nie mogę tego udwodnić , jak i tej widomości ponieważ poczta howrse nie przechowuje tak dalekich wiadomości - mój błąd że nie zrobiłam screena wtedy
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:04 am

Amstaff napisał:
Tiamat napisał:
Amstaff napisał:
Tiamat napisał:
 Amstaff, bo to Ciebie głównie się tyczy. Jak, pytam się JAK mogłeś takie coś zrobić? Rozumiem, wysłać to do WKL i przedyskutować, ewentualnie ostrzec, żeby nie przyjmowali ludzi jako sitterów, ale robić wojnę hodowli na zagrodzie? Godne pożałowania. Naprawdę, czytając Twoje wypowiedzi jestem zażenowana Twoją postawą.

Poza tym, UWAGA, nie mogłeś zwrócić się do kierro o oddanie klaczy i poczekać kilka dni? Większość z nas wie, że jest to już dorosły mężczyzna, który, ola boga, nie tak jak ty, pracuje! Tak, właśnie PRACUJE. Może nie miał czasu wejść i Ci jej zwrócić? A Ty od razu narzucasz mu, jak i całej reszcie, że są bandą przygłupów i oszustów. Nie może porozmawiać spokojnie na privie? Poczekać?

Więc teraz Ci wszystko wyjaśnię, bo jak widać nie czytałaś poprzednich postów. 
Pisałem do nich w sprawie klaczy już..na pewno było to jakoś tydzień temu jak nie więcej. 
Napisałem, że zemszczę się, jeśli ukradną mi tą klacz i nie oddadzą jej. Napisałem wszystko właśnie tutaj, by nikt nie współpracował z taką hodowlą Smile Wszystko jasne ? Wink

Czytałam wszystkie poprzednie posty i dalej jesteś dla mnie żałosny, a raczej żałosne jest Twe zachowanie. Nikt Ci jej na razie nie ukradł, pożyczyłeś, żyj z tym, że nie musi ci oddać na drugi dzień, w tym miesiącu. Określiłeś termin zwrotu? Nie. To możesz jeszcze poczekać.
Tak jak to Destin napisała wcześniej, klacz powinna zostać zwrócona możliwie jak najszybciej. W hodowli holendrów w której jestem gdy raz pożyczyłem klacz, to na następny dzień klacz widniała razem ze źrebakami na sprzedażach zarezerwowanych. Najlepsze jest to, że nie musiałem się jakoś o nic upominać Smile

Widzisz, są różne hodowle i różni ludzie. Ja na przykład, na pewno mają dom na utrzymaniu i pracę nie weszłabym tylko po to, żeby zadowolić Twoją !cenzura! i wystawić Ci konia na sprzedaż. -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:04 am

Haffek napisał:
o tym że wkl wypytywało znajomych Green na FB o jej życie prywatne?
Chyba nie czytałaś zbyt dokładnie, descarado napisała o tym w swoim poście trochę wyżej  Wink 

Dziwi mnie postawa graczy, którzy piszą, aby osoby które nie znają sytuacji się nie wypowiadały. SERIO?! Zakładam, że gracie w tę grę nie od wczoraj, i jeszcze nie zauważyliście ze to jedna wielka Moda na sukces? Że cokolwiek się dzieje wie o tym ponad połowa zaangażowanych w hodowlę graczy?  Cokolwiek, kiedykolwiek powiecie, ZAWSZE może zostać użyte przeciwko Wam, nawet z tej strony z której się tego nie spodziewacie. Wink 
No i prośba aby ten czy tamten gracz się nie wypowiadał-no proszę was! Czyżby zbyt dużo wiedział? To forum, tutaj pisze kto chce, co chce, tak aby nie łamało regulaminu!
Dla mnie, dołączenie do hodowli o której krążą plotki( a w każdej plotce jest przecież ziarnko prawdy) ze oszukuje czy nie cieszy się dobrą opinią jest z góry skazana na porażkę. W życiu nie zdecydowałabym się na dołączenie do takiej hodowli.
No i „śmieszna żarty” na temat włamania się do kogoś na konto!  Brak słów.
Co do wypożyczonego konia do wyrodzenia ( bo zakładam że po to klacz poszła do innego gracza), dla mnie brakiem kultury jest konia nie oddawać, nie raz nie dwa miałam sytuację ze klacz była wystawiana do mnie, i mnie głupio by było konia nie oddać, PRZYWŁASZCZYĆ SOBIE. A jeszcze bardziej głupio by mi było, gdyby ktoś się o swoją klacz upominał. Zostało to wspomniane- klacz najlepiej wystawić od razu- razem ze źrebakami. Wink
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:06 am

Tiamat- nie weszłabyś ? Wcale nie musiałabyś wchodzić. Po skończonym blupie, wystarczy wystawić klacz. Takie trudne ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:07 am

I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:08 am

kam55 napisał:
I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile

Jednakże rozmowa się rozwinęła i teraz są też inne wątki, które dotyczą całej hodowli.  silent1
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:09 am

Cytat :

Widzisz, są różne hodowle i różni ludzie. Ja na przykład, na pewno mają dom na utrzymaniu i pracę nie weszłabym tylko po to, żeby zadowolić Twoją !cenzura! i wystawić Ci konia na sprzedaż. -.-


Tak? Nie gadaj... Pożycza się coś, a jak nagle trzeba oddać, to się ma dom na utrzymaniu, co? (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:09 am

Destin napisał:
To od początku zaczynamy.

Tiamat - twój post to podsumowanie tych już 7 stron. Ostatni akapit to całkowita PRAWDA. Ile razy Green nie było, bo brak neta, bo nie może, bo coś tam. Ile razy gdy było potrzeba lidera nie było go? Ile razy osoba z zarządu podejmowała ważne decyzje i potem dostawała ochrzan za to, że pchała ten wózek do przodu? :DRozumiem, nie każdy ma możliwość robienia codziennie koni, ale samo przebywanie i pokazywanie ludziom, że jest lider i trzyma tą hodowlę jest ważne! Ale co tam... lepiej płakać i mówić, że się odchodzi z hodowli, bo się nie wytrzymuje psychicznie... Wink

Veya, na litość boską. Ile ty jesteś w tej hodowli? I masz czelność pisać, że wiesz wystarczająco dużo? Wiesz ile razy hodowla była na krawędzi rozwiązania, bo Green zachowała się jak dzieciak i stwierdziła że odchodzi? Wątpię.

Haffku, na porządku dziennym dla ciebie jest pisanie na konferencji o włamie nie czyjeś konto? To gratuluję honoru. Wolę dojść własną pracą do tego, a nie poprzez niszczenie konkurencji, bez przesady.
Owszem, wszystko jest prawdą, ale nie sądzisz Destin, że ta kłótnia z jednej strony jest bezsensowna? Poniżanie wszystkich dookoła przez Amstaffa... Wiem, ile zrobiłaś dla tej hodowli, wiem ile na niej straciłaś i nie dziwię się, że odeszłaś. Ale czy nie byłoby Ci głupio oczerniać całą hodowlę gdy winne są 2-3 osoby?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:11 am

Widać w powyższych postach, że DEA ma za sobą wiele nieprzyjemnych sytuacji Smile Skoro hodowla nic nie zrobiła to dlaczego odeszły z niej osoby z zarządu, dlaczego sama Green chciała odejść? Smile
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:11 am

Amstaff napisał:
Tiamat- nie weszłabyś ? Wcale nie musiałabyś wchodzić. Po skończonym blupie, wystarczy wystawić klacz. Takie trudne ?

Hollywood napisał:
Cytat :

Widzisz, są różne hodowle i różni ludzie. Ja na przykład, na pewno mają dom na utrzymaniu i pracę nie weszłabym tylko po to, żeby zadowolić Twoją !cenzura! i wystawić Ci konia na sprzedaż. -.-


Tak? Nie gadaj... Pożycza się coś, a jak nagle trzeba oddać, to się ma dom na utrzymaniu, co? (:

Och, oczywiście, że można mieć. Różne rzeczy się dzieją, a może zapomniał wystawić a teraz nie miał jak? Ojeju, straszne, czekam tydzień na klacz, nie oddali mi jeszcze, odejdę i ich powyzywam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:11 am

kam55 napisał:
I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile
Ale jesteście hodowlą. Hodowla to GRUPA ludzi, a nie tylko Haffek Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:11 am

Amstaff napisał:
kam55 napisał:
I jeszcze jedno: Za sam żart o włamaniu na konto jest winna Haffek, a nie MY, CAŁA HODOWLA. Więc post powinien być o konkretnej osobie, a nie ogółem, o CAŁEJ hodowli. Smile
Ale jesteście hodowlą. Hodowla to GRUPA ludzi, a nie tylko Haffek Wink
Ale to był "pomysł" HAFFEK, a nie HODOWLI. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:12 am

kam55 a nie uważasz że jak teraz wyszło na jaw że to ktos okradł Ardu to takie żałosne mówić że to tylko dla żartu było, widzisz taki gracz jak Greenrose potrafi nawet z takiej fajnej graczki jak z Haffek oszusta zmontować ; )
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:13 am

anteek napisał:
Widać w powyższych postach, że DEA ma za sobą wiele nieprzyjemnych sytuacji Smile Skoro hodowla nic nie zrobiła to dlaczego odeszły z niej osoby z zarządu, dlaczego sama Green chciała odejść? Smile
Bo Green zrzucała wszystko na innych, sama nic nie robiła i płakała całe dnie, że jest biedna i smutna i musi iść popłakać, kiedy cała reszta za nią harowała. I nie, nikt mi tego nie mówił, sama dochodzę do takiego wniosku po kilku tygodniach siedzenia na ich czacie, do którego nie można się włamać, musiał ktoś dać po prostu link. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:13 am

No, ale jak sam lider chce odejść ze swojej hodowli, to się chyba ku#wa tam cuda dzieją.


Ostatnio zmieniony przez Hollywood dnia Sob Lut 15, 2014 7:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:13 am

Czy ktoś mówi tu o niszczeniu konkurencji? Przyznam, że owszem to co napisałam na czacie było głupie, nieodpowiedzialne i nieprzemyślane. Ale nikt nie miał zamiaru tego zrealizować, do niczego nie doszło. Ja nie pisałam do żadnej osoby z WKL w sprawie sitterowania. Robić aferę o nic, bo do niczego NIE DOSZŁO i do NICZEGO NIE DOJDZIE. Zawsze chciałam i gram fair i w życie nie włamałabym się na czyjeś konto żeby sprzedać jego cr. Domyślam się ile zostało włożone w to pracy i pieniędzy. Sama kiedyś straciłam konto, bo właśnie ktoś sie włamał. Było mi żal, tyle pracy poszło na marne. Nie zrobiłabym komuś tego samego!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 7:14 am

Hollywood napisał:
No, ale jak sam lider chce odejść ze swojej hodowli, to się chyba ku#wa tam cuda dzieją.
Lider chce odejść bo po prostu ma taki charakter. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 7 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 7 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Hodowle i drużyny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: