Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 W-F

Go down 
+64
Nefumi
oooliwcia10
Mika_TLR
koniara5842
Szron
tinolandia
Athi
Amezia
Nevoeiro
Szarusia16
Layzy
XX_lero
Ejli
Nicka01
Vium
Nunnally
PlaybackJunkie8
mari0987
AyaKey
wiki0396
anje
wercia d
blueberry.
Marsh
Evelynek
Mikim7
EveDallas
Moon :3
Alexinda
Heshette
saphira98
.Klaudi96.
Alasky
LadyArvena
Malto
Majka
zuzu_zozol
poziomka22
avrilka
ula348
Asiaa.
Sathilia
hanka1998
karina127
Ew3linka
Zaczarowana.x3
Philipek
ozzy4401
Sakura
ZetkaEmka
Hoping.
stewardessa
Aglyss
Pati...xd
KaVcia
sajgon
korane
Milina
zαbαvεcкαα
Nevarra
weila123
gwiazda2002
koziorożec
Diana375.
68 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
zuzu_zozol
W skromnych progach Zagrody
zuzu_zozol


Nick w grze : Bośka
Liczba postów : 326
Dołączył : 09/04/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 6:35 am

"Proszę pani! Muszę iść do WC!!!!!!!!!!!!!!!!" Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=741773
Gość
Gość
Anonymous



W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 9:01 am

Dobre to! tylko że ja W-F lubię akurat
Powrót do góry Go down
Majka
Już coś wie
Majka


Liczba postów : 279
Dołączył : 24/12/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 9:30 am

Możesz udawać, że się dusisz. To nieco wredna wymówka, ale jak poćwiczysz to powinno wyjść (tylko nie donieś, że to ja tak mówię xD)

PS. Ja mam zwolnienie z ćwiczeń wytrzymałościowych od alergologa (czasami astma się przydaje ;P)
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 5:34 am

Ja się na rowerze wywaliłam i mnie kolano boli,to :
"Proszę pani,mogę nie ćwiczyć ,bo mnie kolano boli ???
Zadziałało.
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 5:35 am

A akurat żeśmy w nogę grali i większość klasy jęczała...
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 7:25 am

Powiem szczerze - nie rozumiem i nie akceptuję tej nowomody pod tytułem "zwolnienie z wf'u". Kiedy czytam tematy podobne do tego, mam wrażenie, że Polsce rośnie pokolenie kalek. Naprawdę, trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło - czy tak ciężko się więc wysilić przez 45 minut, kiedy później, przez większość dnia, i tak się siedzi na tyłku przed telewizorem/komputerem/przy lekcjach, czy gdziekolwiek indziej? A później dziwne, że coraz młodsi ludzie cierpią na różne choroby krążeniowe. To się bierze właśnie z bezruchu. A wykręcanie się od wf'u jest furtką do takiej właśnie drogi.

Za moich czasów (20-15 lat temu, podstawówka i liceum) na wf chodzili dosłownie wszyscy. Płeć nieważna (oczywiście ze stosownym podziałem na płeć). Nie było jakichkolwiek zwolnień. Dziewczyny nie ćwiczyły może raz w miesiącu, kiedy trafiła im się miesiączka - a i to nie zawsze, bo kobieta z liceum miała zasadę "podwójny podkład i ćwiczyć". I nikt się nie buntował, nie migał, nie załatwiał lewych zwolnień. Co więcej, spora grupa brała udział w zajęciach pozaszkolnych, tak zwanych sks'ach, czy rozgrywała turnieje w grach zespołowych. Osobiście byłam członkinią kadry szkoły w siatkówce i uwielbiałam ruch, jakikolwiek.

Szokiem dla mnie było studium budowlane, gdy nagle na siedem czy osiem dziewczyn w grupie, byłam jedyną chcącą brać udział w zajęciach fizycznych. Reszta miała to gdzieś. Nie wiem, czy im się nie chciało, czy uważały, że po liceum nie trzeba się już ruszać, i to jakiś wstyd... w każdym razie po raz pierwszy spotkałam się z tak olewczym podejściem do wf'u i chyba właśnie stąd wzięła mi się niechęć do wszystkich wf'owych bumelantów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 7:59 am

Biegam - długodystansowo, aktualnie maksimum dla mnie to dyszka w kilometrach - więc ruch lubię. Jeżdżę na rolkach - w wakacje szykuję się na półmaraton - dwadzieścia jeden kilometrów. W wakacje również mam zaplanowany Bieg Katorżnika - około 2km do pokonania taplając się w błocie, czołgając się po trawie i innych cudach natury. Swego czasu chodziłam dodatkowo na siatkę (klub niezależny od szkoły, do której uczęszczam), po za tym - kiedy akurat organizowane są zawody - chodzę na zajęcia pozalekcyjne z unihokeja, czy siatkówki, ale niestety te zajęcia organizowane są tylko przed zawodami, a nie przez cały rok. I tak jak takie zajęcia uwielbiam, tak wfu po prostu nie trawię. No po prostu NIE. Ale nie dlatego, że nie lubię ruchu, a właśnie dlatego, że tego ruchu tam NIE MA.

Na 45 minut lekcji mamy jakieś 25 minut gry (nie licząc rozstawienia sprzętu, czyli kolejne 5 minut w plecy), bo resztę czasu spędzamy albo w szatni albo na korytarzu, czekając na nasze koleżanki, które przecież na wf muszą się umalować i poplotkować, bo ktoś widział X z Y i może oni są razem? Nauczycielka nie robi z tym zupełnie nic. Ona najchętniej całą lekcję by przeczekała, a już zapewniam Was, że gdyby miała taką możliwość, pewnie w ogóle by poszła z nimi ploty porozpuszczać. (: Jak w poniedziałki mamy korytarz, jeszcze ujdzie.. mamy hokeja i jeszcze da się pograć, raz na tydzień zdarzy się też jakaś koszykówka. W środę - siatka, na której właściwie nic się nie dzieje, bo po co grać, jak można postać i mieć gdzieś to, że inni chcą mieć chociaż lekką zadyszkę po tej lekcji? Najbardziej mnie boli to, że jak ktoś stoi, jak słup, ściana, kołek, totalny bezmózg, leci na niego piłka, on się tylko usuwa i śmieje się właściwie z własnej głupoty, ....reszta śmieje się z nim.... Cycki i ręce opadają, jak widzę rozchachane mordy wytapetowanych koleżanek, którym fluid to już normalnie pęka na twarzy od tego śmiechu. Pozostałe dni też są porażką, chociaż muszę przyznać, że zdarzają się czasem u naszej babki przebłyski dobrych pomysłów i czasem zrobi coś takiego, co faktycznie zmotywuje wszystkich do ćwiczenia.

Co nie zmienia faktu, że nasza ukochana babeczka od wfu jest taka idealna, skąd. Odkąd pamiętam, faworyzuje moją koleżankę. Ona i druga nasza znajoma miały identyczne oceny, przy czym ta faworyzowana miała jakiś jeden naprawdę słaby stopień, bodajże z zagrywki, a ta druga.. noo, może miała nieco lepsze te oceny. Obydwie dostały 4. Po za tym po każdej lekcji słyszę "Ooo, Ania jak zwykle ładnie ćwiczyła", mimo iż Ania mogłaby (i czasem nawet tak robi) przeleżeć całą lekcję w kącie na materacu.

Ta sama babka tak mnie asekurowała przy przewrocie w tył, że przez tydzień leżałam w łóżku w kołnierzu na szyi. Jak wróciłam do szkoły, babka z 'nieukrywaną radością' przywitała mnie: "Oooo, tylko tydzień Cię nie było?? Takie kontuzje to się miesiąc leczy!". Tak, bardzo przepraszam ją za to, że nie zeszłam jej z oczu na dłuższy czas. Od tamtej pory przerwotów nie robię, na gimnastyce nie ćwiczę - ze szczerego strachu, który jest tak duży, ze zaczynam się śmiać z byle czego (co zaobserwowane było tylko przy pobieraniu krwi [kilka 'ampułek', nie tam jakaś strzykaweczka] oraz przed założeniem gipsu - nigdy indziej). Z gimnastyki mam pałę, ale szczerze mnie to nie rusza.


Reasumując lekcji wfu nienawidzę, bo nic na nich nie jestem w stanie zrobić, a jeśli nawet - nawet się nie zmęczę, ale ćwiczyć ćwiczę, bo zawsze coś. Sporadycznie zdarzy się brak stroju lub niedyspozycja...
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 8:54 am

Malto - jak już vernille zauważyła, a także inni wcześniej - w-f w szkole jest do niczego. Też nienawidziłam siatkówki w którą graliśmy większość czasu. Nie wszyscy muszą lubić jeden rodzaj sportu. Lubię jeździć rowerem, grać w badmingtona... Ale tego tam nie było. Na drugim, czy trzecim roku dostałam zwolnienie na zajęcia z piłką za kiepski wzrok. Bez okularów ciężko grać, a z okularami nie da rady, bo jak piłka w twarz walnie to... Więc siedziałam na ławce. Albo z chłopakami i innymi niećwiczącymi na siłowni. Czasem tam się trochę pomachało, bo chłopaki to głównie ping-pong. I tyle zajęć z w-f.
Na studiach mi się spodobało - można się było zapisać na wybrane zajęcia: sala, aerobik lub siłownia. Siłownię wzięłam, żeby sobie kondycję wyrobić Smile Turystyka ma dodatkowo basen.
Gdyby w szkołach był większy wybór na pewno ludzie chętniej chodziliby na zajęcia.

Brat z kolei nie lubi gimnastyki. Jak mu kiedyś coś strzyknęło podczas przewrotów, to aż babka się przeraziła XD Odtąd nie robi. W technikum też. Powiedział co i jak i babka się zgodziła, że nie musi. Ale piłkę nożną kocha. I biegi. W nożną to co krok z kolegami na boisku grają. Małe drużyny, ale ile się daje uzbierać ludzi to grają. Często koledzy wpadają: "gramy?". Brat rzuca komp i leci.
Każdy ma coś co lubi. Nawet ten aerobic jest dobry. Do tego ćwiczenia z piłkami, jakieś hula-hop... I coś człowiek robi. Sam taniec też jest zdrowy. Tylko na w-f nie dają ludziom wyboru. Zmuszają wszystkich do jednego. I to ludziom się nie podoba. A przecież zazwyczaj w-f mają 2-3 klasy (nie liczę podstawówki) naraz. To nie mogłaby jedna nauczycielka wziąć do jednej rzeczy chętnych a druga do drugiej? Ale im się nie chce :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 27, 2012 5:08 am

Nie rozumiem skąd nienawiść wobec siatkówki Smile.Jestem osobą w miarę niską więc kosza szczerze NIE trawię.W siatce jestem skoczna i zazwyczaj serwuje.Nie cięrpię także ręcznej.Bardzo lubie jak jest gimnastyka,bo jestem szczupła i rozciągnieta więc prosto mi wychodzi...Niestety w mojej klasie są same wielkie gidyje które nie potrafią nawet stać na rękach przy ścianie/drabince.W młodszych klasach kiedy to ciągle grało się w dwa ognie i obrywało od chłopaków którzy przenieśli sie do sportowej szkoły nie było miło.Pamiętam jak wtedy raz jedyny z mojego strachu i lenistwa mama napisała mi zwolnienie z grania w dwa ognie.Oprócz tego moje jedyne zwolnienia to tylko z powodów urazów kostki.Nie było ich wiele ale bolała jak nie wiem co! Oczywiście moje koleżanki gidyje-krętaczki zawsze celowo wywalały się,waliły głową o ścianę i udawały ból brzucha...Osobiście za WF średnio przepadam,bo jednak warunki fizyczne mam słabe ale każdy zawsze znajdzie coś dla siebie.A teraz apropo wypowiedzi innych o strrrasznych nauczycielach-Nie wiem,może serio macie takich okropnych nauczycieli albo poprostu histeryzujecie,ale u mnie w szkole na nauczycieli wf narzekać nie moge.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 27, 2012 2:51 pm

Jaka wymówka jest moja?
'Nie chce mi się' i tyle Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 4:08 pm



Potknęłam się i boli mnie kostka
Mama zapomniała napisać mi zwolnienie
Bolą mnie plecy i nie mogę się schylać
możesz podrobić zwolnienie, jeżeli piszesz podobnie do Twojej mamy/taty
Kręci mi się w głowie
Boli mnie głowa/brzuch

raczej podziałają Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 12:20 am

Ja za w-f osobicie nie przepadam, ale zwolnień nie biorę, chyba, że mam co miesięczny (jak to nazywa moja koleżanka) krwotok. Praktycznie niezdara jestem, ale jeżeli chodzi o gimnastykę to błyszczę. Jak to powiedziała moja mama, jestem człowiekiem z gumowym kręgosłupem.
Aktualnie pracuję nad szpagatem, brakuje mi tylko 5 centyetrów.
Powrót do góry Go down
saphira98
Raczkujący
saphira98


Liczba postów : 70
Dołączył : 03/02/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 12:41 am

Ja wcale nie przepadam za WF-em. W szkole mam 4 godziny tygodniowo, 2 na sali, w na basenie. Problemu z miejscem nie mamy, bo cała szkoła to jakieś 100 osób, z tym, że jest podział na gimnazjum i liceum, a każda z tych szkół dzieli się jeszcze na dziewczyny i chłopaków. Kiedy dziewczyny z gimnazjum idą na salę, chłopaki z gimnazjum na basen i odwrotnie. Problem pojawia się raczej w przypadku nauczycieli, którzy wykazują się kompletną niekompetencją. Moim ulubionym przykładem ich "technik nauczania" jest robienie sprawdzianu ze stania na rękach bez poinformowania o nim, a nawet bez jakiegokowiek przećwiczenia tejże czynności. Oczywiście zdali tylko ci, którzy to umieli, czyli jakieś dwie osoby.
A później nauczyciel się dziwi, czemu grając w siatkówkę celujemy w jego głowę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=24321
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 10, 2012 1:20 pm

Aglyss napisał:
Mika_TLR napisał:
Aglyss napisał:
Ja też nienawidzę wuefu. Mamy taką zasraną nauczycielkę, która wie, że mam chory kręgosłup i zwolnienie od lekarza na cały rok, a ta cenzura i tak każe mi ćwiczyć. Oczywiście, ma swoich pupilków, którzy robią wszystko źle, a i tak dostają szóstki. To ma być normalny W-F?!

skąd wiesz że robią źle skoro sama nie ćwiczysz to nie wiesz jak wygląda zrobione dobrze Exclamation Exclamation

Ja ćwiczę, jędza mi nie odpuści. U nas nie ma tak, że jak ktoś ma zwolnienie z wuefu to może iść do świetlicy albo na jakąś lekcję. Musisz usiąść na ławce w sali gimnastycznej i patrzeć, jak inni ćwiczą. Ja mieszkam na wsi, ty nie ma takich standardów co w mieście.

Mieszkam w mieście i u nas trzeba zostawać na sali, więc no sorry, ale ten zwyczaj nie zdarza się tylko na wsi, poza tym to nie jest jakieś tam okropne, straszne.
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 10, 2012 3:04 pm

A mi jelito i serduszko nie pozwalają często grać... To pierwsze mam skurczone, no i trochę nie trawi (dosłownie), a w serduszku dziurę mam. Ale grać lubię - polski wolę, ale jestem u siebie na wsi całkiem sama, więc i poruszać się nie ma z kim (samemu się nie chce) - więc, gdy tylko na siłach się czuję, to gram. I lubię siatkę. Odbijam jak kompletna kaleka (rzucam, kopię i inne tego typu sprawy też), ale gram dla samego faktu grania.
Powrót do góry Go down
Moon :3
Raczkujący
Moon :3


Nick w grze : Moon :3
Liczba postów : 98
Dołączył : 24/07/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 09, 2012 8:38 am

Ja mam skoliozę i musiałam walczyć o ocenę 5 z w-fu na koniec roku. Wszyscy lubią w-f - oprócz mnie. Nigdy nie mam z kim ćwiczyć. W 4 klasie mnie nie lubili i miałam okropnie na w-fie, a na lekcjach się przystawiali do ściągania itp. I albo gramy w siatkę, albo w koszykówkę, albo piłkę reczną i zawsze wybierana jestem ostatnia. W dodatku krzyczą, jak mi się coś nie uda i jeszcze wojna o szatnię z pewną klasą... W dodatku ten nauczyciel, który się na mnie uwziął. Jedynie, co lubię na w-fie, to skakanie przez skrzynię/kozła, bo tylko w tym jestem dobra.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1967690
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 09, 2012 1:01 pm

Moon :3 napisał:
Ja mam skoliozę i musiałam walczyć o ocenę 5 z w-fu na koniec roku. Wszyscy lubią w-f - oprócz mnie. Nigdy nie mam z kim ćwiczyć. W 4 klasie mnie nie lubili i miałam okropnie na w-fie, a na lekcjach się przystawiali do ściągania itp. I albo gramy w siatkę, albo w koszykówkę, albo piłkę reczną i zawsze wybierana jestem ostatnia. W dodatku krzyczą, jak mi się coś nie uda i jeszcze wojna o szatnię z pewną klasą... W dodatku ten nauczyciel, który się na mnie uwziął. Jedynie, co lubię na w-fie, to skakanie przez skrzynię/kozła, bo tylko w tym jestem dobra.

Jesteś moją siostrą? Też mam skoliozę, też walczyłam o 5 z wuefu i mam takie same charakterki w klasie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 09, 2012 11:08 pm

Ja sie cieszę za zmiany szkoły, teraz będę miała dużo mniej wf i dobrze, bo jestem ostatnim osłem jeśli chodzi o siatkówkę... tylko ręczna. A klasa jak klas, ma w nosie to, że nie umiem grać...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Moon :3
Raczkujący
Moon :3


Nick w grze : Moon :3
Liczba postów : 98
Dołączył : 24/07/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 2:59 am

Ale mam teraz lepszego pana, niż panią w kl.4, co chodziła w obcasach. I miała na każdym w-fie. Ubierała się lepiej od pani od plastyki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1967690
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 4:42 am

Aglyss napisał:
Moon :3 napisał:
Ja mam skoliozę i musiałam walczyć o ocenę 5 z w-fu na koniec roku. Wszyscy lubią w-f - oprócz mnie. Nigdy nie mam z kim ćwiczyć. W 4 klasie mnie nie lubili i miałam okropnie na w-fie, a na lekcjach się przystawiali do ściągania itp. I albo gramy w siatkę, albo w koszykówkę, albo piłkę reczną i zawsze wybierana jestem ostatnia. W dodatku krzyczą, jak mi się coś nie uda i jeszcze wojna o szatnię z pewną klasą... W dodatku ten nauczyciel, który się na mnie uwziął. Jedynie, co lubię na w-fie, to skakanie przez skrzynię/kozła, bo tylko w tym jestem dobra.

Jesteś moją siostrą? Też mam skoliozę, też walczyłam o 5 z wuefu i mam takie same charakterki w klasie.
Ja mam to samo. No może nie do końca, bo klasę mam fajną i zgraną, ale jeśli chodzi o WF i skoliozę to ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 2:15 pm

Pon. Nożna
Wt. Nożna
Śr. Brak wf-u
Czw. Nożna
Pt. Nożna / siatka bo wf łączony z dziewczynami.

Jestem bardzo dumny ze swojej szkoły posiadający śmierdzący i brudny Orlik, który się rozpada. Dzięki niemu (i nauczycielowi) można fajnie spędzić czas. Z kolegami np. grabić piasek lub myć okna, oczywiście za punkty Very Happy Uwierzcie mi że nie wszyscy chłopcy palą się do ćwiczenia. (Ja i sport to inna historia) Sport w szkole jest masakryczny. Nie jest dobrze organizowany, "Nauczyciel" (jak można go tak nazwać)odznacza obecność w dzienniku i rzuca piłeczkę klacie ... Potem można sobie wyobrazić sytuację sklepowej mega-promocji.

Za każdym razem gdy zbliża się wf, ślęczę nad uchami znajomych mówiąc jaki to jest nie fajny. To moje zdanie, ale ja nie czuję się dobrze (chce powiedzieć bezpiecznie Laughing) w atmosferze gry, gdzie grają tylko trzej "bysiorzy" - jest takie słowo? Razz

Nie mam dobrego zdania na temat tego przedmiotu. Jednym obniża średnią, drugim podwyższa, może to oto chodziło Oświacie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 3:12 pm

Ja wf lubię... tylko jak jest siatka to się męczę. Nożną uwielbiam, ale jest rzadko. Nawet jak miałam coś z kręgosłupem czy coś podobnego to ćwiczyłam, choć siły nie miałam.
Powrót do góry Go down
Moon :3
Raczkujący
Moon :3


Nick w grze : Moon :3
Liczba postów : 98
Dołączył : 24/07/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 2:21 am

I tak ja, ponieważ "niby" nic nie robiłam na siatce zostanę przydzielona do najgorszej drużyny z takim chłopakiem, w którym według dziewczyn z mojej klasy się niby "kocham". -,-"
W szatni chłopacy mnie obgadywali...
Dziewczyny chyba też...
Jak dla mnie system oceniania z w-fu jest... No sama nie wiem. Niesprawiedliwy? Jeżeli ktoś jest niski to nie przeskoczy 4 m, natomiast osoba wysoka to zrobi i dostanie szóstkę. Niski dostanie jedynkę, dwójkę, a w najlepszych przypadkach trójkę.
Podczas gdy w matmy da się czegoś nauczyć (chociaż jest trudne i mózg oszaleje), to i tak da się tego nauczyć. W przypadku w-fu, nawet jak się starasz i ćwiczysz dobę nie robiąc przerw to i tak się nie nauczysz. Możliwe, że w końcu opanujesz jak się to robi, ale i tak będą jedynie krzyki, że nic nie umiesz robić, jesteś łamagą itp.
I co to oznacza? W klasie jestem kozłem ofiarnym, w klasie jak dostanę lepszą ocenę, to kujon, na w-fie ciamajda, nic potrafię zrobić, jestem tylko do ściągania. Nic więcej. Sad
Wniosek? Ci, którzy nienawidzą w-fu powinni robić, to, co chcą. Inaczej sport będzie im się kojarzył z tym głupkowatym w-fem i obelgami klasy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1967690
Go??
Gość
Anonymous



W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 3:08 am

Kocham siatkówkę W-F - Page 3 3894492112
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 5:30 am

Teraz mam 3 h wf tygodniowo. Środa dwie pod rząd, piątek pierwsza. I jest na zmiane - siatka, kosz/hokej/gimnastyka, siłownia, rekreacja, nożna/ręczna. I jest dobrze. Zwolnienie? Nie zdarzyło mi się jeszcze niećwiczyc, najwyżej zgłaszam ze jestem niedysponowana i ograniczam wtedy rozciąganie i tak dalej:) No, chyba że akurat nie przyjdę na lekcje, ostatnio tak miałam zaspałam silent1
Zwalniać sie? Apoco?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 5:43 am

To ja powiem jedno. Na WF pani nam karze stawać na rękach. A że mnie boli ręka a zwolnienia nie mam to muszę wykonywać to durne ćwiczenie. W drugiej klasie miałam złamaną rękę no i teraz nie mogę w niej nosić ni ciężkiego, bo mnie boli. Ale do pani nie dociera. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 6:20 am

Mnie i moje koleżanki panie od wf wysyłała do psychiatryka, bo gadałyśmy. Wariatka Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 7:02 am

W 4-6 miałam fajnego nauczyciela. Wprawdzie nie nauczył nas zbyt wiele (bo który nauczyciel w ówczesnych czasach naucza?), ale wszystko było OK., nawet można było z nim pogadać. Teraz w gimnazjum babka jest nawet OK., na każdej lekcji gramy w siatkówkę. Mimo iż jestem niska, skaczę na 10cm (xD) to uwielbiam siatkówkę! Chociaż w przypadku naszych klas (mamy połączony WF z inną klasą) zaraz przeradza się to w kłótnię "bo wyszło po za linię". Rolling Eyes Chciałabym się nauczyć grać (bo póki co ledwo, ledwo gram i ogarniam zasady), ale niestety korepetycji z siatkówki nie ma. Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 7:57 am

Nie ma co ukrywać w-f a w-f to dwa różne światy. Czasem po prostu szkoły nie stać na zapewnienie czegoś innego od standardu siatkówka / koszykówka a czasem po prostu nauczyciel ma to głeboko gdzieś, 45 minut trzeba dzieciarni czymś zapchać to się idzie po najłatwiejszej lini oporu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipostPon Gru 17, 2012 11:19 am

U mnie jest okropnie, po prostu bez komentarza...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





W-F - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: W-F   W-F - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
W-F
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki :: Szkoła-
Skocz do: