Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?

Go down 
+25
ZetkaEmka
koziorożec
wiola9786
Kosteczka
ana0000000000
xTikTakx
Sakura
asia98999
avrilka
Zaczarowana.x3
CzekoBoom
gwiazda2002
Narkotyka
Calma
Alexinda
Hoping.
amorkowa
Casablanka
Aglyss
Broszka
hanka1998
zαbαvεcкαα
Philipek
Diana375.
Dagonhic
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 11:21 am

Wow! To musi być niezwykłe Very Happy
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 11:26 am

A ja bym się bała Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 12:01 am

A ja kiedyś trafiłam w internecie na artykuł o psionice. Zainteresowałam się i zaczęłam się trochę uczyć
Poradnik tutaj

Na początku trochę w to nie wierzyłam, ale w końcu, kiedy udało mi się zrobić psi-balla, którego napór normalnie czułam, okazało się, że to prawda. Jeśli nie wierzycie, to mogę dać jeszcze jeden dowód (ale nie myślcie, że szybko Wam się to uda, ja coś takiego zrobiłam po pół roku nauki) a mianowicie, kiedy na lekcji (wdżwr, czyli wychowanie do życia w rodzinie)oglądaliśmy jakiś film, z nudów zaczęłam robić psi-balla. Po 15 min tworzenia go, okazało się, że udał mi się bardzo silny. Nie chciałam, żeby się zmarnował, więc wysłałam go na telewizor, z zadaniem żeby coś popsuł (XD) Po chwili na ekranie pojawiły się mrówki i zakłócenia trwały ok. pół minuty, dodam, że wcześniej żadnych mrówek na filmie nie było. Chciałam sprawdzić, czy to nie przypadek, więc powtórzyłam wszystko jeszcze raz i ku mojemu zdziwieniu udało mi się.
Nie wszystko można by zrozumieć a nie będę szerzej wyjaśniać w tym poście, co to psionika, więc jak chcecie wiedzieć więcej, to przeczytajcie artykuł.
Jeśli chcecie się uczyć, to uprzedzam, że na początku mało wychodzi i może jakiś czas potrwać, a się nauczycie. I jeszcze jedno- widzialne psi-balle potrafią zrobić jedynie mistrzowie, więc nie proście mnie, żebym któryś sfotografowała Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Sponsored content





Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Byliście kiedyś o włos od śmierci?
» Czy byliście kiedyś PRAWIE oszukani ale udało wam się przechytrzyć oszusta?
» Przygody papierowego królika
» Czy ktoś cię kiedyś oszukał?
» Przygody w siodle - The Saddle Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: