Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Koniec świata - co o nim uważacie? :D

Go down 
+17
stewardessa
Ejli
tinolandia
EveDallas
blueberry.
Asiaa.
Takashiro
Malto
Manroe
Imia
mina stirit1
Aglyss
Kikyo22
avrilka
Sakura
koniara25000
truskaweczkaa
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:54 pm

ja nie wieże miał być na 2012 rok

i co pisze tu i zyje i nie ma mnie na marsie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:55 pm

Pysia2762Pysia2762 napisał:
Ja z żaden koniec świata nie wierzę,w sensie hmm..teologicznym,to Bóg zapewne nie ześle jakichś niestworzonych katastrof na ludzi,swoje ,,dzieci" . Czytałam do połowy książkę ,,Propoctwo Królowej Sawy" czy Saby,no jakoś tak Very Happy

no widzicie nie ma końca świata
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 1:24 pm

tinolandia napisał:
ja nie wieże miał być na 2012 rok

i co pisze tu i zyje i nie ma mnie na marsie
Tak przy okazji,to on dopiero w Grudniu "ma być".

A w związku z tematem:
Słońce jeszcze nie ma zamiaru wybuchać,i na pewno tego wybuchu nie dożyję,i tyle w temacie. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 2:24 pm

A kto powiedział, że teraz? Wink. Raczej za jakieś kilka miliardów lat Wink.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 2:37 pm

Tak czy siak,według mnie cywilizacja ludzka nie zginie.. Razz
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 2:37 pm

Koniec świata?
Nieee...
Ale za to w koniec ludzkości wierzę jak najbardziej.
Ludzie kiedyś też wymrą.Już teraz się przyczyniają do tego, aby nasz gatunek nie przetrwal za wiele.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:44 pm

Pysia2762Pysia2762 napisał:
Ja z żaden koniec świata nie wierzę,w sensie hmm..teologicznym,to Bóg zapewne nie ześle jakichś niestworzonych katastrof na ludzi,swoje ,,dzieci" . Czytałam do połowy książkę ,,Propoctwo Królowej Sawy" czy Saby,no jakoś tak Very Happy
Ale jej proroctwa mówiły o katastrofach Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 5:17 am

Koniec świata, koniec świata - miał być już kilka razy, a my dalej żyjemy, chyba, że przenieśliśmy się nie wiadomo kiedy do innego układu słonecznego. Moje zdanie jest na ten temat takie, że tego nie można przewidzieć. Niby mówią, że słońce zgaśnie, ale skąd mogą wiedzieć, że któraś z innych gwiazd nie stanie się nowym słońcem, może to wbrew "zasadom", ale kto inny ustanawiał te prawa, jak nie my? Może istnieją wyjątki od wszystkiego? Tylko my tego nie wiemy. A sposoby zgnięcia świata mogą być bardzo różne i różniste, może to będzie wielki wybuch, brak jedzenia, brak wody pitnej? Wszystko jest możliwe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 8:17 am

Kamil,wiem Very Happy Ale mimo wszystko ,tylko Bóg wie,co się kiedyś stanie.Nam pozostaje tylko czekać.. Smile
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 8:35 am

O nie, ale kicha, nie będzie świąt w tym roku xd
Ja tam w to nie wierzę, ale podobno koniec świata będzie trwał 3 dni O.O
Fajny był program na discovery któ-rymś-tam o tym co by było, gdyby ziemia się zatrzymała... Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 8:46 am

No tak, Bóg wie, ale wiadomo jak to było z Noe i jego arką... Ale ja nic nie mówię;P
*No, i zaraz będziecie mieć pogadankę xd*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 8:58 am

ja tam nie wiem jak było z Noem i chyba nie chce ;d
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 19, 2012 1:06 pm

Ejli napisał:
tinolandia napisał:
ja nie wieże miał być na 2012 rok

i co pisze tu i zyje i nie ma mnie na marsie
Tak przy okazji,to on dopiero w Grudniu "ma być".

A w związku z tematem:
Słońce jeszcze nie ma zamiaru wybuchać,i na pewno tego wybuchu nie dożyję,i tyle w temacie. Razz

W grudniu?
O nie,dlaczego przed świętami?
Ja jeszcze chce dożyć do prezentów Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 19, 2012 2:41 pm

Somfy napisał:
Ejli napisał:
tinolandia napisał:
ja nie wieże miał być na 2012 rok

i co pisze tu i zyje i nie ma mnie na marsie
Tak przy okazji,to on dopiero w Grudniu "ma być".

A w związku z tematem:
Słońce jeszcze nie ma zamiaru wybuchać,i na pewno tego wybuchu nie dożyję,i tyle w temacie. Razz

W grudniu?
O nie,dlaczego przed świętami?
Ja jeszcze chce dożyć do prezentów Very Happy

Spokojnie, 27 grudnia
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 19, 2012 3:15 pm

Niee,przed świętami,22 chyba :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Aga282000
Już coś wie
Aga282000


Nick w grze : Aga282000
Liczba postów : 106
Dołączył : 18/07/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 19, 2012 3:24 pm

Koniec świata równie dobrze może nastąpić teraz,tak samo jak każde z nas może umrzeć,więc ja się tym nie przejmuje,będeie,nie będzie co za rużnica i tak wszyscy będziemy martwi (za jakiś czas).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1950794
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 5:56 am

Pod względem naukowym z wszystkimi Wami się zgadzam, ale pod względem religijnym nie, czy zapomnieliście o Apokalipsie św.Jana? On też pisał o krańcu świata bądź ludzkości (bardziej prawdopodobne).
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 9:31 am

liluse napisał:
Koniec świata, koniec świata - miał być już kilka razy, a my dalej żyjemy, chyba, że przenieśliśmy się nie wiadomo kiedy do innego układu słonecznego. Moje zdanie jest na ten temat takie, że tego nie można przewidzieć. Niby mówią, że słońce zgaśnie, ale skąd mogą wiedzieć, że któraś z innych gwiazd nie stanie się nowym słońcem, może to wbrew "zasadom", ale kto inny ustanawiał te prawa, jak nie my? Może istnieją wyjątki od wszystkiego? Tylko my tego nie wiemy. A sposoby zgnięcia świata mogą być bardzo różne i różniste, może to będzie wielki wybuch, brak jedzenia, brak wody pitnej? Wszystko jest możliwe.

Ale najpierw nastąpi masowa eksterminacja ludności. Zaczęło się od krajów trzeciego świata. Tam głód, ubóstwo, zarazy, wojny i ciężka praca za przysłowiowy grosz niszczą ludność, wiele dzieci nie dożywa dorosłości. Na pewno cała cywilizacja nieprędko zginie, ale zapewne za jakiś czas może wydarzyć się coś, co zmiecie z powierzchni Ziemi przy najmniej z 6 miliardów ludzi, żeby 'wybrańcom' stworzyć większą przestrzeń do lepszego i szybszego rozwoju. Hitler i Stalin zaczęli już przecież realizować ten plan jakieś 70 lat temu, prawda? Teraz tego typu wariatów jest znacznie więcej, tylko nie są tak 'słynni', jak ci dwaj mordercy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 11:30 am

Dagonhic napisał:
Pod względem naukowym z wszystkimi Wami się zgadzam, ale pod względem religijnym nie, czy zapomnieliście o Apokalipsie św.Jana? On też pisał o krańcu świata bądź ludzkości (bardziej prawdopodobne).

Z tego co pamiętam, było tam coś o tym, ze zginie 1/3 ludzi z lądów, 1/3 z mórz... Więc o ile będę w tych 2/3 to nie mam nic przeciwko XD


Koniec świata...? Jak dla mnie któregoś dnia po prostu jakaś bomba wybuchnie i pół świata zmiecie Wink Koniec świata będzie dla mnie w momencie mojej śmierci. Po co się zamartwiać na zapas. Mogę wpaść jutro pod autobus i co mi da koniec świata?
A propo apokalipsy, tam coś było, że powstaną z martwych i będzie sąd ostateczny... Czyli tak: zmarł sobie facet 1000 lat temu. Trafił do czyśćca, potem nieba. A teraz z powrotem go wyciągną i będą sądzić? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 11:36 am

LadyArvena napisał:

Mogę wpaść jutro pod autobus i co mi da koniec świata?

Chyba kupię autobus.. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 12:00 pm

eh ty ;P

Jak masz kupić, to lepiej wybierzmy się razem na wycieczkę XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 12:04 pm

Arvenko,do wyboru do koloru Very Happy Tutaj możesz sobie jakiś wybrać
Może ten Smile? klik!
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 12:20 pm

fajny Wink Byłoby gdzie bagaże upchnąć i gdzie przenocować Wink Tylko paliwa pewnie kawał by zeżarł...
A tak na serio - nie wiedziałam, że autobusy tyle kosztują Oo
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 12:23 pm

I byłoby czym Cię potrącić! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 12:28 pm

też xD Chociaż takie coś, to bym z daleka zauważyła...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 12:29 pm

To go zamaskuję Very Happy
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 12:53 pm

Ciężko by było XD Ale koniec offtopu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostPon Lip 23, 2012 6:43 pm

zgadzam się z LayArveną - koniec offtopu ;p
Powrót do góry Go down
deccot
Raczkujący
deccot


Nick w grze : deccot
Liczba postów : 73
Dołączył : 21/08/2012

Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 7:55 pm

naukowcy? haha, zwolnić ich powinni. Głupota nad głupotami, słyszeliście, że w 2026 mamy widzieć meteoryt przelatujący nad ziemią, a w 2030- którymśtam , ma trasnąć w ziemię i ma być wielkie buumm. A więc Jasiu musisz być grzeczny, bo jak nie to umrzesz! Twisted Evil

hahaha Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 1234489951 Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 3573644101
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Koniec świata - co o nim uważacie? :D   Koniec świata - co o nim uważacie? :D - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Koniec świata - co o nim uważacie? :D
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Podróż na koniec świata
» Najgłupszy pomysł świata xD
» Dlacyego uważacie za kradzież?!
» Ze Świata Jogurtów.
» Zwierzęta Świata

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: