Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 nieuczciwa Zasobniaczka

Go down 
+12
wirek
nevinowa
zabkaxx2
Egzotyczny
Destin
lotz
agatkaa12
Zasobniaczka
Nathaly
Veya
Mika_TLR
Greenrose
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:30 am

wirek napisał:
Obiecywałam sobie,ze będę neutralna...
Ale może będę naiwna jak poproszę Agatkę o screeny z użycia przedmiotów z cr? tam pisze kto na co zużył. Napadliście na dziecko, to takie harcerskie... że aż UBeckie.
Zalogowała się na wspoł- pytam- czemu nie wyłączyłaś po jej odejściu? Czemu nie zrobiła to Agnieszka która ma hasło?
 Czemu dajesz hasło? Z całym szacunkiem do moich współpracowników- lubię ich bardzo i szanuję, ale NIKT NIGDY nie miał mojego hasła...

Przykro mi ale nie widac kto zużył CR bo nie było to przez współ tylko przez hasło.
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:32 am

O nie, jakież to dla nas wszystkich rozczarowanie.

To nie ma w ogóle o czym rozmawiać.
Przykro mi, ale Wasze nici są tak grube, że można pleść z nich hamaki.


Ostatnio zmieniony przez lotz dnia Pon Sie 11, 2014 3:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:32 am

Egzotyczny napisał:
wirek napisał:
Obiecywałam sobie,ze będę neutralna...
Ale może będę naiwna jak poproszę Agatkę o screeny z użycia przedmiotów z cr? tam pisze kto na co zużył. Napadliście na dziecko, to takie harcerskie... że aż UBeckie.
Zalogowała się na wspoł- pytam- czemu nie wyłączyłaś po jej odejściu? Czemu nie zrobiła to Agnieszka która ma hasło?
 Czemu dajesz hasło? Z całym szacunkiem do moich współpracowników- lubię ich bardzo i szanuję, ale NIKT NIGDY nie miał mojego hasła...

Przykro mi ale nie widac kto zużył CR bo nie było to przez współ tylko przez hasło.
W takim razie będzie widać o jakiej godzinie co można porównać ze screenem z historii logowania do Agatki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Greenrose
Nowy
Greenrose


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 29
Dołączył : 23/12/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:32 am

Nathaly... dowodem sa tez zeznania swiadkow,przynajmniej w realnym swiecie. a skoro ja mowie jedno,Agata to potwierdza, Mateusz tez to co? wymyslilismy sobie? no faktycznie... nie mam co robic tylko takie akcje bez powodu,bezpodstawnie. skoro Olka dala Agacie te rzeczy,widac ma cos na sumieniu i skoro oddala TYLKO za logowanie,to ciekawe dlaczego akurat tyle ile Agacie wyczyszczono... Zas raz twierdzila,ze logowala sie bedac jeszcze w DEA a teraz przyznala,ze sie logowala bedac w WKL, kto umie czytac miedzy wierszami,zauwazy pewne zaleznosci,a kto nie... lub kto na sile widziec nie chce... nic sie na to nie poradzi. uwazam,ze sprawa wlamania i wyczyszczenia z konta CZEGOKOLWIEK  jest na tyle powazna,ze zasluguje na to aby cos z nia zrobic. dziekuje za uwage, wybaczcie,ze to JA napisalam (chociaz jak mniemam dla wiekszosci to akurat dobrze,bo mieli "okazje" mnie oczerniac i obrazac). na przyszlosc prosze o to aby nie wieszac na kims psow,za to,ze ktos smial sie w ogole odezwac.
Powrót do góry Go down
wirek
Nowy
wirek


Nick w grze : wirek
Liczba postów : 15
Dołączył : 01/02/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:34 am

Czyli włam którego nie było? Czy Zaso była na koncie? Nie ogarniam tego. Hasło znało kilka osób. To wygląda jak próba stworzenia dowodów ,żeby zniszczyć trzynastolatkę...Jakie to szlachetne. Może najpierw zgłoście sprawę na kontakt , poczekajcie na wynik, a potem zakładajcie wątki?
Powrót do góry Go down
wirek
Nowy
wirek


Nick w grze : wirek
Liczba postów : 15
Dołączył : 01/02/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:34 am

Czyli włam którego nie było? Czy Zaso była na koncie? Nie ogarniam tego. Hasło znało kilka osób. To wygląda jak próba stworzenia dowodów ,żeby zniszczyć trzynastolatkę...Jakie to szlachetne. Może najpierw zgłoście sprawę na kontakt , poczekajcie na wynik, a potem zakładajcie wątki?
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:35 am

Green, oboje dobrze wiemy, że nie masz nic innego do roboty, czego wielokrotnie dałaś świadectwo. 
Przecież Ty już żyjesz tymi swoimi intrygami.

Nie odwracaj kota ogonem... Wykorzystałaś już zapas darmowych eutanazji, nie mam czym Cię pocieszyć.
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:35 am

Wirkowa teraz już wiem dlaczego dałam swoje hasło przez własną głupotę , myślałam że można osobe zaufać ,, ale ufność jest myląca droga i nigdzie nie prowadzi "
DLACZEGO NIKT NIE ROZUMIE ŻE JA I zAS SIĘ DOGADALIŚMY ?
Powrót do góry Go down
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:35 am

Green, ja cie proszę, weź napisz ten pierwszy post(a najlepiej wszystkie!) jeszcze raz, ja się zastanawiam czy ty w ogóle podstawówkę skończyłaś? Tekst jest tak nieczytelny, zagmatwany, zero konstrukcji wypowiedzi, wszystko na kupie, brak polskich znaków, twoje wypowiedzi to kupa słów której nie da się czytać. Ja polonistką nie jestem, ale proszę trzymajmy jakiś poziom wypowiedzi Wink

I jak reszta proszę o DOWODY w postaci screentów z konta "okradzionego" gracza, bo Twoje słowa, są NIC nie warte, tym bardziej że masz opinie raczej nieciekawą Wink

Zasobniczko, nie mam pojęcie po co dałas te przedmioty oraz kupony...

A o dzieleniu się hasłem, no SERIO? jak juz się dzieli to w sytuacji wyjątkowej! a nie cały czas ktoś ma hasło, a potem lament i płacz że OKRADZIONO mnie!
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:36 am

Agatko. Upośledzenie kojarzenia najwyraźniej jest zaraźliwe.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:36 am

Telenowela brazylijska lvl 2145285 odcinek 12548613686...

Zgłoście to na kontakt i tyle, parodia się robi powoli.

Pseudo wymierzanie sprawiedliwości jak to Wirek napisała - na trzynastolatce.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:38 am

wirek napisał:
Czyli włam którego nie było? Czy Zaso była na koncie? Nie ogarniam tego. Hasło znało kilka osób. To wygląda jak próba stworzenia dowodów ,żeby zniszczyć trzynastolatkę...Jakie to szlachetne. Może najpierw zgłoście sprawę na kontakt , poczekajcie na wynik, a potem zakładajcie wątki?
Czyli widze że kolejna... Nie umiesz czytać?
IP które logowało się do Agaty około 1 w nocy to jest IP Zasobniaczki... Jeśli ktoś chce zapraszam na hwr na PW wyśle bardziej widoczne screeny.
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:38 am

Iotz wiem że cie to już dopadło ale nie musisz się chwalić Very Happy
Powrót do góry Go down
wirek
Nowy
wirek


Nick w grze : wirek
Liczba postów : 15
Dołączył : 01/02/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:38 am

Agatka, chodzi o to ,że rzucono poważne oskarżenie nie o logowanie, ale o kradzież i tak się składa,ze to jest sednem tej dyskusji. Dajcie mi tu screena z kontaktu a będę wiedzieć wszystko. Póki co zrobiłyście darmowy cyrk na ZM i na grze, dzięki temu śmieje się z nas całe hwrs... Gratulacje.


Ostatnio zmieniony przez wirek dnia Pon Sie 11, 2014 3:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:39 am

agatkaa12 napisał:

PROSZĘ JAKIEGOŚ MODERNIZATORA ZAMKNIJCIE TEN WĄTEK

MODERNIZATOR  confused
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:39 am

Zapewne i tak umie lepiej od Ciebie, biorąc pod uwagę całą dyskusję. 
Skoro masz "bardziej widoczne screeny", to po co te "mniej widoczne" które są "dowodami"?

A może dopiero trzeba je zrobić?

O ja nieszczęśliwy. Pojechała mnie Agatka.  Embarassed
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:40 am

Zielona pacanie. Skoro już sie czepiasz to pokaż Ile Agata ma PD a no i wiesz jak wchodzi w moje konto to jest historia rzeczy z CR to tez poprosze o screena Smile 
poślady bola?
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:42 am

lotz napisał:
Zapewne i tak umie lepiej od Ciebie, biorąc pod uwagę całą dyskusję. 
Skoro masz "bardziej widoczne screeny", to po co te "mniej widoczne" które są "dowodami"?

A może dopiero trzeba je zrobić?

O ja nieszczęśliwy. Pojechała mnie Agatka.  Embarassed
Nie po prostu postaram się zrobić screena z 2 zdjęć gdzie będzie pokazane koło siebie IP lgowania się na Agaty konto i IP Zasobniaczki.
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:42 am

Wirkowa my zas dogadaliśmy się o logowanie bez mojej wiedzy 
A jak sie śmieję z nas całe howrse to po co komentujesz ?
Z Ciebie tez będą się śmiać
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:43 am

To postaraj się dobrze, najlepiej, żeby było widać jak wirek włamuje się do Green. 

*hehe, ale ze mnie scenarzysta, ucz się Green*

Wirek, wynajmij sobie jakiegoś błotnika.


Ostatnio zmieniony przez lotz dnia Pon Sie 11, 2014 3:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:43 am

LIStek` napisał:
Zielona pacanie. Skoro już sie czepiasz to pokaż Ile Agata ma PD a no i wiesz jak wchodzi w moje konto to jest historia rzeczy z CR to tez poprosze o screena Smile 
poślady bola?
Listku mały gejku. Agata zbiera PD od 2 dni więc już nie jest na 0.
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:43 am

lotz napisał:
To postaraj się dobrze, najlepiej, żeby było widać jak wirek włamuje się do Green. 

*hehe, ale ze mnie scenarzysta, ucz się Green*
Co ma wirek do tej sprawy?
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:44 am

Pur, pur Egzotyczny.

Sprawdź sobie, mały heterku, co znaczy sarkazm.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:45 am

Agata skończ. Agnieszka tez ma twoje haslo wiec równie dobrze Zielona mogła sie logować i robić ci rozpierdziel na koncie. 
Ja rozumie ze DEA to taka PATOLA na hwr. No ale serio?
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:45 am

lotz napisał:
Pur, pur Egzotyczny.

Sprawdź sobie, mały heterku, co znaczy sarkazm.
Hmmm co ma oznaczać pur, pur?
Wiem co to sarkazm ale wiesz nie bardzo on teraz pasuje do tego wątku.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:45 am

Egzo mały debilu No i co? ale historia eqqus tez jest można pokazac Very Happy
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:46 am

Egzotyczny napisał:
LIStek` napisał:
Zielona pacanie. Skoro już sie czepiasz to pokaż Ile Agata ma PD a no i wiesz jak wchodzi w moje konto to jest historia rzeczy z CR to tez poprosze o screena Smile 
poślady bola?
Listku mały gejku. Agata zbiera PD od 2 dni więc już nie jest na 0.
Zjeżdżanie w tym momencie na to, jaką kto ma orientacje jest niczym innym jak poniżaniem się i to w sposób nie tyle co niekulturalny, ile nie na miejscu ^^
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:47 am

LIStek` napisał:
Agata skończ. Agnieszka tez ma twoje haslo wiec równie dobrze Zielona mogła sie logować i robić ci rozpierdziel na koncie. 
Ja rozumie ze DEA to taka PATOLA na hwr. No ale serio?
Nie chce pisac o twojej orientacji ale patola to jesteś ty.

I po co Agnieszka miała sprzedawać wszystko skoro gonimy WKL? Pomyśl 2 razy co piszesz.
Powrót do góry Go down
wirek
Nowy
wirek


Nick w grze : wirek
Liczba postów : 15
Dołączył : 01/02/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:47 am

Proszę o dowód - skoro oskarżacie gracza z mojej hodowli, sugerujecie, że wiem i akceptuję, to niestety, ta sprawa dotyczy też mnie. Wyślijcie na kontakt, sprawa się wyjaśni za dwa trzy dni, będzie wszystko wiadomo. Chyba,ze ktoś z Was też znał hasło Zasobniaczki, nic mnie nie zdziwi...
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:48 am

wirek napisał:
Proszę o dowód - skoro oskarżacie gracza z mojej hodowli, sugerujecie, że wiem i akceptuję, to niestety, ta sprawa dotyczy też mnie. Wyślijcie na kontakt, sprawa się wyjaśni za dwa trzy dni, będzie wszystko wiadomo. Chyba,ze ktoś z Was też znał hasło Zasobniaczki, nic mnie nie zdziwi...
Skoro Zas nie ma nic do ukrycia dlaczego nie da screena ze swojej historii logowania zeby pokazac że ma inne IP. Troche to dziwne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
nieuczciwa Zasobniaczka
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Greenrose - nieuczciwa.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: