Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy ktoś cię kiedyś oszukał?

Go down 
+75
Loolcia
kasiaQ xd
ZIZI KW
kloe502
Zaczarowana.x3
Jaguarka
Dianaxxx
owouwka
EveDallas
Ajla90
mgła1
avrilka
Alice24
tinolandia
Blue Sea
agix
nikitaola
Susian
Elein
fionusia15
.Klaudi96.
Lanweni
Alasky
Wiktoria_koniara
Violetfull
Kazarina
malamysz
Anulka03
Sosik7777
biska_mala
Ashley G.
Horses12
koniś1333
archalowa
Zochanka14
mopsia
koniara25000
saphira98
Mati19568
ardnasak
Cocaine
KikiCatacumba^^
poprostukoniara
Pati...xd
Amlile
gabriela żołądź
Malto
Sachara*
Evangeline
Chapela
ZetkaEmka
Majka
Agura
Kikyo22
Alicja3433
Narkotyka
koniara23499
Koralikowa.
Casablanka
Sheila86
korane
ewunia9811
Viluana
Ejli
CzekoBoom
Sakura
Philipek
Diana375.
daisy10092
Hoping.
stewardessa
weila123
Sweet Rabbit
hanka1998
LadyArvena
79 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Czy miałaś bezpośredni kontakt z oszustwem?
Tak, zostałam oszukana na cenną rzecz
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty26%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 26% [ 163 ]
Tak, zostałam oszukana na drobne rzeczy
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty7%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 7% [ 44 ]
Oszukano mnie kilka razy
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty11%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 11% [ 65 ]
Oszukano mnie raz
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty12%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 12% [ 72 ]
Nigdy mnie nie oszukano
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty15%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 15% [ 90 ]
Chciano mnie oszukać, ale się nie udało
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty19%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 19% [ 116 ]
Oszukano moją koleżankę
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty10%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 10% [ 62 ]
Ja oszukałam kogoś innego
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty0%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 0% [ 2 ]
Ja chciałam kogoś oszukać, ale tego nie zrobiłam
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty0%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 0% [ 3 ]
Ja dostałam karę za oszukiwanie. Zasłużoną.
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty0%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
 0% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 618
 
Poll closed

AutorWiadomość
Sachara*
Nowy
Sachara*


Liczba postów : 1
Dołączył : 20/09/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 12:57 pm

Ja zostalam oszukana.Z5robilam prezentacje na konkurs po oddania jakiś 150 prezentacji dziewczyna zamknela konkurs.I drugi przypadek dostalam plagiat avatara
Powrót do góry Go down
http://www.Horwse.pl
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 1:58 pm

Jestem osobą nieufną w stosunku do obcych, więc jak przyszły mi dwie wiadomości z rzędu o niemal identycznej treści, ale z różnych kont (wiadomość w deseń "Dam za konia XXX 2 Nyksy, ale Ty wystaw konia pierwsza"), od razu krótko ucięłam temat.
Wręcz wyśmiałam też propozycję nie do odrzucenia "Hejo! Będziemy mieć wspólne konto?! Wystarczy, że dasz mi hasło, a ja przekażę 30 kuponów!".

Więc - próbowano, ale konto mam czyste.

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 2:20 pm

Raz okradziono mnie z 5-tego żywiołu, Gypse i innych tam rzeczy i koni.Oczywiście to nie było oszustwo tylko włam.A tak to mnie nie oszukano dal tego że mam nie zawodny sposub powiem krutko:Ty wystawiasz pierwszy albo interesu nie ma!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Amlile
Nowy
Amlile


Liczba postów : 2
Dołączył : 08/07/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 9:38 am

Kiedyś zostałam oszukana na kupon i dobrego konia ze ZJ i KF. Już się sparzyłam i teraz uważam. Wink
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 11:07 am

Malto napisał:
Jestem osobą nieufną w stosunku do obcych, więc jak przyszły mi dwie wiadomości z rzędu o niemal identycznej treści, ale z różnych kont (wiadomość w deseń "Dam za konia XXX 2 Nyksy, ale Ty wystaw konia pierwsza"), od razu krótko ucięłam temat.
Wręcz wyśmiałam też propozycję nie do odrzucenia "Hejo! Będziemy mieć wspólne konto?! Wystarczy, że dasz mi hasło, a ja przekażę 30 kuponów!".

Więc - próbowano, ale konto mam czyste.


Ja również po ostatnich aferach zrobiłam się czujna, jak kot i na propozycje "wystaw/kup konia/CR pierwsza" reaguję tylko w jeden sposób - uprzejmie odmawiam i dziękuję na odchodnym. Jak dotąd nie byłam oszukana w taki sposób, raz tylko źle wyceniłam dobrego konia i poszedł za, moim zdaniem, zbyt niską cenę, ale nie była to próba oszustwa, a tylko tańszego kupna konia (robię tak samo, de facto. A któż tego nie robi?). Jak dotąd nie miałam nigdy włamu, ani oszustwa z rzeczami czy kuponami, a jedynie niesmaczna sytuację z była współpracownicą w cobach, która odchodząc z hodowli nie chciała zwrócić koni mimo, że zapewniała, że konie co do jednego wrócą do hodowli.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 12:35 pm

Mnie jeszcze nikt nie oszukał Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
poprostukoniara
Nowy
poprostukoniara


Liczba postów : 2
Dołączył : 17/03/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 3:05 pm

Mnie oszukano nie raz Sad
Miałam dostać za trening konia Zestaw Nyks a dziewczyna (emblolo) napisała dziękuję za trening pozdrawiam i mnie zablokowałą : (

Ps. Zapraszam do przeczytania mojej prezentacji na howrse http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1597649
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1597649
KikiCatacumba^^
Nowy
KikiCatacumba^^


Liczba postów : 8
Dołączył : 18/03/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 18, 2012 1:05 pm

a ja oszukalam taka jedna z innego konta ale si eprzyznalam ehhh
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1837051
Go??
Gość
Anonymous



Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 18, 2012 4:04 pm

hasło to pół biedy...
nawet nie wierze w te 30 kuponów
ale koń za 12kuponów - 1158 um
Zestaw Nyks, 2x5-ty żywioł, 2OM
tu raczej dużo, po prostu jestem tak ufna że aż naiwna...
Powrót do góry Go down
Cocaine
Raczkujący
Cocaine


Liczba postów : 61
Dołączył : 19/03/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:33 am

Ech .. Nigdy nie wspomnę jak mnie na poprzednim koncie oszukano. A ja się dałam.

Miałam dać dziewczynie luzytana z 800 um, a ona mi KF. Gdy wystawiłam luzytana, i spojrzałam szybko na osobnej karcie że ona nie wystawiła KF, wkurzyłam się i anulowałam, ale gdy zobaczyłam że wystawiła, to też wystawiłam, tylko że byłam tak głupia, i pierwsza nie zaakceptowałam, ona zdążyła konia zwinąć i jednocześnie anulować wymianę.

Pisałam do niej pisałam, no i niestety. Ale, co było dziwne, po kilku dniach jej konta już nie było - nie zgłosiłam jej! Podejrzewam że luzytana przesłała na inne konto, a to usunęła.

Potem już nigdy nie ufałam obcym. Za dużą stratę poniosłam.

~Cocaine
Powrót do góry Go down
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 3:56 am

Mnie oszukano o cenną rzecz - jednorożca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
Mati19568
Nowy
Mati19568


Nick w grze : Mati19568
Liczba postów : 2
Dołączył : 31/03/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 12:40 pm

Mnie raz oszukano wytrenowałem kiedyś bardzo dobrego konia do Gp i go sprzedałęm za 2 nyx i 100 tyś Eqqus wystawiłem jako 1 konia za te 100 tyś i przyjął ale nyx już mi nie wystawił i od tamtej pory tylko wystawiam jako 1 graczom który maja ran większe od mnie ...!
Powrót do góry Go down
saphira98
Raczkujący
saphira98


Liczba postów : 70
Dołączył : 03/02/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 2:04 am

Mnie kilkanaście razy próbowano oszukać, więc tylko kilka kwiatków wypiszę:
1. Pewna graczka chciała kupić ode mnie jednorożca. Jak już uzgodniłyśmy cenę w przedmiocie z CR, ona zapytała, czy mogłybyśmy się wymienić za godzinę, bo teraz mama ją woła. Zgodziłam się. Dziewczyna nie zalogowała się już więcej tego dnia, a następnego zostałam przez nią zablokowana.
2. Mój ulubiony typ naciągacza, czyli super-hiper-ekstra oferta + już mnie oszukano. Osoba za jednorożca zasugerowała mi 2 Zestawy Nyks. Gdy tylko zastrzegłam, że wystawiam jako druga, poleciały wyzwiska i na tym sprzedaż się skończyła.
3. Najdziwniejsze chyba ze wszystkich... Nie wiem, czy podpada pod oszustwo, ale forma zapłaty za konia miała być... oryginalna.
Otóż pewien chłopak chciał kupić ode mnie jednorożca. Miał on wystawiać pierwszy. Gdy już napisał, że wystawił przedmiot, u mnie w sklepie go nie było. Kiedy uparcie nie chciałam wystawić konia, gdyż nie widziałam zapłaty, osoba ta, chyba w desperacji, zasugerowała mi, że... zostanie moim chłopakiem w ramach zapłaty za konia XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=24321
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 2:19 am

Mnie oszukała taka jedna przy współdzielni, miała się końmi zająć a tylko wydała mi całe 500 000 eq, i jeszcze kłamała że się zajmowała końmi a żaden nie był oporządzony.
Powrót do góry Go down
mopsia
Raczkujący
mopsia


Liczba postów : 71
Dołączył : 29/03/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 2:17 pm

Mnie także raz oszukano, ale bardzo porządnie.
Miałam się wymienić z pewną graczką - ja daję 2 konie z DJ i kilka kuponów a ona Krezusa.
Byłam na tyle głupia, że wystawiłam pierwsza - i tak okradziono mnie na konie warte łącznie ok. 20 kuponów. Na szczęście tamtej oszustce zabrano 10 pkt. karmy i ma bana :>
Powrót do góry Go down
Zochanka14
Nowy
Zochanka14


Liczba postów : 40
Dołączył : 05/02/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 5:46 am

Mnie próbowano oszukać ale jakoś nie dam się wrobić Exclamation
Powrót do góry Go down
archalowa
Raczkujący
archalowa


Nick w grze : Kuro.neko
Liczba postów : 67
Dołączył : 16/01/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 6:04 am

mnie oszukano na klacz roga araba z nyxem,harmonią,upominkiem....
Powrót do góry Go down
koniś1333
Raczkujący
koniś1333


Liczba postów : 51
Dołączył : 05/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 7:32 am

mnie też nikt nigsy nie oszukał...na szczęście Very Happy
Powrót do góry Go down
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 12:46 pm

A mnie próbowano oszukać. I to jeszcze w dodatku na KF, ale jak zobaczyłam ile gracz ma karmy, zrezygnowałam. A poza tym, dzień później znalazłam innego gracza, który właśnie przed nim ostrzegał!
Powrót do góry Go down
Ashley G.
Nowy
Ashley G.


Liczba postów : 4
Dołączył : 06/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 8:02 am

Mnie oszukano trzy razy. Raz przez sprzedaż konia za Zestaw Harmonii. Oczywiście ZH nie otrzymałam. I dwa razy przez współdzielenie. I to tak mnie oszukan, że jeszcze mnie wrobiono i miałam 9 punktów karmy. Owlient miało mnie na oku. I potem zostałam ukarana za niestosownego avatara choć większością graczy sie podobał. W końcu wściekłam się i usunęłam moje konto z 353 dniam stażu.

"Największym darem miłości jest obecność"
Powrót do góry Go down
biska_mala
Nowy
biska_mala


Liczba postów : 10
Dołączył : 01/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 11:12 am

graczka oszukała mnie na wartościowego konia i sporą kasę. i raz na losach mi się zdarzyło. ja wysłałam a druga osoba nie odesłała, usunęła mnie ze znajomych i zablokowała.
Powrót do góry Go down
http://crazyminikitty.photoblog.pl
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 11:41 am

Moją koleżankę Kazarinę oszukano. Ona miała dać jednorożkę z Harmonią, a ktoś OM. Ona klacz wystawiła na zarezerwowanej za 500 Equus, 2 gracz przyjął, a potem on wystawił konia, który nazywał się OM. I jeszcze napisał :
Cytat :
nie OM to OM a nie jakies obiecia morfeusza ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Sosik7777
Nowy
Sosik7777


Liczba postów : 9
Dołączył : 11/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 3:13 pm

Mi ukradli konto, posprzedawali najlepsze konie za 500 a potem usunęli... Konto Sosik7777 to moje nowe konto...
Powrót do góry Go down
Anulka03
W skromnych progach Zagrody
Anulka03


Liczba postów : 414
Dołączył : 14/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 2:25 am

Mnie raz oszukano na konto ....
Powrót do góry Go down
malamysz
Nowy
malamysz


Liczba postów : 1
Dołączył : 15/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 1:47 pm

Tak - jeden raz - własnie dziś ! Oszust ogłasza na swojej stronie wymiany koni a potem najprawdopodobniej albo w zmowie z kimś albo przy użyciu drugiego konta "wystawia" konia na sprzedaż zarezerwowaną (na żadnych innych sprzedażach go nie ma więc pewnie musi go rezerwować w jakiś sposób). Na jego stronie koń jest pokazany jako na sprzedaż a on droczy się z tobą , że go wystawił i nie wie dlaczego go nie widzi inny gracz (ten któremu miał go wystawić) - na sprzedaże bezpośrednie nie chce go wystawić.
Powrót do góry Go down
Kazarina
Nowy
Kazarina


Liczba postów : 12
Dołączył : 10/03/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 9:21 am

Mnie też oszukano.Miałam dać jednorożca z ZestawemHarmonii, wysokim um i pg za dwa Objęcia Morfeusza a dostałam dwa konie o imieniu OM
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 12:02 pm

Kazarina napisał:
Mnie też oszukano.Miałam dać jednorożca z ZestawemHarmonii, wysokim um i pg za dwa Objęcia Morfeusza a dostałam dwa konie o imieniu OM
Właśnie o tym pisałam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Violetfull
Nowy
Violetfull


Liczba postów : 13
Dołączył : 12/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 21, 2012 3:33 am

Mnie też oszukali :/ Za klacz - kiedyś jedną z najlepszych w rankingu umiejętności - konto założyłam od nowa , a rzecz zdarzyła się na poprzednim - miałam dostać 2 Nyxy i kupony =,=
Powrót do góry Go down
Wiktoria_koniara
Nowy
Wiktoria_koniara


Nick w grze : Wiktoria_koniara
Liczba postów : 37
Dołączył : 21/12/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 21, 2012 5:38 am

Mnie nie oszukano ani razu, na szczęście Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=255351
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 8:46 am

Mnie w pewnym sensie też oszukano.Moze i bardziej wrobiono ale nieważne...Dziewczynie włamała sie osoba i napisała coś w stylu "Hahaha Tutaj Alasky! Włamałam ci sie! Jesteś {bluzgi}!"

No ale mam nadzieję,ze nie dostanę kary za cos czego nie zrobiłam Shocked
No i raz Miałam sprzedac WM+45000equus za Zestaw Posejdona.Dziewczyna wzięła 45000 equus i zablokowała :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy ktoś cię kiedyś oszukał?
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
» Byliście kiedyś o włos od śmierci?
» Czy byliście kiedyś PRAWIE oszukani ale udało wam się przechytrzyć oszusta?
» zrobi mi ktos
» Pomoże ktoś?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: