Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 STOP niestworzonym roszczeniom !

Go down 
+95
tatarprima
sayuri962
zuzu_zozol
Alasky
stewardessa
asiamar98
Kosteczka
Zaczarowana.x3
Alexinda
gwiazda2002
zαbαvεcкαα
Eliana
koziorożec
Natusia:)
Aglyss
gabriela żołądź
Evangeline
Mika122
Asiuu
Annormal.
Day
Ejli
Aśka005
asiiix
Guzik
Asiaa.
Cleopatra
EveDallas
Athi
Ronniexlove
Farabolxd
Carinaly
hanka1998
Piernikowa Mamba
Sweet Rabbit
Nicolette
Linea2010
Oresama
florie
KaVcia
Krysia1
Clue
Calma
Philipek
MissLala9987
Marcel12
Destin
ZetkaEmka
truskaweczkaa
Olcia_98
Pati...xd
Sheila86
Kotersiow
amorkowa
Ayame
Casablanka
DusiaKoniara
amru3
kasiak
kaśka koniara
Sakura
Bonny2
Kraviec
Lubelak
Ola Koniara
przemo17136
zabkaxx2
olcia1234
madzia19964
love you
Rose666
Aki
Roxi57
Vakme
whitewolf
Corrida
wierszownik
kicia1030
Malto
pati9100
Andaly
Chauler
Nevarra
Trafia
Furia
CzekoBoom
konskadziewczyna
Hella
LadyArvena
Szarusia16
Szatejel
Tirrathee
Volkovia
Star-x3
MysticsDream
99 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Sty 12, 2012 7:34 am

Może trochę jest to smutne,że w taki sposób złamała tą nogę,ale gracze jak już mówiłam zapomnieli o innych wyścigowych i równie dobrych koniach.
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcRQ8pUpUNB9zBXYQ6_0JELWdDaMQuwVvEV_LDJg2dR6hEDLegpjeEOQBIyZ
Może i zasługuje,ale po co taki boski? Nawet jeśliby żyła to nie miałaby pojęcia,że jest ukazana w grze o koniach.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Sty 12, 2012 12:52 pm

Zaraz na mnie naskoczą, że dużo roboty, że petycje itd, ale np. możnaby powierzyć paru zaufanym dobrym graczom na każdym serwerze projekt unikalnego boskiego, a kij tam- specjalnego, nie musi nic robić. Chodzi o to, że dajmy na to polski serwer tworzy sobie uczczenie XXX (tu jakiś naprawdę dobry, zasłużony sportowy koń i w opisie jest jego historia, nie ten Ruffian, Ruffian). Rozchodzi mi się o pokazanie, że polska kawaleria i sport mają ogromną historię, zapewne jak inne kraje, a tu cudze chwalicie itd.

[wybaczcie chaotyczność]
Powrót do góry Go down
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostPią Sty 20, 2012 4:32 am

Clue, np Lotna?
w ogóle na hiszp są pure sangre espanol, na francuskim selle francais, a czemu tu nie ma małopolaka czy wielkopolaka? czemu nie można zrobić konia specjalnego, np siwego małopolaka o nazwie Lotna? eh...
Powrót do góry Go down
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostWto Sty 24, 2012 12:09 pm

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Zrzutekranu12
Tak i siejmy chaos xP Niezła petycja.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
Carinaly
Już coś wie
Carinaly


Liczba postów : 133
Dołączył : 06/03/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostSro Sty 25, 2012 11:54 am

Forma petycji tym razem w wersji pisanej. Ostrzegam, duża dawka absurdu przed Wami. ; )
Cytat :
Chcemy aby: źrebaki dziedziczyły rzeczy z CR, nie trzeba było kryć jednorożców o wyznaczonej godzinie, aby zawsze rodziły się jednorożce, jeśli ich rodzicami byli jednorożce, jednorożce mogły mieć skrzydła, jednorożce mogły być mieszańcami, nie było kuponów, a rzeczy z CR były za equus, aby forum nie miało zasad/ograniczeń, nie było ograniczeń zależnych od stażu, np. praca rymarza od 120 dni stażu, można było adoptować konie ze schroniska za 400 equus, osły można było kryć tyle razy, ile się chce, osły mogły być jednorożcami, konie można było starzyć bez PD i OM, było więcej ras, źrebaki do 6 miesięcy leżały, klacze w ciąży były grubsze, konie, które są grube, były grube, a które są chude, były chude, firma Owlient stworzyła podobne gry o innych zwierzętach, naszym koniom i kucykom można było kupić np. ochraniacze, powstały konie angloarabskie, które wyjdą po skrzyżowaniu araba z anglikiem, ale aby były czystej rasy, mieszanki dziedziczyły coś z wyglądu po ojcu i coś po matce, codziennie gdy się zalogujemy będziemy mogli zakręcić kołem fortuny, akcje z końmi byłyby wykonywane w ruchu, osły można było rozmnażać z innymi rasami! StOwkrotka
Poprzyj tę petycję, razem zdziałamy więcej!
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Sty 26, 2012 5:29 am

Carinaly,wiesz,myślałam,że dzisiaj więcej chusteczek na łzy wytwarzane z powodu śmiechu nie poleci Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Sty 26, 2012 5:39 am

Asiuu napisał:
Clue, np Lotna?
w ogóle na hiszp są pure sangre espanol, na francuskim selle francais, a czemu tu nie ma małopolaka czy wielkopolaka? czemu nie można zrobić konia specjalnego, np siwego małopolaka o nazwie Lotna? eh...

Na przykład. Tych słynnych koni do utworzenia jest o wiele więcej w samej Polsce- choćby te ostatnio znane- Intens, Tiumen, Lokan....
Powrót do góry Go down
Mika122
Nowy
Mika122


Liczba postów : 5
Dołączył : 26/01/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Sty 26, 2012 6:13 am

Carinaly napisał:
Forma petycji tym razem w wersji pisanej. Ostrzegam, duża dawka absurdu przed Wami. ; )
Cytat :
Chcemy aby: źrebaki dziedziczyły rzeczy z CR, nie trzeba było kryć jednorożców o wyznaczonej godzinie, aby zawsze rodziły się jednorożce, jeśli ich rodzicami byli jednorożce, jednorożce mogły mieć skrzydła, jednorożce mogły być mieszańcami, nie było kuponów, a rzeczy z CR były za equus, aby forum nie miało zasad/ograniczeń, nie było ograniczeń zależnych od stażu, np. praca rymarza od 120 dni stażu, można było adoptować konie ze schroniska za 400 equus, osły można było kryć tyle razy, ile się chce, osły mogły być jednorożcami, konie można było starzyć bez PD i OM, było więcej ras, źrebaki do 6 miesięcy leżały, klacze w ciąży były grubsze, konie, które są grube, były grube, a które są chude, były chude, firma Owlient stworzyła podobne gry o innych zwierzętach, naszym koniom i kucykom można było kupić np. ochraniacze, powstały konie angloarabskie, które wyjdą po skrzyżowaniu araba z anglikiem, ale aby były czystej rasy, mieszanki dziedziczyły coś z wyglądu po ojcu i coś po matce, codziennie gdy się zalogujemy będziemy mogli zakręcić kołem fortuny, akcje z końmi byłyby wykonywane w ruchu, osły można było rozmnażać z innymi rasami! StOwkrotka
Poprzyj tę petycję, razem zdziałamy więcej!

Hm..dziwna ta prośba ..
Powrót do góry Go down
Carinaly
Już coś wie
Carinaly


Liczba postów : 133
Dołączył : 06/03/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostPią Sty 27, 2012 5:16 am

Rose666 napisał:
Carinaly,wiesz,myślałam,że dzisiaj więcej chusteczek na łzy wytwarzane z powodu śmiechu nie poleci Wink
Przynajmniej sobie humor poprawić można czytając te wszystkie petycje. Smile

To teraz coś od ludzi, którzy zwalczają ogień ogniem i... dobrze się przy tym bawią.
Enjoy!

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Bibliotekax

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Zrzutekrnu16

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Malyro
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 10:09 am

Wolfy napisał:
hyhyhy Twisted Evil

Tak by to wyglądało:

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 R0t75c

OMG... Okropne, ale śmieszne! Very Happy Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 10:47 am

Moim osobistym faworytem jest :
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Zrzutekrnu16

Co do tej nieszczęsnej Ruffian, to nie wiem, dlaczego ją tak wyróżniają. To mało koni codziennie umiera, łamie sobie nogi? Mało koni się codziennie usypia? To, że kobyłka sobie nogi połamała nie znaczy, że jest boska.
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 7:59 am

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Scaled.php?server=43&filename=boskiparwiak
Dla mnie to jest najlepsze
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostPon Mar 12, 2012 2:09 pm

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Scaled.php?server=692&filename=zestawklio
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 10:30 am

Niech coś lepiej zrobią z końmi ze schroniska. Zobaczcie, koń z DIAMENTOWYM JABŁKIEM : KLIK
Ale to nie wszystko... Nieraz już widziałam w schronisku Baliosa,Rubina,Mgłę i Snowa.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 2:30 pm

Prawie na karzdej prezętacji widzę petycję o boskiej Ruffian, przecież wiele koni zgineło tak samo jak ona o o innych koniach to już nic nie ma.Zgadzam się z Nircolette historia ruffian jest nudna, już ciekawsza jest historia psa oziego który zginoł przez ludzką głupotę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 9:51 am

Philipek napisał:
Niech coś lepiej zrobią z końmi ze schroniska. Zobaczcie, koń z DIAMENTOWYM JABŁKIEM : KLIK
Ale to nie wszystko... Nieraz już widziałam w schronisku Baliosa,Rubina,Mgłę i Snowa.
Też widziałam tego konika. A tu , są prawie same petycje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 9:53 am

Ciekawa jestem kto umieścił tego pięknego araba z DJ w schronisku.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 9:55 am

Widziałam tez petycję, w którym gacze chcieli, aby Ow obdarowała Mustangiem Hiszpańskim każdego użytkownika Howrse STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 9:59 am

To bez sięsu!Jak by tak było to Mustang Hiszpański nie był by nic wart!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 10:01 am

Wiem, ale teraz weź to przetłumacz ludziom bez mózgów...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 10:06 am

Tylko że nie znam żadnego bezmuzgowca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 10:19 am

Bezmózgowcy to ludzie tworzący bezsensowne petycje. Znajdziesz w prawym dolnym rogu każdej petycji.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 10:33 am

Ja także popieram tą akcję, ponieważ tak naprawdę gdybyśmy mieli te wszystkie rzeczy o które proszą gracze to ta gra była by już strasznie nudna. Po prostu nie było by żadnego sensu grania w Howrse jeśli wszystko by było. Jakieś przeszkody muszą być np. Żeby mieć kamień filozoficzny nie można sobie go tak po prostu złapać w UFO jak to niektórzy gracze chcą tylko o to tu właśnie chodzi żeby się chociaż trochę wysilić. A poza tym jak już jestem na tematach czarnego rynku to i tak niektórzy nie mają co liczyć bo gdyby tak wszystkie rzeczy z CR latały w UFO to Howrse nic by nie zarabiało.
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 11:39 am

Ja też nie popieram petycji
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:16 pm

Aglyss tylko że więkoszość usuneła konto.Nie dziwię się.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:32 pm

Chociaż niektórzy okazali posiadanie kilku punktów IQ.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:45 pm

Widziałam bezmuzgowca który miał tylko 4 punkty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:47 pm

Aglyss napisał:
Chociaż niektórzy okazali posiadanie kilku punktów IQ.

Zgadzam się, może coś zakumali że nie tędy droga upraszczać sobie życie petycjami
Powrót do góry Go down
Eliana
Nowy
Eliana


Liczba postów : 12
Dołączył : 15/03/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 3:38 am

Wspomnę tu o wielu "wymysłach" graczy co do boskich koni.Gdyby można by było je zdobywać co 100 dni stażu/w ufo etc.Nie były by takie wyjątkowe,nie musielibyśmy już projektować petycji,poszukiwać ich i marzyć o nich w snach.Petycji nigdy nie popieram,nawet tych przeciwnych.Ale popieram duchowo
Mam nadzieje że nie zdziwi was moje zachowanie,po prostu jestem przeciw wstawianiu jakich kolwiek petycji. Smile
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 10:01 am

gabriela żołądź napisał:
Widziałam bezmuzgowca który miał tylko 4 punkty.

Podaj mi login na PW, to ja też Ci takiego podam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 13 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
STOP niestworzonym roszczeniom !
Powrót do góry 
Strona 13 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» STOP!
» Stop pokrakom!!
» STOP durnym petycjom!
» Stop petycjom - przyłącz się!
» STOP trollom na forum howrse!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: