Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?

Go down 
+25
ZetkaEmka
koziorożec
wiola9786
Kosteczka
ana0000000000
xTikTakx
Sakura
asia98999
avrilka
Zaczarowana.x3
CzekoBoom
gwiazda2002
Narkotyka
Calma
Alexinda
Hoping.
amorkowa
Casablanka
Aglyss
Broszka
hanka1998
zαbαvεcкαα
Philipek
Diana375.
Dagonhic
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 3:00 pm

Paulax9 napisał:
Diana375. napisał:
Aglyss jak dasz jego fotkę to ci uwierzę xD
Bez dowodu mogę powiedzieć tyle: mam pegazorożca który je zielone laptopy xD
Diana. Jak dasz fote tego, że czyta w myślach to ci uwierzę. Czy to jest wykonalne? Sama sobie odpowiedz...

Wiesz, teoretycznie dałoby się zrobić mu zdjęcie, ale on tak niesamowicie szybko biega, że na zdjęciu albo nie byłoby nic, albo byłaby zamazana biała plama.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 5:56 am

xTikTakx napisał:
Ja myślę, że gdzieś istnieją inne formy życia, ale my nie mamy prawa się po prostu o nich dowiedzieć. Wszechświat jakoś musiał powstać i wątpię żeby była to sprawka boga w którego wierzą chrześcijanie, lub jakiegoś innego. Jak dla mnie jest oczywiste, że w przeszłości ktoś nam pomógł się rozwinąć, bo sami byśmy niczego nie osiągnęli.
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 1234489951 Gdzie Ty byłaś przez całe moje życie?
Myślimy praktycznie tak samo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Kosteczka
Już coś wie
Kosteczka


Nick w grze : Kosteczka
Liczba postów : 113
Dołączył : 03/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 6:36 am

Ja mogę sobie wymyśleć,o czym ma być sen lub koszmar(najczęściej sen)
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 9:12 am

767 napisał:
Ja mogę sobie wymyśleć,o czym ma być sen lub koszmar(najczęściej sen)

Ta umiejętność ma nawet swoją fachową nazwę. Jest to świadome śnienie Wink.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 9:26 am

O ho ho ja to mam czasem.
Potrafię tak jakby;
* uspokoić lub rozdrażnić psa lub inne zwierze patrząc mu po prostu w oczy Shocked
*Gdy patrze ludziom w oczy nawet nieznajomym mogę zobaczyć co o mnie myślą
* po gestach i wyrazie twarzy tez mogę zobaczyć co o mnie myślą
*z moją najlepszą przyjaciółką połączamy się telepatycznie(tak mi się wydaje)
*Déjà vu
*mam sny które się spełniają(nie wiem czy to, to samo co Déjà vu czy nie Smile )
*przewiduje pogode
*przewiduje co się wydarzy
*potrafie przewidzieć film co będzie po kolei nawet gdy oglądam go pierwszy raz
*widze i słysze dziwne rzeczy, co inni ich nie widzą i nie słyszą(wie o tym tylko moja przyjaciółka.No i teraz wy też Very Happy )
* nie wiem jak to się nazywa ale mam czasem taki odruch co sięgam po moja komórkę i nagle zaczyna dzwonić lub przychodzi sms
Ja mam już 15 lat z jednej strony to jest super Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 3722976733 a z drugiej jest to wkurzające
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 9:40 am

CzekoBoom napisał:
Aglyss, a jednorożce rzygają tęczą? ^^
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 276846_115317161907825_265357231_n
\

a tak wyglądałby ich nawóz:

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Rainbouniturd
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 10:41 am

.Lolita. napisał:
CzekoBoom napisał:
Aglyss, a jednorożce rzygają tęczą? ^^
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 276846_115317161907825_265357231_n
\

a tak wyglądałby ich nawóz:

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Rainbouniturd

Naprawdę mam tego dość. Podziękowania dla twórców The Sims 3 Zwierzaki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 11:50 am

Przestańcie się z niej naśmiewać. Może naprawdę widziała jednorożca, a może to się jej przyśniło. A gdyby ktoś z was się tak naśmiewał to byłoby wam miło?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostSob Kwi 07, 2012 10:00 am

Ja czytalam o tym OOBE i chcialabym spróbować (bo tam pisalo, że każdy może, trzeba ćwiczyć).Myślicie, że to niebezpieczne?
Ha, jeżeli jednorożce mają podobną budowę ciala do koni, to jeżeli rzygają tęczą to znaczy, że pękl im żołądek i się wylała. xD
(Ja tylko żartuję, nie obraźcie się, Aglyss i obrońcy)
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 5:18 am

Ja też wierzę,ze nie jesteśmy sami we wszechświecie ale nie ma na to dowodów na razie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 5:19 am

ZetkaEmka napisał:
Ja czytalam o tym OOBE i chcialabym spróbować (bo tam pisalo, że każdy może, trzeba ćwiczyć).Myślicie, że to niebezpieczne?
Ha, jeżeli jednorożce mają podobną budowę ciala do koni, to jeżeli rzygają tęczą to znaczy, że pękl im żołądek i się wylała. xD
(Ja tylko żartuję, nie obraźcie się, Aglyss i obrońcy)
Nie wiem,ale tyle osób mówi,że to jest bardzo niebezpieczne bo można się z tego ''nie wybudzić'' więc ja bym nie próbowała Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
mopsia
Raczkujący
mopsia


Liczba postów : 71
Dołączył : 29/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:43 pm

A ja potrafię kontrolować sny (w znacznej mierze, ćwiczę).
I nie co wpływać mentalnie na innych ludzi Razz Może to brzmi dziwnie i śmiesznie, ale to takie telepatyczne przesyłanie do kogoś swoich myśli.
Powrót do góry Go down
mopsia
Raczkujący
mopsia


Liczba postów : 71
Dołączył : 29/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:47 pm

Sakura, Czeko - polecam "strefę tajemnic" na onecie Smile Superowe artykuły nt zjawisk para normalnych
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 9:39 am

Czytaliście o tym??Mnie nawet zaciekawiło Very Happy Interesuje się tym, spróbuje poszuka czegoś więcej na ten temat.
http://demotywatory.pl/3760997/To-ze-nie-jestesmy-sami-we-wszechswiecie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 10:58 am

No ze mną to jest tak, że np. jestem w szkole i coś robię, a tak na prawdę mam wrażenie, że już to robiłam. Np. pisałam ten sam sprawdzian. Dużo razy mi się takie sytuacje zdarzyły...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 11:00 am

A co do Ag...no może Was to zdziwi, ale dziwnym trafem jej wierzę.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 11:00 am

Themma napisał:
No ze mną to jest tak, że np. jestem w szkole i coś robię, a tak na prawdę mam wrażenie, że już to robiłam. Np. pisałam ten sam sprawdzian. Dużo razy mi się takie sytuacje zdarzyły...
Deja vu. Też to mam. Wkurza... T.T
No i jeszcze... albo nie, teraz się jeszcze nie odważę o tym napisać...
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 11:21 am

ZetkaEmka napisał:
Themma napisał:
No ze mną to jest tak, że np. jestem w szkole i coś robię, a tak na prawdę mam wrażenie, że już to robiłam. Np. pisałam ten sam sprawdzian. Dużo razy mi się takie sytuacje zdarzyły...
Deja vu. Też to mam. Wkurza... T.T
No i jeszcze... albo nie, teraz się jeszcze nie odważę o tym napisać...
O czym? Very Happy
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 2:06 pm

Właśnie Zetka, o czym?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 12, 2012 5:07 am

Ja mam świadome sny i OOBE, ale z OOBE trzeba naprawdę uważać. Kiedy przejdzie się w stan OOBE i nasza podświadomość zacznie 'żyć' zobaczymy podświadomości innych. Zobaczymy wszystkie dusze, duchy etc. Przynajmniej ja tak mam. Trzeba naprawdę bardzo uważać żeby duchy, a nawet demony nie przeciągnęły nas na drugą stronę, do innego 'wymiaru'. Słyszałam, że w tym innym 'wymiarze' błąkają się duszę z czyśćca. Ale czy to prawda, nie wiem.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 12, 2012 5:13 am

Paulax9 napisał:
Ja mam świadome sny i OOBE, ale z OOBE trzeba naprawdę uważać. Kiedy przejdzie się w stan OOBE i nasza podświadomość zacznie 'żyć' zobaczymy podświadomości innych. Zobaczymy wszystkie dusze, duchy etc. Przynajmniej ja tak mam. Trzeba naprawdę bardzo uważać żeby duchy, a nawet demony nie przeciągnęły nas na drugą stronę, do innego 'wymiaru'. Słyszałam, że w tym innym 'wymiarze' błąkają się duszę z czyśćca. Ale czy to prawda, nie wiem.

A można dotykać różnych przedmiotów czy przez wszystko się przenika?
I czy podczas tej ,,podróży astralnej" odczuwa się głód, pragnienie, zmęczenie itd.?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 12, 2012 5:35 am

'Steruje się' za pomocą myśli, ale nie można dotykać różnych przedmiotów, ponieważ jest się dusza, podświadomością. Nie ma się ciała fizycznego.

Nie odczuwa się żadnych potrzeb.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 6:00 am

A co się stanie, jeśli znajdzie się w "drugim wymiarze"? Można z niego wyjść? A tak po za tym, miałam dziwną sytuację:
Kiedy położyłam się spać, była 21.00. Ledwo zamknęłam oczy-Musiałam się budzić. Mam tak prawie zawsze. Czy to normalne?
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 6:05 am

Horses12 napisał:
A co się stanie, jeśli znajdzie się w "drugim wymiarze"? Można z niego wyjść? A tak po za tym, miałam dziwną sytuację:
Kiedy położyłam się spać, była 21.00. Ledwo zamknęłam oczy-Musiałam się budzić. Mam tak prawie zawsze. Czy to normalne?

Masz na myśli wymiar w którym się znajdujesz dzięki OOBE?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 7:51 am

Może to dziwnie i głupio zabrzmi , lecz potrafię się porozumiewać telepatycznie z kotami.Nienawidzę tych stworzeń , a jednak...
Ponadto niektóre moje sny się spełniają.Kiedyś widziałam osobę , która stała tyłem na schodach.Podeszłam do niej i zapytałam o co jej chodzi , ponieważ nie mogę przejść. Zrobiła tylko ,,Bo!'' i...Domyślacie się.Zniknęła.Kto nie wierzy , ten nie wierzy.Ja przeżywam raz na jakiś czas takie wydarzenie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 7:53 am

Paulax9 napisał:
'Steruje się' za pomocą myśli, ale nie można dotykać różnych przedmiotów, ponieważ jest się dusza, podświadomością. Nie ma się ciała fizycznego.

Nie odczuwa się żadnych potrzeb.

Rozumiem Cię Paula. W dzieciństwie też tak miałam. Zobaczyłam swojego dziadka. Chwilkę z nim porozmawiałam i musiałam wrócić do Ciała.To tak jakby sen.Ale snem to nie jest. Można czasem zobaczyć przyszłość , ale nie chcę więcej tego odczuwać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 9:39 am

Aglyss-Tak... To w końcu co?
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 9:45 am

Horses12 napisał:
Aglyss-Tak... To w końcu co?

No jak wchodzisz w OOBE to nie jesteś w żadnym ,,innym wymiarze". Jesteś tam, skąd wyszła twoja dusza. A wracając do pytania: tak możesz stamtąd wyjść.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 8:11 am

To mi ulżyło... Tylko nie wiem za bardzo jak. Już mi się prawie udało, ale się wystraszyłam xD
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 10:03 am

Horses12 napisał:
To mi ulżyło... Tylko nie wiem za bardzo jak. Już mi się prawie udało, ale się wystraszyłam xD

Żeby powrócić do ciała musisz po prostu w nie wlecieć. Albo ktoś musi cię obudzić
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sponsored content





Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?   Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś? - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Byliście kiedyś o włos od śmierci?
» Czy byliście kiedyś PRAWIE oszukani ale udało wam się przechytrzyć oszusta?
» Przygody papierowego królika
» Czy ktoś cię kiedyś oszukał?
» Przygody w siodle - The Saddle Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: