Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy ktoś cię kiedyś oszukał?

Go down 
+75
Loolcia
kasiaQ xd
ZIZI KW
kloe502
Zaczarowana.x3
Jaguarka
Dianaxxx
owouwka
EveDallas
Ajla90
mgła1
avrilka
Alice24
tinolandia
Blue Sea
agix
nikitaola
Susian
Elein
fionusia15
.Klaudi96.
Lanweni
Alasky
Wiktoria_koniara
Violetfull
Kazarina
malamysz
Anulka03
Sosik7777
biska_mala
Ashley G.
Horses12
koniś1333
archalowa
Zochanka14
mopsia
koniara25000
saphira98
Mati19568
ardnasak
Cocaine
KikiCatacumba^^
poprostukoniara
Pati...xd
Amlile
gabriela żołądź
Malto
Sachara*
Evangeline
Chapela
ZetkaEmka
Majka
Agura
Kikyo22
Alicja3433
Narkotyka
koniara23499
Koralikowa.
Casablanka
Sheila86
korane
ewunia9811
Viluana
Ejli
CzekoBoom
Sakura
Philipek
Diana375.
daisy10092
Hoping.
stewardessa
weila123
Sweet Rabbit
hanka1998
LadyArvena
79 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Czy miałaś bezpośredni kontakt z oszustwem?
Tak, zostałam oszukana na cenną rzecz
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty26%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 26% [ 163 ]
Tak, zostałam oszukana na drobne rzeczy
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty7%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 7% [ 44 ]
Oszukano mnie kilka razy
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty11%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 11% [ 65 ]
Oszukano mnie raz
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty12%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 12% [ 72 ]
Nigdy mnie nie oszukano
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty15%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 15% [ 90 ]
Chciano mnie oszukać, ale się nie udało
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty19%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 19% [ 116 ]
Oszukano moją koleżankę
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty10%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 10% [ 62 ]
Ja oszukałam kogoś innego
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty0%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 0% [ 2 ]
Ja chciałam kogoś oszukać, ale tego nie zrobiłam
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty0%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 0% [ 3 ]
Ja dostałam karę za oszukiwanie. Zasłużoną.
Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty0%Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
 0% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 618
 
Poll closed

AutorWiadomość
Lanweni
Nowy
Lanweni


Nick w grze : Lanweni
Liczba postów : 4
Dołączył : 25/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 2:36 am

Mnie raz prawie oszukano, ale się tak łatwo nie dałam Very Happy Z tego co wiem niestety okradł kilku(nastu) innych graczy. Poza tym dzięki temu oszustowi wpadłam na wręcz genialny pomysł Smile (co prawda modzi są na nie, ale użytkownikom, przynajmniej tym, którzy wiedzą o pomyśle, bardzo się podoba)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3706449
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 4:06 pm

A ja zaznaczyłam, iż gracz próbował mnie oszukać ale mu się nie udało
Powrót do góry Go down
fionusia15
Nowy
fionusia15


Liczba postów : 11
Dołączył : 01/05/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:02 am

mnie oszukano za laske hermesa, ja wysłałąm a tamten mnie zablokował ale już więcej sie nie dam Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 3352103904


na howrse mam taki sam login jak tutaj Wink
Powrót do góry Go down
Elein
Nowy
Elein


Liczba postów : 3
Dołączył : 02/05/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 1:53 am

Kilka razy mnie oszukano, ale zazwyczaj nie straciłam dużo, a jeśli tak - trafiałam na łaskawych graczy, którzy godzili się zwrócić przedmioty/konie
Częściej niestety zdarzają mi się włamania na konto - miałam już 3 razy, w tym 2 razy straciłam konto, na które przeznaczyłam dużo pieniędzy ;/
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 2:33 am

Mnie oszukała jedna graczka - Natalia*. Miała dać Nyksa za rogatą Wiśnię. I jak się dowiedziałam - nie byłam jedyną jej ofiarą...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Susian
Nowy
Susian


Liczba postów : 21
Dołączył : 28/01/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 9:39 am

Gdy miałam mały staż, chcieli mnie oszukać. Próby były nadaremne! Smile
Powrót do góry Go down
nikitaola
Nowy
nikitaola


Liczba postów : 31
Dołączył : 03/05/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 6:52 am

Nigdy nie zostałam oszukana.
Powrót do góry Go down
agix
Już coś wie
agix


Nick w grze : agix
Liczba postów : 100
Dołączył : 13/08/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 9:46 am

Mnie na początku gry, około 2 miesiące po tym jak się zarejestrowałam na Howrse (grudzien 2010), nieźle wykiwała domciada. Umówiłyśmy się, że dam jej jednorożca i ona rozmnoży go z UH i potem odda mi źrebaka jednorożca. Stwierdziła, że dorosłą klacz też może oddać. Skończyło się na tym, że i dorosłą klacz i źrebaka musiałam odkupić za bardzo dużą sumę Equus, natomiast dorosła klacz była w sumie już babcią (47 lat), bo okazało się, że domciada miała więcej UH i rozmnożyła moją klaczkę 10 razy Very Happy Po kilku dniach domciada była pierwsza w rankingu. No i dowiedziałam się, że oszukała w ten sam sposób jeszcze wiele osób!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=193978
Blue Sea
Nowy
Blue Sea


Nick w grze : Blue Sea
Liczba postów : 44
Dołączył : 13/05/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostNie Maj 13, 2012 9:24 am

Oszukano mnie kilka razy. Raz nawet skradziono mi konto. Oto opisy każdego z oszustwa:

* Lauraa: Miała mi dać Nyksa za jednorogą klaczkę. Napisała, ze jej starsza siostra usuwała konto i dała jej wszystkie rzeczy. Zapewniła, że ma Nyksa. Wystawiłam konia, sam koń został kupiony, ale Zestawu Nyks niestety nie było.

* nikol155: Ukradł mi konto. Zaufałam mu, był bardzo miły i zabawny. Do czasu. Wkradł mi się na konto, na którym miałam ponad 1 mln. equus, 11 kuponów, dwa boskie konie, i mnóstwo wartościowych rzeczy z CR. Gdy chciałam do niego napisać z nowego konta, Narrivaa już nie odpisał, zablokował i poszedł na łatwiznę...

Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 4:42 am

Mnie oszukano
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Alice24
Nowy
Alice24


Liczba postów : 2
Dołączył : 26/05/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 12:52 pm

Mnie jeszcze do tej pory nie oszukano na Howrse.pl - wymieniam się tylko na wymianach Very Happy
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 1:01 pm

Tak,mnie też oszukano,już bardzo,bardzo dawno za cenną rzecz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
mgła1
Nowy
mgła1


Liczba postów : 31
Dołączył : 09/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 12:29 pm

pewien gracz chce mi dać za 1om kupon+20.000equus. na poczcie podam login. może go znacie i powiecie czy jest uczciwy czy nie.
Powrót do góry Go down
Ajla90
Nowy
Ajla90


Liczba postów : 1
Dołączył : 12/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 6:03 am

Pierwszy raz od 554 dni zostałam oszukana.. Sprzedawałam cennego ogiera z różnymi bajerami.. Za 1 kupon i zestaw nyks..niestety zestawu nie dostałam..

NIE ROZUMIEM JEDNEJ RZECZY.. DLACZEGO NA FORUM W GRZE NIE MOŻNA PISAĆ O OSZUSTWACH I O OSOBACH, KTÓRE OSZUKAŁY... POWINNO SIĘ GRACZY UCZCIWYCH OSTRZEGAĆ PRZED OSZUSTAMI.. BO TAK SA ONI BEZ KARNI I SIĘ SZERZY OSZUSTWO W TEJ GRZE..
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 6:05 am

Niby nie można, ale zawsze na avatarach i prezentacjach możn umieścić napis, że gracz xyz vcoś tam zrobił, czasemsię czyta...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
owouwka
Nowy
owouwka


Nick w grze : owouwka
Liczba postów : 8
Dołączył : 12/05/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 11:13 am

Oszukał mnie gracz pallomella umuwiłam się z nim na ZN a i wystawiłam konie z 5tym żywiołem za 500 a ona miała kupiś i dać na prezent ZN i kupiła zablokowała mnie i straciłam konia
Powrót do góry Go down
Dianaxxx
W skromnych progach Zagrody
Dianaxxx


Nick w grze : Dianaxx
Liczba postów : 384
Dołączył : 17/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 12:07 am

Tak zablokowali mi skrzynkę! Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 1891997763
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1235741&message=change
Jaguarka
Nowy
Jaguarka


Liczba postów : 3
Dołączył : 25/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 7:24 am

Ehh..mnie oszukano za pierwszego konia z ZJ :<
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 8:38 am

Mnie oszukano na wszystkie jednorogi a było ich 59
Powrót do góry Go down
kloe502
Nowy
kloe502


Liczba postów : 1
Dołączył : 25/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostWto Cze 26, 2012 11:32 am

pewna graczka chciała mnie oszukać ,ale jej się nie udało Very Happy czy ktoś mi powie jak ustawić avatar?
Powrót do góry Go down
ZIZI KW
Nowy
ZIZI KW


Liczba postów : 1
Dołączył : 27/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSro Cze 27, 2012 11:54 am

mnie ukradła Hidalgo mojego najcenniejszego konia!!!!
Evil or Very Mad Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 3908960024 Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 1891997763 Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 1437009601 kikiopa11
Powrót do góry Go down
kasiaQ xd
Już coś wie
kasiaQ xd


Nick w grze : kasiaQ xd
Liczba postów : 221
Dołączył : 21/02/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 6:34 am

Mnie niestety oszukano już kilka razy...
Bywało na Z. Nyx jeszcze oszukała mnie koleżanka z którą się pokłóciłam. (nie wiedziałam że to ona na howrse) Miałam włamanie na dawne konto. Było na nim 3 mln equus i 28 kuponów ze sprzedaży Baliosa Sad I usunięto mi tamto konto i od teraz gram na nowym z zasadą nie wystawiam pierwsza ew. jeśli wiem że osoba mnie nie oszuka Smile
Pogodziłam się już z tym ale nie mogę dać się jeszcze raz...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1461805
Loolcia
Nowy
Loolcia


Nick w grze : Loolcia
Liczba postów : 9
Dołączył : 29/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 11:05 am

Mnie oszukano ! Nie jaka zuzalove wystawiła konia ze da konto z rzeczami z cr . zapytałam za co . ona za konia i wybrała jednorożca klacz z zestawem harmonii . sprzedałam na konto ,, jej siostry ,, tą klacz za 500 equus . czekałam na hasło do konta , dostałam je ale nistety nie prawidłowe . od tego czasu wystawiam jako pierwsza tylko osobom z tej strony od której już ktoś zrobił wymiane !
Powrót do góry Go down
Madziulka99
Nowy
Madziulka99


Liczba postów : 25
Dołączył : 30/06/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostNie Lip 01, 2012 12:23 am

Mnie oszukano na moje 1 konto.Nie wiem czy nadal istnieje czy też nie , ale wolę nie wiedzieć Sad Ale tutaj też mi dobrze.
Nowe konto mam bardzo fajne - mam 1 boskiego i 1 dzikiego Very Happy
Powrót do góry Go down
deccot
Raczkujący
deccot


Nick w grze : deccot
Liczba postów : 73
Dołączył : 21/08/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 3:21 pm

mnie oszukano o 2 konie z DJ Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Naylian
Nowy
Naylian


Nick w grze : Naylian
Liczba postów : 18
Dołączył : 12/09/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 10:28 am

Nikt mnie do tej pory nie oszukał,od zawsze kierowałam się zasadą że należy dać młodszym/starszym pierwszeństwo w wystawianiu itp. Razz
Powrót do góry Go down
pina2
Nowy
pina2


Nick w grze : pina2
Liczba postów : 1
Dołączył : 13/09/2012

Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 10:38 am

Mi niestety ukradziono klacz jednorożca z Kamieniem Filozoficznym .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Czy ktoś cię kiedyś oszukał?   Czy ktoś cię kiedyś oszukał? - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy ktoś cię kiedyś oszukał?
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
» Byliście kiedyś o włos od śmierci?
» Czy byliście kiedyś PRAWIE oszukani ale udało wam się przechytrzyć oszusta?
» zrobi mi ktos
» Pomoże ktoś?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: