Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zgoda na używanie zdjęc.

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Zgoda na używanie zdjęc. Empty
PisanieTemat: Zgoda na używanie zdjęc.   Zgoda na używanie zdjęc. I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 7:43 am

Po długim czasie przerwy znowu na nowo zacząc robic prezentacje. Tylko pojawił się problem... Znalazłam kilka stron fotografów koni, ale by ich używac trzeba miec na to zgodę. Niby wszystko w porządku tylko od czego zacząc przy pisaniu takiego pytania by otrzymac taką zgodę??? Jestem w realu trochę wstydliwą osobą i wole się spytac osoby która takie coś pisała. Laughing Krótko mówiąc nie chcę niczego schrzanic. Zgoda na używanie zdjęc. 2800097083
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zgoda na używanie zdjęc. Empty
PisanieTemat: Re: Zgoda na używanie zdjęc.   Zgoda na używanie zdjęc. I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 7:46 am

Po prostu grzecznie napisz do nich wiadomość czy wyrażają zgodę na wykorzystanie zdjęć do Twojej prezentacji Smile
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zgoda na używanie zdjęc. Empty
PisanieTemat: Re: Zgoda na używanie zdjęc.   Zgoda na używanie zdjęc. I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 8:48 am

Własnie, grzeczność to podstawa:3 Uzacznij od tego, ze bardzoi podobają Ci sie zdjęcia tegoi fotografa, nie ważne kogo, i że często robisz prezki na hwr. Potem zapuytaj, czy jako tło do Twoich prezek mogą służyć te fotogafie i tyle;)
No, i pamiętam o tych dużych literkach w grzecznościowych formach:3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





Zgoda na używanie zdjęc. Empty
PisanieTemat: Re: Zgoda na używanie zdjęc.   Zgoda na używanie zdjęc. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zgoda na używanie zdjęc.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zgoda na używanie zdjęć...
» Używanie skrótów.
» Prezentacje u Koociary - mam pozwolenie na używanie fotografii!
» Retusz zdjęć xD
» Dodawanie zdjęć

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: