Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 nieuczciwa Zasobniaczka

Go down 
+12
wirek
nevinowa
zabkaxx2
Egzotyczny
Destin
lotz
agatkaa12
Zasobniaczka
Nathaly
Veya
Mika_TLR
Greenrose
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:49 am

Jak już raz mówiłem Zielona nadaje się na niskie domki. Wiec... Mogło jej sie nudzi Smile Albo po prostu ma tak nawalone w głowie ze chciała zniszczyc Zaso i sama to zrobiła, 
Myśl : ) 
Tak ja patole. Zielona ile od Grudnia przeszło osób przez DEA 100? :__:
Powrót do góry Go down
marthee
Nowy
marthee


Nick w grze : marthee
Liczba postów : 14
Dołączył : 13/09/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:50 am

Egzotyczny napisał:
wirek napisał:
Proszę o dowód - skoro oskarżacie gracza z mojej hodowli, sugerujecie, że wiem i akceptuję, to niestety, ta sprawa dotyczy też mnie. Wyślijcie na kontakt, sprawa się wyjaśni za dwa trzy dni, będzie wszystko wiadomo. Chyba,ze ktoś z Was też znał hasło Zasobniaczki, nic mnie nie zdziwi...
Skoro Zas nie ma nic do ukrycia dlaczego nie da screena ze swojej historii logowania zeby pokazac że ma inne IP. Troche to dziwne
 może dlatego że w Polsce udowadnia się komuś winę a nie odwrotnie ? Razz
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:52 am

Egzo yhy przyznała się że logowała sie na konto Agaty. Więc po co ci ten screen? Hyhy 
Niech Agi da screeny Smile
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:52 am

Ja na jej miejscu też Tobie nie wysłałbym niczego, nawet wirusa wąglika... Szkoda by było.

Dlatego,  że sprawami takie jak ta zajmuje się moderacja hwrs, a nie Zagroda. Po kiego ma tutaj wklejać swoje screeny? -_-
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:52 am

Egzo, ale nawet jeżeli zrobisz screena na którym będzie widać IP logujące się na konto Agatki, to gdzie tu dowód, że jest to IP zaso??
Dlatego własnie właściwy w tej sprawie jest KONTAKT, bo Wy nie jesteście w stanie przedstawić wszelkich niezbędnych dowodów;)
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:53 am

Jeśli w takim razie ja coś ukradłam z konta, prosze o dowody tego.
Screen z historii cr - skoro NIBY zostały użyte Omy. Czekam.
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:54 am

Przynieś sobie prowiant i nocnik, pewnie poczekasz dosyć długo.
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:54 am

Nathaly napisał:
Egzo, ale nawet jeżeli zrobisz screena na którym będzie widać IP logujące się na konto Agatki, to gdzie tu dowód, że jest to IP zaso??
Dlatego własnie właściwy w tej sprawie jest KONTAKT, bo Wy nie jesteście w stanie przedstawić wszelkich niezbędnych dowodów;)
Ja też jestem za tym, by wielmożna Zielonkawa dała sprawę na kontakt.
To on wymierza sprawiedliwość, a nie gracze. ^^
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:57 am

Zaso ale pomyśl Zielona nie da tego na kontakt. Pewnie dobrze wie że nic nie zrobiłaś Smile 
Ciekawi mnie ile DEA musiało myślec by wykombinować takie coś Razz
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:58 am

Już robie screeny zaraz będziecie mieć wszystko pokazane prosze o cierpliwość.
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:02 am

A ja nadal czekan na screeny z użycia czarnego rynku.
Pozdrawiam tych, którzy nie rozumieją różnicy między zalogowaniem się do kogoś, a okradzeniem z czarnego rynku ^.^
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:09 am

Ola czekaj teraz idą rozne programy w ruch xD by zmienić date i godzine użyc CR :p
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:25 am

zas ja nic takiego nie mówiłam i wszytko wiesz o sobotnim włamie. 
My się uzgodniliśmy i nie wiem po co inni sie wtrącają
Ja by nie mieli nic ciekawszego do pracy
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:26 am

Zasobniaczka napisał:
Dodam, że pisałam z moderatorką. I jestem CZYSTA. Da się wykryć jakie IP działało i co robiło. Więc Green Twój kolejny mit obalony.
Zaczynam się wstydzić tego, że moja najlepsza przyjaciółka nosi takie imie jak Ty.
+ to jak krzyczysz na mnie przez telefon, poniżając mnie, przeklinając mnie to tylko o Tobie świadczy.
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Doskonale wiem, że Ty byłabyś zdolna do włamania się do kogoś, bo ja to sama powiedziałaś : PO TRUPACH DO CELU. To już o Tobie świadczy.
Niestety wbrew Twoim przewidzeniom nie udało Ci się mnie wywalić z WKl, SOŁ SAD.

Ależ tu Ciekawa dyskusja,
aż ciężko uwierzyć, że niektóre piszące tu osoby są dorosłe.

Jedno jest bardzo ciekawe: od kiedy moderatorzy mają dostęp do historii logowania ?
 nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 4064056192

A, że to nie było włamanie to wiadomo. Ktoś to ma hasło nie włamuje się na konto tylko się loguje   Razz


Ostatnio zmieniony przez bialasek09 dnia Pon Sie 11, 2014 4:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:28 am

bialasek09 napisał:
Zasobniaczka napisał:
Dodam, że pisałam z moderatorką. I jestem CZYSTA. Da się wykryć jakie IP działało i co robiło. Więc Green Twój kolejny mit obalony.
Zaczynam się wstydzić tego, że moja najlepsza przyjaciółka nosi takie imie jak Ty.
+ to jak krzyczysz na mnie przez telefon, poniżając mnie, przeklinając mnie to tylko o Tobie świadczy.
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Doskonale wiem, że Ty byłabyś zdolna do włamania się do kogoś, bo ja to sama powiedziałaś : PO TRUPACH DO CELU. To już o Tobie świadczy.
Niestety wbrew Twoim przewidzeniom nie udało Ci się mnie wywalić z WKl, SOŁ SAD.

Ależ tu Ciekawa dyskusja,
aż ciężko uwierzyć, że nie które piszące tu osoby są dorosłe.

Jedno jest bardzo ciekawe: od kiedy moderatorzy mają dostęp do historii logowania ?
 nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 4064056192
A czy ja gdzieś napisałam, że mają dostęp? ^^
Opisałam moderatorce sytuacje, proszę, oto odpowiedź:
Moge powiedzieć co ja bym zrobiła.
Czyli nic, nie podejmowałabym dyskusji, nie tłumaczyła sie itd - jasno i na temat napisałabym, że nie mam z tym nic wspolnego i nic więcej.
Jeśli jesteś pewna oczywiście, że np nikt nie mogł z Twojego konta wejść itd....

Nie powinnaś mieć żadnych problemów, jeśłi nawet zostanie to zgłoszone na Kontakt, ponieważ po pierwsze sa w stanie sprawdzić jakie ip działało i co robiło, po drugie - danie hasła/współdzielenia jest na własna odpowiedzialność.
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:29 am

agatkaa12 napisał:
zas ja nic takiego nie mówiłam i wszytko wiesz o sobotnim włamie. 
My się uzgodniliśmy i nie wiem po co inni sie wtrącają
Ja by nie mieli nic ciekawszego do pracy
My mówiłyśmy coś innego, jeśli wierzysz, ze to nie ja zrobiłam, tzn, że nie ja oczyściłam cię z Cr, napisz to na forum, tak jak powiedziałaś mi to przez telefon.
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:33 am

To jak moderatorka mogła stwierdzić, że jesteś czysta?

bo nie rozumiem tej kwestii?

Oczywiście dane hasła jest na własną odpowiedzialność, a że Ow i spółka nic z taka sprawą raczej nie zrobią, to się nie ma czemu dziwić. Bo niby jakie było wykroczenie? chyba że podciągnąć pod multi, ale ostatnie działania administracji są ładnie pisząc zerowe w wielu kwestiach. Tak wiec sprawa zostanie olana jak wiele rzeczy olewa OliwaNet
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:35 am

Tak rozmawialiśmy o ty i doszliśmy to porumienienia
Ze za przeprosiny dasz mi 2 kupony i 2 OM  i temat jest zamknięty.
pisałam tu kilka razy że wszystko jest wyjaśnione, ale i tak wola dodać swoje 4 litery
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:36 am

agatkaa12 napisał:
Tak rozmawialiśmy o ty i doszliśmy to porumienienia
Ze za przeprosiny dasz mi 2 kupony i 2 OM  i temat jest zamknięty.
pisałam tu kilka razy że wszystko jest wyjaśnione, ale i tak wola dodać swoje 4 litery

Tak to jest, ludzie potrzebują igrzysk  nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:37 am

bialasek09 napisał:
To jak moderatorka mogła stwierdzić, że jesteś czysta?

bo nie rozumiem tej kwestii?

Oczywiście dane hasła jest na własną odpowiedzialność, a że Ow i spółka nic z taka sprawą raczej nie zrobią, to się nie ma czemu dziwić. Bo niby jakie było wykroczenie? chyba że podciągnąć pod multi, ale ostatnie działania administracji są ładnie pisząc zerowe w wielu kwestiach. Tak wiec sprawa zostanie olana jak wiele rzeczy olewa OliwaNet
Opisałam jej całą sytuację ._.
Serio, tak ciężko to pojąć? Przecież aby mogła odpisać, musiałam jej na początku zdarzenie przedstawić od A do Z.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:37 am

Agatko bo jak ktoś tak ściemnia to warto wtracic swoje 4 litery Smile 
Ty patrz kto na nią pisze 
Egzo (mr-islam) który może się pochwalić wyciekiem z Rohanu i oszustwem w Pogromcach
i Zielona która jest psychiczna


Ostatnio zmieniony przez LIStek` dnia Pon Sie 11, 2014 4:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:38 am

agatkaa12 napisał:
Tak rozmawialiśmy o ty i doszliśmy to porumienienia
Ze za przeprosiny dasz mi 2 kupony i 2 OM  i temat jest zamknięty.
pisałam tu kilka razy że wszystko jest wyjaśnione, ale i tak wola dodać swoje 4 litery
Ale za przeprosiny, że logowałam  się DWA razy na Twoje konto, a nie że Cię okradłam ;<
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:39 am

LIStek` napisał:
Agatko bo jak ktoś tak ściemnia to warto wtracic swoje 4 litery Smile 
Ty patrz kto na nią pisze 
Ego (mr-islam) który może się pochwalić wyciekiem z Rohanu i oszustem w Pogromcach
i Zielona która jest psychiczna
Liściu dlatego tak ważne jest, by nie być podatnym na wpływy środowiska.
"Mam  własne zdanie i szereg racji
Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji"


Ostatnio zmieniony przez Zasobniaczka dnia Pon Sie 11, 2014 4:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:40 am

Zanim odnowisz pytanie, które zostało zadane na samym początku dyskusji Białasku- prześledź wątek. 
A formalnie Zas jest czysta, dopóki ktoś jej czegoś nie udowodni. 

Agatka. Dodaje się 3 grosze. 4 litery, kolokwialnie mówiąc, oznaczają tyłek.
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:41 am

Zasobniczka modki w howrse mogą tylko sprawdzać czy wiadomości i profile, forum etc są brzydkie.
żadnego dostępu raczej nie mają, tak wiec opisywanie sytuacji od Z do A w niczym modkowi nie pomoże.

po za tym za przeprosiny masz wypłacić 2 Om i 2 K, czyli najwidoczniej ktoś tu był winny, a cały ten cyrk to tylko pożywka dla tłumów.

Po za tym jestem bardziej neutralny aniżeli większość z osób tu piszących
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:43 am

bialasek09 napisał:
Zasobniczka modki w howrse mogą tylko sprawdzać czy wiadomości i profile, forum etc są brzydkie.
żadnego dostępu raczej nie mają, tak wiec opisywanie sytuacji od Z do A w niczym modkowi nie pomoże.

po za tym za przeprosiny masz wypłacić 2 Om i 2 K, czyli najwidoczniej ktoś tu był winny, a cały ten cyrk to tylko pożywka dla tłumów.

Po za tym jestem bardziej neutralny aniżeli większość z osób tu piszących
Prześledziłeś wątek od początku? czytaj
Bo jeśli tak, to tam jest wszystko wyjaśnione, no błagam ludzie.  nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 2153337378
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:45 am

Prześledziłem, może przypadkiem czegoś nie zauważyłem to oświeć mnie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:45 am

Jakby tylko na tym miało polegać modowanie, to równie dobrze gracze mogliby nawzajem do siebie wysyłać korespondencje i wspólnie ustalać czy jest brzydka... Ty, o ile się nie mylę, modem nie jesteś, więc chyba nie przemawia przez Ciebie doświadczenie?

No tak, jak ktoś dyszy Ci do słuchawki o parę pikseli, to dla świętego spokoju można, a nawet trzeba przeprosić za coś, co nigdy się nie wydarzyło. 

Na drugiej stronie dyskusji Zas udzieliła odpowiedzi jak i z jakim modem rozmawiała o sprawie. Oświecony?


Ostatnio zmieniony przez lotz dnia Pon Sie 11, 2014 4:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
wirek
Nowy
wirek


Nick w grze : wirek
Liczba postów : 15
Dołączył : 01/02/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:45 am

Na kontakcie są w stanie sprawdzić logowania z ip, chichi . Miałyśmy problem z wymianami w hodowli i nie moderacja to sprawdzała, tylko administracja.
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 4:47 am

bialasek09 napisał:
Prześledziłem, może przypadkiem czegoś nie zauważyłem to oświeć mnie
Napisałam, że daję jej to ze wzgląd, że logowałam się na jej konto, dwa razy. Oczywiście nic nie wzięłam. ^^
+ nie wiem, czy wiesz, ale robiłam kiedyś konie u Agaty, więc można to potraktować jako spłata tego. Smile Tym bardziej, że Agata chciała, by jej crki oddać z tych koni ( inny wątek ). Co prawda tyczyło to Vey, ale ja równiez u Agaty robiłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
nieuczciwa Zasobniaczka
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Greenrose - nieuczciwa.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: