Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Muzyczne przygody

Go down 
+22
monsoon
Presence
ewww4
EveDallas
KaVcia
Katrina123
Nefumi
koniara5842
-Eruina-
XX_lero
Temperance
PlaybackJunkie8
AyaKey
anteek
Basia
Vium
Ayame
mina stirit1
Layzy
Cassidifikation
wercia d
hanka1998
26 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostPią Gru 21, 2012 12:15 pm

Zapewne wielu z Was gra na instrumentach, śpiewa i tak dalej. Nie widziałam wątku łączącego to wszystko w kupę, więc zakładam ten Very Happy

Nie śpiewam, ale fałszowanie opanowałam do perfekcji. Byłabym mistrzem świata w fałszu i wcale nie przesadzam Laughing
Za to gram. Flet prosty, od *liczy* jakoś 10 roku życia, czyli około 4 lat. Zaczęło się w podstawówce, na lekcjach muzyki. Początki oczywiście trudne, nie umiałam poprawnie chwytać instrumentu, a zagrać umiałam tylko walący po uszach pisk XD Po jakimś czasie zaczęłam to traktować jak coś więcej niż przygłupi obowiązek, aby tylko zdać z muzyki. Polubiłam to Smile Pod koniec 6 klasy byłam jedną z najlepszych flecistek w klasie. Smile
W gimbazie nie gra się na niczym. Bodajże 3 osoby w klasie (w tym ja) potrafią na czymkolwiek grać. Wielka sensacja, Hanka gra na flecie! Zapewne chodziła do szkoły muzycznej! (autentyczny cytat) oO Jako, że przestało to być obowiązkowe i niezbyt miałam czas, to rzuciłam instrument do szuflady i tak leżał. Tylko czasami wyciągałam go, bo mi się nudziło i grałam "My heart will go on" czy cuś. Ostatnio zerkałam do książki brata i nagle olśnienie- nuty! Nuty do kolędy! Laughing Wzięłam nutnik i zaczęłam notować. Kij z tym, że dopiero po jakimś czasie przypomniałam sobie, jak się chwytało poszczególne nuty XD Teraz powoli przypominam sobie wszystko i zabieram się do nauki "Mamma Mia" ABBY Very Happy Potem może spróbuję "Rolling in the Deep" Adele..

Rozpisałam się nieco. No trudno.

A Wy? Gracie, śpiewacie? A może macie własne zespoły, duety czy coś? Podzielcie się swoimi doświadczeniami Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostPią Gru 21, 2012 12:24 pm

kiedyś grałam na keyboardzie... dłuuuga historia jak to się zaczęło xD ale w skrócie:
pojawił się nowy nauczyciel, który grał na keyboardzie i to mnie pociągnęło xD umiałam zagrać na dwie ręce (nie że nuty i akordy, tylko prawa gra swoje, lewa swoje), ale tylko najprostsze piosenki. oglądnęłam sobie Sailor moon i polubiałam piosenkę na początku (moonlight densetsu), znalazłam nuty i (o dziwo) umiałam to zagrać xD ale potem mi się odechciało no i klapa - wszystko zapomniałam xD ale może spróbuję to powtórzyć ^^
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 3:25 am

Keyboard? Zawsze chciałam się nauczyć grać na jakimś instrumencie klawiszowym, ale nie mam jak Very Happy Trudno było się nauczyć? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 7:19 am

Fortepian, gitara, kamerton do banjo. x3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 7:19 am

Fortepian, gitara, kamerton do banjo. x3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 10:25 am

Zawsze chciałam mieć własny zespół i być na wokalu xD
Ale o zespół mniejsza. Kiedyś chciałam grać na gitarze, ale jakoś przestałam się tym interesować a sam instrument stracił tę swoją magię.
Od jakiegoś czasu zachwycam się fortepianem *.* Chciałabym kiedyś grać na fortepianie tak naprawdę dobrze. W domu mam keyboard, więc mam się, jak uczyć, ale idzie ciężko jak się nut nie umie czytać xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Go??
Gość
Anonymous



Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 10:40 am

Ja chciałabym wygrać jakiś program muzyczny (Ta... ) typu Mam Talent bądź Must Be The Music xD

Teraz tylko śpiewam.Zawsze chciałam grać na gitarze bądź wcześniej wspomnianym przez was keybordzie Smile
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 10:45 am

Layzy napisał:
Zawsze chciałam mieć własny zespół i być na wokalu xD
Ale o zespół mniejsza. Kiedyś chciałam grać na gitarze, ale jakoś przestałam się tym interesować a sam instrument stracił tę swoją magię.
Od jakiegoś czasu zachwycam się fortepianem *.* Chciałabym kiedyś grać na fortepianie tak naprawdę dobrze. W domu mam keyboard, więc mam się, jak uczyć, ale idzie ciężko jak się nut nie umie czytać xD

Mam to samo - keyboard mam, ale nie gram bo z nutami ciężko Very Happy
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 12:44 pm

Po kolei, tak? No. Flet prosty, tak jak Hanka. Kiedy zmieniałam szkołę (5ta podstawówka) moi nowi koledzy na tych plastikowych flecikach grali już rok. Ja w poprzedniej szkole muzyki nie miałam wcale. A tutaj nagle flet w łapę i graj Very Happy Po dwóch tygodniach stałam się najlepsza w klasie :I A że w gimnazjum też muzyka jeszcze jest, to regularnie gram. Ale co to takiego, tylko takie coś, o xD Nauczyciel proponował mi naukę na poprzecznym, ale odmówiłam. Dlaczego? Bo nie chcę i tyle xD A reszta? Gitara, od ponad dwóch lat. Mam w domu dwie akustyczne, ale na klasycznej też czasem u kuzynki zagram. Mandolina, prawie dwa lata. Znacznie ciężej się na niej gra niż na gitarze, ale zakupiłam jedną i też używam regularnie, chociaż nie tak często. Harmonijka. Mam ją rok, ze wszystkich instrumentów używam najrzadziej. No i śpiew. Szalona solistka, wyjąca na praktycznie wszystkich apelach szkolnych. Nie muszę chyba mówić, że z muzyki co roku jest ocena celująca? Very Happy Tak więc, jak widać - bez muzyki moje życie to nie to samo. Towarzyszy mi ona zawsze i wszędzie i mam nadzieję, że będzie tak do końca życia.
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 2:34 pm

mina stirit1 napisał:

Mam to samo - keyboard mam, ale nie gram bo z nutami ciężko Very Happy
Ja gram, ale tylko co z jakiś tutoriali (tutorialów? xD) sobie wezmę albo po prostu na słuch próbuję Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 1:52 am

styczność z gitarą mam od jakichś 8 lat, ale z grą miewałam długie przerwy. Znam te najważniejsze chwyty, żeby zagrac sobie jakąś piosenkę którą lubie Very Happy od sierpnia pogrywam sobie na tin whistle'u znanym bardziej u nas pod nazwą flażolet (wolę używać pierwszej nazwy bo fajniej brzmi:P) Jest to instrument bardzo prosty w użyciu, nauczyć się na nim grać da radę każdy Very Happy jako że nie znam nut, również większość piosenek łapie ze słuchu. Chciałaby grać na skrzypcach czy lirze korbowej. W sumie na pianinie trochę też Wink
Powrót do góry Go down
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 3:40 pm

Śpiewam. Na poważnie od 3 lat. Nie poważnie od zawsze.
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 3:07 am

To może zna ktoś z Was jakiś dobry program karaoke?Very Happy
Chodzi mi o coś w stylu http://www.karaokeparty.com, ale aby były piosenki też polskie, zna ktoś? Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 3:17 am

ising.pl Viragoo Wink
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostPon Gru 31, 2012 9:26 am

Trolololo, kontynuuję wstrzymają kiedyś naukę gry na gitarze Very Happy Koleżanka powiedziała, że będzie ją uczył wujek, co było dla mnie jak stymulujący kopniak w tyłek. Pomaga mi internet, koleżanka, a nawet tata udziela mi drobnych wskazówek. Na razie umiem proste tabulatury (kolędy, Morskie opowieści, Oda do radości i kilka innych), a także "Gdy nie ma dzieci". W moim wykonaniu brzmi jak zarzynany kot i huk bomby atomowej, ale dopiero się uczę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 12:16 pm

hanka1998 napisał:
Keyboard? Zawsze chciałam się nauczyć grać na jakimś instrumencie klawiszowym, ale nie mam jak Very Happy Trudno było się nauczyć? Wink

uhh... czy trudno? sama nie wiem. najgorzej było z nutami i rytmem, ale kiedy się załapie jaki klawisz to jaka nuta, to idzie prościej Wink tylko ciągle trzeba patrzeć to na nuty, przed nami, to na klawisze pod głową, co trochę trudu sprawia xD

(sorki, że nie odpowiadałam, ale nie zaglądałam xD)
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 12:30 pm

Flet (tyle co w szkole)
Gitara <3
Pianino :3
Kiedyś na Harfie , ale już zapomniałam jak się gra z 3 lata nie grałam .
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 1:05 pm

Jeśli chodzi o mnie - próbowałam grać na gitarze. Ale i tak nic z tego nie ma.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostPią Mar 15, 2013 1:00 pm

Gitara- still practice Wink

A jeżeli ktokolwiek uczy się lub gra na flecie, to polecam zarąbistą stronkę, którą przed chwilą odkryłam. Jest tam masa, masa świetnych nut do piosenek. Przetestowałam kilka utworów i wygląda na to, że poprawnie napisane są te nutki Smile Link do bloga!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 11:54 am

Nie chce mi się rozpisywać, więc powiem krótko:
    Jestę skrzypkię! <3

I to uwielbiam!
Pomijając ból rąk, palców, obręczy barkowej, żuchwy, a także krzyża; ścieranie się linii papilarnych; posiadanie krótkich paznokci i krzywe palce. XD
Moje skrzypki.

Kiedyś jeszcze śpiewałam w podstawówce i w chórku kościelnym, a później popsuł mi się głos i odeszłam od wiary chrześcijańskiej. Laughing
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 2:45 pm

Tak więc, ja gram na nerwach ^^

A poza tym gram również na wiolonczeli. Skończyłam I st szkoły muzycznej i grać nie przestałam.
Oprócz muzyki poważnej którą naprawdę uwielbiam wykonywać, z moją przyjaciółką uczącą się gry na perkusji, co tydzień razem pogrywamy sobie nieco cięższe brzmienia, tak bym to ujęła :33

Ostatnio również myślałam nad zakupem gitary klasycznej, choć stwierdziłam że na ten czas wystarczy mi wiolonczela, bo jak na razie wolę jechać na koncert ^^
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 3:16 pm

Ja od jakiegoś czasu myślę na poważnie o saksofonie, bardzo spodobał mi się ten instrument, ale chyba dopiero od września bede mogl zaczac, wiec zobaczymy jak to wyjdzie Smile

Mój wujek planuje zrobić zespół, np. na wesela. Musi jeszcze dokupić akordeon i mam do Was kilka pytań. Zna się ktoś na tym? Jak łatwo się zareklamować? Czy saksofon to dobry instrument do zespołu weselnego? Jakieś rady czy coś w tym stylu? Smile
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 10:05 am

Ja od dłuższego czasu marzę o grze na gitarze elektrycznej, rodzice zadeklarowali ostatnio - ze swojej, niczym nieprzymuszonej woli - że są skłonni mi takową kupić, więc moje pytanie brzmi: ma ktoś doświadczenie w grze na takiej gitarze? Gdzie nauczyć się grać? Dodam, że szkoła muzyczna odpada, tam tylko gitara akustyczna.

Po za tym, kiedyś grałam na klarnecie, ale to przeszłość... Chyba za trzy lata żadnego nie miałam w ręce. Instrumenty dęte to nie moja bajka.

Viragoo, moja instruktorka jazdy konnej gra w właśnie takiej kapeli weselnej. Pytałam ją o szczegóły - najpierw zagrali na weselu znajomych, a potem to już z górki szło - dobrze zagrali, to ci znajomi ich polecili, i tak dalej. Więc tu głównie chodzi o to, aby dobrze zagrać Wink Jeśli chodzi o saksofon - na weselu mojej cioci grał jakiś saksofonista, więc myślę że dałoby się wcisnąć Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 10:01 am

Ja gram już 9 rok na fortepianie/pianinie w szkole muz. (obecnie w IIst.) i mam zamiar kształcić się dalej w tym kierunku
A tak dla przyjemności na flecie (prostym) i gitarze.
Śpiewam ciągle, podczas odrabiania lekcji, w czasie wolnym - po prostu jestem od tego uzależniona Wink

-Eruina- - może jakiś prywatny nauczyciel/ognisko muzyczne? Nie wiem, czy uczą tam gry na gitarze elektrycznej, ale warto się rozejrzeć za czymś takim. Ewentualnie możesz poszukać jakiegoś komputerowego kursu. Albo spróbować się pouczyć sama - jeśli znasz nuty itp., to przy dobrych chęciach nie powinno być większego problemu z nauką podstaw. A z tego, co wiem, to technika gry na klasycznej/akustycznej gitarze jest podobna do elektrycznej. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Nefumi
Nowy
Nefumi


Liczba postów : 43
Dołączył : 03/06/2013

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 11:49 am

Założyć zespół i być na wokalu *-* Od razu mówię, że lubię śpiewać OP z różnych anime, ostatnio nauczyłam się "Dear You". Śpiewam także piosenki vocaloid'ów oraz nie dawno Imagine Dragons - Radioactive, oraz 30 second to Mars - Up In The Air ^-^
Powrót do góry Go down
Katrina123
Przyjaciel Zagrody
Katrina123


Nick w grze : Katrina_S
Liczba postów : 402
Dołączył : 31/05/2013

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 12:00 pm

A ja mam gitarę klasyczną.
Nazywa się Jean-Crazy Antonina Dregg.
Na codzień stoi za szafą w moim pokoju, czasem tylko wyjdzie ze mną na spacer albo pojedzie na wycieczkę w góry.
Nie, nie potrafię na niej grać. 
Ani na niej, ani na żadnym innym instrumencie.
x3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4771634
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 1:17 pm

Grałam trochę na flecie w szkole, ale potem sobie o nim zapomniałam. W przedszkolu i przez 1-3 podstawówki śpiewałam, brałam udziały w konkursach, lecz potem gdzieś ten mój głos wywiało, a wiele bym teraz dała za taki nadający się. D:
Marzy mi się wiolonczela, skrzypce, perkusja, gitara, choć wątpię, że którykolwiek z tych instrumentów będę kiedykolwiek mieć.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostSro Cze 19, 2013 10:14 pm

Jestem miszczem w grze na nerwach XD
Od prawie dwóch lat poważniej zabrałam się za śpiewanie, od roku z grzechotką :3 W scholi to pół biedy, tylko teksty, gitara, grzechotka, czasem bębenek. W chórze już mamy nuty, te wszystkie drobiazgi, niby niżej wyżej, ale ja żeby się czegoś nauczyć muszę to przegrać przynajmniej parę razy. A jak jest milion bemoli to mi się merda wszystko XD
Chciałabym mieć swój keyboard - gram kilka razy w tygodniu, gdy są próby (przyłaże wcześniej i brzdąkam na tym, który nam na próby potrzebny, ale co to jest Razz), i pewnie tak jeszcze przez dłuuugi czas zostanie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
ewww4
Już coś wie
ewww4


Nick w grze : ewww4
Liczba postów : 247
Dołączył : 07/03/2012

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostCzw Cze 20, 2013 1:05 am

Ja tam gram na keyboardzie i (co się jeszcze nie pojawiło, jestem pod wrażeniem o.O) akordeonie. Na akordeonie grałam rok w szkole muzycznej, ale zrezygnowałam, bo nie ma mnie kto dowozić. xD Pogrywam sobie teraz czasami w domu, jak nikogo nie ma, a rodzice myślą, że nie tykam go w ogóle. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1508197
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipostCzw Cze 20, 2013 2:30 am

Muszę podziękować Hani za podzielenie się tym linkiem. Od wczoraj sobie przypominam, jak się grało :3
Chciałabym zapytać, choć wiem, że to pewnie banalne pytanie, ale czym jest "podwójny dźwięk"? I jak powinnam to zagrać na flecie? O coś takiego mi chodzi:
Cytat :
Bb A F
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Muzyczne przygody Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Muzyczne przygody
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Przygody papierowego królika
» Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
» Przygody w siodle - The Saddle Club
» Prezentacje muzyczne od Marchelitty
» "MJUZIK", czili zagadki muzyczne! (2)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki :: Hobby-
Skocz do: