Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Greenrose - nieuczciwa.

Go down 
+14
Zasobniaczka
kam55
Monika2010
Malto
wigagiw
Greenrose
agatkaa12
Midare1988
Tiamat
Destin
TenOdNiechcenia
LIStek`
Labamba
Veya
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Greenrose - nieuczciwa.    Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 I_icon_minipostSob Sie 09, 2014 5:54 pm

Ludzie, ludzie migiem dajcie mi popcorn.!!
może temat odkopię, ale słuchajcie nie zapłaciłam za ten niemalże godzinny seans nic, a ubawiłam się jak na żadnym filmie ostatnio Very Happy niestety poprę usera "Lotz" - wypowiedź wigagiw jak na nauczyciela, który polszczyznę winien posiadać w małym paluszku jest...no straszna. Gdzie tam logika, gdzie tam sens? Te cytaty- pomijam, że poprzekręcane- miały jakoś nie wiem emm podnieść jakby ważność tekstu? Razz 
Mega jatka o nieoddanie koni, jestem pewna, że nie brak czasu (na kłótnie na PW, dołączenie do Rohanu etc to czas panienka miała Wink ? ) a raczej ból, jakim byłaby utrata cennych punktów rankingu ogólnego. 
Niestety, pożyczone trzeba oddać. A tutaj nie pierwszy raz pojawia się informacja o tym, że największą Pan-da (Pandą) w hodowlach jest Green :/ skoro mnie nie stać na blup na swój koszt, nie dołączam do innych hodowli.
Widać dziewczyny musiały zrobić Ci wieś (ZNOWU) bo tak to do tej pory ani kupsów ani koni by nie powąchały. 
Aga, twoje teksty o oddaniu koni robionych u Ciebie- Razz żarty żarciki, hejty hejciki- najpierw jesteś ta dobra, nie chcesz nic spowrotem ecetera a potem nagle tak bardzo mściwie chcesz jednak. No no, wewnętrzny konflikt wyczuwam. Jak Vey pisała konie Ci odda i może lepiej bo stracisz argumenty, ale oddawanie CR z tych koni Razz o matko no pojechałaś po bandzie no. Może powinna Ci każdy PD wysyłać aż nie zwróci wszystkich?- dobry pomysł c'nie ? 20% biorę za takie pomysły.

"2 p.s dziekuje wszystkim za wsparcie i mile slowa zarowno czlonkow druzyny DEA jak i Rohanu <3
Gr"
Tylko w DEA takie rzeczy Very Happy dodam jeszcze, w sumie po to odkopałam trochę temat (kocham tematy w płomieniach) Droga Green, nie wiem czy wiesz, że większość ludzi co to w topowych hodowlach jest z DEA robi sobie żarty. Zrobiliście z tej hodowli po prostu kabaret. Ludzie wy nigdy nie będziecie już odbierani poważnie Very Happy Dlatego BŁAGAM jak masz resztki godności nie poniżaj dobrej hodowli jaką Rohan jest, bo taka reklama....to niestety słaby oj słaby marketing :<
Powrót do góry Go down
SimiXD
Nowy
SimiXD


Nick w grze : SimiXD
Liczba postów : 1
Dołączył : 31/07/2014

Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Greenrose - nieuczciwa.    Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 14, 2014 6:36 am

Malto napisał:
Monika2010 napisał:
A tak w ogóle pełnoletność nie świadczy o tym, że jest się dojżalszym i bardziej świadomym podejmowania decyzji.
Ten temat jest pośmiewiskiem howrse.
Pozdrawiam i radzę bardziej siebie nie ośmieszać. ( te słowa kierowane są do osób, które negatywnie wypowiadają się o Greenrose)...

Jak dla mnie pośmiewiskiem (nie tylko howrse) są internetowi oszuści, czyli osoby dzielące mentalność na tę z gry oraz tę spoza gry - jeśli ktoś jest osobą uczciwą i rzetelną, jest taki zarówno w życiu realnym, jak i wśród wirtualnych współgraczy. Tłumaczenie się "jesteś śmieszna, bo upominasz się o swoje, to tylko gra" nie najlepiej świadczy o takiej osobie i osobiście komuś takiemu nie zaufałabym w realnym życiu Wink

I śmieszą mnie też  samozwańczy adwokaci, obrażający wszystkich i wszystko, co tylko im się nasunie w pole widzenia Smile

PS - "dojrzalszym", nie "dojżalszym" Wink


Wybaczcie, tutaj Malto ma rację Wink
Także uważam, że dla wielu "to tylko gra" świadczy o tym, że jeśli tutaj ukradnie Ci te OM Kupony, czy co tam, to co to ma do życia realnego? W końcu to tylko piksele, ale wybaczcie, to świadczy o człowieku, a nie o pikselach.
Także uważam, że jeśli ktoś by komuś tego konika zarąbał, to nie sądziłabym, że jeśli w realu mu pożyczę coś, to na stówę odda.
Człowiek jest uczciwy, albo nie, może to tylko internet, ale aż tak wiele się nie różni.
Widziałam wiele obelg na temat Greenrose. 
Znam Zaso, zamawiałam grafikę u Vey i mogę śmiało powiedzieć, że jestem w stanie uwierzyć im w każde słowo (:
Green natomiast ma renomę mocno nadwerężoną i nie ufałabym jej choćby nie wiem co, bo jednak zostanę przy popieraniu graczy, których znam i się co do Nich przekonałam.
Powrót do góry Go down
Peanaidh
Nowy
Peanaidh


Nick w grze : Peanaidh
Liczba postów : 10
Dołączył : 10/07/2014

Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Greenrose - nieuczciwa.    Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 15, 2014 3:45 am

W tym wszystkim najbardziej zastanawia mnie fakt - dlaczego każdy z DeA, kto tu wlezie, nie potrafi zdania poprawnie napisać?
Czyżby został tam sam niż intelektualny?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3946479
Sponsored content





Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Greenrose - nieuczciwa.    Greenrose - nieuczciwa.  - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Greenrose - nieuczciwa.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» nieuczciwa Zasobniaczka

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: