Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Najgłupszy pomysł świata xD

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Iron Horse
Raczkujący
Iron Horse


Nick w grze : Rzal.
Liczba postów : 60
Dołączył : 02/05/2013

Najgłupszy pomysł świata xD Empty
PisanieTemat: Najgłupszy pomysł świata xD   Najgłupszy pomysł świata xD I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 10:17 am

Oto mój szalony pomysł Najgłupszy pomysł świata xD 1234489951 kto chce zrobić petycję?
Wiadomość wysłana na kontakt Very Happy
Cytat :
Witam
Oto mój dość ciekawy pomysł-Zestaw Muz.Przykładowy opis zestawu:
,,Zestaw Muz
... kupony/kuponów
Zestaw Muz pozwala na udoskonalenie konia.Zawiera wszystko,co potrzebne dla wspaniałego rumaka."
Zawartość:
-1x Kamień Filozoficzny
-1x Nieskończone Złote Jabłko
-1x Laury Dafne
-1x Moc Niebios
wyłącznie:
-1x Gwiazda Nyks
-2x Szkatułka Mądrości
Działania przedmiotów:
-Nieskończone Złote Jabłko-Działanie takie jak Nieskończony Promień Heliosa,ale pozwala korzystać jedynie z maści bez limitu użyć
-Moc Niebios-koń bez pełnego zdrowia/morale traci tyle energii,co z pełnym morale i zdrowiem.Dodatkowo,przez niepełne zdrowie nie straci umiejętności,które może zyskać jako maksimum.
-Szkatułka Mądrości-gdy użyjemy zestawu,trafia od razu do wyposażenia.Jest to specjalny Róg Obfitości-zawsze zawiera coś z Czarnego Rynku.Czasami trafi się w niej dziki koń...
Proponuję też ceny przedmiotów:
Moc Niebios-2 kupony
Zestaw Muz-9 kuponów
.
I co,prawda,że śmieszne?Szukam kogoś do zrobienia petycji Very Happy
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Najgłupszy pomysł świata xD Empty
PisanieTemat: Re: Najgłupszy pomysł świata xD   Najgłupszy pomysł świata xD I_icon_minipostWto Maj 07, 2013 4:09 am

Myślę, że to by było trochę zbędne.. Ale to tylko moje zdanie. Smile
Cytat :
Szkatułka Mądrości-gdy użyjemy zestawu,trafia od razu do wyposażenia.Jest to specjalny Róg Obfitości-zawsze zawiera coś z Czarnego Rynku.Czasami trafi się w niej dziki koń...
Gdyby takie coś istniało, dziki koń nie byłby już taki wyjątkowy.. Swoją drogą, jest już RO więc po co kolejne podobn cuda i wianki? Wink
Cytat :
Zestaw Muz-9 kuponów
Za drooogo, kto by to kupił? Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Iron Horse
Raczkujący
Iron Horse


Nick w grze : Rzal.
Liczba postów : 60
Dołączył : 02/05/2013

Najgłupszy pomysł świata xD Empty
PisanieTemat: Re: Najgłupszy pomysł świata xD   Najgłupszy pomysł świata xD I_icon_minipostWto Maj 07, 2013 2:22 pm

Philipek napisał:
Myślę, że to by było trochę zbędne.. Ale to tylko moje zdanie. Smile
Cytat :
Szkatułka Mądrości-gdy użyjemy zestawu,trafia od razu do wyposażenia.Jest to specjalny Róg Obfitości-zawsze zawiera coś z Czarnego Rynku.Czasami trafi się w niej dziki koń...
Gdyby takie coś istniało, dziki koń nie byłby już taki wyjątkowy.. Swoją drogą, jest już RO więc po co kolejne podobn cuda i wianki? Wink
Cytat :
Zestaw Muz-9 kuponów
Za drooogo, kto by to kupił? Smile

Szkatułka zawierałaby dzikusa tylko w trakcie promocji.Albo z bonem-korzystasz z bonu-szansa 1% na dzikusa.
Powrót do góry Go down
zuzu_zozol
W skromnych progach Zagrody
zuzu_zozol


Nick w grze : Bośka
Liczba postów : 326
Dołączył : 09/04/2012

Najgłupszy pomysł świata xD Empty
PisanieTemat: Re: Najgłupszy pomysł świata xD   Najgłupszy pomysł świata xD I_icon_minipostPią Maj 10, 2013 10:15 am

Dobre! Tylko drogie... Za drogie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=741773
Gość
Gość
Anonymous



Najgłupszy pomysł świata xD Empty
PisanieTemat: Re: Najgłupszy pomysł świata xD   Najgłupszy pomysł świata xD I_icon_minipostWto Lis 12, 2013 12:08 pm

Wg. mnie to by nie wypaliło :C
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najgłupszy pomysł świata xD Empty
PisanieTemat: Re: Najgłupszy pomysł świata xD   Najgłupszy pomysł świata xD I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Najgłupszy pomysł świata xD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy pomysł - loteria
» Pomysł na Życie
» Catherine. + wena = ? POMYSŁ ?
» Problem z Samouczkiem
» Pomysł z kuponami. Czy dobry?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: