Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?

Go down 
+25
ZetkaEmka
koziorożec
wiola9786
Kosteczka
ana0000000000
xTikTakx
Sakura
asia98999
avrilka
Zaczarowana.x3
CzekoBoom
gwiazda2002
Narkotyka
Calma
Alexinda
Hoping.
amorkowa
Casablanka
Aglyss
Broszka
hanka1998
zαbαvεcкαα
Philipek
Diana375.
Dagonhic
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:23 am

Powiem tak, nie wiem co bierzecie, ale niektóre osoby muszą dać mi namiar na dilera.
Taki towar, to pierwsza klasa; o

Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:26 am

nie, co Ty. Ze mną w porządku.
Zaraz powiem smerfom, żeby poszły. (:


Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Gość
Gość
Anonymous



Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:28 am

Mnie dzisiaj obudził Kuba, ten z Na Wspólnej i powiedział, że chce lody malinowe, a ja na to, że malin nie ma. Wstaję a za oknem mam sad z malinami oO
A krowe też miałam i doił ją Jared Leto !
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:30 am

Jezus to jeszcze nic, ja mam przed domem fabrykę jednorożców na żydach. ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Gość
Gość
Anonymous



Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:31 am

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 4074547142
Zaraz do Ciebie przylecę na moim dogo-pego-uni-rożcu !
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:40 am

ahh ok. będę czekała na kwiatowej 5, siedząc na oswojonym motylku.
tylko się nie przestrasz, bo trochę wyrośnięty.

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 D9rj7280csg8kgcw4c00wkc4g4s.600
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:45 am

czeko,ja też mogę?
przylece na mojej prywatnej marchewce ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:49 am

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 10:50 am

Aglyss napisał:
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 2153337378
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 2153337378 Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 11:07 am

Nie chcę nic mówić, ale nie wierzenie komuś to jedno. Ale żeby się naśmiewać, to zaczyna być przykre i prowadzi do kłótni na ZM.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Gość
Gość
Anonymous



Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 11:37 am

Assia my się nie naśmiewamy, tylko żartujemy sobie wzajemnie wraz z Czeko. Naśmiewanie wygląda inaczej np. Hahaha, ale głupie jesteście takie farmazony pleciecie.[nie bierzcie tego dosłownie to przykład.]
Powrót do góry Go down
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 12:02 pm

Widocznie po prostu ja to tak odbieram. No ale nadal jestem zdania że takie "żarty" prowadzą do kłótni na ZM.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 1:22 pm

koniara, jasne Very Happy

Ehh, Asiu zobaczyć jednorożca to według mnie ... dziwne. No i tak, nie wierzę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 1:28 pm

Wiem, bo również nie wierzę (bez urazy) ale mi by było przykro na miejscu Aglyss
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 2:39 pm

Aglyss, ja Ci wierzę w jednorożce... Dialog z panią profesor UR:
- Narkotyka, a Ty jaki masz znak zodiaku?
- JEDNOROŻEC Laughing

jestem dowodem na istnienie jednorozców Very Happy
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 3:01 am

[przewraca oczami]

Tylko to jest temat o zjawiskach paranormalnych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 4:59 am

tak, ale mówiłam Ci. paranormalne zjawiska, a LEGENDY to co innego. no chyba że bierzesz to możesz mieć jakieś omamy i schizy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 8:15 am

CzekoBoom napisał:
tak, ale mówiłam Ci. paranormalne zjawiska, a LEGENDY to co innego. no chyba że bierzesz to możesz mieć jakieś omamy i schizy...


Aha. Zapomniałaś dodać, że prawdopodobnie przedawkowuję heroinę czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 9:23 am

A ja wam, dziewczyny zrobię masaż.

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Smieszne1049
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:20 am

Przestańcie się kłócić Wink ....


Lepiej nakarmmy jednorożce xDD Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 3573644101
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:24 am

a ja chciałabym zobaczyć jednorożca, tak jak Aglyss...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 11:07 am

koniara1237 napisał:
Przestańcie się kłócić Wink ....


Lepiej nakarmmy jednorożce xDD Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 3573644101

To naprawdę przestaje mnie bawić
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 2:58 am

Aglyss jak dasz jego fotkę to ci uwierzę xD
Bez dowodu mogę powiedzieć tyle: mam pegazorożca który je zielone laptopy xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 3:01 am

Diana - UNIPEGA jak mnie te pegazorożce denerwują.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 4:37 am

Apropos zjawisk, czy ktoś interesuje się cywilizacją pozaziemską? Nie wierzę, że w całym ogromnym Wszechświecie (i to zapewne nie jednym) nie istnieje inna cywilizacja, niż nasza na Planecie Ziemia. Musi być ich dużo więcej, tylko nie zostały jeszcze odkryte przez naukowców.

Wielu ludzi podaje, że widziało pojazdy NOL, uważając, że należą one do stworków zwanych UFO. Nie do końca może to być prawda, gdyż widziałam kiedyś dokument na temat hitlerowskiego UFO, mianowicie Niemcy w czasie II w. ś. konstrułowali pojazdy powietrzne, które w żaden sposób nie przypominają zwykłych samolotów.

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Dzwon

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQCieOzgfoDGzu3thxupoYk7u_6bkQVc-Rr-gHM46xf3EGWuCewuHb9YYym - lepszych grafik nie znalazłam.

Być może NOL służyły Hitlerowcom w celach szpiegowskich lub też dzięki temu bezkarnie mogli porywać ludzi w celu przeprowadzenia na nich eksperymentów (pseudo)naukowych.

Frapuje mnie jeszcze jedna rzecz, skąd Hitlerowcy mieli wiedzę, aby opracować w podziemiach takie technologie, których do dzisiaj nie stosuje się, a są ścisłą tajemnicą wojskową? Skąd ludzie starożytni mieli wiedzę na temat astologii, astronomii, matematyki, konstrukcji, etc.? Już Starożytny Egipt musiał mieć tak doskonale opracowaną technologię, pozwalającą na szybkie budowanie piramid. Z tego, co wiem, Wielką Piramidę budowano przez 20 lat. Wykorzystując dzisiejszą technologię, nie jesteśmy w stanie zbudować piramidy w tak krótkim czasie. Według Ericha von Denikena starożytne cywilizacje miały styczność i kontakt z istotami spoza naszej planety, które podarowały im wiedzę potrzebną do rozwoju. Mieli to być "nasi" bogowie, zstępujący z niebios, przynoszący ludziom dobra. Deniken w środowisku naukowym jest wyśmiewany, sama nie traktuję go zbyt poważnie, ale z drugiej strony zastanawiam się, skąd w ogóle wziął się homo sapiens sapiens (człowiek myślący, nasza współczesna forma), żyjący równocześnie ze swoim dalekim krewnym - Neandertalczykiem. Człowiek z Cromagnon, czyli pierwszy homo sapiens pojawił się niemalże znikąd. Nie ma żadnych źródeł mówiących o tym, że było coś pomiędzy Neandertalczykiem a Człowiekiem z Cromagnon. NIC. Brak tego jednego ogniwa łączącego proces ewolucji człowieka. Przypuszczalnie musiała mieć miejsce mutacja genowa i na pewno taka zaistniała, jednakże nie mogła ona nastąpić samoistnie w tak krótkim czasie, gdyż jest to niemożliwe, dlatego przypuszczam, że musiała mieć miejsce ingerencja wyższej cywilizacji. Nie wiem, ile osób oglądało film "Geneza Planety Małp" i mimo, że jest to fantastyka, z fantastyką ma już coraz mniej wspólnego. Otóż człowiek dzięki swoim działaniom, testowaniu nowych leków, technologii może stworzyć małpę inteligentniejszą niż przeciętny przedstawiciel swojego gatunku, a wiadomo, że małpa należy do jednej rodziny z człowiekiem, więc przeskok ewolucyjny nie jest wcale taki odległy, niż np. w przypadku psa z człowiekiem. Możliwe, że z człowiekiem pierwotnym było podobnie.

Wiem, że traktujecie tutaj o duchach, OOBE, widzeniu aury, etc. Ja również interesowałam się kiedyś tymi zagadnieniami, jednakże wolałam nie wchodzić zbyt dokładnie w niuanse z tym związane. Lubię za to oglądać filmy dokumentalne o różnej tematyce, m. in. na temat Starożytnych Bogów oraz astronomii. Może ktoś ma podobne zainteresowania i moglibyśmy wymienić się spostrzeżeniami na ten temat Smile.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 4:51 am

Ja myślę, że gdzieś istnieją inne formy życia, ale my nie mamy prawa się po prostu o nich dowiedzieć. Wszechświat jakoś musiał powstać i wątpię żeby była to sprawka boga w którego wierzą chrześcijanie, lub jakiegoś innego. Jak dla mnie jest oczywiste, że w przeszłości ktoś nam pomógł się rozwinąć, bo sami byśmy niczego nie osiągnęli.
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 6:34 am

Ej! Spokój.. Może i Aglyss widziała jednorożca? Może teraz śmiejmy się z was, bo wy np. myślicie, że czytacie w myślach? To nie jest wcale śmieszne.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 6:37 am

Diana375. napisał:
Aglyss jak dasz jego fotkę to ci uwierzę xD
Bez dowodu mogę powiedzieć tyle: mam pegazorożca który je zielone laptopy xD
Diana. Jak dasz fote tego, że czyta w myślach to ci uwierzę. Czy to jest wykonalne? Sama sobie odpowiedz...
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 7:34 am

Sakura napisał:
Apropos zjawisk, czy ktoś interesuje się cywilizacją pozaziemską? Nie wierzę, że w całym ogromnym Wszechświecie (i to zapewne nie jednym) nie istnieje inna cywilizacja, niż nasza na Planecie Ziemia. Musi być ich dużo więcej, tylko nie zostały jeszcze odkryte przez naukowców.

Wielu ludzi podaje, że widziało pojazdy NOL, uważając, że należą one do stworków zwanych UFO. Nie do końca może to być prawda, gdyż widziałam kiedyś dokument na temat hitlerowskiego UFO, mianowicie Niemcy w czasie II w. ś. konstrułowali pojazdy powietrzne, które w żaden sposób nie przypominają zwykłych samolotów.

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Dzwon

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQCieOzgfoDGzu3thxupoYk7u_6bkQVc-Rr-gHM46xf3EGWuCewuHb9YYym - lepszych grafik nie znalazłam.

Być może NOL służyły Hitlerowcom w celach szpiegowskich lub też dzięki temu bezkarnie mogli porywać ludzi w celu przeprowadzenia na nich eksperymentów (pseudo)naukowych.

Frapuje mnie jeszcze jedna rzecz, skąd Hitlerowcy mieli wiedzę, aby opracować w podziemiach takie technologie, których do dzisiaj nie stosuje się, a są ścisłą tajemnicą wojskową? Skąd ludzie starożytni mieli wiedzę na temat astologii, astronomii, matematyki, konstrukcji, etc.? Już Starożytny Egipt musiał mieć tak doskonale opracowaną technologię, pozwalającą na szybkie budowanie piramid. Z tego, co wiem, Wielką Piramidę budowano przez 20 lat. Wykorzystując dzisiejszą technologię, nie jesteśmy w stanie zbudować piramidy w tak krótkim czasie. Według Ericha von Denikena starożytne cywilizacje miały styczność i kontakt z istotami spoza naszej planety, które podarowały im wiedzę potrzebną do rozwoju. Mieli to być "nasi" bogowie, zstępujący z niebios, przynoszący ludziom dobra. Deniken w środowisku naukowym jest wyśmiewany, sama nie traktuję go zbyt poważnie, ale z drugiej strony zastanawiam się, skąd w ogóle wziął się homo sapiens sapiens (człowiek myślący, nasza współczesna forma), żyjący równocześnie ze swoim dalekim krewnym - Neandertalczykiem. Człowiek z Cromagnon, czyli pierwszy homo sapiens pojawił się niemalże znikąd. Nie ma żadnych źródeł mówiących o tym, że było coś pomiędzy Neandertalczykiem a Człowiekiem z Cromagnon. NIC. Brak tego jednego ogniwa łączącego proces ewolucji człowieka. Przypuszczalnie musiała mieć miejsce mutacja genowa i na pewno taka zaistniała, jednakże nie mogła ona nastąpić samoistnie w tak krótkim czasie, gdyż jest to niemożliwe, dlatego przypuszczam, że musiała mieć miejsce ingerencja wyższej cywilizacji. Nie wiem, ile osób oglądało film "Geneza Planety Małp" i mimo, że jest to fantastyka, z fantastyką ma już coraz mniej wspólnego. Otóż człowiek dzięki swoim działaniom, testowaniu nowych leków, technologii może stworzyć małpę inteligentniejszą niż przeciętny przedstawiciel swojego gatunku, a wiadomo, że małpa należy do jednej rodziny z człowiekiem, więc przeskok ewolucyjny nie jest wcale taki odległy, niż np. w przypadku psa z człowiekiem. Możliwe, że z człowiekiem pierwotnym było podobnie.

Wiem, że traktujecie tutaj o duchach, OOBE, widzeniu aury, etc. Ja również interesowałam się kiedyś tymi zagadnieniami, jednakże wolałam nie wchodzić zbyt dokładnie w niuanse z tym związane. Lubię za to oglądać filmy dokumentalne o różnej tematyce, m. in. na temat Starożytnych Bogów oraz astronomii. Może ktoś ma podobne zainteresowania i moglibyśmy wymienić się spostrzeżeniami na ten temat Smile.



Sakuro, mam takie samo zdanie na ten temat i zainteresowania w tym kierunku. Jak wiemy wszechświat jest ponoć nieskończony. Dlaczego niby mielibyśmy być jedyną "żywą planetą"? Nawet patrząc przez teleskop jest tyle gwiazd, a nawet setka z nich nie jest zbadana. Po prostu ludzie chyba potrzebują czasu, aby to rozwiązać, technologii. Tak mi się zdaje.
Spójrzmy, skoro tyle czasu zajmuje wyprawa na księżyc, a jest tak blisko Ziemi, na pewno gdzieś indziej musi być inna planeta, na której również jest życie. A co do tej drobnej pomocy, dzisiaj w szkole dowiedziałam się, że niedawno znaleziono ponoć karty jeszcze ze średniowiecza, które uwieczniły ważne wydarzenia. Jest ich cała masa, podobno i katastrofa ze Smoleńska tam miała miejsce. Jestem bardzo ciekawa czy to prawda, w tym roku ma Big Ben (jak się to pisze? Chodzi o ten zegar Razz) ma spaść podczas igrzysk. Spaść? Nie wiem, coś ma się z nim zrobić.
Poszukam artykułu na ten temat, jestem bardzo tego ciekawa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 8:09 am

CzekoBoom napisał:
Sakura napisał:
Apropos zjawisk, czy ktoś interesuje się cywilizacją pozaziemską? Nie wierzę, że w całym ogromnym Wszechświecie (i to zapewne nie jednym) nie istnieje inna cywilizacja, niż nasza na Planecie Ziemia. Musi być ich dużo więcej, tylko nie zostały jeszcze odkryte przez naukowców.

Wielu ludzi podaje, że widziało pojazdy NOL, uważając, że należą one do stworków zwanych UFO. Nie do końca może to być prawda, gdyż widziałam kiedyś dokument na temat hitlerowskiego UFO, mianowicie Niemcy w czasie II w. ś. konstrułowali pojazdy powietrzne, które w żaden sposób nie przypominają zwykłych samolotów.

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Dzwon

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQCieOzgfoDGzu3thxupoYk7u_6bkQVc-Rr-gHM46xf3EGWuCewuHb9YYym - lepszych grafik nie znalazłam.

Być może NOL służyły Hitlerowcom w celach szpiegowskich lub też dzięki temu bezkarnie mogli porywać ludzi w celu przeprowadzenia na nich eksperymentów (pseudo)naukowych.

Frapuje mnie jeszcze jedna rzecz, skąd Hitlerowcy mieli wiedzę, aby opracować w podziemiach takie technologie, których do dzisiaj nie stosuje się, a są ścisłą tajemnicą wojskową? Skąd ludzie starożytni mieli wiedzę na temat astologii, astronomii, matematyki, konstrukcji, etc.? Już Starożytny Egipt musiał mieć tak doskonale opracowaną technologię, pozwalającą na szybkie budowanie piramid. Z tego, co wiem, Wielką Piramidę budowano przez 20 lat. Wykorzystując dzisiejszą technologię, nie jesteśmy w stanie zbudować piramidy w tak krótkim czasie. Według Ericha von Denikena starożytne cywilizacje miały styczność i kontakt z istotami spoza naszej planety, które podarowały im wiedzę potrzebną do rozwoju. Mieli to być "nasi" bogowie, zstępujący z niebios, przynoszący ludziom dobra. Deniken w środowisku naukowym jest wyśmiewany, sama nie traktuję go zbyt poważnie, ale z drugiej strony zastanawiam się, skąd w ogóle wziął się homo sapiens sapiens (człowiek myślący, nasza współczesna forma), żyjący równocześnie ze swoim dalekim krewnym - Neandertalczykiem. Człowiek z Cromagnon, czyli pierwszy homo sapiens pojawił się niemalże znikąd. Nie ma żadnych źródeł mówiących o tym, że było coś pomiędzy Neandertalczykiem a Człowiekiem z Cromagnon. NIC. Brak tego jednego ogniwa łączącego proces ewolucji człowieka. Przypuszczalnie musiała mieć miejsce mutacja genowa i na pewno taka zaistniała, jednakże nie mogła ona nastąpić samoistnie w tak krótkim czasie, gdyż jest to niemożliwe, dlatego przypuszczam, że musiała mieć miejsce ingerencja wyższej cywilizacji. Nie wiem, ile osób oglądało film "Geneza Planety Małp" i mimo, że jest to fantastyka, z fantastyką ma już coraz mniej wspólnego. Otóż człowiek dzięki swoim działaniom, testowaniu nowych leków, technologii może stworzyć małpę inteligentniejszą niż przeciętny przedstawiciel swojego gatunku, a wiadomo, że małpa należy do jednej rodziny z człowiekiem, więc przeskok ewolucyjny nie jest wcale taki odległy, niż np. w przypadku psa z człowiekiem. Możliwe, że z człowiekiem pierwotnym było podobnie.

Wiem, że traktujecie tutaj o duchach, OOBE, widzeniu aury, etc. Ja również interesowałam się kiedyś tymi zagadnieniami, jednakże wolałam nie wchodzić zbyt dokładnie w niuanse z tym związane. Lubię za to oglądać filmy dokumentalne o różnej tematyce, m. in. na temat Starożytnych Bogów oraz astronomii. Może ktoś ma podobne zainteresowania i moglibyśmy wymienić się spostrzeżeniami na ten temat Smile.



Sakuro, mam takie samo zdanie na ten temat i zainteresowania w tym kierunku. Jak wiemy wszechświat jest ponoć nieskończony. Dlaczego niby mielibyśmy być jedyną "żywą planetą"? Nawet patrząc przez teleskop jest tyle gwiazd, a nawet setka z nich nie jest zbadana. Po prostu ludzie chyba potrzebują czasu, aby to rozwiązać, technologii. Tak mi się zdaje.
Spójrzmy, skoro tyle czasu zajmuje wyprawa na księżyc, a jest tak blisko Ziemi, na pewno gdzieś indziej musi być inna planeta, na której również jest życie. A co do tej drobnej pomocy, dzisiaj w szkole dowiedziałam się, że niedawno znaleziono ponoć karty jeszcze ze średniowiecza, które uwieczniły ważne wydarzenia. Jest ich cała masa, podobno i katastrofa ze Smoleńska tam miała miejsce. Jestem bardzo ciekawa czy to prawda, w tym roku ma Big Ben (jak się to pisze? Chodzi o ten zegar Razz) ma spaść podczas igrzysk. Spaść? Nie wiem, coś ma się z nim zrobić.
Poszukam artykułu na ten temat, jestem bardzo tego ciekawa.

Czeko, małe sprostowanie. Naukowcy już od dawna wiedzą, że Wszechświat ulega nieustannemu procesowi rozszerzania. Co za tym idzie, musi mieć swoje granice i mieć formę ogromnego balonu, w którym umieszczone są gwiazdy, planety, całe galaktyki, gromady galaktyk, czarna materia, czarna energia (co do tych dwóch ostatnich mam pewne wątpliwości, czy w ogóle istnieją). Po nitce do kłębka można dojść do tego, że w nieskończonej przestrzeni musi być nieskończenie wiele Wszechświatów podobnych do naszego.

W każdej z galaktyk są miliardy gwiazd, a w całym Wszechświecie są setki bilionów galaktyk, także nie jest on taki mały, za to jest niesamowicie trudny do zbadania, chociaż naukowcy twierdzą, że mają takie wyśmienite teleskopy, że swoim "oczkiem" sięgnęli już granic Wszechświata. Osobiście uważam to za totalną bzdurę, skoro do tej pory nie potrafili prześledzić żadnej z obcych form życia, pomijając skupiska drobnoustrojów na Marsie czy księżycu Jowisza - Europie Wink

Ps. Jeżeli chodzi o średniowiecze, lepiej nie będę wypowiadała się na ten temat Wink. To był tak idiotyczny okres, że każdemu człowiekowi można było wtedy namieszać w głowie. Ludzie nie mieli dostępu do wiedzy, jak my obecnie. Byli nieczytaci, niepisaci, a jedyne, co mogli robić, to starać się nie podpaść Świętej Inkwizycji, która zrobiła im pranie mózgu. Jeżeli znalazł się ktoś, kto chciał "oświecić" społeczeństwo, skazany był na śmierć lub dożywotni areszt domowy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Byliście kiedyś o włos od śmierci?
» Czy byliście kiedyś PRAWIE oszukani ale udało wam się przechytrzyć oszusta?
» Przygody papierowego królika
» Czy ktoś cię kiedyś oszukał?
» Przygody w siodle - The Saddle Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: