Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Strajk włoski - komentarze

Go down 
+103
Użytkownik
bunny1
Hałka
bibsi123
Hurricane
Leila
LadyArvena
Mika_TLR
mina stirit1
Mehina
Velociяaptoя
Presta
Horses12
xofkate
Nieustraszona
Zaplątana
Klacz 1000
Forest_Girl
Cysia123
Midare88
Avada
Eth
ebonita
Manroe
Bambus
lala299
wilczyca1000
Axunia
lalluna
Directionerka.♥
a-n-c-i-a
anje
Remove
Rooda
martosia2004
Mara rara
imie
tatarprima
Cosiek
konik199915
Chissa
Stylowastella
Karolina211
oooliwcia10
amorkowa
♞ignotum♞
Lakszmi723
Blue Sea
maud.
Cassidifikation
magda410
kaja168
Dżemik
Shera
ewww4
kara250
Mikitaya
Madela
Sabula
Machozi
Temperance
Arrin
klasaIVb
wynocha
Karmelowa
Ejli
KaVcia
erreo
Aglyss
Sakenoi
.........
_pati201_
julcia0101
korane
Always
Nika346
Lierre.
Sweet Rabbit
Sheila86
SandCastle
alisson123
Reita-chan
olcia1234
Kazuyuki
--♥Perła♥--
Athi
Evelynek
Dianaxxx
EREIS
Tiamat
Lubelak
wercia d
Nevarra
-Eruina-
CzekoBoom
Kemishi
ZetkaEmka
Malto
EveDallas
MaryMariaMara
Uśmieszek
hanka1998
Mirmil
107 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
AutorWiadomość
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 7:31 am

Jeżeli nikt tego nie przetłumaczy to mogę moją ciocię poprosić, dawną nauczycielkę angielskiego. Tylko nie wiem czy główne ma tłumaczyć, czy jakąś inną treść. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 7:41 am

Dajcie mi chwilę..tłumacze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 7:44 am

Ja moge na wloski przetlumaczyc, na howrse.it, chociaz nie wiem czy nie zapomnialam juz.
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 7:49 am

Tłumaczcie, przyda się. Damy radę wprowadzić zmiany na howrse! ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 7:52 am

ale nie dosłownie! bo kto z angielskiego howrse wie kto to Mirmil? najlepiej w swoim imieniu Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 7:56 am

No popatrz wercia, bo ja nie wiedziałam. Oh. To chyba oczywista sprawa..
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 7:58 am

zdałam sobie z tego sprawę po naciśnięciu "Send" xD
Powrót do góry Go down
Dianaxxx
W skromnych progach Zagrody
Dianaxxx


Nick w grze : Dianaxx
Liczba postów : 384
Dołączył : 17/06/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:05 am

Jestem za!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1235741&message=change
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:20 am

Mirmil napisał:
Czy macie tutaj jakiegos grafika od awatarow? Moze przydalby sie jakis wspolny awek?
Mirmil, nadal kogoś szukasz?

A co do akcji, jestem ZA, choć promocje to nie wiem czy się powstrzymam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Go??
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:21 am

Jako Grafik Zagrody Mgły winna jestem go zrobić Smile Powiedzcie mi tylko z czym ma być,a ja wezmę się mig do pracy i przedstawię wam kilka wersji,a wy wybierzecie jedną z nich Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:27 am

Spoiler:

Łapcie takie tam wypociny. Trochę pozmieniałam, lekko dodałam. Ale przekaz ten sam.


Ostatnio zmieniony przez ApplePie dnia Czw Lis 29, 2012 8:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:30 am

Tylko jak już napisaliśmy przydałaby się jednak osoba, która to napisze i przedstawi innym serwerom. Do tego można by zaspamować troszkę na francuskiej wersji i dawać to w propozycjach, jeśli dobrze pamiętam.

Do tego cukiereczku, przed chwilą pisałam:
Tiamat napisał:
Sądzę, że nie branie udziału w promocjach to najgorsze, co możemy zrobić. Naciągajmy ich właśnie, nie kupując w ogóle kuponów. Na tym stracą, ich zaboli, a my będziemy korzystać, nawet jeśli boskich/dzikich wygrywać nie będziemy. Jedyne co bym zabroniła to kupowania kuponów za realną kasę. Kolejnym krokiem byłoby zaśmiecenie im kontaktu. Najlepiej napisać jeden, poważny i dobry tekst i żeby każdy go wielokrotnie wysyłał. No i do tego liczmy się z tym, że z Polskiego Howrse weźmie udział zapewne jakieś 10% graczy. Byłoby trzeba informować każdego po kolei. Do tego "upadek" jednego serwera na pewno nie będzie złe. W końcu mają jeszcze inne, a mogą nam wtedy Polski serwer usunąć. Wciągnęłabym w to WSZYSTKIE serwery, szczególnie francuski. Jeżeli wszyscy by się zbuntowali, na pewno Owlient by zareagował. W końcu na pewno by gry nie skasowali a stracenie większości graczy = brak funduszy na utrzymanie. Wink

Jeżeli Mirmil zrozumie, zapewne będziemy MUSIELI brać udział. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:31 am

matko o.o gratuluję znajomości angielskiego Wink

może niech każdy założy konto na howrse.com i wklei to na prezkę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:35 am

10 lat nauki angielskiego robi swoje..Na pewno niektóre słowa lub ogólnie niektóre zdania mogą być lekko połamane, ale na mój angielski rozum da się to przeczytać i zrozumieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 8:53 am

ApplePie napisał:
Spoiler:

Łapcie takie tam wypociny. Trochę pozmieniałam, lekko dodałam. Ale przekaz ten sam.

Troche popoprawialam.


Ostatnio zmieniony przez Gatta dnia Sob Gru 01, 2012 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 9:00 am

Dołączę się z chęcią do strajku. Jedna mała uwaga - jeżeli chcecie obciążyć serwer, to otworzenie howrse w jednej z kart nic nie da. Trzeba ciągle odświeżać. Polecam F5 Wink

Edit: Mam pomysł! Umówmy się wszyscy o jednej godzinie, najlepiej w weekend lub piątek i odświeżajmy stronę przez 10 minut. Jeśli zbierze się dużo ludu, to może coś z tego będzie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Go??
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 9:11 am

Wstawiłam na prezentację na Howrse.com. A niech mnie banują ! Nic mnie to nie obchodzi !
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 9:38 am

Też wstawiłam. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 9:54 am

też wstawiłam Wink
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 9:59 am

Również wstawiłam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:07 am

ja także wstawiłam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:09 am

Moje tłumaczenie. Jestem taka dumna z siebie ;_;
Wstawię i ja;_;
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:21 am

Nevarra czy tak konieczne do zycia sa przedmioty z CR? Czy az tak bardzo zalezy Tobie na rankingu, ze nie mozesz przez pewien czas zastopowac hodowli przez nie uzywanie CR? Pomysl lepiej o tym, ze to co stracisz w jednej promocji odzyskasz w 10,100,...10000 promocji. Tak samo z UFO +1,+5,+10 zawsze wystepuja w okolicach promocji albo w jej trakcie jedynie po to zeby niby pod szyldem "okazji" wydac realne pieniadze. Naprawde mozna grac bez "dopalaczy" i dobrze przy tym sie bawic Smile Nie wiem jak Ty, ale ja nie chce grac w gre dla 6-cio latkow, a do tego zmierza obecne Howrse ... logowac sie, klikac w obrazki, brac w udzial w promocjach itp. itd ... zero myslenia Sad Szympans potrafilby w to zagrac Very Happy

O akcji na innych serwerach myslalem, ale potrzebna bylaby tam rowniez jakas grupa wsparcia. Jak macie kontakty, ktore mysla tak jak My to nie ma sprawy. Przekazcie im Nasza inicjatywe i moze protest pojdzie w swiat Smile

Co do avka, grafikiem nie jestem ... moze taki prosty: przekreslone CR i dookola napis STRAJK WŁOSKI. No chyba, ze macie inny pomysl Smile
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:26 am

Mirmil...
Cytat :
Sądzę, że nie branie udziału w promocjach to najgorsze, co możemy zrobić. Naciągajmy ich właśnie, nie kupując w ogóle kuponów. Na tym stracą, ich zaboli, a my będziemy korzystać, nawet jeśli boskich/dzikich wygrywać nie będziemy. Jedyne co bym zabroniła to kupowania kuponów za realną kasę. Kolejnym krokiem byłoby zaśmiecenie im kontaktu. Najlepiej napisać jeden, poważny i dobry tekst i żeby każdy go wielokrotnie wysyłał. No i do tego liczmy się z tym, że z Polskiego Howrse weźmie udział zapewne jakieś 10% graczy. Byłoby trzeba informować każdego po kolei. Do tego "upadek" jednego serwera na pewno nie będzie złe. W końcu mają jeszcze inne, a mogą nam wtedy Polski serwer usunąć. Wciągnęłabym w to WSZYSTKIE serwery, szczególnie francuski. Jeżeli wszyscy by się zbuntowali, na pewno Owlient by zareagował. W końcu na pewno by gry nie skasowali a stracenie większości graczy = brak funduszy na utrzymanie.

Nie używanie CR jest bez sensu, bo nieużywanie ich nic nie daje ani nam, ani Owlientowi. Nie wiem jak uważasz, ale moim zdaniem to bez sensu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
--♥Perła♥--
Raczkujący
--♥Perła♥--


Liczba postów : 61
Dołączył : 08/07/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:34 am

Mirmil, ostatnio się do Ciebie przekonałam xD
Myślę, że do dobry pomysł - tylko szkoda mi mojego różowego nasionka :<
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:36 am

Tiamat napisał:
Sądzę, że nie branie udziału w promocjach to najgorsze, co możemy zrobić.

Wlasnie o to chodzi zeby unikac pokus wydawania pieniedzy. Nie bierzemy udzialu w promocji i Nas palce nie swierzbia zeby kupic choc 1 kupon ... "a noz widelec to mi pomorze wygrac lepsze nagrody". Ja juz nie raz na to sie naciagnalem, a jestem dorosly Very Happy Na Howrse gra kilka tysiecy ludzi i niech kazdy choc kupi 1 kupon, to Owlient zarabia juz tysiace. Unikajmy pokusy korzystania z CR czy brania udzialu w promocjach to nie bedziemy wydawac pieniedzy Smile A na pewno Owlient prowadzi jakies statystyki promocji, bo inaczej nie powtarzalyby sie te same i nie bylyby tak czeste.
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:39 am

Nie wiem jak Ty, ale ja nie zrezygnuję z obrabiania ich z przedmiotów. Oni niech wydają, a nie my. Ja tam kuponów kupować nie będę, bo z mamą chyba wieki temu nie kupowałam. No ale, Wy róbcie co chcecie, ja będę robić tak, jak ja uważam, ot.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:42 am

W ramach protestu zawsze można zalogować się na howrse i obciążyć i serwery. Z tego co słyszałam koniki już im je wystarczająco zapychają, a wydaje mi się, że autoodświeżanie co pięć sekund będzie idealną opcją C:
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:44 am

a może zrobimy tak, że będzie mozna brać udział w promocji, ale nie budzić się w nocy, żeby np. kliknąć i bez kupowania kuponów Wink
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 10:45 am

mogę zacząć nawet od teraz Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Strajk włoski - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Strajk włoski - komentarze
Powrót do góry 
Strona 2 z 34Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Strajk włoski - komentarze część 2
» FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk Włoski
» Strajk włoski?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: