Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Halloweenowe eliksiry

Go down 
+24
arlyn
eloite
Sathilia
Vensis
CzekoBoom
Clue
Ola Koniara
Casablanka
koszolak
19AnEcZkA89
Philipek
Rose666
Elfka
mina stirit1
Aki
Oresama
Star-x3
florie
amorkowa
Sheila86
Nevarra
KaVcia
Malto
LadyArvena
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostCzw Paź 27, 2011 1:28 pm

KF, jabłko i 10x PD na dziś Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
19AnEcZkA89
Raczkujący
19AnEcZkA89


Liczba postów : 55
Dołączył : 22/08/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPią Paź 28, 2011 4:59 am

ja na razie czekam na promocje w RO że będzie podwójna ilość skałdników do sałatek tak jak ostanio (mam nadzieje) więc na razie niczego szczególnego nie mam ale jak to wejdzie to odrazu otworze te 10 RO co mi brakuje na podkowy do boskiego i uda sięlepsze przedmioty zgarnąćWink
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPią Paź 28, 2011 1:30 pm

duch mi się najlepiej podoba. Razz
fajny pomysł z tym mieli kilka lat temu na international.. Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostSob Paź 29, 2011 5:00 am

Na dziś PD, hestia i drugi raz rzepy Very Happy

A propos ducha... Jaki on daje bonus? Nie chce mi się wchodzić bo internet na komórce ścina Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 30, 2011 3:11 am

Duch jest towarzyszem Twojego konia. Kiedy bawią się razem, otrzymujesz pewne korzyści:

Bonus do ujeżdżenia: +18

Do 18-u miesięcy:
Dodatkowe punkty Potencjału Genetycznego za każdą godzinę zabawy

Od 20-u miesięcy do 25-u lat:
Za godzinę zabawy: 0.15 umiejętności (limitowane do 60 na konia)
Co 10 godzin zabawy wygrywasz punkt dorastania.
Proszę. :)

Zastanawiam się, co lepiej wziąć, bo prawdopodobnie będę miała 2x KM. Jak myślicie, lepszy z eliksirów będzie Zestaw Harmonii czy 5-ty żywioł? Mam wszystkie składniki do nich oprócz piór. :D
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 30, 2011 3:42 am

KaVcia - Lepiej Żywioł - jest więcej warty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 30, 2011 3:56 am

Okej, dzięki za radę :D.
Powrót do góry Go down
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 30, 2011 5:33 am

Ja juz mam: 5-ty żywioł, Objęcia, Kamień, Złote Jabłko, 5 diamentów, Piorun, Orchideę, 50 tys. eq, a prawdopodobnie będę mieć jeszcze Klepsydrę i Zestaw Nyks Very Happy
To się obłowię... już kocham tę promocję *.*
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 30, 2011 10:01 am

Ja wyczarowałam 2x rzepa, 2x siodła, piorun, objęcia, 50 000eq, orchideę, 5x diament
Zamierzam wyczarować jeszcze nyksa, jabłko, kamień, 5-ty żywioł, 3x stracha na wróble, ducha, kilka uzd, i ze 3x PD.
Cudowna promocja :D
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 30, 2011 11:05 am

A ja już dzięki eliksorom mam Objęcia Morfeusza, Zestaw Nyks, Zaczarowaną Dynię, 5 i 10 diamentów, Lire Apolla, Czarną Orchideę, Piorun Zeusa, Promień Heliosa, Złote Jabłko, Muśnięcie Filotes, Lonżę Boreasza, Kamień Filozoficzny, Zestaw Harmonii, 5-ty żywioł, stracha na wróble, 1000 i 5000eq, rzepy, siodło i punkty dorastania.
I zostało jeszcze zrobić 9 eliksirów do boskiego (czyli oszczędzamy wstążkę nocnicy). Na pewno z kolei odpuszczę ducha (towarzysza) i Hestię - nie będę więcej koni uśmiercać i wskrzeszać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostNie Paź 30, 2011 11:18 am

Ja mam :
- Objęcia Morfeusza
- Zestaw Nyks
- Upominek Hestii
- Zaczarowaną Dynię
- 5 i 10 Diamentów
- Czarną Orchideę
- Piorun Zeusa
- Złote Jabłko
- Lonżę Boreasza
- Kamień Filozoficzny
- Zestaw Harmonii
- 5-ty Żywioł
- Ducha
- Stracha na Wróble
- Prysznic
- 5000 i 50000 Equus
- Rzepa x30
- Siodło szyte na miarę
- 10 PD

Też tylko 9 eliksirów do boskiego. Smile
Kocham tą promocję.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 2:22 am

Jeszcze 6, jeszcze 6. Czyli jeszcze (aż?) 2 dni.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 2:40 am

A ja jeszcze będę musiała dokupić trzy kupony. Tylko dwa dni, wytrzymam. Kto jeszcze z forum na pewno zdobędzie boskiego?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 3:07 am

florie jak masz OM to dam ci za nie dwa kupony i już zostanie tylko 1 Wink Za trzy dni boski!
Powrót do góry Go down
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 3:22 am

Niech będzie, i tak zazwyczaj mi nie potrzebne. :> Nick na howrse mam taki jak tu, zaraz wystawię konia i wyślę prezent.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 3:24 am

Jak masz 2 om to wystaw i zapłace ci 4 kupony Wink
Powrót do góry Go down
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 3:30 am

Niestety, tylko jedno. Ale odezwę się jak zdobędę drugie. ;>
Mnie one nigdy się nie przydają.
Powrót do góry Go down
19AnEcZkA89
Raczkujący
19AnEcZkA89


Liczba postów : 55
Dołączył : 22/08/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 1:12 pm

florie napisał:
A ja jeszcze będę musiała dokupić trzy kupony. Tylko dwa dni, wytrzymam. Kto jeszcze z forum na pewno zdobędzie boskiego?

Co do Boskiego to mam nadzieje, że będę miała a raczej na pewno tylko nadzieja jest na Ametysta;)
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 2:09 pm

Jeśli nic się nie wydarzy nieprzewidzianego to boski będzie. Liczę na Ametysta (jak chyba większość), choć innymi tez nie pogardzę (nawet jeśli trafi się kolejny Szafir).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostPon Paź 31, 2011 2:29 pm

Najgorzej chyba Szmaragdka.
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:26 am

O, to nieźle. Ja jak na razie zrobiłam tylko 8 eliksirów xD. Ale od razu nastawiłam się na pogodzenie z brakiem konia boskiego...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:49 am

Cytat :
Najgorzej chyba Szmaragdka
Czy ja wiem? 2 boskie to trochę kasy z wygranych idzie.
Nie wiem czy Jadeit nie gorszy z tymi umiejętnościami na minusie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 4:51 am

Ja muszę zrobić jeszcze 5 eliksirów, aby wygrać boskiego konia, ale wątpię żeby to była Szmaragd lub Amestyt i ew Jadeit, bo pozostałe dwa juz mam ;/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 5:38 am

Jeszcze 4 eliksiry; )
Poza tym brakuje mi 4 podków, i nie mam skąd i jak kuponów zdobyć, resztę przedmiotów udało mi się zdobyć.

PS.Może ktoś chce kupić ode mnie jakiegoś konia za kupony? Mam wystawioną klaczkę jednorożca z KF.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostWto Lis 01, 2011 12:43 pm

Może mi ktoś dać KM? Oddam w najbliższym czasie Wink
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 1:54 am

No! Jutro będzie boski. Swoją drogą co za kretynizm, że mając 30 eliksirów zrobione trzeba czekać do następnego dnia z boskim Evil or Very Mad To już jak pokazanie cukierka przez szybę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
19AnEcZkA89
Raczkujący
19AnEcZkA89


Liczba postów : 55
Dołączył : 22/08/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 3:31 am

szkoda tych osób co po prostu nie miały jak zrobićtych 30 eliksirów a miały nadzieje na Boskiego... mi brakuje tylko dwóch piór i jutro zrobić jeden eliksir i będzie boski tylko ciekawe który ;/ bo mam wszystki oprócz jadeit
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 7:08 am

Ale tak jest zawsze - szanse na zdobycie czegoś cennego ma tylko ten, co właduje kasę w kupony. Jedyny wyjątek to zeszłoroczne renifery, gdzie dało się zdobyć Mgłę lub Snowa tylko za łapanie renów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 7:51 am

mi brakuje 2 eliksirów a nie mam składników! skandal.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipostSro Lis 02, 2011 8:15 am

Juhu jeszcze 2 składniki! Podkówek mam już 13, więc brakuje jeszcze dwóch!
Im bliżej końca tym mam większe obawy, czy dam rade; )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Halloweenowe eliksiry   GRA - Halloweenowe eliksiry - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Halloweenowe eliksiry
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Owocowe eliksiry (server angielski)
» Po zabawie w eliksiry,
» GRA - Eliksiry plażowe [INT]
» Owocowe eliksiry,czyli już u nas!
» GRA - Eliksiry kwiatowe - informacje

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: