Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?

Go down 
+25
ZetkaEmka
koziorożec
wiola9786
Kosteczka
ana0000000000
xTikTakx
Sakura
asia98999
avrilka
Zaczarowana.x3
CzekoBoom
gwiazda2002
Narkotyka
Calma
Alexinda
Hoping.
amorkowa
Casablanka
Aglyss
Broszka
hanka1998
zαbαvεcкαα
Philipek
Diana375.
Dagonhic
29 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 1:38 am

Jeżeli uważasz że to jest beznadziejny wątek, to nie pisz komentarza!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś:
- wyczuć obecność ducha?
- zobaczyć nieznajome znaki, stygmaty?
- czy uważasz siebie za osobę inną, w tym sensie, że często, ale nie zawsze, wykrywasz paranormalne zjawiska?
Założyłam ten wątek bo interesuję się takimi "rzeczami", a zapewne niektórzy z Was też Wink
Piszcie swoje przygody i wrażenia po nich oczywiście w komentarzu Wink

Mi też się przydarzyło i dalej się przydarza wyczuć paranormalne zjawiska, a było i są to:
- wyczucie obecności siły zła w swoim otoczeniu i w samej sobie (opętanie? a boja wiem?!)
- wiem że danego dnia ktoś umarł (czuję zapach siarki, dymu i to się sprawdza, bo jak przechodzę koło kościoła to klepsydra wisi, a wcześniej nie wisiała - mieszkam naprzeciwko kościoła, więc wiem)
- zdarza mi się telepatycznie porozumiewać z zupełnie obcym psem, no i swoim

I to chyba tyle Wink
Piszcie!
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 2:13 am

Ja tak:
-umiem czytać w myślach
-widzieć czyjaś aurę
-porozumiewać się z duchami
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 3:05 am

Moje sny przewidują. Między innymi raz, jeden z moich snów przewidział śmierć.

Czytam w myślach bliskim mi osobom - np. kuzynka, przyjaciółka...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 3:27 am

Jak mi się coś przyśni to potem jest to prawdą. Np. kiedyś przyśniło mi się, że zobaczę ducha i tak się stało.
Krótko mówiąc moje sny stają się realne.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 3:53 am

Moje sny też się spełniają. Prędzej lub później, ale prawie zawsze przytrafia mi się to, co w snach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 11:34 am

fajnie Wink
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 11:40 am

hanka1998 napisał:
Moje sny też się spełniają. Prędzej lub później, ale prawie zawsze przytrafia mi się to, co w snach.
Ja mam tak samo,dziewczyny. Wink Śni mi się jakieś miejsce,a później okazuje się,że w nim po jakimś czasie jestem w realu ; na własne oczy.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 12:52 pm

to samo ze snami, do tego przeczuwam jakieś zdarzenia wokół mnie. np. że złamię palca
jako ciekawostkę dodam, że w końcu złamałam go w piątek 13
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 7:08 am

A ja mam inaczej - kiedy mi się coś przyśni, dzieje się dokładnie odwrotnie. Np. moja babcia była chora, i przyśniła mi się jej śmierć. A co się stało? Cudownie ozdrowiała!

Interesuję się także stanem OOBE i jednorożcami. Kiedyś sama poszłam do lasu, i spotkałam go... Pięknego, śnieżnobiałego jednorożca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 1:18 pm

Szczerze? trochę wam nie wierzę, Aglyss widziałaś jednorożca O.o? Mogłabyś nam o tym opowiedzieć?
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 1:29 pm

Tez interesuje sie OOBE. Smile
A co do tematu- ostatnio zmarla moja ciocia, bardzo ja kochalam. Po pogrzebie, w nocy polozylam sie spac. Leze i leze... Nagle zrobilo sie straszliwie zimno, ze nawet pod pierzyna zamarzalam... Patrze przed siebie, firanki faluja a okno zamkniete. Za oknem i przed nim wydawalo mi sie ze jest malutkie jasne swiatelko.... Bylo coraz zimniej, a ja nie moglam sie ruszyc, nie moglam nic powiedziec. Wydawalo mi sie, ze kogos widze, ze ktos tu byl... Ja to CZULAM....
Kilka dni potem domyslilam sie, ze to pewnie ciocia przyszla se pozegnac...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 3:19 pm

Jeśli śnię mam to "podzielone" na "3 fazy".
1. Sen, którego nie pamiętam
2. Sen świadomy
3. OOBE

Najczęściej mam 2 i 3 fazę.

Ja mam też tak jakby.. przewiduję przyszłość. Ale nie umiem tego wywołać. Tylko jak zamkne oczy i się skupiam to czasami mam tak, że coś widzę i to się spełnia.Ale zaczyna mnie boleć głowa obok oczodołów od tego i staram się unikać tego. Czasami mam dziwne wrażenie, że ktoś na mnie patrzy, że czuję ducha. Kiedyś nawet czułam wibracje ducha. To tak jakby ich mowa.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 3:23 pm

Nie uważam wątku za bezsensowny, ale dzięki niemu powróciło najgorsze wspomnienie mojego życia, ze mną i chłopakiem w roli głównej.
Jeszcze w zeszłym roku... to byłby mój ulubiony temat!
A teraz nic. Nienawidzę takich rzeczy...

A tak do tematu:
kiedyś widziałyśmy z kuzynką ducha. No i z tą samą kuzynką w pewnym stopniu porozumiewam się telepatycznie. Wyczuwam też jej pragnienia, obawy, to czy jest zmęczona, czy rozespana itd.
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 11:45 pm

Moje sny też się spełniają i w dodatku bardzo często miewam DŻW[czyt DE ŻA WI]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 3:52 am

Déjà vu też miewam. Ale to jest normalne ;D
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 5:02 am

Philipek - witaj w klubie. Często mam zawidzenia wzroku - widzę, co się stanie za chwilę - przewidziałąm już zemdlenie siostry - po prostu zobaczyłam ją jeżącą na podłodze, potem stało się to samo. Nie wiem, czy to normalne, ale potrafię porozumieć się ze zwierzętami poprzez aurę wzroku - szczególnie z moim kotem. Czasami jak leżę obok niej, patrzymy się głęboko sobie w oczy i po prostu myślę - poliż mnie w nos - polizała. Cóż, może to i śmieszne, ale się tym nie martwię.
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 5:08 am

Casablanka napisał:
Szczerze? trochę wam nie wierzę, Aglyss widziałaś jednorożca O.o? Mogłabyś nam o tym opowiedzieć?

Tutaj nie ma za dużo do opowiadania, ale mogę opisać Ci tego jednorożca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 6:20 am

Paulax9 napisał:
Déjà vu też miewam. Ale to jest normalne ;D

Normalne jak się ma raz czy dwa a nie ciągle,ciągle,ciągle ...

Miewam też tak:
w szafce,w szkole na 100% zostawiłam otwarty plecak,ale n W-Fie pomyślałam,że chciałabym,żeby był zamknięty.
Otwieram szafkę a tu zamknięty plecak!

Czyli umiem "poruszać" przedmiotami przez myśl
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 6:32 am


Aglyss - bardzo chętnie, bo jakoś tak ostatnio zamieniam się w skrzydlatą syrenę ...xd
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 2:24 pm

jak Was interesuja takie tematy to znajdzcie mentora, i sie uczcie, a nie tylko bla bla bla w internecie Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 7:50 am

nie wiem czy to dziwne ale zawsze jak zamknę oczy to widzę siebie jako nastolatkę na białym koniu pędzącym w stronę słońca
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 8:55 am

Calma napisał:

Aglyss - bardzo chętnie, bo jakoś tak ostatnio zamieniam się w skrzydlatą syrenę ...xd

Dobra, nie chcecie wierzyć to nie. Ale ja swoje wiem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 9:08 am

Aglyss napisał:

Dobra, nie chcecie wierzyć to nie. Ale ja swoje wiem.

Wybacz, ale w to raczej nikt nie uwierzy. Jednorożce po prostu nie istnieją, tyle. To jest fantastyczny wymysł człowieka tak samo jak i wampiry i wilkołaki Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 9:13 am

CzekoBoom napisał:
Aglyss napisał:

Dobra, nie chcecie wierzyć to nie. Ale ja swoje wiem.

Wybacz, ale w to raczej nikt nie uwierzy. Jednorożce po prostu nie istnieją, tyle. To jest fantastyczny wymysł człowieka tak samo jak i wampiry i wilkołaki Very Happy

W takim razie duchy i wszelkie zjawiska paranormalne też nie istnieją. No i wybaczcie, ale ja nie ubzdurałam sobie tego, żeby zabłysnąć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 9:22 am

Ja obudziłam się równo o północy widziałam czarną postac szczerzącą do mnie zęby wydawało mi sie że czegoś szuka jak się coraz barziej bałam coraz mocniej mnie przyciskał do łóźka !
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:13 am

Aglyss napisał:

W takim razie duchy i wszelkie zjawiska paranormalne też nie istnieją. No i wybaczcie, ale ja nie ubzdurałam sobie tego, żeby zabłysnąć.

To jest coś zupełnie innego. Jest różnica między smokami, krasnoludkami, jednorożcami a duchami, OOBE itd.
Nie chodzi o duchy jako białe prześcieradła, ale dusze. To jest materia, po prostu energia, która jest we wszechświecie i w tym u nas, na Ziemi. Tak więc jest różnica między postaciami z legend, a zjawiskami paranormalnymi. ; )

Zresztą... po co wdaję się w dyskusję, sama dzisiaj rano widziałam krasnoludki w kuchni. Poważnie, wynosiły Śnieżkę i Kopciuszka. Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:15 am

CzekoBoom napisał:
Aglyss napisał:

W takim razie duchy i wszelkie zjawiska paranormalne też nie istnieją. No i wybaczcie, ale ja nie ubzdurałam sobie tego, żeby zabłysnąć.

To jest coś zupełnie innego. Jest różnica między smokami, krasnoludkami, jednorożcami a duchami, OOBE itd.
Nie chodzi o duchy jako białe prześcieradła, ale dusze. To jest materia, po prostu energia, która jest we wszechświecie i w tym u nas, na Ziemi. Tak więc jest różnica między postaciami z legend, a zjawiskami paranormalnymi. ; )

Zresztą... po co wdaję się w dyskusję, sama dzisiaj rano widziałam krasnoludki w kuchni. Poważnie, wynosiły Śnieżkę i Kopciuszka. Laughing

Więc dziwne, że kiedy w końcu udało mi się namówić moje dwie koleżanki na PNJ, to też zobaczyły jednorożca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:17 am

Aglyss napisał:
CzekoBoom napisał:
Aglyss napisał:

W takim razie duchy i wszelkie zjawiska paranormalne też nie istnieją. No i wybaczcie, ale ja nie ubzdurałam sobie tego, żeby zabłysnąć.

To jest coś zupełnie innego. Jest różnica między smokami, krasnoludkami, jednorożcami a duchami, OOBE itd.
Nie chodzi o duchy jako białe prześcieradła, ale dusze. To jest materia, po prostu energia, która jest we wszechświecie i w tym u nas, na Ziemi. Tak więc jest różnica między postaciami z legend, a zjawiskami paranormalnymi. ; )

Zresztą... po co wdaję się w dyskusję, sama dzisiaj rano widziałam krasnoludki w kuchni. Poważnie, wynosiły Śnieżkę i Kopciuszka. Laughing

Więc dziwne, że kiedy w końcu udało mi się namówić moje dwie koleżanki na PNJ, to też zobaczyły jednorożca.

Aha.. Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Gość
Gość
Anonymous



Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:19 am

Namówić- mówi samo przez siebie. Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? 2153337378
Namawiam czeko aby zobaczyła mój różowy kubek w kwiatki !
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:20 am

Aglyss, a jednorożce rzygają tęczą? ^^
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? 276846_115317161907825_265357231_n
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sponsored content





Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Byliście kiedyś o włos od śmierci?
» Czy byliście kiedyś PRAWIE oszukani ale udało wam się przechytrzyć oszusta?
» Przygody papierowego królika
» Czy ktoś cię kiedyś oszukał?
» Przygody w siodle - The Saddle Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: