Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 nieuczciwa Zasobniaczka

Go down 
+12
wirek
nevinowa
zabkaxx2
Egzotyczny
Destin
lotz
agatkaa12
Zasobniaczka
Nathaly
Veya
Mika_TLR
Greenrose
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:49 am

lotz napisał:
Jakby tylko na tym miało polegać modowanie, to równie dobrze gracze mogliby nawzajem do siebie wysyłać korespondencje i wspólnie ustalać czy jest brzydka... Ty, o ile się nie mylę, modem nie jesteś, więc chyba nie przemawia przez Ciebie doświadczenie?

No tak, jak ktoś dyszy Ci do słuchawki o parę pikseli, to dla świętego spokoju można, a nawet trzeba przeprosić za coś, co nigdy się nie wydarzyło. 

Na drugiej stronie dyskusji Zas udzieliła odpowiedzi jak i z jakim modem rozmawiała o sprawie. Oświecony?
Huh, zgadzam się.
Dodatkowo ustalałam to z samą Agatą, a Green nie ma z tym nic wspólnego.
Nadal dziwie mnie jedna rzecz, dlaczego Green zależy na tym bardziej niż Agacie? D:
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:52 am

lotz napisał:
Jakby tylko na tym miało polegać modowanie, to równie dobrze gracze mogliby nawzajem do siebie wysyłać korespondencje i wspólnie ustalać czy jest brzydka... Ty, o ile się nie mylę, modem nie jesteś, więc chyba nie przemawia przez Ciebie doświadczenie?

No tak, jak ktoś dyszy Ci do słuchawki o parę pikseli, to dla świętego spokoju można, a nawet trzeba przeprosić za coś, co nigdy się nie wydarzyło. 

Na drugiej stronie dyskusji Zas udzieliła odpowiedzi jak i z jakim modem rozmawiała o sprawie. Oświecony?

A co do Ciebie, to akurat miałem bardzo wiele wspólnego z administracją różnymi projektami co prawda innej firmy, i schemat był inny, bo tu tak zwany kontakt, był obsługiwany przez wybranych graczy którzy mieli dostęp do różnych "danych dotyczących gry".
Za dużo też pisał nie będę, bo jakieś tam ZoD podpisywałem i jeszcze mi brakuje aby mnie germanie ścigali.
O ile mi wiadomo aby zostać tu modem nie trzeba miec 18 lat, tak wiec ich dostęp też jest ograniczony:D - nie można by ich było ścigać jako nieletnich. jak by coś zbroili.

Wirek bardzo dobrze wiem, że modzi nie mogą sprawdzić takich rzeczy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:52 am

Zas. Ludzie robią różne rzeczy, gdy są zakochani.

Miałem styczność, to prawie to samo co byłem, huh. 
Niezależnie od tego kto się tym zajmie- a najpewniej administracja poprzez moderatorów- możliwości sprawdzenia takich rzeczy istnieją, więc nie mydlmy sobie oczu. 

Ale czy będą sprawdzone? Nie, bo Green nie potrafi materializować swoich urojeń.


Ostatnio zmieniony przez lotz dnia Pon Sie 11, 2014 4:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:53 am

Zas i to są przeprosiny i nic więcej nie chce. Wobec siebie jesteśmy czyste i tak chcę żeby zostało
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:55 am

agatkaa12 napisał:
Zas i to są przeprosiny i nic więcej nie chce. Wobec siebie jesteśmy czyste i tak chcę żeby zostało
I tyle. Ja bynajmniej sprawę uważam za wyjaśnioną.
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:57 am

Bo jest
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 5:00 am

lotz napisał:
Zas. Ludzie robią różne rzeczy, gdy są zakochani.

Miałem styczność, to prawie to samo co byłem, huh. 
Niezależnie od tego kto się tym zajmie- a najpewniej administracja poprzez moderatorów- możliwości sprawdzenia takich rzeczy istnieją, więc nie mydlmy sobie oczu. 

Ale czy będą sprawdzone? Nie, bo Green nie potrafi materializować swoich urojeń.

Modki są od jednego wiadomosci/forum/profile etc.

Administracja jest od multikont/bledów/wlamow (prawdziwych czyli bez posiadania hasła max 10% wszystkich pseudo włamów)/ i innych rzeczy.

Sprawdzić sobie mogą ale i tak nikt raczej nie zostanie ukarany bo to nie włamanie, nie włamuje się do kogoś znając jego hasło.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 5:06 am

Sprawa wydaje się być wyjasniona, wątek zamykam.
W razie czego prosze o załatwianie wszystkiego na PW.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 5 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
nieuczciwa Zasobniaczka
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Greenrose - nieuczciwa.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: