Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co się dzieje na Howrse

Go down 
+74
zabkaxx2
Zasobniaczka
blaze the cat
Sakura
Tuffa
Amstaff
anje
Yamishi
Kanahari
Szron
Calma
Chantell
Kazuyuki
ewuula
juliaw2002
MrsKopytko
Barson1990
ejneberg9000
Elektrownia
Morisowa
nikushimi
Mika_TLR
Darusia125
Tiamat
Alcesta
ebonita
Agasaja
_pati201_
Szarusia16
Ejli
eclaireka
lilkowa123
Suzan
ZetkaEmka
MsMaja
Arrin
Marley
Kitka
Mirmil
Minoo
wiki0396
AyaKey
klasaIVb
WhiteBerry
Lubelak
wercia d
Always
Avada
CzarownicaSa
EREIS
karina127
EveDallas
MaryMariaMara
Athi
hanka1998
Kirara
erreo
LadyArvena
lala299
Evelynek
Asiaa.
-Eruina-
wilczyca1000
kaprysab
CzekoBoom
Karolina211
Aglyss
Takashiro
Malto
Kikyo22
carrie17
Zaplątana
avrilka
Kemishi
78 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostSob Mar 30, 2013 4:07 pm

Mika_TLR napisał:
Barson1990 napisał:
To dopiero jest skurczysyństwo Neutral
[You must be registered and logged in to see this image.]

odezwałam się do cb na how. w tej sprawie
Ma 40 lat i zajmuje się takimi rzeczami? Chyba mu się nudzi w życiu...
Powrót do góry Go down
Darusia125
Już coś wie
Darusia125


Nick w grze : Darusia125
Liczba postów : 190
Dołączył : 12/03/2013

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostNie Mar 31, 2013 12:01 pm

Wiecie, może mieć koło 20 i podawać się za starszego żeby wzbudzić większe zaufanie... Wtedy też mógłby się wypowiadać dorośle i nabrać innych....
No ale chamstwo. Dopiero teraz widzę jak działają hodowle i bardzo współczuję Wam że oszukał Was taki cham...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2228515
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostWto Kwi 02, 2013 4:04 pm

I tak oto griszka ma 4 PG do Desierto Arabigo. Założył swoją hodowlę... Neutral
Brak mi słów.
Na kontakcie mi odpisali:
"Witaj,

dziękujemy za zgłoszenie.

Dziękujemy za przesłanie nam swoich opinii i sugestii. Zostaną one przekazane właściwym osobom i rozpatrzone.
Pamiętaj jednak, że nie poinformujemy Cię o tym, czy zaproponowane zmiany zostaną wprowadzone w życie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Howrse, wyślij nowe zgłoszenie, używając opcji, która najlepiej pasuje do Twojego problemu.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse"

Czyli standard.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
ewuula
Raczkujący
ewuula


Nick w grze : ewuula
Liczba postów : 58
Dołączył : 01/11/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostWto Kwi 02, 2013 4:48 pm

Ola masakra... Nie wiem co powiedzieć Shocked
Powrót do góry Go down
Chantell
Już coś wie
Chantell


Nick w grze : Chantell
Liczba postów : 103
Dołączył : 12/05/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostWto Kwi 02, 2013 5:22 pm

ma 40 lat, niestety to prawda. widać po stylu pisma i tym, jakie tematy poruszał na naszej konferencji hodowlanej (swoją drogą, można się domyślać jakie to były tematy, czasami wręcz obrzydliwe, po zwróceniu uwagi, że takie tematy są niestosowne śmiał twierdzić że to my jesteśmy dla niego chamskie a atmosfera w DA mu nie odpowiada) . plus miał swój avek na skype z którego bez problemu można było wywnioskować, że akurat w tej sprawie nie kłamie.

cóż co do da ja sie powstrzymam od komentarza, nie znalazłam odpowiednich ocenzurowanych słów opisujących mój stan ducha w tej chwili =) póki mam o co - będę walczyć. to przykre że żyjemy w takim świecie, pośród takich ludzi. jak widać już SPOOORO osób ma nasze najlepsze pg w swoich łapkach, nie potrafię nawet zliczyć ile osób zaczęło w ciagu tych kilku dni "własne" hodowle. a moim zdaniem tak na prawdę te hodowle nigdy nie będą "ich". jeśli czyta to ktoś, kto należy do jednej z nich - pomyślcie, my pracujemy na takie wyniki w pg ROK. ile czasu i rzeczy musieliśmy na to poświęcić? zapewniam że wiecej niż możecie sobie wyobrazić. a wy z dnia na dzień zakładacie sobie "nową" hodowlę z kradzionych koni, zupełnie bez wysiłku i szacunku do naszej ciężkiej pracy ogłaszacie się którąś z kolei najlepszą hodowlą koni arabskich. dla mnie to po prostu śmieszne.

w tej chwili griszka założył "własną" hodowle, co już jest dla mnie totalną porażką. jak można być tak bezczelnym.. chyba nigdy tego nie pojmę. nawet w grze tak często spotykamy się z wyrzutkami społecznymi... chce się wybić na naszych koniach, bardzo mądrze ;]
hym.. chyba na tym skończę, wolę nie pisać tego o czym teraz myślę ;p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=86186
MsMaja
Raczkujący
MsMaja


Nick w grze : maja818
Liczba postów : 87
Dołączył : 11/02/2013

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 12:52 am

A zobaczcie z jaką piękną ortografią znalazłam wątek:

w któtum zadaniu
Przez [.....] 3 kwietnia 2013, 08:24:13 (Zgłoś naruszenie)
jest napisane że można zrobić nieniedzielnego konia gracza- znajomego
właśnie gracz(.........) zrobił mi tak ale na szczęście udało mi się ten proces odwrócić

,,któtum''? ,,nieniedzielnego''? Genius A na prezętacji napisała, że ma ,,16'' lat. Chyba 6. Razz
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 4:34 am

To straszne, co się dzieje... współczuję dziewczynom z DA :C
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 11:29 am

Chantell napisał:
ma 40 lat, niestety to prawda. widać po stylu pisma i tym, jakie tematy poruszał na naszej konferencji hodowlanej (swoją drogą, można się domyślać jakie to były tematy, czasami wręcz obrzydliwe, po zwróceniu uwagi, że takie tematy są niestosowne śmiał twierdzić że to my jesteśmy dla niego chamskie a atmosfera w DA mu nie odpowiada) . plus miał swój avek na skype z którego bez problemu można było wywnioskować, że akurat w tej sprawie nie kłamie.

cóż co do da ja sie powstrzymam od komentarza, nie znalazłam odpowiednich ocenzurowanych słów opisujących mój stan ducha w tej chwili =) póki mam o co - będę walczyć. to przykre że żyjemy w takim świecie, pośród takich ludzi. jak widać już SPOOORO osób ma nasze najlepsze pg w swoich łapkach, nie potrafię nawet zliczyć ile osób zaczęło w ciagu tych kilku dni "własne" hodowle. a moim zdaniem tak na prawdę te hodowle nigdy nie będą "ich". jeśli czyta to ktoś, kto należy do jednej z nich - pomyślcie, my pracujemy na takie wyniki w pg ROK. ile czasu i rzeczy musieliśmy na to poświęcić? zapewniam że wiecej niż możecie sobie wyobrazić. a wy z dnia na dzień zakładacie sobie "nową" hodowlę z kradzionych koni, zupełnie bez wysiłku i szacunku do naszej ciężkiej pracy ogłaszacie się którąś z kolei najlepszą hodowlą koni arabskich. dla mnie to po prostu śmieszne.

w tej chwili griszka założył "własną" hodowle, co już jest dla mnie totalną porażką. jak można być tak bezczelnym.. chyba nigdy tego nie pojmę. nawet w grze tak często spotykamy się z wyrzutkami społecznymi... chce się wybić na naszych koniach, bardzo mądrze ;]
hym.. chyba na tym skończę, wolę nie pisać tego o czym teraz myślę ;p
Chan,mam nadzieję,ze się nie obrazisz. :p
Wiesz,że ja zawsze coś z arabami kombinowałam ale sama.Nawet nie sprzedawałam koni,korzystałam tylko z kryć.
Odkąd założyłam nowe konto,po kilku dniach zaczęłam z arabami.Pierwszy mój arab (nie licząc początkowego i tego drugiego początkowego xd) narodził się: 27.03.2013r.,więc jeszcze chyba przed tym co się stało.Link do klaczki:
KLIK
Link do matki klaczy: KLIK, zresztą została już sprzedana - sama mi ją wyceniałaśSmile Poza tym ona nawet nie jestem chyba z DA.
Pamiętaj,ja hoduje je dla siebie - ja mam z tego radochy - a zysku nawet nie Razz Nie wystawiam kryć,nie sprzedaję,konie nawet nie mają 1000 PG - po prostu są dla mojej uciechy bo lubię patrzeć jak mają tyle gwiazdek w umkach:)
Po co te tłumaczenia?Bo ja nie chce nieporozumień.Nie jestem oszustką,uwielbiam araby i nie prowadzę żadnej hodowli z nikim,która by wam zagrażała.Pozdrawiam :*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Chantell
Już coś wie
Chantell


Nick w grze : Chantell
Liczba postów : 103
Dołączył : 12/05/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 12:01 pm

oj no przestań, przecież nie miałam na myśli Ciebie XD ani też nikogo innego który ot tak hoduje sobie araby, każdy może nie? chodziło mi bardziej o to, że ludzie, którzy założyli hodowle z naszych kradzionych koni teraz bezczelnie piszą do nas prosząc nas o krycia na "ich" klacze naszymi najlepszymi ogierami. czy to nie jest przesada? w takich chwilach nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=86186
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 1:31 pm

Nie żałuję, że usuwam konto. Smile Naprawdę Wam współczuję, bo wiem, że teraz w hodowlach istna Sodoma i Gomora. Przez jakiś czas działałem w jednej, dość znanej, ale odszedłem po ok. 3 tygodniach. Nie tak wyobrażałem sobie atmosferę tam panującą. Myślałem, że jest to zrzeszenie osób, które tak na "sportowo" traktują rozrywkę, że jest to zdrowa rywalizacja. Miejsce, w którym każdy zawsze może liczyć na swoją pomoc. Cóż, nieźle się przejechałem, ale taki jest świat, więc nie ma co rozpaczać. Jak widać - mamona i wszelkie zyski przyćmiewają graczom oczy, zupełnie jakby mieli na nich klapki. Chyba nie taki był cel gry Howrse? Wyzysk i brutalność? Szkoda, że to wygląda na to, jakby Owlient też się pod tym podpisywał...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:37 am

Aż wrzuce trzy grosze. radość to może sprawiać prywatna hodowladla własnego użytku. Te prestiżowe? To raczej pokaz kto ma wiecej kuponów. Moim zdaniem owilent chciał gre o hodowli koni, ale nie przewidzieli takiego chamstwa, a potem zaczęli na tym żerować. ( om za 3kupony, pz za jeden chyba najczęściej potrzebne) . Poza tym rywalizacja jest zdrowa, ale tu zgadzam sie z postem wyżej: co niektórzy mają klapki na oczach. I teraz tak.
Jeżeli chcesz mieć konie w rankingach to wydaj z 50 kuponów tygodniowo/ miesięcznie
Chcesz mieć hodowlę dla siebie to zostajesz 100 lat za murzynami.
O wygrywaniu Gp też zapomnij hodowle to szczelnie obstawiają.
Niestety takie mamy realia w grze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Go??
Gość
Anonymous



Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 2:23 am

Arrin napisał:
Aż wrzuce trzy grosze. radość to może sprawiać prywatna hodowladla własnego użytku. Te prestiżowe? To raczej pokaz kto ma wiecej kuponów. Moim zdaniem owilent chciał gre o hodowli koni, ale nie przewidzieli takiego chamstwa, a potem zaczęli na tym żerować. ( om za 3kupony, pz za jeden chyba najczęściej potrzebne) . Poza tym rywalizacja jest zdrowa, ale tu zgadzam sie z postem wyżej: co niektórzy mają klapki na oczach. I teraz tak.
Jeżeli chcesz mieć konie w rankingach to wydaj z 50 kuponów tygodniowo/ miesięcznie
Chcesz mieć hodowlę dla siebie to zostajesz 100 lat za murzynami.
O wygrywaniu Gp też zapomnij hodowle to szczelnie obstawiają.
Niestety takie mamy realia w grze.

Niestety tak jest Sad Kurcze blade,nie cierpię takich ludzi Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Kanahari
Nowy
Kanahari


Nick w grze : Kanahari
Liczba postów : 21
Dołączył : 04/04/2013

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 6:17 am

Cóż,era noobów nastała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 9:22 am

Czyżby to był jeden z ukradzionych koni,a raczej już potomstwo ukradzionych?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na publicznych daje krycia po 7 500 eq o_o
a ta graczka sprzedaje takie klacze arabskie za 150 000 o_o
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 10:17 am

Sseerriioo?? Woow.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 2:31 pm

Arrin napisał:
Aż wrzuce trzy grosze. radość to może sprawiać prywatna hodowladla własnego użytku. Te prestiżowe? To raczej pokaz kto ma wiecej kuponów. Moim zdaniem owilent chciał gre o hodowli koni, ale nie przewidzieli takiego chamstwa, a potem zaczęli na tym żerować. ( om za 3kupony, pz za jeden chyba najczęściej potrzebne) . Poza tym rywalizacja jest zdrowa, ale tu zgadzam sie z postem wyżej: co niektórzy mają klapki na oczach. I teraz tak.
Jeżeli chcesz mieć konie w rankingach to wydaj z 50 kuponów tygodniowo/ miesięcznie
Chcesz mieć hodowlę dla siebie to zostajesz 100 lat za murzynami.
O wygrywaniu Gp też zapomnij hodowle to szczelnie obstawiają.
Niestety takie mamy realia w grze.
Dokładnie,kiedyś już gdzieś też wtrąciłam swoje trzy grosze na temat jak to gracze zmienili grę.Jestem pewna,że twórcom nie śniło się,że będą powstawały jakieś hodowle,elity i Bóg wie co jeszcze.A to,ze tak się stało i na Howrse jest teraz to co jest - choć o nie wina raczej twórców - oni zaczęli na tym żerować.''Kasa jest więc czemu coś zmieniać?'' Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 3:16 pm

Arrin napisał:
O wygrywaniu Gp też zapomnij hodowle to szczelnie obstawiają.
Niestety takie mamy realia w grze.

Dziwisz się? Trzeba ciężko pracować, żeby skutecznie podnosić Potencjał Genetyczny koni... Dlatego za trud, jaki się wkłada w rozwój rasy, hodowla zostawia sobie wygraną w Grand Prix. To troszkę tak, jak z zarobkami. Pracujesz ciężko przez cały miesiąc, a pod koniec dostajesz wypłatę (wynagrodzenie za Twój trud). No chyba że oddajesz ją obcym... Jeżeli tak - moje gratulacje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Go??
Gość
Anonymous



Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 3:20 pm

Barson - zależy od hodowli, niektóre płacą wynagrodzenie, niektóre nie Razz
Powrót do góry Go down
Yamishi
Raczkujący
Yamishi


Nick w grze : ◞Uszatka◟
Liczba postów : 56
Dołączył : 09/03/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 12:35 am

Ja to się w hodowle nawet nie mieszam. Z resztą już dawno odpuściłam sobie trenowanie koni do GP i inne takie bo tak jak mówicie bez masy kuponów nie ma szans by coś osiągnąć. Już nie raz chciałam porzucić grę, ale szkoda mi tych wszystkich koni ze specjalnymi maściami, mojej kolekcji, która powoli sobie rośnie. No..pożyjemy, zobaczymy bo kto wie? Może jednak coś się zmieni na lepsze chociaż wątpię..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1740812
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 2:53 am

Hmmm... Weszłam dziś na wydarzenia. Tam jakieś wypowiedzi na temat promocji... Za chwilę patrze - cenzura O-o
Jedna z wypowiedzi nie wiem o czym była, ale druga coś w sensie "Otwórz RO, żeby wygrać RO - genialne XD". Co tu cenzurować? O-o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 3:04 am

Jest jeden mod ktory naduzywa swojej kompetencji, wiem bo dzieki niemu dostalam ograniczenie na forum juz jakis czas temu iodjeto mi pkt karmy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 3:56 am

Barson1990 napisał:
Arrin napisał:
O wygrywaniu Gp też zapomnij hodowle to szczelnie obstawiają.
Niestety takie mamy realia w grze.

Dziwisz się? Trzeba ciężko pracować, żeby skutecznie podnosić Potencjał Genetyczny koni... Dlatego za trud, jaki się wkłada w rozwój rasy, hodowla zostawia sobie wygraną w Grand Prix. To troszkę tak, jak z zarobkami. Pracujesz ciężko przez cały miesiąc, a pod koniec dostajesz wypłatę (wynagrodzenie za Twój trud). No chyba że oddajesz ją obcym... Jeżeli tak - moje gratulacje Smile


Czy ja wiem.Prestiżowa hodowla to zbiorowisko ludzi (co niektórzy jak Nathaly siedzi nawet w 2). Sama siedzę w hodowli hanków wiec wiem jak to wygląda,a idzie szybko. Jeżeli masz jeszcze kupony i przyciśniesz tempo to spokojnie zrobisz 3-4pokolenia dziennie. A mając dłuższy staż tak sie wyrobisz, że wyblupujesz konia z automatu. I teraz kwestia koni na gp.
Opcja numer 1:Kupuje sobie wałaszka
Oczywiscie łzy są obowiązkowe wiec +1 kupon więcej. Wałach w cenie bo dobre pg i takie tam, po kupnie okazuje sie że nie ma 60 um.
Koń na start gorszy, ale za to 2x droższy - czysty biznes.
Opcja nr 2: kupno żrebaka
Nawet jeżeli jest on po łzach do 6 miesiaca to i tak w momencie kupna hodowla jest już te pare pg dalej. Wychodzi na to samo co z wałachem, tyle ze nieco taniej.

Poza tym wątpię żeby ilość zysków z gp refundowała im wydanie masy kuponów. Smile

Zostaje jeszcze kwestia dobrego oj z lekcjami nin 58eq. Życzę powodzenia w szukaniu, zwłaszcza jeżeli nie posiadasz lutyzana tylko dajmy na to szetlanda.

Morał? Jeżeli chcesz zająć podium siedź w prestiżowej hodowli.
Jeżeli chcesz zająć top 100 bez znajomości nie dasz rady.


LA:
Jak to co cenzurować? Ro za ro- bezsens- głupota owilentu. A przecież cokolwiek oni nie robią jest cacy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 4:39 am

U mnie w hodowli są jasno określone widełki...
1384 - 1388.49 czyli po pełnym treningu: 1622.50 - 1626.99 - 6 kuponów
1381 - 1383.99 czyli po pełnym treningu: 1619.50 - 1622.49 - 5 kuponów
1377.50 - 1380.99 czyli po pełnym treningu: 1616 - 1619.49 - 4 kupony
1374 - 1377.49 czyli po pełnym treningu: 1612.50 - 1615.99 - 3 kupony

Czyli rodzi się źrebak, który jest powyżej 1626,99 (np. 1627.78) i co w tym momencie mam zrobić? Sprzedać za dobrego i zostać wywalona z hodowli/narazić się na gniew ludzi, którzy przestrzegają zasad, czy może uciąć z zabaw nadwyżkę UM?? Sama pomyśl...

Pozwolę sobie zacytować moją koleżankę: "Howrse bez hodowli byłoby bez sensu... W życiu też nie każdy jeździ ferrari i ludzie jakoś żyją".


Ostatnio zmieniony przez Barson1990 dnia Pią Kwi 05, 2013 4:42 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Dopisek)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 6:20 am

Masz 3 wyjscia jeszcze:
1.Wziac go dla siebie
2.Dać komuś z hodowli co robi gpka
3.Sprzedać ale z opóźnieniem powiedzmy 2-3 tygodnie po urodzeniu. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostSob Kwi 20, 2013 12:28 pm

2. Gracz ze sporym stażem zadaje pytanie.
a) Taki staż a nie wiesz?!!

Omg... Nie każdy rozumie od razu całe hwr.
b) nie wiem
Nie wiesz? To po co odpowiadasz?
c) Ej b nie spamuj!
A ty to co? Święta krowa?
d) Wyszukiwarka!
Wyszukiwarka niestety nie jest dobrym rozwiązaniem.
e) Zapraszam do działu pomoc...
A ja ciebie do OZDF
f) >odpowiada na pytanie...<
Pierwszy nie spam
g) Zamknij, masz już odpowiedź!
Nie ma to jak cierpliwość.


Ostatnio zmieniony przez anje dnia Wto Maj 21, 2013 9:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostNie Kwi 28, 2013 5:46 am

Jeszcze mam dla was ostrzeżenie przed graczką Mia i Ja -dołączyła do hodowli fryzów Черная Грива jednak musiałem ją wyrzucić,ponieważ konia blupowała ponad 2 dni,a klacz wtedy miała dopiero 2 latabyło to aktualne PG naszej hodowli,choć nie do końca o to mi chodzi-klacz prawie że została zabita,popatrzcie na stan zdrowia [You must be registered and logged in to see this link.] ale wracając do tematu,graczka miała oddać konia(przed napisaniem do niej wiadomości,by oddała nie było jej na howrse,a teraz zobaczyłem,że już się dziś logowała,więc widziała tą wiadomość no a go nie oddała.

Chcę Was tylko ostrzec.

Oho,graczka "nagle" oddała konia....


Ostatnio zmieniony przez rafax2 dnia Pon Kwi 29, 2013 8:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPon Kwi 29, 2013 6:33 am

Tak właśnie bywa z ludźmi ;/ I co gorsza to jest to już chyba nagminne. Niedawno do nas też chciała dołaćzyć dziewczyna. Na profilu mam okienko z partnerami + komentarz kto jest w zarządzie.Napisała chyba do połowy ludzi z zapytaniem czy ją przyjmiemy ;/ Ostatecznie poszła do innej hodowli hanowerów. Ja rozumie,że komuś na czymś zależy,ale wręcz dobija mnie to,ze ludzie nie czytają nawet podstawowych rzeczy na profilu. Zapytania o to czy szukam sittera,albo czy kupie umierającego konia to już standard na mojej PW.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPon Kwi 29, 2013 7:03 am

Arrin napisał:
Tak właśnie bywa z ludźmi ;/ I co gorsza to jest to już chyba nagminne. Niedawno do nas też chciała dołaćzyć dziewczyna. Na profilu mam okienko z partnerami + komentarz kto jest w zarządzie.Napisała chyba do połowy ludzi z zapytaniem czy ją przyjmiemy ;/ Ostatecznie poszła do innej hodowli hanowerów. Ja rozumie,że komuś na czymś zależy,ale wręcz dobija mnie to,ze ludzie nie czytają nawet podstawowych rzeczy na profilu. Zapytania o to czy szukam sittera,albo czy kupie umierającego konia to już standard na mojej PW.
Umierającego konia czasem warto kupić.
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostPon Kwi 29, 2013 7:52 am

Umierającego w wieku + 25 to bardzo chętnie Smile Ale chodziło mi raczej o konie co mają np 12 lat a zdrowie w granicach 10 % i już są w takim stanie,ze bez PP sie nie obędzie Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 9:10 am

Arrin napisał:
Umierającego w wieku + 25 to bardzo chętnie Smile Ale chodziło mi raczej o konie co mają np 12 lat a zdrowie w granicach 10 % i już są w takim stanie,ze bez PP sie nie obędzie Sad
No chyba, że tak. Do mnie bez przerwy przysyłają wiadomości tego typu:
"Proszę nie zgłaszaj mnie, ale chce być twoim sitterem" Na co ja ich zgłaszam... I myślę sobie: "Człeku, po co mi sitter, skoro mam mało koni" I moim zdaniem do mnie piszą śmierdzące lenie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co się dzieje na Howrse - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 9 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co się dzieje na Howrse
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Co się dzieje z howrse?
» Blog o HOWRSE - wszystko co się dzieje!
» Co się dzieje? (strefa.pl)
» Koniarze, czemu tak się dzieje?
» Co się dzieje z Punktami Dorastania ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: