Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Denerwuje i denerwuje - strajk włoski

Go down 
+9
LadyArvena
oooliwcia10
wiki0396
Księżniczka Żulietta
hanka1998
EREIS
AyaKey
Niunia1245
Symphony
13 posters
AutorWiadomość
Symphony
Nowy
Symphony


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 19/01/2013

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:11 pm

No i się nareszcie zebrałam aby napisać co ja myślę o tych waszych strajkach.
Strajki...mogłam bym się zapytać PO CO?
Nic to nie daje,nic przez to nie osiągniecie. Zachowujecie się jak pięciolatki , które kłócą się ze starszakami o zabawki.
Dorośnijcie! Myślę , że strajkowanie NIC nie daje. 1-3 dni nieobecności 500-700 osób mało co zmieni. Graczy są miliony. MILIONY.
Po co gracie w howrse jak ciągle wam się coś nie podoba? A tu userzy, a tu denne prace na CP. I denerwuje wam spam co? I Petycje?
To do jasne pioruna sami je tworzycie? Nie róbcie tego, nie róbcie tamtego! Naprawdę. Jeśli już planujecie coś poprawić w fandomie to zróbcie coś co zadziała na administratorach. A nie tylko strajki,petycje i protesty.
Nikogo nie osądzam. Ja tylko mówię abyście poszli po rozum do głowy.
To tyle co na razie mam wam do powiedzenia.
~Sym
Powrót do góry Go down
Niunia1245
Już coś wie
Niunia1245


Nick w grze : Niunia1245
Liczba postów : 106
Dołączył : 01/03/2011

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:18 pm

Moja Droga, a czy Ty wiesz co jest ideą "Strajku Włoskiego"?
Próbowałaś chociaż czytać o nim ze zrozumieniem? Wczytać się w tekst, poczytać komentarze strajkujących? - Domyślam się, że nie.
Nie tworzymy petycji "hej poprzesz strajk dostaniesz cukierka" .
Zrobimy wszystko co konieczne, ale w odpowiednim czasie.
Aktualnie tyle mam do powiedzenia na ten temat, bo czasami brak mi słów na to co czytam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=159807
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:23 pm

Ja nie borę udziału w strajku , ale też nie namawiam żeby go odwołano . Każdy ma swoje zdanie . I kto chce niech uważa że to głupota a kto nie chce to nie .
Sym - Jedna osoba czy dwie strajku nie przerwą więc nie potrzebnie to pisałaś .
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Symphony
Nowy
Symphony


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 19/01/2013

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:27 pm

Nie próbuję przerwać strajku.
Nie próbuję NICZEGO zatrzymać.
Piszę to tylko po to abyście mogli zobaczyć ile graczy z tego powodu odeszło.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:30 pm

NIe widziałam żeby ktoś z tego powodu odszedł ? :O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Symphony
Nowy
Symphony


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 19/01/2013

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:31 pm

A ja tak
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:37 pm

Ktoś jeszcze ? Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 2:42 pm

Ludzie odchodzą raczej z własnej woli bo chyba mają mózg(jaki mają to mają ale jednak). W strajku nigdzie nie jest powiedziane, że kasować konta trzeba, jeżeli skasowali, to niech nie gadają, że to przez strajk tylko swoją, hmm głupotę.
Ja spotkałam się z kasowaniem kont ale przez to, że howrse staje się grą dla przedszkolaków. Sama nie biorę udziału w strajku jednak to co niektórzy ludzie gadają to nonsens, bo część ludzi ze strajku wiedzą co robią i mają pewne założenia i cele, a reszta to dziwne neo-kid które spamują po forach itp. pytając czy wiedzą już o strajku włoskim.
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 3:45 pm

A ja bym poleciła wypowiadać Ci się w temacie ku temu służącym a nie spamować poprzez zakładanie kolejnego wątku do tego z nieodpowiednim tytułem ... byłoby też dobrze abyś nie zasuwała moralizatorskich tekstów i porównań osobą od Ciebie dużo starszym - tak choćby z szacunku i net etykiety.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 19, 2013 5:26 pm

Heh ^^ Ja tam nie biorę w niczym udziału Razz Kto chce ten bierze, kto nie chce to nie bierze ^^ Jego sprawa Razz
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostNie Sty 20, 2013 2:15 am

Nie rozumiem, co autorka wątku chciała przez to powiedzieć Smile Nikogo nie namawiamy, nikomu nie każemy kasować kont, nie przekupujemy nikogo. To ich własna wola, czy wejdą w to czy nie. I dobrze Japco powiedziała- ludzie usuwają konta, bo gra straciła najmniejszy sens. Sprzeciwiajcie się lub nie, ale to jest prawda. Mnie osobiście denerwuje podejście niektórych osób, które za wszelką cenę chcą nam uświadomić, że to co robimy nie ma sensu. A czy ta gra jakiś ma? Wink
I zastanawiają mnie zdania "Jeśli już planujecie coś poprawić w fandomie to zróbcie coś co zadziała na administratorach. A nie tylko strajki,petycje i protesty." Czyli co mamy robić? Pisać na kontakt, gdzie nas nie wysłuchają? Jeżeli już ktoś chce się wypowiedzieć na temat bezsensowności strajku, to niech poda własną propozycję zmienienia gry.
A mówienie, żebyśmy poszli po rozum do głowy jest co najmniej niekulturalne Wink (tak, musiałam się tego uczepić : o)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostNie Sty 20, 2013 4:13 am

Symphony napisał:

Piszę to tylko po to abyście mogli zobaczyć ile graczy z tego powodu odeszło.

Nie wiń ludzi którzy chcą coś zmienić. To nie jest ich wina, że gracze odchodzą. To wina Owilentu. Ciągłe promocje, nowe boskie konie.. To potrafi wytrącić z równowagi. Próbują coś zrobić żeby Howrse nie stało się grą na poziomie przedszkolaków.
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostNie Sty 20, 2013 11:22 am

Jak chcecie strajkujcie ja osobiście nie popieram bo:
-tańsze kupony = mało pieniędzy na utrzymanie gry
-mniej promocji = znajdą się ci co będą chcieli więcej
-ambitna intelektualnie rozgrywka, a nie gry na poziomie 6-cio latków = czy ta gra jest na takim poziomie?!
-większa aktywności moderacji na forum = brak czasu na inne ważne rzeczy
-dodatkowe forum do swobodnej dyskusji- a nie ma nocnych marków?!
- swobody krytykowania gry, nawet przez moderatorów- tu się zgadzam ;D
Ale to wasza sprawa nikomu nie karzę się zmienić to ich decyzja Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Gość
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostNie Sty 20, 2013 11:30 am

- z tym się zgodzę.
- można brać udział można nie brać udziału, to już zalezy od człowieka, bo nikt nie każe wydawać komuś grubej kasy na kupony aby wygrać zaraz boskiego czy coś.
- ta gra jest na takim poziomie, robi się w zwykłą klikawkę, tutaj item do wytrenowania, tutaj co innego i jeszcze innego. Nawet w niezrozumiałym języku da się odnaleźć i już nie mówię o tym, że zna się rozmieszczenie ikon itp. z naszego serwera ale wszystko jest pokazywane jak na wałach tą wielką strzałą co masz zrobić i jak.
- moderacja akurat nie ma nic do roboty oprócz zamykania wątków a czasem nawet nic z tym nie robią jak wspominał Mirmił, większa ilość modów, przepraszam większa ilość sumiennych modów to czystsze forum.
-a przepraszam..czy osoba która ma np. szkołę od 8 może sobie pozwolić do swobodnego pogadania od tej 23 chociaż przez chwilę i jeszcze się wyspać? No nie wydaje mi się.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostNie Sty 20, 2013 11:38 am

Julietta akurat w tym masz rację . Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 5:44 am

ja się nie do końca zgodzę z Juliettą
tańsze kupony = więcej kupujących
wyższy poziom gry (wymagający logicznego myślenia) = lepsze wyniki w szkole grających
mniej promocji = więcej czasu na trenowanie koni
wyższa aktywność modów = czyste forum = więcej graczy udzielających się tam = szybsza pomoc

tak, strajkuję i nie przestanę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 9:44 am

Julietta35 napisał:
Jak chcecie strajkujcie ja osobiście nie popieram bo:
-tańsze kupony = mało pieniędzy na utrzymanie gry
-mniej promocji = znajdą się ci co będą chcieli więcej
-ambitna intelektualnie rozgrywka, a nie gry na poziomie 6-cio latków = czy ta gra jest na takim poziomie?!
-większa aktywności moderacji na forum = brak czasu na inne ważne rzeczy
-dodatkowe forum do swobodnej dyskusji- a nie ma nocnych marków?!
- swobody krytykowania gry, nawet przez moderatorów- tu się zgadzam ;D
Ale to wasza sprawa nikomu nie karzę się zmienić to ich decyzja Laughing

A czy my mówiliśmy coś żeby były tańsze kupony?-Jeśli o to strajkującym by chodziło,to bym się nie przyłączał
Powrót do góry Go down
oooliwcia10
Już coś wie
avatar


Nick w grze : oooliwcia10
Liczba postów : 144
Dołączył : 01/12/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 7:48 am

tańsze kupony? Tego chyba nie było w strajku...
mniej promocji = konie boskie, jednorogi, przedmioty o wiele cenniejsze...
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 9:14 am

Julietta35 napisał:
Jak chcecie strajkujcie ja osobiście nie popieram bo:
-tańsze kupony = mało pieniędzy na utrzymanie gry
Nikt nic nie wspominał o cenach kuponów Smile

Julietta35 napisał:

-ambitna intelektualnie rozgrywka, a nie gry na poziomie 6-cio latków = czy ta gra jest na takim poziomie?!
Aktualnie? Tak. Spróbuj zacząć grę od nowa na jakimkolwiek serwerze. Nawet nie musisz znać języka. Przez cały samouczek masz wielkie ruszające się strzałki, żeby wiedzieć co klikać. Czyli przedszkolak też da radę tak grać. Nawet nie musi potrafić czytać. Czy naprawdę tak trudno było wypełnić misję "wyczyść konia"?
Zabrali towarzyszy, gdzie umiejętność dopasowywania też była ważna.
Trzeba było umieć PG dodawać maluchom, inaczej twoja hodowla leciała w dół. Teraz to zautomatyzowali. Uważasz, ze to nie jest ułatwianie dla dzieciaków?
Także zwiększenie cen weta jest ułatwieniem. Małe dzieciaki, które wydają kasę na głupoty mają tańsze krycia. A starszym, oszczędnym krycia się nie opłacają.

Julietta35 napisał:

-większa aktywności moderacji na forum = brak czasu na inne ważne rzeczy
To jeżeli modzi nie wyrabiają, to dobrać kilku nowych, dodatkowych. Wystarczy też usunąć pasek aktywności. Będzie trochę buntów, ale później graczom przejdzie, a będzie mniej spamu. Bo teraz niestety duża część spamów ma na celu nabicie tego paska.
Można by też wprowadzić blokadę, jak na niektórych forach, że po wysłaniu jednej wiadomości kolejną można wysłać za określony czas np. 2 minuty.

Julietta35 napisał:

-dodatkowe forum do swobodnej dyskusji- a nie ma nocnych marków?!
Po pierwsze - duża część graczy chce sobie pogadać w dzień. A nie tylko w nocy.
Po drugie - w NM ciężko rozmawiać, bo już przy kilku osobach robi się bigos. Lepsze byłoby klika osobnych wątków, na różne tematy. Najlepiej tworzone przez graczy, czyli dział z luźnymi pogawędkami.
Jeśli Administracja boi się spamu, to niech dadzą fora w OJ, a moderacją za nie obciążą właścicieli ośrodków.



Tak a propo promocji - osoby, które są od początku pamiętają zapewne czasy, gdy promocji praktycznie nie było. I jaka radość była ze zdobycia zwykłego konika morskiego. A teraz? Otrzyma się CO i każdy podsumowuje to jednym słowem - śmieć.
Mniejsza ilość promocji zmniejsza ilość rzeczy z CR u graczy, co zwiększa ich wartość.




Symphony napisał:
No i się nareszcie zebrałam aby napisać co ja myślę o tych waszych strajkach.
Strajki...mogłam bym się zapytać PO CO?
Nic to nie daje,nic przez to nie osiągniecie. Zachowujecie się jak pięciolatki , które kłócą się ze starszakami o zabawki.
Dorośnijcie! Myślę , że strajkowanie NIC nie daje. 1-3 dni nieobecności 500-700 osób mało co zmieni. Graczy są miliony. MILIONY.
Po co gracie w howrse jak ciągle wam się coś nie podoba? A tu userzy, a tu denne prace na CP. I denerwuje wam spam co? I
Po co gramy? Bo pamiętamy, jaka ta gra była. Pamiętamy, jaka była atmosfera. Pamiętamy, jaką satysfakcje dawała. Pamiętamy czasy, gdzie na forum mogłaś zadać pytanie bez obaw, że zostaniesz zarzucona wypowiedziami typu "taki staż a nie wiesz?" "zamknij" "jak wyżej" "zgadzam się z resztą" "to nie na forum".
Z sentymentu chcemy walczyć o grę, o jej dobro. Początkowo średni wiek graczy był dużo wyższy, niż to, co jest teraz. I to nas przeraża. Włożyliśmy w tą grę kawał czasu, więc szkoda nam tak po prostu to porzucić, jak tonący okręt.

Symphony napisał:
Petycje?
To do jasne pioruna sami je tworzycie? Nie róbcie tego, nie róbcie tamtego! Naprawdę. Jeśli już planujecie coś poprawić w fandomie to zróbcie coś co zadziała na administratorach. A nie tylko strajki,petycje i protesty.
Nikogo nie osądzam. Ja tylko mówię abyście poszli po rozum do głowy.
To tyle co na razie mam wam do powiedzenia.
~Sym
Petycji nie tworzymy. W grudniu wypisaliśmy rzeczy, które według nas powinny się zmienić i wysyłaliśmy na kontakt. W większości przypadków były to wypowiedzi kulturalne, chociaż trafiły nam się też pewnie i spamerzy Wink
"zróbcie coś co zadziała na administratorach. " - co według ciebie możemy zrobić? Jak na razie weszła jedna z naszych propozycji - przedłużona kasacja konta. Kto wie, może coś jeszcze uda się ruszyć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Gość
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 1:24 pm

Graczy sa miliony. - spoko.
Strajkujacych kilkadziesiat badz nawet kilkaset.
A wy jestescie trzy, przynajmniej o tylu wiem i jeszcze myslisz ze zatrzymacie strajk?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 1:48 pm

Kilkaset strajkujących.- pokaż mi ich to uwierzę.
Myślicie, że samym polskim serwerem coś ruszycie?
Ruszcie francuski do rewolucji to pogadać możemy o zmianach.
Ubisoftu nie zmienicie- korporacja nastawiona na zyski- ma gdzieś to co wypisujecie. Nie podoba się nie musicie grać.
Żalicie się, że trzeba wydawać setki kuponów na promocje aby coś wygrać, popatrzcie..nas może nie stać, ale francuzów, amerykanów już tak, te serwery to machina napędzająca howrse i to może nawet ich by posłuchali gdyby jakiś bunt wszedł a nie "polaczkowego" serwera.

Poza tym nikt wam nie każe uczestniczyć w promocjach, grać na howrse etc.
Jedyne co mnie boli w tej grze to ułatwienia, a co do reszty niech fortuna się toczy dalej.
Powrót do góry Go down
Fawkes
Nowy
Fawkes


Nick w grze : Hermiona Granger
Liczba postów : 8
Dołączył : 28/02/2013

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostPon Mar 04, 2013 6:44 am

Ja szczerzer mówiąc grałam w pierwszym miesiącu utworzenia się howrse (wrzesień 2010), jak Busia i (jak ktoś jeszcze pamięta) trenerka miały po 30-50 dni stażu...Wtedy jednorożec to był skarb, sprzedawane były OGIER za 6 kuponów, a właściciel boskiego konia to był któs...Teraz wróciłam do howrse i to co widzę mnie przeraża!

-Fawkes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostPon Mar 04, 2013 8:32 am

Symphony napisał:
Zachowujecie się jak pięciolatki , które kłócą się ze starszakami o zabawki.
Dorośnijcie!
Nie żebym sama strajkowała, bo czynną grę porzuciłam w tamte wakacje z uwagi na fakt, że Howrse wydoiło ode mnie kupony o łącznej wartości około 1500zł, ale.. z tego co wiem, Strajk Włoski jest po to, żeby gra nie była taka prosta, nie? Jeśli tak - choć mogę się mylić - kto tu jest pięciolatkiem? Ktoś, kto gra w grę dla pięciolatków, czy ktoś, kto chce uświadomić Administracji, że - o zgrozo - świadomie cofa rozwój gry?

Symphony napisał:
Nikogo nie osądzam. Ja tylko mówię abyście poszli po rozum do głowy.
Osądzać = oceniać, nie wiem czy "nie macie rozumu w głowie"="jesteś głupkiem" jest tutaj poprawnie... hmm, użyte.

Fawkes, też grałam kiedyś, bodajże od pierwszych dni października, czyli sam początek. Trudno było się wybić. Teraz wróciłam jako-tako do gry, żeby pozbierać kasę dla Sleepwalkera - 100 000 w jeden dzień zarobiłam.. dajcie spokój. Nawet się zbytnio nie wysilałam... oO
Powrót do góry Go down
Login6
Nowy
Login6


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/04/2013

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:28 am

Ja uważam, że strajk włoski to głupota. Wiem, że niektórych może to urazić, ale jaki jest w tym sens? Czy Wy nie cieszycie się z tego, co zrobili dla nas Owlient? Nie doceniacie tego? Nawet jeśli gra jest niedopracowana, Owlient idą na ilość, a nie na jakość, to i tak mamy grę! Czy wy jesteście tacy wybredni, że mówicie innym, co mają robić, a sami tego nie doceniacie? A teraz promocje: Apelowaliście o łatwiejsze zdobycie kuponów: Czy promocja nie daje Wam od razu CR? Czy Wy chcecie być już koniecznie najlepsi? Ja sama grałam już w Howrse, ale chciałam zrobić przerwę. To było za czasów DJ, czyli czasów, kiedy gra była doceniana! Ja uważam (i to jest moje zdanie), że nie powinniście wgl zakładać Strajku na Howrse. Jeśli jednak nadal chcecie, to ja nie zabraniam.
Pozdrawiam,
Login6 troll
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:45 am

Login6 napisał:
Ja uważam, że strajk włoski to głupota. Wiem, że niektórych może to urazić, ale jaki jest w tym sens? Czy Wy nie cieszycie się z tego, co zrobili dla nas Owlient?
Z czego tu się cieszyć! Że sens gry leci na łeb, na szyję?
Login6 napisał:
Nawet jeśli gra jest niedopracowana, Owlient idą na ilość, a nie na jakość, to i tak mamy grę!
To chyba właśnie nie jest plus, prawda? Chyba lepiej mieć jeden, porządny zegarek, który prawidłowo wskazuje godzinę niż kilka tanich podróbek, na których różnica czasu wynosi kilkanaście minut?
Login6 napisał:

A teraz promocje: Apelowaliście o łatwiejsze zdobycie kuponów: Czy promocja nie daje Wam od razu CR?
Promocje nie dają żadnych kuponów, tylko rzeczy z CR. Promocje mają na celu właśnie wyzysk od nas kuponów. W każdej promocji jest koń boski, dziki, specjalny, na którego trzeba poświęcić ok. 20 kuponów. A w przerwach pomiędzy nimi, wprowadzają dzikie na sprzedaże za 12 kuponów (strata i tak 4, bo dzikus da Ci maks. 80 diamentów). Chciwość w najczystszej postaci.
Login6 napisał:

Czy Wy chcecie być już koniecznie najlepsi?
Łohoho! Po tym co dzieje się obecnie w hodowlach, czołówce rankingu z czystym sumieniem mogę rzec, że jest to prawdziwy wyścig szczurów!


Strajk Włoski oczywiście miałby sens, gdyby włączyła się do niego duża liczba osób. Niestety dużej liczbie graczy odpowiada stan dzisiejszej rozgrywki, nie wiedzą jak było dawniej. Gdyby przestać finansować Owlient, tak na dużą skalę, może w końcu przejrzeli by na oczy i zobaczyli co się w tej grze wyprawia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 2:39 am

Szron napisał:

Strajk Włoski oczywiście miałby sens, gdyby włączyła się do niego duża liczba osób. Niestety dużej liczbie graczy odpowiada stan dzisiejszej rozgrywki, nie wiedzą jak było dawniej. Gdyby przestać finansować Owlient, tak na dużą skalę, może w końcu przejrzeli by na oczy i zobaczyli co się w tej grze wyprawia.

Jeśli nawet większa połowa polskiego serwera zaczęła uczestniczyć w strajku włoskim to oni pewnie i tak by nic sobie z tego nie zrobili bo przecież jest jeszcze wiele inny serwerów z których mogą brać kasę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 9:26 am

a na marginesie co do kuponów i Cr itd
na poprzednim koncie wydałam naprawdę dużo kasy żeby znaleźć bilet GP i szukałam go kilka ładnych tygodni ja rozumiem los losem i czy ma się szczęście ale powinno być to jakoś wyrównane ja np przez kilka mc nie miałam nic z CR w żadnej promocji czy RO tym bardziej w UFO a inni mieli je co jakiś czas - to już jest duże ułatwienie bo na takie rzeczy ja musiałam wydawać po kilkanaście tys eq
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Denerwuje i denerwuje - strajk włoski Empty
PisanieTemat: Re: Denerwuje i denerwuje - strajk włoski   Denerwuje i denerwuje - strajk włoski I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Denerwuje i denerwuje - strajk włoski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?
» Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?
» Strajk Włoski
» Strajk włoski?
» Strajk Włoski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: