Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
AutorWiadomość
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:35 am

mzvm napisał:
A wracając do tematu przewodniego , czyli wypożyczonej klaczy.
Czy pomyślał ktoś może  , że  kierro mogł  dostać zakaz sprzedaży ów klaczy z góry?
nie ma na to zadnych dowodów a takie wypowiedzi nie mają sensu bo to jest jedynie przemyslenie
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:35 am

mzvm napisał:
A wracając do tematu przewodniego , czyli wypożyczonej klaczy.
Czy pomyślał ktoś może  , że  kierro mogł  dostać zakaz sprzedaży ów klaczy z góry?
Napisałem do green, by przypomniała mu (myślałem, że to bardziej jakoś zadziała) o klaczy, ona zaś napisała, bym napisał do niego (choć pisałem wcześniej)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:36 am

olcia1234 napisał:
mzvm napisał:
A wracając do tematu przewodniego , czyli wypożyczonej klaczy.
Czy pomyślał ktoś może  , że  kierro mogł  dostać zakaz sprzedaży ów klaczy z góry?
nie ma na to zadnych dowodów a takie wypowiedzi nie mają sensu bo to jest jedynie przemyslenie
Hahahahahahaha, nie no padam Very Happy Teraz to WY,DEA, będziecie pouczać innych o dowodach ? XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:41 am

LIStek` napisał:
Fajnie super ktoś jej to odradził to nie znaczy że tego nie zrobiła ; )
Szkoda listu że czytać nie umiesz, i że nie przeczytałeś że obok ''pomysłu'' jest na napisane że jest to na żarty, ja tego poważnie nie biorę. Ale no tak przecież Ty wiesz lepiej. Myślałam, że jesteś inny. Tyle razy mi się żaliłeś jak masz źle, a teraz oczerniasz?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:41 am

Amstaff napisał:
olcia1234 napisał:
mzvm napisał:
A wracając do tematu przewodniego , czyli wypożyczonej klaczy.
Czy pomyślał ktoś może  , że  kierro mogł  dostać zakaz sprzedaży ów klaczy z góry?
nie ma na to zadnych dowodów a takie wypowiedzi nie mają sensu bo to jest jedynie przemyslenie
Hahahahahahaha, nie no padam Very Happy Teraz to WY,DEA, będziecie pouczać innych o dowodach ? XD
nie pouczac... ale takie rzucone przemyslenia są brane na powaznie i za kilka wypowiedzi ktos napisze ze to Green zabroniła oddać konia...
Kierro nie sprzedał konia bo zapomniał/nie miał czasu nie wiem czemu nie stało sie to i tyle ale nie ma co pisac ze to polecenie z góry
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:43 am

Też myślałem że jesteś inna i żę taka osoba jak Green nie zrobi z ciebie oszusta który przegrał z WKL i musi się koniecznie włamać na konto wirka.
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:44 am

LIStek` napisał:
Też myślałem że jesteś inna i żę taka osoba jak Green nie zrobi z ciebie oszusta który przegrał z WKL i musi się koniecznie włamać na konto wirka.
masz pojęcie co piszesz? dowody sa ze powiedziała to w zartach nie masz prawa oskarzac nikogo o to !!
Powrót do góry Go down
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:45 am

Haha, nie no listku dobry jesteś. Do niczego nie doszlo, ale co tam gadać sobie można
Z resztą po co ja to piszę, skoro wszyscy wiedzą swoje. Po co sobie nerwy psuć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:46 am

Zawsze najłatwiej jest kogoś oskarżać i oczerniać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:53 am

Nie no, żarty żartami, ale nie wydaje Wam się, że to wszystko to dziwny i podejrzany "zbieg okoliczności"?

-Haffek- pisze na konfie, że może się zgłosić jako sitter u Wirek i ograbić jej konto... po czym się okazuje, że konto ardnasak. zostało ogołocone... No z całym szacunkiem, ale nie dziwcie się teraz, co inni o Was myślą.

A osobiście myślę, że nawet żartowanie z czegoś takiego to tragedia....

Co do tej nieszczęsnej klaczuchy - została POŻYCZONA, a nie oddana. Czyli oczywistym jest, że powinna wrócić do właściciela. Jak ktoś POŻYCZA 100 złotych to je POŻYCZA a nie zabiera sobie na wieczne nieoddanie... Nawet przeciąganie momentu oddania czegoś (czy konia czy pieniędzy) to niesłowność w stopniu znacznym i podważa uczciwość takiej osoby.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
mzvm
Nowy
mzvm


Nick w grze : mzvm
Liczba postów : 9
Dołączył : 03/11/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:55 am

olcia 1234 nie ma według mnie również żadnych dowodów na to ze to był żart  a takie Twoje  wypowiedzi  że to żart nie mają sensu bo to jest jedynie przemyślenie . ( to działa w dwie strony)
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:56 am

Jest wiele dziwnych i niewyjaśnionych zbiegów okoliczności, szczególnie w DEA Smile
Powrót do góry Go down
CzarnaRoza
Raczkujący
CzarnaRoza


Nick w grze : CzarnaRoza
Liczba postów : 76
Dołączył : 27/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:58 am

Zaiście interesujące. Wink
Według mnie, osoba która zamierza dokonać czynu takiego jak kradzież i oszustwo, nawet jeśli mówi to w żartach, nie jest godna zaufania. Wink Tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3055270
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:59 am

Barson1990 zgadzam sie w obu przyadkach, ten żart nie powinien miec miejsca ale jak napisała wiki zaraz po jego przedstawieniu "wymyślone tak sobie" co do oddania konia zawiła jedna osoba a nie cała hodowla która została tutaj oczerniona. Bo nawet jeśli ja dostałabym proźbę o oddanie konia ktory jest u kierro to nic nie moge zrobic, nie moge go wystawic ani nic z tych rzeczy.



mzvm są dowody na stronie wczesniej ze wiki nie mowila powaznie,
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:02 am

anteek napisał:
Jest wiele dziwnych i niewyjaśnionych zbiegów okoliczności, szczególnie w DEA Smile
W DEA nic nie jest chyba wyjaśnione... Razz Siedzą już dosyć cicho, bo każdy przyznaje, że takie żarty wcale nie są śmieszne, a na początku to się rzucali jak dzikusy... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:03 am

anteek napisał:
Jest wiele dziwnych i niewyjaśnionych zbiegów okoliczności, szczególnie w DEA Smile
co masz na myśli pisząc "zbiegi okoliczności"
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:03 am

olcia1234 napisał:
Barson1990 zgadzam sie w obu przyadkach, ten żart nie powinien miec miejsca ale jak napisała wiki zaraz po jego przedstawieniu "wymyślone tak sobie" co do oddania konia zawiła jedna osoba a nie cała hodowla która została tutaj oczerniona. Bo nawet jeśli ja dostałabym proźbę o oddanie konia ktory jest u kierro to nic nie moge zrobic, nie moge go wystawic ani nic z tych rzeczy.



mzvm są dowody na stronie wczesniej ze wiki nie mowila powaznie,
Jednakże należy pamiętać, iż ta jedna osoba także jest częścią tej hodowli.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
CzarnaRoza
Raczkujący
CzarnaRoza


Nick w grze : CzarnaRoza
Liczba postów : 76
Dołączył : 27/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:06 am

Amstaff napisał:
olcia1234 napisał:
Barson1990 zgadzam sie w obu przyadkach, ten żart nie powinien miec miejsca ale jak napisała wiki zaraz po jego przedstawieniu "wymyślone tak sobie" co do oddania konia zawiła jedna osoba a nie cała hodowla która została tutaj oczerniona. Bo nawet jeśli ja dostałabym proźbę o oddanie konia ktory jest u kierro to nic nie moge zrobic, nie moge go wystawic ani nic z tych rzeczy.



mzvm są dowody na stronie wczesniej ze wiki nie mowila powaznie,
Jednakże należy pamiętać, iż ta jedna osoba także jest częścią tej hodowli.
Jak to mówią, jedno zgniłe jabłko zepsuje pozostałe. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3055270
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:10 am

Amstaff napisał:
olcia1234 napisał:
Barson1990 zgadzam sie w obu przyadkach, ten żart nie powinien miec miejsca ale jak napisała wiki zaraz po jego przedstawieniu "wymyślone tak sobie" co do oddania konia zawiła jedna osoba a nie cała hodowla która została tutaj oczerniona. Bo nawet jeśli ja dostałabym proźbę o oddanie konia ktory jest u kierro to nic nie moge zrobic, nie moge go wystawic ani nic z tych rzeczy.



mzvm są dowody na stronie wczesniej ze wiki nie mowila powaznie,
Jednakże należy pamiętać, iż ta jedna osoba także jest częścią tej hodowli.
No tak jest częscią hodowli ale postaw sie w naszej sytuacji... ja odeszłam i pozyczyłam komuś tam konia i go nie odzyskałam ty jestes w hodowli i ja wyzywam Cie od oszustów bo ktoś z tej hodowli tego konia mi nie oddał. I czy to według Ciebie jest w porządku?
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:12 am

CzarnaRoza napisał:
Amstaff napisał:
olcia1234 napisał:
Barson1990 zgadzam sie w obu przyadkach, ten żart nie powinien miec miejsca ale jak napisała wiki zaraz po jego przedstawieniu "wymyślone tak sobie" co do oddania konia zawiła jedna osoba a nie cała hodowla która została tutaj oczerniona. Bo nawet jeśli ja dostałabym proźbę o oddanie konia ktory jest u kierro to nic nie moge zrobic, nie moge go wystawic ani nic z tych rzeczy.



mzvm są dowody na stronie wczesniej ze wiki nie mowila powaznie,
Jednakże należy pamiętać, iż ta jedna osoba także jest częścią tej hodowli.
Jak to mówią, jedno zgniłe jabłko zepsuje pozostałe. Wink
ale jeśli zostanie w pore dostrzezone to mamy kosz pychnych jabłek Wink
Powrót do góry Go down
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:13 am

Telly nie ma sensu się kłócić. Oni i tak nie zrozumieją, będę wiedzieli swoje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:14 am

Hm, a ja sobie czytam tak 1 screena od Amstaffa i zaciekawiła mnie pewna kwestia.
Haffek, owszem stwierdziłaś, że to na żarty mówiłaś, ale zaraz po tym stwierdziłaś "czemu nie Wink". I to mnie strasznie zaciekawiło, mówiłaś na żarty, a potem zapaliła ci się lampka "a może warto spróbować".

Ale mniejsza.


olcia1234 napisał:
No tak jest częscią hodowli ale postaw sie w naszej sytuacji... ja odeszłam i pozyczyłam komuś tam konia i go nie odzyskałam ty jestes w hodowli i ja wyzywam Cie od oszustów bo ktoś z tej hodowli tego konia mi nie oddał. I czy to według Ciebie jest w porządku?

Rozpisałam to wyżej. Kiedy minęło 10 dni, Amstaff był jeszcze członkiem hodowli. A konia nie dostał od Damiana, więc proszę nie mów już co jest w porządku w tym przypadku. Po prostu zawlilscie, zarząd ani lider teog nie przypilnował.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Nels
Nowy
Nels


Nick w grze : Nels
Liczba postów : 7
Dołączył : 10/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:15 am

Destin to są bardzo mądre słowa, i się z nimi zgadzam w 100%
Powrót do góry Go down
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:17 am

Amstaff napisał:
anteek napisał:
Jest wiele dziwnych i niewyjaśnionych zbiegów okoliczności, szczególnie w DE;) Smile
W DEA nic nie jest chyba wyjaśnione... Razz Siedzą już dosyć cicho, bo każdy przyznaje, że takie żarty wcale nie są śmieszne, a na początku to się rzucali jak dzikusy... Wink
Nie, nie dlatego, zwyczajnie nie chce sie nam powtarzac, i tak sie tego wam nie wytlumaczy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:18 am

kam55 napisał:
Amstaff napisał:
anteek napisał:
Jest wiele dziwnych i niewyjaśnionych zbiegów okoliczności, szczególnie w DE;) Smile
W DEA nic nie jest chyba wyjaśnione... Razz Siedzą już dosyć cicho, bo każdy przyznaje, że takie żarty wcale nie są śmieszne, a na początku to się rzucali jak dzikusy... Wink
Nie, nie dlatego, zwyczajnie nie chce sie nam powtarzac, i tak sie tego wam nie wytlumaczy Wink
Bo nikt nie wierzy w fałszywą wersję wydarzeń od was..nikt tak głupi nie jest.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:19 am

Destin napisał:
Hm, a ja sobie czytam tak 1 screena od Amstaffa i zaciekawiła mnie pewna kwestia.
Haffek, owszem stwierdziłaś, że to na żarty mówiłaś, ale zaraz po tym stwierdziłaś "czemu nie Wink". I to mnie strasznie zaciekawiło, mówiłaś na żarty, a potem zapaliła ci się lampka "a może warto spróbować".

Ale mniejsza.


olcia1234 napisał:
No tak jest częscią hodowli ale postaw sie w naszej sytuacji... ja odeszłam i pozyczyłam komuś tam konia i go nie odzyskałam ty jestes w hodowli i ja wyzywam Cie od oszustów bo ktoś z tej hodowli tego konia mi nie oddał. I czy to według Ciebie jest w porządku?

Rozpisałam to wyżej. Kiedy minęło 10 dni, Amstaff był jeszcze członkiem hodowli. A konia nie dostał od Damiana, więc proszę nie mów już co jest w porządku w tym przypadku. Po prostu zawlilscie, zarząd ani lider teog nie przypilnował.
Destin nawet jeśli pisaliśmy do kierro to nic nie mogliśmy zrobic, nikt nie mogl wystawic tego konia... a poza tym nie wiemy kiedy napisał do Green aby koń został zwrocony, chy to było przed odejsciem czy po... moze kierro zapomniał moze nie miał czasu szukac tej klaczy nie wiemy jak to wyglądało wiec nikogo nie oskarzajmy. Klacz wroci do prędzej czy pozniej wroci do własciciela a jesli nie to ja za na zapłace i nie będzie problemu
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:21 am

Amstaff napisał:
kam55 napisał:
Amstaff napisał:
anteek napisał:
Jest wiele dziwnych i niewyjaśnionych zbiegów okoliczności, szczególnie w DE;) Smile
W DEA nic nie jest chyba wyjaśnione... Razz Siedzą już dosyć cicho, bo każdy przyznaje, że takie żarty wcale nie są śmieszne, a na początku to się rzucali jak dzikusy... Wink
Nie, nie dlatego, zwyczajnie nie chce sie nam powtarzac, i tak sie tego wam nie wytlumaczy Wink
Bo nikt nie wierzy w fałszywą wersję wydarzeń od was..nikt tak głupi nie jest.
no własnie nikt nie wierzy więc po co mamy wszystcy pisac jeszcze raz to samo skoro nikt nie wierzy?
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:22 am

Pytanie do Amstaffa. Kto dokładnie z zarządu został poproszony o zwrot klaczy oprocz Green? jestem w zarzadzie i zadnej proźby nie dostałam.
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:25 am

Jedynie Green, bo nie interesowałem się, kto oprócz niej jest w zarządzie.Czyli jak ktoś chce jakąś sprawę załatwić, to musi pisać do każdego członka zarządu z osobna ? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 10:29 am

Amstaff napisał:
Jedynie Green, bo nie interesowałem się, kto oprócz niej jest w zarządzie.Czyli jak ktoś chce jakąś sprawę załatwić, to musi pisać do każdego członka zarządu z osobna ? Wink
i co wedlok ciebie Green miala zrobic? przekierowała cie do Kierro ktory ma klacz bo jako jedyny mogl ja wystawic. Jesli nie wystawił to nalezy do niego miec pretensje a nie do Green a tym bardziej do całej hodowli nie sądzisz?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 12 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 12 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Hodowle i drużyny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: