Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:05 am

LIStek` napisał:
Veya czy jak to ci tam jestes starsznie krótko w DEA i nic naprawdę o tej "hodowli" nie wiesz. i zapewniam że też nie wiesz jaka naprawdę jest green
Liściu, moze zastanów sie co piszesz -.- nie masz pojęcia jaka jest Green bo jedynie kojazysz ja z konf i czata... ja z reszta tez, poznałam ja z tej dobrej strony jak i z tej złej (chodzi mi o sprawy hodowlane). Ty tez nie byłeś długo w hodowli, cały czas groziłes odejsciem i prowokowałes sprzeczki ale nie wazne....
Tez nie wiesz jak jest teraz w hodowli, nie wiem czemu  nas tak nie lubisz ani czemu nas oczerniasz, my nic Ci nie zrobiliśmy ani w zaden sposób Cie nie obraziliśmy a ty po prostu nas nie lubisz bo... bo nie i koniec. Jeśli cokolwiek złego zrobiliśmy gdy byłeś z nami to powiedz co, a nie ze cały czas piszesz ze jestesmy źli bo tak pisze większośc graczy howrse. A my nawet nie mamy sie jak bronic ani nawet jak poprawic swoja reputacje bo "jestesmy oszustami"
Powrót do góry Go down
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:06 am

kam55 napisał:
Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.

Ten temat był dla was nadzieją na wyczyszczenie się. Jednakże doszło do tego, że wiele osób ujawniło jak naprawdę jest w DEA i okazało się, że wcale tacy świetni nie jesteście. Nie zniszczymy was? Sami się zniszczycie. W końcu prędzej czy później Green znowu będzie mieć załamanie i znowu jej się odwidzi hodowla. Tylko pytanie, czy ktoś będzie w stanie ją pociągnąć.  scratch
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:08 am

Destin napisał:
kam55 napisał:
Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.

Ten temat był dla was nadzieją na wyczyszczenie się. Jednakże doszło do tego, że wiele osób ujawniło jak naprawdę jest w DEA i okazało się, że wcale tacy świetni nie jesteście. Nie zniszczymy was? Sami się zniszczycie. W końcu prędzej czy później Green znowu będzie mieć załamanie i znowu jej się odwidzi hodowla. Tylko pytanie, czy ktoś będzie w stanie ją pociągnąć.  scratch
Poprawmy, czy ktoś będzie chciał harować na dobrą opinię Green i hodowli. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:11 am

Destin napisał:
kam55 napisał:
Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.

Ten temat był dla was nadzieją na wyczyszczenie się. Jednakże doszło do tego, że wiele osób ujawniło jak naprawdę jest w DEA i okazało się, że wcale tacy świetni nie jesteście. Nie zniszczymy was? Sami się zniszczycie. W końcu prędzej czy później Green znowu będzie mieć załamanie i znowu jej się odwidzi hodowla. Tylko pytanie, czy ktoś będzie w stanie ją pociągnąć.  scratch
jakie wyczyszczenie sie?! wszystko co piszemy jest uznawane za kłamstwo a osoba która napisała cokolwiek mieszana z błotem... my nie mamy możliwości sprostowania czegokolwiek bo jestesmy z "hodowli oszustów" i nikt nam w nasze wiadomości nie wierzy bo kłamiemy itp....
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:13 am

Tiamat napisał:
Destin napisał:
kam55 napisał:
Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.

Ten temat był dla was nadzieją na wyczyszczenie się. Jednakże doszło do tego, że wiele osób ujawniło jak naprawdę jest w DEA i okazało się, że wcale tacy świetni nie jesteście. Nie zniszczymy was? Sami się zniszczycie. W końcu prędzej czy później Green znowu będzie mieć załamanie i znowu jej się odwidzi hodowla. Tylko pytanie, czy ktoś będzie w stanie ją pociągnąć.  scratch
Poprawmy, czy ktoś będzie chciał harować na dobrą opinię Green i hodowli. Smile
Nie będzie po co harować.Do dea nie dojdzie już nikt, kto ma choć trochę rozumu, każdy wie jacy oni są. A z tym składem, jaki mają to się pewnie rozpadną Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:13 am

olcia- nikt nie wierzy w wasze wiadomości, bo na nic nigdy nie przedstawiacie dowodów 
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:14 am

olcia1234 napisał:
Destin napisał:
kam55 napisał:
Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.

Ten temat był dla was nadzieją na wyczyszczenie się. Jednakże doszło do tego, że wiele osób ujawniło jak naprawdę jest w DEA i okazało się, że wcale tacy świetni nie jesteście. Nie zniszczymy was? Sami się zniszczycie. W końcu prędzej czy później Green znowu będzie mieć załamanie i znowu jej się odwidzi hodowla. Tylko pytanie, czy ktoś będzie w stanie ją pociągnąć.  scratch
jakie wyczyszczenie sie?! wszystko co piszemy jest uznawane za kłamstwo a osoba która napisała cokolwiek mieszana z błotem... my nie mamy możliwości sprostowania czegokolwiek bo jestesmy z "hodowli oszustów" i nikt nam w nasze wiadomości nie wierzy bo kłamiemy itp....
w tym temacie już nie ma się co udzielać, oni i tak wiedzą lepiej, nawet ci, którzy w hodowli nigdy nie byli  Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:16 am

Raczej nie ma co się udzielać, bo każdy wie , że jesteście kłamcami i tyle ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:18 am

olcia1234 napisał:
Destin napisał:
kam55 napisał:
Sprostuję :)DEA wyszło teraz na oszustów, złodziejów, itp., itd., przez jedną osobę która wpadła na "świetny pomysł", który nie był na poważnie + afera o jakąś niezwróconą klacz. Dobrze wiem, co teraz większość o nas myśli :)I wiem też, że chcecie nas zniszczyć. Ale niestety... My NIE zamierzamy, pomimo ciągłych afer, mieszania DEA z błotem poddać się. Za nic moi drodzy Wink. Nie zniszczycie nas, nie damy wam takiej satysfakcji.
dziękuję, do widzenia.

Ten temat był dla was nadzieją na wyczyszczenie się. Jednakże doszło do tego, że wiele osób ujawniło jak naprawdę jest w DEA i okazało się, że wcale tacy świetni nie jesteście. Nie zniszczymy was? Sami się zniszczycie. W końcu prędzej czy później Green znowu będzie mieć załamanie i znowu jej się odwidzi hodowla. Tylko pytanie, czy ktoś będzie w stanie ją pociągnąć.  scratch
jakie wyczyszczenie sie?! wszystko co piszemy jest uznawane za kłamstwo a osoba która napisała cokolwiek mieszana z błotem... my nie mamy możliwości sprostowania czegokolwiek bo jestesmy z "hodowli oszustów" i nikt nam w nasze wiadomości nie wierzy bo kłamiemy itp....

Początkowo mieliście szansę na uspokojenie sytuacji. Potem zaczęło się mącenie, że Green niby wiedziała o tym pomyśle, potem jednak nie i tak w kółko. Uznać to można za mylenie się w próbie sprostowania, więc niektórzy mogli pomyśleć, że kłamiecie. DEA ma strasznie bogatą historię, nie dziwicie się, że nikt wam nie chce wierzyć? ;)Nie robicie niczego, NICZEGO co by skłoniło nas do uwierzenia wam i do poprawy reputacji. Na razie zauważyłam, że ty potrafisz postraszyć regulaminem, a Haffek w kółko pisze to samo i odbija piłeczkę.

@Amstaff, naiwni zawsze się znajdą. Myślisz, że bycie w prawie najlepszej hodowli nie jest kuszącą propozycją? Howrse ma wielu graczy, którzy się na to pokuszą Wink

Kam, ucieczkę z dyskusji uznaje jako wywieszenie białej flagi i przyznanie nam racji. Nie macie wystarczających dowodów i co najważniejsze argumentów, które by was czyściły.


Ostatnio zmieniony przez Destin dnia Sob Lut 15, 2014 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:19 am

Amstaff napisał:
olcia- nikt nie wierzy w wasze wiadomości, bo na nic nigdy nie przedstawiacie dowodów 
to prosze przedstaw całą rozmowę dotyczącą włamania... i wszystko sie wyjasni, ja tez moge wyciąć jakikolwiek fragmęt rozmowy gdzie okaze sie ze oczernisz siebie lub ma zupełnie inne znaczenie bo jest wyjęte z kontekstu i to tez będzie twoja wypowiadz i nie będziesz nijak mogł tego naprawic bo ty to napisałeś i mamy "dowód"
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:21 am

olcia1234 napisał:
Amstaff napisał:
olcia- nikt nie wierzy w wasze wiadomości, bo na nic nigdy nie przedstawiacie dowodów 
to prosze przedstaw całą rozmowę dotyczącą włamania... i wszystko sie wyjasni, ja tez moge wyciąć jakikolwiek fragmęt rozmowy gdzie okaze sie ze oczernisz siebie lub ma zupełnie inne znaczenie bo jest wyjęte z kontekstu i to tez będzie twoja wypowiadz i nie będziesz nijak mogł tego naprawic bo ty to napisałeś i mamy "dowód"
Przedstawiłem wystarczająco dużo Smile Dokładnie widać, co kto zamierza zrobić. Nie zamierzałem być w hodowli ze złodziejami.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:23 am

Amstaff najpierw to ty się czytać naucz Wink ze zrozumieniem
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:25 am

Haffek napisał:
Amstaff najpierw to ty się czytać naucz Wink ze zrozumieniem
On umie czytać ze zrozumieniem a Wy ślepo podążacie za Green, zamiast odejść i przyznać, że dużo tam brudu i nie każdy jest tam okej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:26 am

Amstaff napisał:
olcia1234 napisał:
Amstaff napisał:
olcia- nikt nie wierzy w wasze wiadomości, bo na nic nigdy nie przedstawiacie dowodów 
to prosze przedstaw całą rozmowę dotyczącą włamania... i wszystko sie wyjasni, ja tez moge wyciąć jakikolwiek fragmęt rozmowy gdzie okaze sie ze oczernisz siebie lub ma zupełnie inne znaczenie bo jest wyjęte z kontekstu i to tez będzie twoja wypowiadz i nie będziesz nijak mogł tego naprawic bo ty to napisałeś i mamy "dowód"
Przedstawiłem wystarczająco dużo Smile Dokładnie widać, co kto zamierza zrobić. Nie zamierzałem być w hodowli ze złodziejami.
Super jestem złodziejką  Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 1234489951  
widać tylko to co chcesza aby ludzie zobaczyli a nie to co na prawde miało miejsce.
Na tym zakończe swoją dyskusję nie mam zamiaru dalej pisac jak jest i jak było bo i tak nikt nam nie wierzy a mi zwyczajnie szkoda czasu
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:29 am

Tiamat napisał:
Haffek napisał:
Amstaff najpierw to ty się czytać naucz Wink ze zrozumieniem
On umie czytać ze zrozumieniem a Wy ślepo podążacie za Green, zamiast odejść i przyznać, że dużo tam brudu i nie każdy jest tam okej.
Wydaje mi się, że ludzie tam nie mają własnego zdania ani własnej woli, robią to co jest narzucone z góry Smile
Powrót do góry Go down
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:35 am

Tiamat napisał:
Haffek napisał:
Amstaff najpierw to ty się czytać naucz Wink ze zrozumieniem
On umie czytać ze zrozumieniem a Wy ślepo podążacie za Green, zamiast odejść i przyznać, że dużo tam brudu i nie każdy jest tam okej.


LOL, a czy nie o to mi chodziło?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:45 am

Hollywood napisał:
Tiamat napisał:
Haffek napisał:
Amstaff najpierw to ty się czytać naucz Wink ze zrozumieniem
On umie czytać ze zrozumieniem a Wy ślepo podążacie za Green, zamiast odejść i przyznać, że dużo tam brudu i nie każdy jest tam okej.


LOL, a czy nie o to mi chodziło?
Nie, powiedziałeś, że WSZYSCY są tam coś tam coś tam. Czyli ja też, moja mama, nasi znajomi, którzy tam byli też. Przynajmniej tak wyszło z Twojej wypowiedzi. xd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:51 am

Nie bądź na to aż taka wrażliwa, trochę dystansu. 
Krótkie streszczenie tej 11-stronicowej kłótni:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
Nels
Nowy
Nels


Nick w grze : Nels
Liczba postów : 7
Dołączył : 10/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:52 am

Przepraszam, że się wtrącam, ale moim zdaniem Rafał (Amstaff) ma rację, chyba są jakieś powody że DEA jest aż tak nie lubiane pośród graczy na howrse. W połowie zeszłego roku, byłam z DEA w hodowli, osobiście na początku nie miałam żadnych zastrzeżeń, ale potem zauważyłam, jak pani Green coś knuje, oskarżano mnie o rzeczy których nie zrobiłam. Kiedyś było w DEA bardzo dużo dobrych graczy i co się z nimi stało? wyparowali bo byłi "oszustami" c'nie Green? Jak byłam w WKL to pewnego dnia dostałam wiadomość w sprawie siterra i co nie zgodziłam się, a wiadomość dostali wszyscy z WKL, a najprawdopodobniej ktoś z tej "wspaniałej hodowli DEA" zrobił sobie multikonto i okradł dziewczynę z WKL. Serio to tylko gra z pikselami niech DEA się zastanowi i nie pozwalajcie sobie aby Green wam mózgi zepsuła. Przynajmnie kilka osób przyjrzało na oczy Liść, Des...
Tyle z mojej strony, czekam na atak
Powrót do góry Go down
Hollywood
Już coś wie
Hollywood


Nick w grze : Hollywood
Liczba postów : 269
Dołączył : 09/08/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:55 am

Czuję, że się spóźniłaś.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814427
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 8:57 am

Jeżeli mam być szczera to cała ta sytuacja jest śmieszna. DeA broni się na wszelkie możliwe sposoby powtarzając swoje kontrargumenty w stosunku do innych, którzy starają się pokazać swoje nowe, inne argumenty w tej sprawie.
DeA jest ślepo zapatrzone w siebie i można to łatwo wywnioskować z tej rozmowy - ni krzty razu nie przyznali się do żadnego ze swoich błędów. O WKL nie można powiedzieć ani tak ani nie - najnormalniej w świecie nie bawią się w takie dziecinady jakie tutaj się odbywają.
Wracając do pierwszej wypowiedzi Barsonki - również uważam tak jak ona. DA wystawiło konie na sell kiedy DeA było pierwsze, konie te kupiła wirek i założyła hodowlę WKL i przejęła razem z innymi ranking - wówczas zaczęły się wszystkie problemy w sprawie WKL i DeA.
Green, jestem za mało poinformowana? Dobre sobie. Sądzę, że wiem trochę więcej niż Ty, bo znam sytuacje ze strony DeA i sytuację ze strony WKL Wink
Tak samo muszę przyznać rację w wypowiedziach Destin.
Jeżeli mamy być ze sobą szczerzy, to DeA poprawnie funkcjonowało dopóki w zarządzie była Des i Call. One wszystko ogarniały i odwalały całą brudną robotę. Nikt temu nie zaprzeczy, wszyscy to widzieli i wiedzieli. Jak one odeszły to po prostu hodowla stoczyła się jeszcze bardziej i to już jest zwykłe dno. Nie zdziwiło nikogo, że tyle osób w ostatnim czasie z DeA odeszło? Nawet Was, kam, Haffek? Nie mogą wytrzymać tej dziecinady w tej hodowli, proste. Tylko banda dzieciaków jest w stanie w ogóle POMYŚLEĆ o podszyciu się za sittera na cudze konto. Godne pożałowania Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
mzvm
Nowy
mzvm


Nick w grze : mzvm
Liczba postów : 9
Dołączył : 03/11/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:06 am

Witam
Chciałabym sprostować pewne rzeczy.
Jestem byłym członkiem DEA ( należałam do DEA  2 miesiące i parę dni) . Byłam w zarządzie i o żadnych tego typu działaniach nie wiedziałam . Odeszłam w styczniu , bo miałam dosyć harówki w ciągu dnia i nocy. Co zresztą i tak szło na marne , Destin już o tym pisała . Chciałam odzyskać przyjemność z gry.Dodam ,że  wszystkie konie  z DEA wystawiłam na zarezerwowanych na Green.Stały z tydzień i nie zostały zakupione.
Przeszkadzało mi to na sprzedażach zarezerwowanych więc je zdjęłam .
Ze swojej strony mogę tylko napisać ,że odejście z tej Hodowli wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje.Zabrało mi to prawie 2 tygodnie.I nie chciałabym ,  aby WSZYSCY byli mierzeni jedna miarka.
Nie wszyscy to oszuści .
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez mzvm dnia Sob Lut 15, 2014 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nels
Nowy
Nels


Nick w grze : Nels
Liczba postów : 7
Dołączył : 10/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:11 am

dobrze powiedziane, "Nie wszyscy to oszuści" prawda, w DEA kiedyś było kilka przyzwoitych osób, może nadal kilka jest
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:25 am

Nels napisał:
dobrze powiedziane, "Nie wszyscy to oszuści" prawda, w DEA kiedyś było kilka przyzwoitych osób, może nadal kilka jest
Jednak niestety większość osób z DEA to nie są uczciwi ludzie, co już pokazali...tak w ogóle, to na początku mówiliście, że macie jakieś dowody na nie wiadomo co. Możecie je przedstawić ? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:28 am

a więc jako że DEA broni sie tylko słowami oto dowody ze nie planowaliśmy tego i byliśmy przeciw... oraz ze wiki nie pisała poważnie


[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Nels
Nowy
Nels


Nick w grze : Nels
Liczba postów : 7
Dołączył : 10/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:31 am

Jezu nikt nie jest taki tępy, żeby nie zauważyć, że było to pisane nie dawno
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:31 am

Fajnie super ktoś jej to odradził to nie znaczy że tego nie zrobiła ; )
Powrót do góry Go down
mzvm
Nowy
mzvm


Nick w grze : mzvm
Liczba postów : 9
Dołączył : 03/11/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:32 am

A wracając do tematu przewodniego , czyli wypożyczonej klaczy.
Czy pomyślał ktoś może  , że  kierro mogł  dostać zakaz sprzedaży ów klaczy z góry?
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:33 am

LIStek` napisał:
Fajnie super ktoś jej to odradził to nie znaczy że tego nie zrobiła ; )
nie znaczy, ale to co Wiki robi poza hodowlą to nie jest wina DEA... my jako hodowla nic z tym wspolnego nie mamy
Powrót do góry Go down
Nels
Nowy
Nels


Nick w grze : Nels
Liczba postów : 7
Dołączył : 10/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipostSob Lut 15, 2014 9:33 am

no no Mateusz, prawda
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 11 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 11 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Hodowle i drużyny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: