Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? Empty
PisanieTemat: Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?   Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? I_icon_minipostPią Paź 12, 2012 7:46 am

Proszę o wasze zdanie. :3

Szczerze mówiąc w tych pokryciach nie podoba mi się zbyt przeceniony koń - nie z powodu UM, PG, * wycenia się je często na 7500 Eq, ale z powodu wyglądu, maści. Młodsi gracze często nabierają się, że koń odziedziczy maść, a inni zarabiają na tym.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? Empty
PisanieTemat: Re: Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?   Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? I_icon_minipostPią Paź 12, 2012 9:49 am

Co mnie denerwuje?
Nawalenie 5 stron tym samym koniem -.-
Rozumiem że ktoś chce zarobić ale bez przesady ;/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? Empty
PisanieTemat: Re: Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?   Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? I_icon_minipostPią Paź 12, 2012 10:27 am

Ja się wypowiem z perspektywy hodowcy jednorożców: przeszkadza mi fakt, że wszystkie pokrycia są obłędnie drogie i że właściwie za bardzo nie mam z czego wybierać przy szukaniu ogiera. Jest jeden ogier, którego oferty ciągną się przez X stron, a każda z nich kosztuje 7500 equus i nie ma dla niego żadnej alternatywy. Ale z drugiej strony ciężko, żeby wystawiano pokrycia dziesięcioma rożnymi ogierami z takim samym PG Wink
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? Empty
PisanieTemat: Re: Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?   Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? I_icon_minipostPią Paź 12, 2012 1:26 pm

5 stron ? To mało. Swego czasu przez kwadrans szukałam krycia dla swojej różki. po 8 stronach przestałam liczyć. Z ilością kryć przesadzają i często idzie to w parze z ceną.
Ceny zresztą nieraz też kosmiczne. Zwykły koń bez wyblupowania, a cena tysiak. Nie wiem oni sobie chyba za wygląd liczą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Sponsored content





Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? Empty
PisanieTemat: Re: Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?   Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co najbardziej denerwuje Was w pokryciach ogólnodostępnych?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co was najbardziej denerwuje na oficjalnym forum Howrse ?
» Denerwuje i denerwuje - strajk włoski
» Najbardziej opłacalna hodowla
» Najbardziej zjechany rysunek Ever :D
» na jakim moim koniu najbardziej opłaca się użyć KF?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: