Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?

Go down 
+39
~Ara~
Szczeniaczek
ardnasak
Ejli
damian2500
tinolandia
Frania26.
wiki0396
pe$$ia
wercia d
--♥Perła♥--
deccot
lala299
Arrin
wilczyca1000
kacperek456
Selena1992
Moon :3
NATALKA13112002
Sharpy
gwiazda2002
Sakura
-Eruina-
Martuu
EREIS
carrie17
Kemishi
Linea2010
Yamishi
Evangeline
Aglyss
Pati...xd
kara250
кoкo
hanka1998
Nevarra
avrilka
Malto
Kikyo22
43 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 1:48 pm

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?

Mnie głupie za przeproszeniem pytania graczy
typu: " Gracz napisał do mnie " hej " mogę go zgłosić ? "
Aż chce się napisać " dziecko, zastanów się nad swoim życiem "

i mega denerwuje mnie naiwność graczy
Ktoś kto ma hm.. powiedzmy 100 dni
napisze na forum: To włam ! Zgłaszać mnie Zgłaszać !!
A ci naiwniacy wierzą i piszą " nie zgłaszać ! "
Przecież wiadomo, ze takie konto to tylko popularność sobie nabija..
Albo coś takiego: " Gracz XYZ ma głupi nick i złą prezentacje ! "
I tu po raz kolejny mamy typowych naiwniaków piszących " odczep się od Niej!"

Czy nikt nie jest na tyle mądry, by zobaczyć że gracz, który obraża XYZ ma ją w znajomych... i tylko nabija sobie popularność ?
Kompletne dno

A co ciebie denerwuje ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 1:53 pm

1/ 390248390284 linijek historii oszustwa z wymiany "na własną odpowiedzialność" i pytanie: "co mogę z tym zrobić?"
2/ nie na forum
3/ czy ten gracz ma nieodpowiednią prezentację/avatar? ..a prezentacja jest najzwyklejsza w świecie. ;p

i masa innych...
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 2:03 pm

Ja nie lubię tego spamu. Milion osób pisze to samo w swoich odpowiedziach... wystarczy, ze jeden odpisze i styka, a nie tylko sobie posty nabijają :/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 2:29 pm

Łatwiej byłoby się spytać co nas nie denerwuje..byłoby szybciej.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 2:45 pm

O Jezusie, na ten temat mogłabym wręcz napisać pracę doktorancką...
Jak jestem osobą spokojną i życzliwie nastawioną do ludzi, tak po wejściu na oficjalne forum howrse momentalnie włącza mi się "zła strona mocy" Evil or Very Mad

Co denerwuje? Proszę bardzo, postaram się w punktach (krócej). Kolejność nie ma znaczenia wszystko jest tak sam wkur...zające.

1. mądrzenie się ludzi nie mających zielonego pojęcia o grze (tak, można podwyższyć PG źrebaka o ponad 1.20, tak, mogą się urodzić bliźniaki bez użycia Różdżki/Hery, tak, umiejętności rodziców mają wpływ na umiejętności źrebaków, bzdury o gwiazdkach...);

2. pytania zadawane przez graczy, którzy mają ponad miesiąc stażu, a w tym czasie nie pofatygowali się, by zajrzeć do opisu gry lub olali to, co było w nim zawarte (jak pogrubić umiejętności? dlaczego nie dodaje mi punktów do ujeżdżenia? czemu ten źrebak ma zero umiejętności, a przecież jest po Łzach?!);

3. domorośli moderatorzy (zamknij!!!!, to nie na forum!!!, masz już dużo odpowiedzi!!!);

4. kopiarze - cwaniacy nabijający sobie aktywność kopiując odpowiedzi innych graczy. Co więcej, jak prawowity autor ich upomni, jeszcze mają czelność rzucić stwierdzenie "nie denerwuj mnie!" (sytuacja znana z autopsji);

5.świadomi łamacze zasad - oczywiście dla wyższego dobra (wiem, że to nie na forum, ale zobaczcie na moją prezentację!);

6. elokwentni i sprytni - tak obejść zasady, by ugrać to, co chcą, nieważne, że niezgodnie z zasadami (hejo, mam pytanie! gdzie mogę się zareklamować, że sprzedaję luzytany z 60 gwiazdkami/robię prezentacje?!);

7. błyskawiczni - zadają pytanie, ale nim człowiek zdąży stworzyć post dłuższy niż jedno zdanie, wątek już jest zamknięty. Męczyłeś się, biedaku, na darmo...

8. niezaradni... (gracz Malto wyzywa mnie przez pocztę! czy mogę go zgłosić?! i do tego ma zboczoną prezentację!) - a, kurde, sam wysil mózgownicę, forum to nie kółko doradcze!

9. naiwni do kwadratu, tudzież potęgi entej (gracz Malto mówi, że jak podam hasło do mojego konta, to dostanę od niego 30 kuponów. Co robić?)...

10. niestety, ale - aktywność moderacji. Mało kiedy widzę, by radzili w konkretnych tematach. Głównie ich działalność na forum ogranicza się do "kolejne posty nie wnoszą nic nowego. Zamykam". A przecież, chociaż od czasu do czasu, mogliby podoradzać, zwłaszcza że z racji pełnionej funkcji znają grę jak własną kieszeń;

11. anonimowość oszustów. Gracz oszukany nie ma prawa wymienić oszusta z nicku. A przed takimi ludźmi powinno się innych ostrzegać.

12. trolle we wszystkich możliwych wydaniach. Od nieumiejących sklecić słowa po polsku (fgjfgjhm) po młodocianych erotomanów (szukam panny do wylizania. a ona mi mi się odwdzięczyć lodem).

Chyba tyle.
Jak już kiedyś wspomniałam - na oficjalne forum howrse zaglądam tylko wtedy, gdy brakuje mi emocji i chcę sobie szybko podnieść ciśnienie. Stuprocentowa skuteczność.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 3:06 pm

Ja też,Malto. Very Happy Kiedyś udzielałyśmy się na krzyżówkach,pamiętasz?Teraz tacy są tam ludzie,mądrale,znawcy rasowi,że zatłuc można Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 3:08 pm

Somfy napisał:
Ja też,Malto. Very Happy Kiedyś udzielałyśmy się na krzyżówkach,pamiętasz?Teraz tacy są tam ludzie,mądrale,znawcy rasowi,że zatłuc można Evil or Very Mad
Jasne, jasne Very Happy
Teraz omijam forum szerokim łukiem, szkoda mi nerwów Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 3:09 pm

Szkoda w ogóle klawiatury na te coś.A Administracja i nasza szanowna moderacja ma to gdzieś,a jak,kochane zagranie wszystkich co są ważniejsi na howrse Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 3:10 pm

Na szybko:
- brak pomocy ze strony moderatorów. Jak już coś Jaśnie Państwo Szlachta raczy sensownego napisać to w wydarzeniach. A przecież powinni z racji pełnionej funkcji do jasnej anielki POMAGAĆ!
- brak kategorii na rozgrywce, brak FAQ w każdym z działów (i odpada tysiąc pięćset sto dziewięćset pytań jak podnieść źrebowi pg, czy bez RP narodzą się bliźniaki, czy dwa pegazy dadzą małe pegaziatko, czemu inni mają tyle zakładek, czemu ktoś ma na profilu "ulubione konie", czemu moje konie mają takie niskie zdrowie, czemu to, czemu tamto a czemu owamto)
- dowolny dostęp do forum dla każdego. Moim zdaniem 3 złamane zasady za spamowanie na forum i masz całkowity zakaz pisania na nim. Odpadnie 99% trolli w 3 dni.
- zdecydowanie za długo przechowywane posty, osobiście kasowałabym je najdalej po 3 dniach, przecież i tak wszyscy napiszą nowy temat zamiast skorzystać z wyszukiwarki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostNie Maj 27, 2012 1:21 am

Rozpisałabym się, ale w sumie wszystko już wymieniłyście. Very Happy

Najbardziej mnie wkurza, że gracze nie potrafią zejśc na dół strony w wyszukiwarkę lub po prostu w pomoc. Zamiast tego tysiące takich samych tematów i kompletny chaos. Małe pegazy, bliźniaki, a nawet trojaczki (?!) bez RP, boski+zwykły koń=boski, "nie da się podnieśc PG o 1.2" to tylko kilka bzdurnych odpowiedzi, jakie znalazłam na forum.
To, że nie odpowiadający nawet nie znają się na tym, co piszą można po prostu sprawdzic przez założenie tam wątku. Po kilku sekundach pojawi się kilka różnych wersji, które następni gracze powielają pisząc "gracz XYZ ma rację". Do tego ciągłe "Zamknij! To nie tu! Bo zgłoszę!" na zwykłe pytania.. ^^''
Ogólnie ujmując- wolę się pytac tu niż niszczyc sobie nerwy tam. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Go??
Gość
Anonymous



Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostNie Maj 27, 2012 6:41 am

Przed chwilą ktoś zadał pytanie na oficjalnym forum - Co to jest zagroda mgły ?
A ludzie pisali, że to blog.....
Wkurza mnie jak w ten sposób nabijają sobie aktywność, skoro nie wiedza co to zagroda mgły, to po co na silę piszą odpowiedź ?
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 1:32 am

A kiedyś był login, Wkurzacz Modów.
Powrót do góry Go down
kara250
Już coś wie
kara250


Nick w grze : AC / DC
Liczba postów : 103
Dołączył : 14/01/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 10:42 am

ZM: jasna strona mocy, OFH: cieemna strona to jezd!
Ale najbardziej wk...... mnie to, że nawet nie można użyć nicku! Albo dobra:
"Ej, ten gracz napisał do mnie że mam fajną prezkę, zgłosić?"
Typowa odpowiedź:
"trochę samodzielności"
Mnie całe to OFH wkurza, zasady są ze łej!
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 10:53 am

Ja raczej nie będę się rozpisywać bo większość już napisaliście, ale jeszcze widziałam, że jakiś gracz z 3 dniowym graczem pytał się chyba gdzie jest schronisko to przeważały takie odpowiedzi : "Nie odpowiadajcie, bo pewnie to multi!", "nie odpowiadajcie trollowi!" itp. itd. a ten gracz tylko grzecznie zapytał, potem chyba usunął konto ale nie jestem pewna. Te forum to jakieś bagno. ><
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 11:02 am

A mnie najbardziej wkurza to, że kiedy troll założy wątek, to gracze chwalą się: ,,zamknij to! Oczywiście już zgłosiłam/em", albo ,,Już zgłoszone" czy bannerek Calvany ,,Nie karm trolla". Szkoda że gracze nie biorą sobie do serca tego, co jest tam napisane, tylko bezsensownie go wklejają.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 19, 2012 12:53 pm

- Wyraz "BLUB"
- udawanie modów
- "Co to znaczy KM (przykład)"
- możliwość swobodnej rozmowy tylko na NM, przydał by się jakiś czat czy coś takiego
- "MoGę ZgŁoSiC??!!!"
- "Zamknij to!!"
- Mnóstwo trolli
- "Zaraz mod tu przyjdzie i da ci BANana"
- Nieco dziwne ograniczenia (niektóre)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Yamishi
Raczkujący
Yamishi


Nick w grze : ◞Uszatka◟
Liczba postów : 56
Dołączył : 09/03/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Cze 23, 2012 4:10 am

Mnie już nawet nie irytują trolle tylko Ci wszyscy spamerzy: "Nie tutaj!", "Ankieta, nie na forum.", "Zamknij"....nie rozumiem dlaczego modzi nic z tym nie robią.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1740812
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Cze 23, 2012 5:59 am

Mnie najbardziej denerwuje brak możliwości wyrażania swojego zdania. Nie możesz powiedzieć np. "uważam że (...)" tylko trzeba od razu powiedzieć: TAK, NIE, zrób o o tak: (...)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 26, 2012 9:52 am

Oto moje:
-Wyszukiwarka na dole, KOMPLETNIE niewidoczna, przez pół gry, czytają wypowiedzi graczy ,,sprawdź wyszukiwarkę!" nie wiedziałam o co kaman, jaka wyszukiwarka, tu nie ma wyszukiwarki!
-Ludzie, którzy piszą ciągle: Było milion takich wątków! Może i tak, ale dziwnym trafem wszystkie wątki wyparowują 5 minut po założeniu...
-Linkowanie. Jak nie podajemy loginów graczy, to nie podajemy, link do prezentacji to także podawanie loginu...
-Pytania: Czy mogę to zgłosić?
-Podwarzanie odpowiedzi (przypadek: gracz pyta o liczbę czegośtam, odpowiadają: 1, a on odpisuje: Jeden na pewno nie)
-Odpowiedzi: Zamknij! Nie na forum, trollu! Ankieta! Zapoznaj się z OZDF! I takie bla, bla, bla.
-Karmienie Trolla bannerem: NIE KARM TROLLA! Po prostu... Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? 2153337378
-FAQ= najczęściej zadawane pytania. Na rozgrywce: FAQ=najrzadziej/nigdy nie zadawane pytania
-Pisanie: Zgłaszam! Chcesz BANana? Koko koko euro spoko ban już leci hen wysoko[...] I takie chwalenie się, jaki to ja nie jestem mądry, że zgłaszam tą osobę!

I jeszcze wieeele rzeczy, ale mi się nie chce teraz tutaj pisać...

Słowem:
Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? 2153337378
ZAŁAMKA[i][u]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Go??
Gość
Anonymous



Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 26, 2012 3:09 pm

Najgorsze są na howrse małe dzieci - oj te diabły wcielone to mnie wykańczają Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? 3864879675 :
- Nie wiedzą o niczym a piszą
- Wprowadzają graczy w błąd
- Kłócą się o byłe co -.-'
- Spamują -.-'
- Ich żałosne wyżalanie się na forum typu : " To nie "fer" ja mam xx dni stażu i nie mam boskiego", "Starsi gracze to mają pieniądze i mogą kupić sobie dużo kuponów", " I o co ja kupowałam(em) ten kupon za 6 zł"
- Rozmowy na wydarzeniach
- Rozgadywanie o kolejnych promocjach [Ja sie pytam PO CO ?!]
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 26, 2012 3:38 pm

Kiedyś aktywnie siedziałam na wątkach o wydarzeniach (no dobra, połowa postów była nie na temat, za co miałam milion banów XD), ale odkąd czytałam 100x dziennie 'jak wyspecjalizować konia', 'jak znaleźć koc' to poszłam stamtąd, bo się nie da wytrzymać.....

A jeśli chodzi o rozgrywkę to już w ogóle szkoda gadać, tam jest 10 tematów na sekundę, wszystkie bzdurne... Chyba lepiej by było, gdyby założyli blokadę na nowe tematy, bo w sumie rzadko trafia się jakieś sensowne pytanie.

Szanownej moderacji to się nawet wątków zamykać nie chce O.o w zasadzie rzadko ich widzę, jedyne co robią, to bany wklejają.

I oczywiście wszelkie 'wiem, że nie można o tym pisać, ale błagam kupcie mojego konia za kupon' -.-' i pewna osoba spamująca dział z ośrodkami (może ktoś kojarzy) swoimi wklejkami do każdego możliwego tematu ('mogę nim być', 'zarezerwuj mi' xD aż dziw, że to nie jest traktowane jako spam, tym bardziej że ta osoba nabija sobie aktywność).
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostWto Cze 26, 2012 4:39 pm

mnie to rozbraja dział "krzyżówek" kiedyś to tam można było coś inteligentnej konwersacji oczekiwać a teraz sami "geniusze" z końmi co nawet 20 zawodów wygrać nie mogą ale znawcy mix-ów do GP. Jak im napiszesz że luzytan-fryz z wrodzonymi 20 i PG 700 to kicha to bój się boga co się nie dzieje albo że robienie konia na zasadzie "gwiazdki wszędzie" jest bez sensu - toż ty się nie znasz Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Martuu
Nowy
Martuu


Nick w grze : Martuu
Liczba postów : 10
Dołączył : 30/06/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:01 am

Mnie najbardziej irytuje spam jaki tam jest. Tsa, moderatorzy są, ale przeważnie działają kiedy trzeba coś ocenzurować i zamknąć, pisząc swoją kopiuj-wklej formułkę. Fakt, pracy mają na pewno dużo, ale taka prawda. Albo jak pisze jakiś troll, ludzie nie powinni odpisywać, a i tak to robią. Forum głównie służy do tego, aby dostać szybką odpowiedź - tutaj jest w porządku, ale mimo wszystko ludzie powinni się z deczka ogarnąć i poszukać w poprzednich pytaniach odpowiedzi. No i to, że ktoś dostał odpowiedź, ale reszta też musi nabić sobie posta i aktywność, powtarzając po innych. Spoko. ._.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=219096
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostPon Lip 09, 2012 8:44 am

Mnie wkurzają dzieci, które nabijają sobie popularność, np. gracz Titutitu ma w znajomych moją kuzynkę Trolololo ja nie chcę aby moja kuzynka za niego wyszła! Aż się płakać chce.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 1:43 pm

Od dawna nie wchodziłam na oficjalkę, ostatnio zaczęłam to robić ze względu na protest. Najpierw tylko śledziłam poczynania graczy, później sama włączyłam się do akcji. Dopóki pisałam tylko posty na temat zmian, nie dostałam żadnej kary. Jeżeli jednak wystosowałam własny wątek na temat protestu i jego autentycznej ideologii, nie minęło nawet 5 min., gdy wątek został zdjęty z forum, a ja dostałam ban na dzień i odjęto mi punkt karny. Nie sankcje mnie tutaj denerwują, bo z nimi liczyłam się w pełni i wiedziałam do czego prowadzi zakładanie tego typu wątków. Wkurzyłam się, gdy zobaczyłam, że po dosłownie 3 min. od wstawienia, już go nie było. W tej krótkiej chwili, gdy wątek jeszcze wisiał na forum, zauważyłam, ile osób do tej pory neutralnych lub w miarę przyjaźnie nastawionych, odpisało z nieukrywana nienawiścią na mój bardzo cywilizowany apel. Nie było w tym wątku dosłownie nic, co mogłoby obrazić graczy. Ukazałam jedynie prawdę na temat poczynań właścicieli gry. Trafiłam na chordę tyłkowłazów, którzy zrobią wszystko, żeby przypodobać się Modom i Administracji, zamiast zrobić wszystko, żeby Howrse nabrało charakteru. W grze oprócz kilkorga naprawdę w porządku osób, mamy do czynienia z bandą idiotów, kretynów, pustaków i ćwierćinteligentów, którzy łykną wszystko, jak prosięta, które hodowane są jedynie na mięcho. Prędzej czy później ci gracze również zechcą zamanifestować swoje niezadowolenie z coraz bardziej bezczelnych i niekorzystnych zmian. Teraz nas tępią, a za pół roku będą robili podobne protesty. Niestety, bez nas. Jeżeli wyniosę się z Howrse, nigdy nie wrócę i nie kiwnę nawet paznokciem maleńkiego palca, żeby zrobić coś w ich sprawie. Jest to klasyczna banda głupków, których nie będzie mi żal, gdy Owlient znów wprowadzi jakieś niekorzystne zmiany.

Do wszystkich powyższych powodów, jakie wymieniliście, dodam jeszcze irytujące, bzdurne tematy wątków. Zamiast pisać np.: "Jak wyblupować konia?" czy "Co mam zrobić np. z upierdliwym graczem? (takie przykłady), ludzie piszą: "Jak?" (reszta kwestii dopiero w treści wątku), "Zajrzyj", "Co mam..." albo, jak pisała wcześniej Malto jakieś smjfsnsmbsj. To samo zaczynają przenosić na Doggi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostCzw Lip 12, 2012 5:29 am

Popieram Malto i dodam trochę swoich :
1. Ludzie pyszni dumni i uważający się za panów świata np. gracz o 12 dniach stażu piszę wiadomość na forum : Proszę o gratulacje ! A inni mimo że wiedzą ile gracz ma stażu i wiedzą że nie rozumie do końca gry zgłaszają.

2. Gracze tworzący multi konta aby Pisać do siebie wiadomości że niby ktoś go oszukał i wtedy mają niby dowód i ludzie w to wierzą. Robi im się przykro i Oddają połowę swoich rzeczy by ten poczuł się lepiej.

3. Gracze którzy celowo proszą się o zgłoszenie np. 12letni gracze piszący na prezce i avku o treściach erotycznych żeby inni ich zgłosili.
Powrót do góry Go down
Sharpy
Raczkujący
Sharpy


Liczba postów : 62
Dołączył : 09/07/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 6:08 am

Mnie najbardziej wkurza perspektywa konia z klapkami na oczach: każda najmniejsza dygresja to offtop, spam i powód do bana. Na krok nie wolno odbiec od tematu.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 7:06 am

Denerwuje mnie jeszcze to, że na rozgrywce nie można założyć innego wątku niż pytanie w sprawie gry. Forum to forum. Od zadawania pytań i odpowiedzi powinien być dział FAQ, a forum powinno uwzględniać także poradniki, luźniejsze wątki czy opinie, itd. W tej chwili wygląda to w następujący sposób: pytanie - 50 odpowiedzi, które i tak się powtarzają, a między nimi wyrastają takie kwiatki, jak: "nie na forum", "dostałeś odpowiedź, więc zamknij", "zamknij, bo zgłoszę/dostaniesz bana", "wyszukiwarka/google nie gryzie", etc. Jest tego dużo więcej, ale wymienianie wszystkiego mogłoby stać się elaboratem na kilka stron. Poza tym, niektórzy upierdliwcy (jest ich całkiem sporo, niestety =.=') są bardziej akuratni od Modów. Moderator może coś puścić mimo wzroku, za to znajdzie się rzesza tzw. pomocników, którzy będą ustawiali wszystkich po kątach (to, co najczęściej pisali znajduje się kilka linijek wyżej). Dla mnie jest to klasyczny przykład pozerstwa i głupoty. Każdemu wydaje się, że jak napisze "zamknij, bo zgłoszę", posiada tą odrobinę fikcyjnej władzy nad innymi. Tylko, że od nadmiaru władzy mózg zaczyna gnić. Przykładów można przytaczać od groma.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
NATALKA13112002
Nowy
NATALKA13112002


Liczba postów : 1
Dołączył : 01/08/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 6:48 am

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? 3605817172 mnie najbardziej denerwuja trolle ktore trolluja i zasmiecaja forum! Twisted Evil Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? 3864879675
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 7:38 am

To ja jeszcze coś dorzucę. Mnie denerwują osoby, które się pytają "Gracz prosił mnie o hasło, mogę zgłosić?", spamerzy, każdej rasy trolle, gracze którzy odpowiadają "wujek google nie gryzie" - no sorry, to po co ktoś zakładał wątek z pytaniem. Nie lubię gdy ktoś nadużywa dużych liter i innych znaków, oraz temat różni się z postem. Tak, tak jest tego sporo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? Empty
PisanieTemat: Re: Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?   Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?
» Nowi gracze na Howrse najbardziej narażeni na oszustwa...
» Denerwuje i denerwuje - strajk włoski
» Forum o Doggi i Howrse
» GRA - Niedostępność forum howrse.pl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: