Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak wytrenować konia?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rosie28
Nowy
Rosie28


Liczba postów : 4
Dołączył : 23/08/2011

Jak wytrenować konia? Empty
PisanieTemat: Jak wytrenować konia?   Jak wytrenować konia? I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 11:32 pm

Mam klacz Luzytańską. Ma 111.49 um. wrodzonych i 8 gwiazdek doskonałości. Chciałabym wysyłać ją na GP, ale nie wiem, jak ją dobrze wytrenować. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi Smile
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Jak wytrenować konia? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenować konia?   Jak wytrenować konia? I_icon_minipostCzw Sie 25, 2011 12:32 am

Jak na GP za malo um wrodzonych. Proponuje wytrenowac ja na 100 BLUP, wszystkie um pogrubione, towarzysz dajacy um + codzienne lekcje. Potem przy ok. 20 lat jak bedzie miec pokryj najlepszym ogierem na kryciach ze 100 BLUP i wysokimi um, OBOWIAZKOWO LZY AFRODYTY!
I zrebaka trenuj podobnie. Codzienne lekcje na maxa um i powinno byc ok Wink
jak to bedzie ogier, musisz wywalaszyc i dac wszystkie bonusy oraz ZA / ZP. Wkladaj do boksu na 1h i jesli ma PH nie traci morale. A gdy idze na GP to rob tak; zabawa z towarzyszem, potem karmienie i GP Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Rosie28
Nowy
Rosie28


Liczba postów : 4
Dołączył : 23/08/2011

Jak wytrenować konia? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenować konia?   Jak wytrenować konia? I_icon_minipostCzw Sie 25, 2011 10:24 am

Dobrze. Postaram się stosować do Twoich instrukcji Smile Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Sakti
Raczkujący
Sakti


Liczba postów : 66
Dołączył : 21/08/2011

Jak wytrenować konia? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenować konia?   Jak wytrenować konia? I_icon_minipostSob Sie 27, 2011 3:47 pm

nadia.amorek napisał:
musisz wywalaszyc
wykastrować Rolling Eyes aby koń był wałachem Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak wytrenować konia? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenować konia?   Jak wytrenować konia? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak wytrenować konia?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak wytrenować konia do GP ?
» Jak mam wytrenować konia na GP
» Jak wytrenowac konia na GP?
» Jak dobrze wytrenować konia go GP ?
» Jak wytrenować luzytana do GP?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: