Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [WAŻNE] Oszuści

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:25 am

Po co sprzeczać się, czy ktoś jest oszustem czy nie? Po co zakładać nowy wątek dla każdego z oszustów? Każdy może kłamać. A oszust może stać się innym graczem i przestać oszukiwać.

Zagroda Mgły jest rodziną, wspieramy się wzajemnie, ale od zgłaszania graczy służy Czarna Lista, która właśnie po to została stworzona. Niepotrzebnie w Aktualnościach piszemy o nieuczciwych graczach, ale czym się nam to opłaci? Jedynie czasami banem, bo tutaj też istnieją, upomnieniem od moda...

Każdy wątek dotyczących takich graczy i tak zostaje zamknięty przez moderatorów. "Do tego służy Czarna Lista" - piszą zamykając.


Ostatnio zmieniony przez Sweet Rabbit dnia Pon Lut 06, 2012 2:38 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:28 am

Całkowicie Cie popieram. Dzisiaj zamykam te wątki, od jutra będą kasowane Smile
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:30 am

Przynajmniej nie będą zaśmiecać forum. Każdy użytkownik musi przestrzegać tych pięć zasad w Twoim podpisie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:32 am

Od tego one są Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:40 am

Procedura jest, aby przenosić do archiwum, a nie kasować.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:43 am

Dlatego moim zdaniem każdy kto założy taki wątek po ujawnieniu się tego postu powinien dostać ostrzeżenie od admina.

Ostatnio wybuchło z Ewą, widziałaś. To to nakłoniło mnie do napisania tego postu - autorka obraziła mnie, choć w ogóle mnie nie znała. Więcej znają mnie inni. Hanka - wie że na czacie lubię używać kolorku rażącego oczy i SPAMować emotami. Jeśli ktoś był na czacie w ciągu naszej wczorajszej rozmowy, wie też że nie lubię gdy się na mnie lubi "Rabbitka" Smile A ta co założyła wątek w ogóle mnie nie znała, uważała mnie za żałosną, mówiła po moich postach "Dobrze że rabbit nie ma odpowiedniego statusu" Sad To mnie wnerwiało, więc ot wątek jest przeciwko takim.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:44 am

lisiczka - świetne są te zasady w Twoim podpisie. Nie obrazisz się, jak dam je w swój podpis na forach, gdzie jestm modem? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:47 am

APX napisał:
Procedura jest, aby przenosić do archiwum, a nie kasować.

Spokojnie, lisiczka wie co robić, w końcu jest modem. Choć Archiwum to też część forum Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:52 am

APX napisał:
Procedura jest, aby przenosić do archiwum, a nie kasować.


Procedura jest taka, że podobne problemy wpisujemy na liste, takie tematy to jest spam a miejsce spamu jest w koszu!
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:01 am

Uśmieszek06 napisał:
lisiczka - świetne są te zasady w Twoim podpisie. Nie obrazisz się, jak dam je w swój podpis na forach, gdzie jestm modem? Wink
Ej, ja to chciałam napisac, oczywiście tylko ze ja chciałam przerobić je po swojemu, zeby pasowało do R;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:05 am

Popieram RABBITKO. Smile
Takie tematy tylko kłócą graczy, denerwują ludzi (chociaż ja sobie robię z nich powód do śmiechu). Czy nie łatwiej wysłac na Czarną Listę, po cichu i nie robiąc szumu na całej Zagrodzie?

PS: Rabbicie, potrafisz wkurzyc tym jaskrawym kolorkiem i spamerskimi emotkami xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Go??
Gość
Anonymous



[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:12 am

EveDallas napisał:
Uśmieszek06 napisał:
lisiczka - świetne są te zasady w Twoim podpisie. Nie obrazisz się, jak dam je w swój podpis na forach, gdzie jestm modem? Wink
Ej, ja to chciałam napisac, oczywiście tylko ze ja chciałam przerobić je po swojemu, zeby pasowało do R;]
Dziewczyny macie moje błogosławieństwo:)
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:55 pm

Też wydaje mi się, że to wszystko jest psu na budę. Zalatuje mi tu trochę czarnym PRem pod adresem konkurencyjnych hodowli, ale to tylko moje osobiste spostrzeżenie. Dlaczego niby nie wyciąga się brudów konkretnego gracza, który narobił smrodu w hodowli, tylko od razu jeździ się po bandzie i obrzuca łajnem konkurencję? Tak przecież robią nasi kochani politycy. Ci, którzy zakładają te wątki i jeżdżą po innych, jak po łysej kobyle powinni położyć się na podłodze, bo wyższy poziom widocznie nie jest w ich zasięgu.

Widzę, że robi się z tego swego rodzaju trend, moda, która najwyraźniej na stałe wpisze się w klimat naszego forum, co ani trochę nie przypada mi do gustu. Do tej pory Zagroda była przyjemnym miejscem, w tej chwili robi się z niej śmietnik. Jak ktoś chce bezpardonowo bluzgać w kierunku drugiej osoby lub całej hodowli, niech stoczą ze sobą pojedynek w basenie wypełnionym kiślem. Chętnie popatrzę Laughing


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Pon Lut 06, 2012 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 2:59 pm

Ja zjechałam norka jak to było w moim przypadku, o ruskich źle nie mówiłam, wręcz okazali się mili.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[WAŻNE] Oszuści Empty
PisanieTemat: Re: [WAŻNE] Oszuści   [WAŻNE] Oszuści I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[WAŻNE] Oszuści
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Loteriowi oszuści
» Loginy popularnych graczy vs złodzieje i oszuści
» WAŻNE ! -TO NIE JA!
» WAŻNE!- Czy to plagait ?
» WAŻNE! Ogłoszenie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: