Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Strajk włoski - komentarze

Go down 
+103
Użytkownik
bunny1
Hałka
bibsi123
Hurricane
Leila
LadyArvena
Mika_TLR
mina stirit1
Mehina
Velociяaptoя
Presta
Horses12
xofkate
Nieustraszona
Zaplątana
Klacz 1000
Forest_Girl
Cysia123
Midare88
Avada
Eth
ebonita
Manroe
Bambus
lala299
wilczyca1000
Axunia
lalluna
Directionerka.♥
a-n-c-i-a
anje
Remove
Rooda
martosia2004
Mara rara
imie
tatarprima
Cosiek
konik199915
Chissa
Stylowastella
Karolina211
oooliwcia10
amorkowa
♞ignotum♞
Lakszmi723
Blue Sea
maud.
Cassidifikation
magda410
kaja168
Dżemik
Shera
ewww4
kara250
Mikitaya
Madela
Sabula
Machozi
Temperance
Arrin
klasaIVb
wynocha
Karmelowa
Ejli
KaVcia
erreo
Aglyss
Sakenoi
.........
_pati201_
julcia0101
korane
Always
Nika346
Lierre.
Sweet Rabbit
Sheila86
SandCastle
alisson123
Reita-chan
olcia1234
Kazuyuki
--♥Perła♥--
Athi
Evelynek
Dianaxxx
EREIS
Tiamat
Lubelak
wercia d
Nevarra
-Eruina-
CzekoBoom
Kemishi
ZetkaEmka
Malto
EveDallas
MaryMariaMara
Uśmieszek
hanka1998
Mirmil
107 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
AutorWiadomość
Mehina
Nowy
Mehina


Nick w grze : Alisiczka
Liczba postów : 17
Dołączył : 03/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:37 pm

[quote="Bambus"]
wynocha napisał:
Mówcie mi Wyn. Proszę.

Ale to wynocha tak fajnie wygląda jak się to czyta. xD
?Ha Ha! Masz rację
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:39 pm

Taaa, przy avkach. ; P
Dawno wybierałam login, no :c

Dobra, nie odbiegajmy od tematu.

Mirmilu
, jakieś akcje na najbliższe dni, czy kontynuujemy to, co robimy?
Powrót do góry Go down
Mehina
Nowy
Mehina


Nick w grze : Alisiczka
Liczba postów : 17
Dołączył : 03/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:41 pm

Właśnie?
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:42 pm

Kontynuujemy i myslimy nad komunikatem.
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:42 pm

macie sposoby, by nie myśleć o CR? bo mi tam ciągle myszka ucieka xD
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:42 pm

dodatkowo nie rozumiem, skąd te roszczenia, aby przesyłać Ci jakiekolwiek dowody na PW. ani nie jestemś modem, ani administratorem. jeżeli chodzi o howrse - wielokrotnie powtarzali, że multi zgłaszać nie należy, bo sami o to dbają.
skąd ta nadgorliwość?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:45 pm

o, mam 12 zwojów plutona! xD

może być takie coś:

szanowna administracjo. chciałabym powiedzieć, że howrse zchodzi na psy (może raczej na konie? xD). dziękuję za uwagę.

podpisano

wercia d

xD
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:46 pm

Mehina napisał:
Mika_TLR napisał:
Witam witam ponownie.
trochę nie na temat ale korzystając że jest tu moderacja naświetlę sprawę pewną w tym temacie która mnie interesuje. Nie chcę rzucać żadnych fałszywych podejrzeń ale po prostu nie da się tego nie zauważyć. przejrzałam to forum od 24 strony w tej chwili i zauważyłam taką prawidłośłowość że dochodzą na forum osoby 1, 2 lub 3 na stronie. KAŻDA posiada ten sam avatar. Są to niestety postacie epizodyczne bo około połowa z nich zamilkła po 3-8 postów. Zaczynają pisać na 1dnej stronie, za chwilę ktoś do nich dochodzi, następnie jeszcze ktoś, ten pierwszy znika a jego miejsce zajmuje ktoś kolejny. i tak właśnie zanotowałam 14 takich kont OD 1 STRONY
♞Directionerka.♥️ 22/11/2012
Bambus : 20postów 12.02.2012
Mehina : 3posty 12.03.2012
imie : 11pos. 12.01.2012
ignotum: 15post.
stylowastella :8post. 12.02.2012
xoftake : 5post 16/11/2012
Presta : 1post
Mehina :4posty
Leila 23/11/2012
Nicka01 12.03.2012
oooliwcia10 :14postów 12.01.2012
Mara rara : 2 12.02.2012
Remove : 8 12.02.2012
Podałam parę dat rejestracji powyższych graczy. jak widać są one dość zbliżone do siebie.
Co ciekawe parę z nich podaje także nick na howrse. nick podany przez większość Nie istnieje Smile

Jak dla mnie? paskudneee multi Wink
jestem bardzo zniesmaczona, takim zarzutem, nie mam tu multi, a avek był ustalony od razu.... Nie zmieniałam go, a zarejestrowałam się tu jak tylko usłyszałam, że jest organizowany strajk w sprawie przywrócenia "Starego Howrse". Sad
A poza tym moje konto istnieje link do strony http:// www.howrse.pl /joueur/fiche/?id=844370 usunąć spacje
Sprawdziłam tylko Mehinę, bo aktualnie nie chce mi się grzebać z każdym kontem (może jutro w pracy nad tym przysiądę) - i potwierdzam, ona nie ma tu multi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:50 pm

Co do multi - sprawdzone IP kilku losowych osób z ostatniego czasu. Wszystko jest ok, tak jak mówiła Hanka Wink Na drugi raz takie podejrzenia na PW do moda, a nie atakować ducha winnych graczy.

Mordki psiaka są od pewnego czasu ustawione dla nowych graczy (miesiąc?). Każdy kto się od tego czasu zarejestrował, a nie zmienił, posiada taką. Miało być czasowo, ale brakło mi czasu na pogadanie z Pysią o czymś nowym, a mniejszym niż poprzednio.


Co do wiadomości na kontakt - może wypisać co jest według nas niekorzystne dla nas i dla gry, oraz pomysły? I później każdy by podsyłał po kilka rzeczy z listy XD Nie mogliby powiedzieć, że spamujemy, skoro za każdym razem co innego piszemy... A że inne osoby piszą to samo, to nie nasza wina przecież...? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:51 pm

I proszę, Mehinda czysta.
Malto, ładnie to w pracy siedzieć na forum? Wink

Ciekawe, ile mamy w sumie strajkujących. Jak sądzicie, da się to sprawdzić?
Powrót do góry Go down
Bambus
Przyjaciel Zagrody
Bambus


Nick w grze : ConnemaraAnette
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:54 pm

wynocha napisał:
Ciekawe, ile mamy w sumie strajkujących. Jak sądzicie, da się to sprawdzić?

Spis ludności?
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:54 pm

LadyArvena wstepna wersja jest w drugim temacie. I tam pytalem sie czy sie rozdrabniamy i dajemy szczegoly czy tez piszemy ogolnikowo?
Powrót do góry Go down
xofkate
Nowy
xofkate


Nick w grze : xofkate
Liczba postów : 6
Dołączył : 16/11/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:54 pm

czy moje konto również rzekomo nie istnieje w howrse? kto powiedział, że pod awatarem jest nick do polskiego howrse? sama pisałam, że to konto na com. musiałbym chyba mieć shizofrenię, żeby mieć multi, bo to by oznaczało, że jednocześnie jestem za i przeciw strajkowi confused i chyba nikt nie musi się tłumaczyć z tego, gdzie i jak często pisze.
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:56 pm

LadyArvena napisał:
Co do wiadomości na kontakt - może wypisać co jest według nas niekorzystne dla nas i dla gry, oraz pomysły? I później każdy by podsyłał po kilka rzeczy z listy XD Nie mogliby powiedzieć, że spamujemy, skoro za każdym razem co innego piszemy... A że inne osoby piszą to samo, to nie nasza wina przecież...? Wink

Tyle jest tego, ze spokojnie wyjdzie litania.Very Happy Zaczynając od weta. Ale w sumie pomysł niegłupi. Może by tak z piec losowych wybrać? Oczywiscie ładnie grzecznie by sie nei doczepili.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:57 pm

Wyn - można by podrzucić ankietę do głównego wątku. Mielibyśmy przybliżony obraz...

Mirmil - może dwie wersje? Jedna ogólna, plus szczegółowe, rozbijane na kilka wiadomości? Żeby karma nie poleciała za spamowanie poczty Wink

xofkate - może dopisz przy ksywce w nawiasie howrse.com, żeby nikt nie miał wątpliwości Wink



Przy okazji - jeśli Pysia to czyta - w wolnej chwili jakbyś mogła coś fajnego (zimowego) sklecić, wielkości teraźniejszego awatara z psiakiem i z dużym znakiem zapytania to podeślij mi wynik Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Mehina
Nowy
Mehina


Nick w grze : Alisiczka
Liczba postów : 17
Dołączył : 03/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:57 pm

Szanowna Administracjo!
Ostatnimi czasy zauważyłam, że na Howrse dzieje się.... coraz więcej. Między promocjami są zaledwie 1-2 dniowe przerwy, więc nie nadążam z zapamiętywaniem choćby nazw promocji... Podobno dokonania stają się coraz łatwiejsze... Wchodzi wiele zmian, niekoniecznie potrzebnych i zauważalnych, jednak czasami są takie, które na głęboko zapadają w pamięć, choćby wycofanie towarzyszy- teraz nawet zwykły koń z towarzyszem kosztuje ponad 10 000 eq, a kiedyś? Można było sbie kupić takiego w sklepie, a jak się wygrało takiego, powiedzmy, smoka, to radość była wielka... Teraz także rzeczy z Czarnego Rynku, kiedyś tak cenione, są dostępne w każdej promocji... Nie twierdzę, że wszystkie zmiany są złe, ale tych złych, dla mnie, przeważa... Ja, jako gracz, wolałabym, by między promocjami były większe odstępy czasu między promocjami...
I tu kończe
Powrót do góry Go down
Mara rara
Nowy
Mara rara


Nick w grze : Mara rara
Liczba postów : 4
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:00 pm

Śmiem rzec LOL. Nie nadążam za wami, mam własne życie, zrobiłam konto, żeby obserwować wszystko na zagrodzie i mieć możliwość zapostowania. Ale nie, od razu multi na pewno, bo się nie udziela. Ahaha.

Po drugie. Czy musimy wymyślać kolejne komunikaty? Mamy już, o ten - http://wloskistrajk.c0.pl/teksty.html -, on nie wystarczy? Nie wyglądało by to lepiej jako spam, gdybyśmy wysyłali tylko jedną wersję wiadomości? Choć z drugiej strony, może i nie...

No, ile jesteście w stanie dziennie wysłać wiadomości na kontakt? Czas pospamować.
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:02 pm

No to zapraszam do drugiego tematu i wrzucajcie tam "szczegoly". Na koniec zbierzemy wszystko do kupy i utworzymy kilka wersji.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:04 pm

Mara rara - jak wyślesz dajmy na to 10 jednakowych wiadomości, to ci wlepią bana za spam Wink Ale jak wyślesz 10 różnych to nie mogą. W końcu teraz wpadłaś na ten pomysł, to jak miałaś nie wysłać? < niewinne oczęta >


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Wto Gru 04, 2012 1:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
imie
Nowy
imie


Nick w grze : Ariva
Liczba postów : 23
Dołączył : 01/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:04 pm

Mika_TLR napisał:
Witam witam ponownie.
trochę nie na temat ale korzystając że jest tu moderacja naświetlę sprawę pewną w tym temacie która mnie interesuje. Nie chcę rzucać żadnych fałszywych podejrzeń ale po prostu nie da się tego nie zauważyć. przejrzałam to forum od 24 strony w tej chwili i zauważyłam taką prawidłośłowość że dochodzą na forum osoby 1, 2 lub 3 na stronie. KAŻDA posiada ten sam avatar. Są to niestety postacie epizodyczne bo około połowa z nich zamilkła po 3-8 postów. Zaczynają pisać na 1dnej stronie, za chwilę ktoś do nich dochodzi, następnie jeszcze ktoś, ten pierwszy znika a jego miejsce zajmuje ktoś kolejny. i tak właśnie zanotowałam 14 takich kont OD 1 STRONY
♞Directionerka.♥️ 22/11/2012
Bambus : 20postów 12.02.2012
Mehina : 3posty 12.03.2012
imie : 11pos. 12.01.2012
ignotum: 15post.
stylowastella :8post. 12.02.2012
xoftake : 5post 16/11/2012
Presta : 1post
Mehina :4posty
Leila 23/11/2012
Nicka01 12.03.2012
oooliwcia10 :14postów 12.01.2012
Mara rara : 2 12.02.2012
Remove : 8 12.02.2012
Podałam parę dat rejestracji powyższych graczy. jak widać są one dość zbliżone do siebie.
Co ciekawe parę z nich podaje także nick na howrse. nick podany przez większość Nie istnieje Smile


A co mam pisać kontroluje to co wy piszecie i jak idzie plan strajku
imie to obecnie Ariva tylko byłam zamulona i źle wpisałam urzytkownika
popieram was ale mój strajk nic nie wniesie bo ja nigdy nie kupiłam kuponu!
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:05 pm

Mara rara nie bedziemy wysylac wiadomosci tyle ile Nam przyjdzie do glowy. Wyslemy jedna, jak zamkna, wyslemy dopiero drugi raz. Znow zamkna, wiec wyslemy trzeci raz itd. I niech Was reka Boska broni przed wysylaniem setek komunikatow na Kontakt jednego dnia. Wszystko ma sie odbywac kulturalnie, elegancko i z klasa Smile
Powrót do góry Go down
Mara rara
Nowy
Mara rara


Nick w grze : Mara rara
Liczba postów : 4
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:09 pm

LadyArvena - hah, nawet nie wiedziałam, że za to można dostać bana, zawsze grzecznie grałam x]

Ano, i drugi temat, to ta Merytoryczna Dyskusja, czy ślepa jestem?

W takim razie, my powinniśmy podawać, np. od myślników to, co my chcemy, żeby było w tej wiadomości, a taki admin by to przerzucił do pierwszego posta powiedzmy (ażeby się nie powtarzało i było wszystko widoczne). I pisząc na kontakt, wybierałoby się losowe np. 5 myślników właśnie.
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:09 pm

Ankieta nie byłaby zła.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:13 pm

Tak a propo awatarów - można w dosłownie minutę zmienić na cokolwiek innego:
KLIK
potem "pokaż galerię", wybierasz kategorię z rozwijanej listy i "idź". Potem obrazek i na dole "wybierz emblemat" Smile



Mara rara - lepiej się pilnować, niż później żałować. Wink

wynocha - ankieta już jest

Mara rara napisał:
W takim razie, my powinniśmy podawać, np. od myślników to, co my chcemy, żeby było w tej wiadomości, a taki admin by to przerzucił do pierwszego posta powiedzmy (ażeby się nie powtarzało i było wszystko widoczne). I pisząc na kontakt, wybierałoby się losowe np. 5 myślników właśnie.
Strajk włoski - komentarze - Page 33 3722976733
Jeszcze można to wtedy swoimi słowami napisać przy wysyłaniu, jakby się komuś chciało Wink


Kto wie, może by to coś pomogło. W końcu dużo osób narzekało na samouczek i biedę, to im poułatwiali i pododawali w nagrodę dobre konie... Może tu bardziej zauważą nasze zdanie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Bambus
Przyjaciel Zagrody
Bambus


Nick w grze : ConnemaraAnette
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:16 pm

http://www.howrse.pl/member/forum/search?forum=10394&message=Strajk+w%C5%82oski

Paczajta zo Bambus znalazł. Strajk włoski - komentarze - Page 33 4282798970
Powrót do góry Go down
ewww4
Już coś wie
ewww4


Nick w grze : ewww4
Liczba postów : 247
Dołączył : 07/03/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:19 pm

Bambus napisał:
http://www.howrse.pl/member/forum/search?forum=10394&message=Strajk+w%C5%82oski

Paczajta zo Bambus znalazł. Strajk włoski - komentarze - Page 33 4282798970


Duużo tego ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1508197
imie
Nowy
imie


Nick w grze : Ariva
Liczba postów : 23
Dołączył : 01/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:21 pm

dobra ja zmykam muszę się uczyć Sad
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:23 pm

ewww4 napisał:
Bambus napisał:
http://www.howrse.pl/member/forum/search?forum=10394&message=Strajk+w%C5%82oski

Paczajta zo Bambus znalazł. Strajk włoski - komentarze - Page 33 4282798970


Duużo tego ^^

I dobrze niech ludzie wiedzą o tym ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Bambus
Przyjaciel Zagrody
Bambus


Nick w grze : ConnemaraAnette
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:26 pm

ewww4 napisał:
Bambus napisał:
http://www.howrse.pl/member/forum/search?forum=10394&message=Strajk+w%C5%82oski

Paczajta zo Bambus znalazł. Strajk włoski - komentarze - Page 33 4282798970


Duużo tego ^^

Ale to dobrze. Cały lud o nas wie. Nie wiedzą tylko po co to robimy.

OOOO! A może podzielimy się na grupy?
Jedna grupa zajęłaby się uświadamianiem na czym to polega (przykładowo moją wiadomością), druga udzielałaby się na forum i to tak zdrowo, a trzecia pisałaby te wiadomości na kontakt. Wink
Zwłaszcza że jest nas troszeczkę.
Troszeczkę dużo.
Powrót do góry Go down
ewww4
Już coś wie
ewww4


Nick w grze : ewww4
Liczba postów : 247
Dołączył : 07/03/2012

Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:35 pm

Bambus napisał:
ewww4 napisał:
Bambus napisał:
http://www.howrse.pl/member/forum/search?forum=10394&message=Strajk+w%C5%82oski

Paczajta zo Bambus znalazł. Strajk włoski - komentarze - Page 33 4282798970


Duużo tego ^^

Ale to dobrze. Cały lud o nas wie. Nie wiedzą tylko po co to robimy.

OOOO! A może podzielimy się na grupy?
Jedna grupa zajęłaby się uświadamianiem na czym to polega (przykładowo moją wiadomością), druga udzielałaby się na forum i to tak zdrowo, a trzecia pisałaby te wiadomości na kontakt. Wink
Zwłaszcza że jest nas troszeczkę.
Troszeczkę dużo.


Ja mogę "uświadamiać" lud^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1508197
Sponsored content





Strajk włoski - komentarze - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze   Strajk włoski - komentarze - Page 33 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Strajk włoski - komentarze
Powrót do góry 
Strona 33 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Strajk włoski - komentarze część 2
» FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk Włoski
» Strajk włoski?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: