Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 SPOILER - mistrzostwa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

SPOILER - mistrzostwa Empty
PisanieTemat: SPOILER - mistrzostwa   SPOILER - mistrzostwa I_icon_minipostCzw Lut 25, 2016 8:40 am

Witam, dziś chciałabym poinformować o zbliżającej się promocji - mistrzostwach. 
Chcąc wysłać konia na mistrzostwa musimy mieć bilety. Jak je zdobyć?
Bilety możemy zdobyć:
• za codzienne logowanie (4 bilety na dzień)
• za oporządzenie konia (max. 2 bilety na dzień)
• za trening konia (max. 2 bilety na dzień)
• zakupić za kupony. 

Aby zwiększyć szanse na zwycięstwo konia, możemy go do nich przygotować. Jest 5 mini-gier, w którym można wziąść udział. Jeśli nam się uda, to dostaniemy bonus do umiejętności konia (+40 do skoków, wytrzymałości i galopu).

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pierwszą mini-grą jest zaplatanie.
Klikając na czerwone kółka pleciemy warkoczyk. Jeśli w nie nie trafimy, część warkocza się rozplątuje.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Druga gierka to oporządzanie.
Musimy wyczyścić koniksa nie dotykając jego głowy i nóg. Jeśli to zrobimy, dostaniemy karę w postaci odjęcia 2 sekund z naszego czasu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trzecia mini-gra to czyszczenie kopyt.
Jak mówi nazwa musimy wyczyścić kopytko naszego konikowi. Nie możemy najeżdżać na podkowę, ani na nogę konia, bo czeka nas kara taka, jak przy oporządzaniu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Czwarta konkurencja to zaplatanie koreczków. 
Aby zapleść koreczki musimy przyciskając prawy przycisk myszy przeciągnąć małe, zielone kółeczko do większego.
Jeśli puścimy je zbyt wcześnie, stracimy ostatni zapleciony koreczek.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Piąta gierka to rozpoznanie toru.
Mamy tor, na którym pokazane są różnego typu przeszkody. Są one ponumerowane. Musimy ustalić w jakiej kolejności trzeba go pokonać, klikając na odpowiednią przeszkodę. Jeśli klikniemy źle, wracamy do poprzedniej. 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Oprócz tego możemy użyć biletu.
 Doping
Możemy także poprosić znajomych o doping. Kosztuje on 300 equus lub 1 bilet. Dzięki niemu zyskujemy bonus +40 do ujeżdżenia, prędkości i kłusu. 

Teraz czas na wybór zawodów. Mogą one być drużynowe lub indywidualne zależnie od dnia. Rywalizacja zaczyna się, gdy w każdej drużynie zbierze się 5. uczestników. Liczba zdobytych punktów zależy od wybranych zawodów i zajętego przez konia miejsca. 
Nagrody
Zdobyte nagrody zależą od zdobytej ilości punktów. Za 21000 pkt możemy zdobyć boską klacz - Ryby.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Co myślicie o nowej promocji? Podoba się Wam?

Informacje pochodzą z bloga graczki Nadis - HowrseHelp. Dostałam zgodę na ich wykorzystywanie.


Ostatnio zmieniony przez Nikt ♥ dnia Sob Lut 27, 2016 6:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

SPOILER - mistrzostwa Empty
PisanieTemat: Re: SPOILER - mistrzostwa   SPOILER - mistrzostwa I_icon_minipostPią Lut 26, 2016 4:00 am

Mi się bardzo spodobała promocja, czytając opis, który tu wkleiłaś/napisałaś. ( ale chyba wkleiłaś, bo pisałaś  coś o tekście z bloga ) Czasami mam przerwy od howrse, dlatego nie wiem, czy kiedyś była już taka promocja, czy nie Smile
Powrót do góry Go down
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

SPOILER - mistrzostwa Empty
PisanieTemat: Re: SPOILER - mistrzostwa   SPOILER - mistrzostwa I_icon_minipostPią Lut 26, 2016 8:46 am

placyda napisał:
Mi się bardzo spodobała promocja, czytając opis, który tu wkleiłaś/napisałaś. ( ale chyba wkleiłaś, bo pisałaś  coś o tekście z bloga ) Czasami mam przerwy od howrse, dlatego nie wiem, czy kiedyś była już taka promocja, czy nie Smile
Promocja takowa była z tego co pamiętam Smile Z bloga wzięłam obrazki, aczkolwiek tekstem też się wzorowałam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
Sponsored content





SPOILER - mistrzostwa Empty
PisanieTemat: Re: SPOILER - mistrzostwa   SPOILER - mistrzostwa I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
SPOILER - mistrzostwa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?
» Za chwilę mistrzostwa. Nie masz drużyny?! A więc zapraszam do Akai Neko Polish Team!!! (min. 10 koni)
» spoiler
» 【SPOILER GRY】 Nić DNA
» Spoiler: Apeliotes

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Nowości i plotki-
Skocz do: