Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jazda konna , kynologia , muzyka

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Jazda konna , kynologia , muzyka  Empty
PisanieTemat: Jazda konna , kynologia , muzyka    Jazda konna , kynologia , muzyka  I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 2:15 pm

moje hobby to jazda konna i kynologia , wymyslam takze teksty piosenek lub bardziej wierszyków i tak mijają mi dni Smile Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Jedi
Nowy
Jedi


Liczba postów : 8
Dołączył : 06/02/2012

Jazda konna , kynologia , muzyka  Empty
PisanieTemat: Re: Jazda konna , kynologia , muzyka    Jazda konna , kynologia , muzyka  I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 10:46 am

Też lubie jazdę konną, o kynologii nie mam zbyt wielkiego pojęcia (poza owczarkami niemieckimi)
Powrót do góry Go down
http://www.jaskowe-kozy.pl
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Jazda konna , kynologia , muzyka  Empty
PisanieTemat: Re: Jazda konna , kynologia , muzyka    Jazda konna , kynologia , muzyka  I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 11:34 am

Witaj Jazda konna , kynologia , muzyka  384104111
hmm... co do kynologii to chciałam się uczyć trochę, znam kilka ras, ale chętnie uczę się nowych
Powrót do góry Go down
mopsia
Raczkujący
mopsia


Liczba postów : 71
Dołączył : 29/03/2012

Jazda konna , kynologia , muzyka  Empty
PisanieTemat: Re: Jazda konna , kynologia , muzyka    Jazda konna , kynologia , muzyka  I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:33 pm

Rida - wymieniłaś wszystkie moje hobby Smile
Co do kynologi - w przyszłym roku wybieram się na studia weterynaria a dodatkowo kynologia. Smile Uwielbiam psy, od małego dziecka się nimi interesuję Smile
Powrót do góry Go down
Julinda010
Już coś wie
Julinda010


Nick w grze : Julinda010
Liczba postów : 139
Dołączył : 30/12/2011

Jazda konna , kynologia , muzyka  Empty
PisanieTemat: Re: Jazda konna , kynologia , muzyka    Jazda konna , kynologia , muzyka  I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 12:48 am

Dodać jeszcze świnki morskie i rysowanie i cała ja Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jazda konna , kynologia , muzyka  Empty
PisanieTemat: Re: Jazda konna , kynologia , muzyka    Jazda konna , kynologia , muzyka  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jazda konna , kynologia , muzyka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dziwna jazda
» ANKIETA - czy jeździsz konno
» Jazda Konna - powrót
» Kynologia
» Psie sporty, Kynologia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: