Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co się dzieje na Howrse

Go down 
+74
zabkaxx2
Zasobniaczka
blaze the cat
Sakura
Tuffa
Amstaff
anje
Yamishi
Kanahari
Szron
Calma
Chantell
Kazuyuki
ewuula
juliaw2002
MrsKopytko
Barson1990
ejneberg9000
Elektrownia
Morisowa
nikushimi
Mika_TLR
Darusia125
Tiamat
Alcesta
ebonita
Agasaja
_pati201_
Szarusia16
Ejli
eclaireka
lilkowa123
Suzan
ZetkaEmka
MsMaja
Arrin
Marley
Kitka
Mirmil
Minoo
wiki0396
AyaKey
klasaIVb
WhiteBerry
Lubelak
wercia d
Always
Avada
CzarownicaSa
EREIS
karina127
EveDallas
MaryMariaMara
Athi
hanka1998
Kirara
erreo
LadyArvena
lala299
Evelynek
Asiaa.
-Eruina-
wilczyca1000
kaprysab
CzekoBoom
Karolina211
Aglyss
Takashiro
Malto
Kikyo22
carrie17
Zaplątana
avrilka
Kemishi
78 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 10:41 am

Przeraża mnie to, że w tym całym wyścigu hodowlanym najbardziej cierpi...człowiek. W tej całej walce osobniki stawiają na pierwszym miejscu właśnie piksele, a nie człowieka. Rywalizacja rywalizacją, ale nie wolno chyba przesadzać?
Jeśli ktoś dzwoni do Ciebie ( pluje się o piksele ), obraża, znieważa, klnie to chyba nie jest wszystko w porządku.
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 11:16 am

Zasobniaczka napisał:
Przeraża mnie to, że w tym całym wyścigu hodowlanym najbardziej cierpi...człowiek. W tej całej walce osobniki stawiają na pierwszym miejscu właśnie piksele, a nie człowieka. Rywalizacja rywalizacją, ale nie wolno chyba przesadzać?
Jeśli ktoś dzwoni do Ciebie ( pluje się o piksele ), obraża, znieważa, klnie to chyba nie jest wszystko w porządku.
Jeżeli ktoś jest ch**** w realu to co się dziwić, że będzie nim w grze?
Nie wiem o kogo tobie chodzi, ale po tym co piszesz widać, że ma coś-nie-tak w głowie. 

Ale przecież to widać już od dawna... człowiek jest istotą albo dobrą albo złą, jest niewyżyty. Od dawna uważam, że takich trzeba... zlikwidować jeśli wiecie o co mi chodzi. 
To jest jedyny sposób... ale cóż, połowa świata by sobie odeszła.. jak nic. jednak lepiej byśmy na tym wyszli. 

Howrse już od dawna dla mnie nie istnieje jako coś do czego warto się przykładać. W grze kolekcjonuję konie od czasu do czasu, sprzedaże oglądam rzadko, na fora przeważnie nie zaglądam, jestem wolontariuszem w Sleepie, mam znajomych. Po prostu zwyczajnie "gram". Ale to co się dzieje w hodowlach (niektórych, bo wiadomo, że nie we wszystkich. Trzeba by być durniem żeby wszystkie nazywać tak samo) jedynie przez piksele? To już nie jest zwyczajna rywalizacja. Teraz już każdego można znaleźć na fejsie, opluć go. 
Howrse nie jest takie jakie być powinno i to od dawna.
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 2:51 pm

mina stirit1 napisał:
Zasobniaczka napisał:
Przeraża mnie to, że w tym całym wyścigu hodowlanym najbardziej cierpi...człowiek. W tej całej walce osobniki stawiają na pierwszym miejscu właśnie piksele, a nie człowieka. Rywalizacja rywalizacją, ale nie wolno chyba przesadzać?
Jeśli ktoś dzwoni do Ciebie ( pluje się o piksele ), obraża, znieważa, klnie to chyba nie jest wszystko w porządku.
Jeżeli ktoś jest ch**** w realu to co się dziwić, że będzie nim w grze?
Nie wiem o kogo tobie chodzi, ale po tym co piszesz widać, że ma coś-nie-tak w głowie. 

Ale przecież to widać już od dawna... człowiek jest istotą albo dobrą albo złą, jest niewyżyty. Od dawna uważam, że takich trzeba... zlikwidować jeśli wiecie o co mi chodzi. 
To jest jedyny sposób... ale cóż, połowa świata by sobie odeszła.. jak nic. jednak lepiej byśmy na tym wyszli. 

Howrse już od dawna dla mnie nie istnieje jako coś do czego warto się przykładać. W grze kolekcjonuję konie od czasu do czasu, sprzedaże oglądam rzadko, na fora przeważnie nie zaglądam, jestem wolontariuszem w Sleepie, mam znajomych. Po prostu zwyczajnie "gram". Ale to co się dzieje w hodowlach (niektórych, bo wiadomo, że nie we wszystkich. Trzeba by być durniem żeby wszystkie nazywać tak samo) jedynie przez piksele? To już nie jest zwyczajna rywalizacja. Teraz już każdego można znaleźć na fejsie, opluć go. 
Howrse nie jest takie jakie być powinno i to od dawna.
Z przykrością stwierdzam, że niektórzy zapomnieli, że to jest tylko gra oraz, że mają do czynienia przede wszystkim z ludźmi. Z ludźmi, którzy na szacunek pracują, z ludźmi, po których nie powinno się jeździć, nie powinno obrażać. W  moim mniemaniu człowiek- to ma brzmieć dumnie.
Jeśli zwierze jest agresywne wykonuje się eutanazje. W przypadku ludzi jest inaczej, eh.
Ja jestem w WKL, być może dlatego odczuwam takie zacięcie między niektórymi hodowlami.
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostWto Sie 12, 2014 9:26 am

Zasobniaczka napisał:
mina stirit1 napisał:
Zasobniaczka napisał:
Przeraża mnie to, że w tym całym wyścigu hodowlanym najbardziej cierpi...człowiek. W tej całej walce osobniki stawiają na pierwszym miejscu właśnie piksele, a nie człowieka. Rywalizacja rywalizacją, ale nie wolno chyba przesadzać?
Jeśli ktoś dzwoni do Ciebie ( pluje się o piksele ), obraża, znieważa, klnie to chyba nie jest wszystko w porządku.
Jeżeli ktoś jest ch**** w realu to co się dziwić, że będzie nim w grze?
Nie wiem o kogo tobie chodzi, ale po tym co piszesz widać, że ma coś-nie-tak w głowie. 

Ale przecież to widać już od dawna... człowiek jest istotą albo dobrą albo złą, jest niewyżyty. Od dawna uważam, że takich trzeba... zlikwidować jeśli wiecie o co mi chodzi. 
To jest jedyny sposób... ale cóż, połowa świata by sobie odeszła.. jak nic. jednak lepiej byśmy na tym wyszli. 

Howrse już od dawna dla mnie nie istnieje jako coś do czego warto się przykładać. W grze kolekcjonuję konie od czasu do czasu, sprzedaże oglądam rzadko, na fora przeważnie nie zaglądam, jestem wolontariuszem w Sleepie, mam znajomych. Po prostu zwyczajnie "gram". Ale to co się dzieje w hodowlach (niektórych, bo wiadomo, że nie we wszystkich. Trzeba by być durniem żeby wszystkie nazywać tak samo) jedynie przez piksele? To już nie jest zwyczajna rywalizacja. Teraz już każdego można znaleźć na fejsie, opluć go. 
Howrse nie jest takie jakie być powinno i to od dawna.
Z przykrością stwierdzam, że niektórzy zapomnieli, że to jest tylko gra oraz, że mają do czynienia przede wszystkim z ludźmi. Z ludźmi, którzy na szacunek pracują, z ludźmi, po których nie powinno się jeździć, nie powinno obrażać. W  moim mniemaniu człowiek- to ma brzmieć dumnie.
Jeśli zwierze jest agresywne wykonuje się eutanazje. W przypadku ludzi jest inaczej, eh.
Ja jestem w WKL, być może dlatego odczuwam takie zacięcie między niektórymi hodowlami.

Dokładnie. Przeczytałam sobie całą akcję WKL <-> DEA a więc racja, ci którzy są w którejkolwiek z tych hodowli odczuwają bardzo mocno tą rywalizację, która tak naprawdę kręci się jedynie wokół pikseli.... ale tak szczerze - czy to jest poważne? Oczywiste, że nie. Proszę was, czy naprawdę trzeba kogoś opluwać jedynie przez piksele? Czy już naprawdę tak mało osób zna pojęcie "szacunek"? To jest straszne, chore, ale też śmieszne.
Żenujące, gdy patrzy się na to z perspektywy obserwującego...  
No ale cóż, uważajcie se ludzie wszyscy jak chcecie, "gie" mnie to obchodzi. Jeżeli naprawdę uważacie, że jesteście cool opluwając kogoś przez jakiegoś tam konia - czy nie lepiej udać się do specjalisty? Naprawdę, to się da wyleczyć Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostWto Sie 12, 2014 1:05 pm

W pełni zgadzam się z Zasobniaczką i British, mnie także przerażają tak zacięte walki pomiędzy samymi elitami. Rozumiem, chce się być pierwszym, chce się coś osiągnąć poprzez ciężką pracę i ja w pełni podziwiam ludzi, którzy swoją ciężką pracą i cierpliwością zapracowali na wysoki ranking, ale jeśli ktoś miesza to wszystko z zaciętością i chorą zazdrością to naprawdę, tak jak napisała British - taka osoba powinna udać się do specjalisty, albo w ogóle zaprzestać gry. Będzie więcej pożytku. 

Najbardziej przeraża mnie to, że ludzie potrafią za przeproszeniem rozwalać swoje przyjaźnie i dobre stosunki z innymi tylko dlatego, że w hodowli koni idzie nie tak jakby się chciało. Jak dla mnie jest to już paranoja i jeśli ktoś nie potrafi postawić przyjaciół nad pikselami to naprawdę takiej osobie współczuję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostSro Sie 13, 2014 5:55 am

mina stirit1 napisał:
Zasobniaczka napisał:
mina stirit1 napisał:
Zasobniaczka napisał:
Przeraża mnie to, że w tym całym wyścigu hodowlanym najbardziej cierpi...człowiek. W tej całej walce osobniki stawiają na pierwszym miejscu właśnie piksele, a nie człowieka. Rywalizacja rywalizacją, ale nie wolno chyba przesadzać?
Jeśli ktoś dzwoni do Ciebie ( pluje się o piksele ), obraża, znieważa, klnie to chyba nie jest wszystko w porządku.
Jeżeli ktoś jest ch**** w realu to co się dziwić, że będzie nim w grze?
Nie wiem o kogo tobie chodzi, ale po tym co piszesz widać, że ma coś-nie-tak w głowie. 

Ale przecież to widać już od dawna... człowiek jest istotą albo dobrą albo złą, jest niewyżyty. Od dawna uważam, że takich trzeba... zlikwidować jeśli wiecie o co mi chodzi. 
To jest jedyny sposób... ale cóż, połowa świata by sobie odeszła.. jak nic. jednak lepiej byśmy na tym wyszli. 

Howrse już od dawna dla mnie nie istnieje jako coś do czego warto się przykładać. W grze kolekcjonuję konie od czasu do czasu, sprzedaże oglądam rzadko, na fora przeważnie nie zaglądam, jestem wolontariuszem w Sleepie, mam znajomych. Po prostu zwyczajnie "gram". Ale to co się dzieje w hodowlach (niektórych, bo wiadomo, że nie we wszystkich. Trzeba by być durniem żeby wszystkie nazywać tak samo) jedynie przez piksele? To już nie jest zwyczajna rywalizacja. Teraz już każdego można znaleźć na fejsie, opluć go. 
Howrse nie jest takie jakie być powinno i to od dawna.
Z przykrością stwierdzam, że niektórzy zapomnieli, że to jest tylko gra oraz, że mają do czynienia przede wszystkim z ludźmi. Z ludźmi, którzy na szacunek pracują, z ludźmi, po których nie powinno się jeździć, nie powinno obrażać. W  moim mniemaniu człowiek- to ma brzmieć dumnie.
Jeśli zwierze jest agresywne wykonuje się eutanazje. W przypadku ludzi jest inaczej, eh.
Ja jestem w WKL, być może dlatego odczuwam takie zacięcie między niektórymi hodowlami.

Dokładnie. Przeczytałam sobie całą akcję WKL <-> DEA a więc racja, ci którzy są w którejkolwiek z tych hodowli odczuwają bardzo mocno tą rywalizację, która tak naprawdę kręci się jedynie wokół pikseli.... ale tak szczerze - czy to jest poważne? Oczywiste, że nie. Proszę was, czy naprawdę trzeba kogoś opluwać jedynie przez piksele? Czy już naprawdę tak mało osób zna pojęcie "szacunek"? To jest straszne, chore, ale też śmieszne.
Żenujące, gdy patrzy się na to z perspektywy obserwującego...  
No ale cóż, uważajcie se ludzie wszyscy jak chcecie, "gie" mnie to obchodzi. Jeżeli naprawdę uważacie, że jesteście cool opluwając kogoś przez jakiegoś tam konia - czy nie lepiej udać się do specjalisty? Naprawdę, to się da wyleczyć Wink
Rywalizacja kręci się wokół pikseli. Jednakże nie jest to już zdrowa rywalizacja, która powinna mieć miejsce w grze. Bo howrse to TYLKO gra. Przykre jest to, że niektórzy zachowują się tak, jakby dzięki tej grze "mieli wygrać życie".  Używając zasady " po trupach do celu" psują humor nie tylko sobie, ale również innym. Zadaję sobie jednak pytanie, czy jeśli ktoś oszukuje, wyzywa, kłamie, mąci w grze, czy on nie robi tego również w realnym życiu? Nie raz spotkałam się ze stwierdzeniem " w grze jak w życiu". Oczywiście nie należy tego odbierać aż tak bardzo dosłownie. Trochę prawdy jednak w tym jest. ^.^
Ja wizytę u specjalisty niektórym osobom radziłam już dawno. Nie wiem, czy to pomogłoby. Bo jeśli ktoś drze się na Ciebie do słuchawki, pisząc traci panowanie nad sobą, traci trzeźwy umysł i umiejętność myślenia, to już mało co pomoże ( ale zawsze warto próbować )
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostSro Sie 13, 2014 7:05 am

"Po trupach do celu". Najmądrzejsze co "człowiek" mógł wymyślić. Nie ma to jak dbać jedynie o to co jest dobre jedynie dla siebie samego. Tak, może zacznę też posługiwać się tą zasadą w życiu. Zobaczymy kto będzie się wtedy śmiał.

Zasobniaczka - masz rację, nie wolno mylić gry z życiem, z tym prawdziwym życiem. 
Ale na co nam już takie dyskusje. My to wiemy, niektórzy to wiedzą, ale część populacji jest stworzona "nie do końca tak jak Bóg chciał" więc nigdy tego nie zrozumie. 
Nie ma już sensu wysilać się i pisać "jak to chorzy są niektórzy". Najgorsze jest jednak to, że często obrywa ta dobra osoba, ta "kumata". Tych durnych trzeba mieć po prostu gdzieś głęboko, choć nie zawsze się da. i tyle
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostPią Sie 15, 2014 12:40 pm

Osobiście nie wyznaje tej zasady "po trupach do celu".  Niestety są osoby, które patrzą przede wszystkim na to, by im było dobrze =)
Nie wolno, jeszcze raz powtórzę. A jeśli gra zaczyna się mylić z życiem realnym, to znak, że należy sobie zrobić przerwę od gry.
Powrót do góry Go down
Oliweczkam1234
Nowy
Oliweczkam1234


Nick w grze : kucykowagirl7000
Liczba postów : 45
Dołączył : 15/06/2015

Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipostWto Wrz 01, 2015 12:12 am

Najgłupsze są petycje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4432541&message=doCong
Sponsored content





Co się dzieje na Howrse - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje na Howrse   Co się dzieje na Howrse - Page 11 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co się dzieje na Howrse
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Co się dzieje z howrse?
» Blog o HOWRSE - wszystko co się dzieje!
» Co się dzieje? (strefa.pl)
» Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!
» Koniarze, czemu tak się dzieje?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: