Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pogawędki o włosach <3

Go down 
+23
koziorożec
Diana375.
Evangeline
XX_lero
Kyou
avrilka
wiola9786
ZetkaEmka
Uśmieszek
Asiaa.
Clockvise
Sakura
zαbαvεcкαα
Narkotyka
xTikTakx
stewardessa
Sweet Rabbit
Rose666
Pati...xd
katty88888
Wisth
Philipek
Hoping.
27 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 11:30 am

Uwielbiam się bawić włosami. Mimo to nie chcę być fryzjerką.
Chciałabym żebyście w tym wątku pisały jakiej długości macie włosy, jaki kolor, może jakie pasemka macie/ marzą się wam? Jakich szamponów używacie etc. Po prostu gadamy o włosach Very Happy
Możemy też liczyć na swoje porady. Jak coś mam w domu 2 fryzjerów to służę radą ( :
*Chcecie usłyszeć o moich włosach? hehe

Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Gość
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 11:37 am

Ogólnie ścinkę robiłam ostatnio, włosy mam trochę dłużej jak do ramion.
Farbuje się szamponetką co jakiś czas, kolor to tycjan. Ja niestety nie mam takich rudych włosów, na moim mają bardziej wiśniowy odcień.
Ogólnie to planuje farbnąć się na rudo. Jakoś w tym kolorze czuje się najlepiej.
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 11:43 am

Ja lubię rude, długie włosy <3
Ale sama jestem ciemną blondynka podchodzącą pod brąz. ; x
Włosy mam prawie do pasa :3
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 11:43 am

Moje włosy są koloru brązowego,cieniowane,za ramiona,lekko falowane. Dosyć jasne-w zależności od jakiego światła się na nie patrzy.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 12:01 pm

Miałam kiedyś włosy do pasa- były zniszczone, mocno trzeba było je ściąć. I od tej pory jakoś nie mogę odzyskać tamtej długości, ba! nawet za bardzo nie chcę do niej wracać [niebawem pójdę podciąć te kudły].
Barwa najpowszechniejsza chyba dla naszej nacji- jestem szatynką. Tylko drobny szczegół- są dwukolorowe. Z wierzchu jasne, pod spodem ciemne ; D marzy mi się jakoś farbowanie na rudo, ale raczej nie będzie pasować do mojej urody.

I jedno mnie w nich boli... wypadają jak... ech, nie wiem co : (


Ostatnio zmieniony przez Wisth dnia Wto Kwi 03, 2012 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 12:50 pm

A więc posiadam trochę dłuższe niż za ramiona brązowe włosy
Co do koloru to w wakacje były farbowane szamponetką na czerwono xD
i teraz widać różnicę między tymi przy samej głowie, a tymi niżej ale to szczegół, kolor zbladł i już są brązowe ale został taki lekki czerwony połysk
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 12:54 pm

Co do szamponetek jak i farb kryjących polecam firmę MARION. Farby te nie niszczą aż tak bardzo włosów, po farbach tej firmy włosy są cudowne, mięciutkie i błyszczą się.
Farbki, nie wiem jak u innych ale u mnie sprzedawane są w dosłownie dwóch sklepach. Ale z czystym sercem radzę ich poszukać i farbować.
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 12:59 pm

Ja mam brązowe włosy sięgające trochę poza ramiona, cieniowane z bujną grzywą . W jasnym świetle wydają się jaśniejsze z pasemkami Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 1:10 pm

Apple - a kolor się zmywa w wypadku szamponetek czy tylko "zmywa", bo kolor ogólnie ładny i fajnie tylko, że odrosty ą żeby wyrównać trzeba znowu na czerwono i problem bo w roku szkolnym nie pofarbuję
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 1:15 pm

Regularnie ścinam włosy, żeby nie przeszkadzały mi, gdy będę grała w piłkę ;D
Aktualnie ścinam tzw. ,,na boba", przy okazji stopniuję włosy, a grzywkę ścinam na skos i pazurkuję.
Daje bardzo ładny efekt i jestem zadowolona. Nie farbuję. Moje włosiska podchodzą pod brąz, ale w sumie jest to po prostu ciemny blond.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 1:30 pm

Ja mam jasnobrązowe włosy do ramion. Mamy zrobić warkocze na występ 3 maja,więc raczej teraz ścinać nie będę xP
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 7:38 am

Ja mam krótkie włosy. Tzn. aż tak krótkie nie są.. poniżej ramion. Ciemny blond (niektórzy mówią że brąz). Aktualnie pocieniowane. Grzywka na bok.
Nigdy nie farbowałam, mimo że bym chciała. Na IPhonie koleżanki grzebałam w aplikacjach i znalazłam zmieniacz włosów. Ładnie mi było w czarnych. Podobają mi się również wiśniowe włosy, takie jakie ma Ariana Grande.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 7:58 am


katty88888 ja fabuje szamponetkami z tyłu najczęściej pisze dla jakich włosów np. ciemny blond- jasny brąz(coś takiego). Mi się zawsze do końca zmywa, nie mam problemów z kolorem, jedynie jaka zostaje pamiątka to przebłysk. Ja mam włosy jak wspominałam ciemny blond a w słońcu mienią mi się na rudo.
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 9:06 am

Apple, nie niszcz sobie za młodu włosów - pamiętasz co się stało z Anią z Zielonego Wzgórza Very Happy?

Ja mam brązowe, do łopatek, końcówki mam miedziane. W słońcu robi się ciemny blond. Naturalnie ja mam proste, ale wspomagam je warkoczykami Very Happy
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 9:14 am

Ja mam brązowe włosy za ramiona, które w słońcu połyskują mi na rudo. W wakacje farbowałam sobie szamponetką na niebiesko. Najpierw cała głowa, a potem pasemka. Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 9:23 am

xTikTakx - Na niebiesko? Fajnie. ;3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 10:10 am

stewardessa- "o mnie się nie martw, o mnie się nie martw, ja sobie radę dam" : >
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 11:57 am

ApplePie napisał:
stewardessa- "o mnie się nie martw, o mnie się nie martw, ja sobie radę dam" : >
Dobre XD jak ci się nie chce pisać masakry "stewardessa" to pisz stew albo steward Razz Pamietam jak moja koleżanka przyszła do szkoły z pasemkami Razz
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 6:27 pm

Kruczoczarne, za ramiona, z góry proste, z dołu kręcone. po tabletkach antykoncepcyjnych zaczeły wypadać na potęgęSad
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 12:19 am

Poczekaj, muszę przyłożyć je do centymetra krawieckiego.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 1:40 am

Słyszałam, że zbyt częste farbowanie przyspiesza proces siwienia włosów i zastanawiam się, czy to prawda. Ja nie farbuję włosów (kilka razy w życiu poczuły na sobie farbę), jednakże znajduję już pierwsze siwuchy na mojej starczej skroni Laughing. Wydaje mi się, że jest to uwarunkowane genetycznie. Wiadomo, że jak rodzice szybko zaczynają siwieć, dzieci również...Ale do rzeczy. Prawie zawsze miałam długie włosy, była to dla mnie najprostsza fryzura (umyć, wysuszyć, wyprostować, uczesać). Od jakiegoś czasu zaczęłam jednak planować zmianę wizerunku, a co się z tym wiąże, ścinkę włosów. Pamiętam, jak fryzjerka po ścięciu, pokazała mi cały pukiel moich włosów, jakby chciała powiedzieć "patrz, czego się pozbywasz" Razz. W tej chwili mam asymetryczna, krótką fryzurę, którą układam sobie gumą do stylizacji włosów i tonami lakieru, ale bardzo podoba mi się ta fryzurka, chociaż jest trochę kłopotliwa Smile. Włosów od dawna nie farbuję, chociaż zastanawiałam się na zmianą koloru. Musiałabym tylko wiedzieć, jaki kolor pasuje konkretnie do mojego typu urody Smile. W tej chwili mam kolor pośredni między czernią, a brązem Smile.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 3:42 am

Ja mam krótkie brązowe , prawie czarne włosy i się nie farbuję bo zwyczajnie za mała jestem na to Wink
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 9:14 am

Mam blond włosy o.O Będę robić sobie pasemka,mam grzywke na bok ;3
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 9:15 am

Sakura- bo tak jest ;D
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 9:50 am

To może i Uśmiech się wypowie na tetmat swoich ukochanych kudłów? Otórz, Z natury proste, brązowe (na farbach taki kolor zwie się złotym brązem). Blon pasemka i to taka tradycja na świętowanie nadejścia lata - co roku jedno. Very Happy Za łopatki niedawno ścinałam, ostatnio walnęłam cieniowaną grzywkę na bok. Mam okrągła twarz, więc taka 'od patelni' odpada. Używam szamponu firmy "Timotei" seria głęboki brąz odżywka to samo. Kosmetyki zawierają hennę i jak dla mnie cudnia pachną. Lekko przyciemniają włosy. I tu skromna nie będę, coż, ale kocham moje kudły i nie oddam. Very Happy Niby mogłabym zgarnąć kilka złotych gdybym je ścięła na peruki, ale nie. Smile Nie narzekam na nie - błyszczą, nie wypadają i zbierają pochwały od znajomych i czasami ludzi na ulicy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 10:07 am

Uśmieszek napisał:
To może i Uśmiech się wypowie na tetmat swoich ukochanych kudłów? Otórz, Z natury proste, brązowe (na farbach taki kolor zwie się złotym brązem). Blon pasemka i to taka tradycja na świętowanie nadejścia lata - co roku jedno. Very Happy Za łopatki niedawno ścinałam, ostatnio walnęłam cieniowaną grzywkę na bok. Mam okrągła twarz, więc taka 'od patelni' odpada. Używam szamponu firmy "Timotei" seria głęboki brąz odżywka to samo. Kosmetyki zawierają hennę i jak dla mnie cudnia pachną. Lekko przyciemniają włosy. I tu skromna nie będę, coż, ale kocham moje kudły i nie oddam. Very Happy Niby mogłabym zgarnąć kilka złotych gdybym je ścięła na peruki, ale nie. Smile Nie narzekam na nie - błyszczą, nie wypadają i zbierają pochwały od znajomych i czasami ludzi na ulicy.

Chodź jestem blondyną też używam tego szamponu i odżywki.Zawsze ze świadomością ,że przyciemnią mi włosy ;x
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 10:09 am

Ale pachnie cudnie, nie? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 12:16 pm

Ja mam średniej ciemności blond, o miedzianym polysku. dlugość: tylko do ramion, bo nie chce mi się dluzszych hodować (czyt. czesać). Wczoraj zrobilam sobie pasemka. Mialy być jasne, ale mama nie przeczytala instrukcji farby i wyszedl taki miedziany, ale pasuje i jestem happy. Smile Myję różnymi: Timotei, Elseve, Emolium... Mi się podobają. Kiedyś chcialam mieć czarne z brązowymi pasemkami albo odwrotnie, ale teraz jak o tym pomyślę... Takie by chyba nie pasowaly. Nie wymienilabym moich na żadne inne.
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 12:57 pm

Uśmieszek napisał:
Ale pachnie cudnie, nie? Very Happy

Taaak .. *.*
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 1:13 pm

Ja mam długie włosy do połowy pleców Very Happy z grzywka na bok.Przez włosy przechodzą trzy naturalne fale.
Jestem szatynką, a w słońcu mam rude włosy. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pogawędki o włosach <3  Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pogawędki o włosach <3
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pogawędki o ... kosmosie!<3
» Pogawędki o kotach
» ChickenSmothie- pogawędki!
» Psie pogawędki :)
» Offtop, czyli luźne pogawędki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: