Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs z okazji stażu

Go down 
+16
asiamar98
Nevarra
Deliena
ZetkaEmka
Sabula
asia98999
Truskaffkaa
Diana375.
Kai Shouri
koziorożec
EveDallas
Zaczarowana.x3
Agura
Catalina
Wisth
LadyArvena
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 1:36 pm

POWÓD I NAGRODY
Dziś stuknął mi 500 dzień stażu w grze. Przerażające XD W każdym razie z tej okazji postanowiłam urządzić wielki konkurs. Ponieważ okazja nie taka zwykłą nagroda także będzie cenna - Zestaw Nyks Konkurs z okazji stażu WDtxd1Qbf7unQAAAABJRU5ErkJggg==. Będą także nagrody za kolejne miejsca:
2 i 3 miejsce - Klepsydra Kronosa Konkurs z okazji stażu JrMAAAAASUVORK5CYII=
4 miejsce - piorun zeusa Konkurs z okazji stażu CrcXxIJkRw6IJyDl882tClUpWuSbPmN6RG6ufX6+Q2yodrw9R6QVe5ozR2M4764m0eszJP8803p0XIkiC04cL163LnXG9Iju7sDkWMNAe1FIMp2fLbi5SmzrUrPpPS7HjpaQbwEEXL1Sff5s+cED+QsXxPS0uLbXOU5odZ3c7bVtcwatmn6DHQAAy2bG46+M9YoAAAAASUVORK5CYII=
5 miejsce - muśnięcie filotes Konkurs z okazji stażu JQAAAAASUVORK5CYII=


Wśród osób, które wezmą udział, a nie zakwalifikują się do pierwszej piątki zostanie rozlosowana jedna nagroda pocieszenia - zwój plutonaKonkurs z okazji stażu Rf9C8d0xOs4QmBPgAAAABJRU5ErkJggg==.

NA CZYM POLEGA KONKURS
To tyle o nagrodach. Czas na konkrety. Czyli co trzeba zrobić.
Wybrać jedną z poniższych postaci:
- Jack Sparrow z Piratów z Karaibów
- Zorro (z książki McCulley,a / z książki Micuno / z serialu / z filmu z Banderasem)
- Aragorn z Władcy Pierścieni

Po wybraniu odpowiedniego bohatera należy napisać opowiadanie. Wymagania:
- opowiadanie ma dotyczyć tylko jednego z powyższych bohaterów
- bohater ma mieć charakter książkowy/filmowy. Czyli nie ma możliwości, żeby Zorro zabijał kobiety (które szanował i wobec których był dżentelmenem Wink ), Aragorn spał pod płotem zapity itp.
- bohater ma być osadzony w swoim świecie. Czyli żaden z nich nie kręci się po współczesnym świecie. Aragorn pozostaje w Śródziemiu, Zorro w dziewiętnastowiecznej Kalifornii, Sparrow w świecie piratów i awanturników.
- opowiadanie/przygoda ma mieć minimum dwie strony w Wordzie. Czcionką standardową (12; Times New Roman)
- maksymalna objętość nie jest określona. Chociaż mam nadzieję, że nikt nie przekroczy 50 stron Wink
- opowiadanie obejmuje dialogi, opisy wydarzeń, miejsc, osób. Nie: "poszedł i powiedział: xxx A ona mu: yyy I poszli złowić ryby. A potem była kolacja". Należy dodać do tego coś co ubarwi. Może opis morza. Odczucia? Pragnienia? Myśli? To taka uwaga dla początkujących pisarzy Wink
- zachowanie interpunkcji (kropki, przecinki)
- brak błędów ortograficznych (Word podkreśla błędy, to poprawić jest łatwo)

DRUGA CZĘŚĆ KONKURSU
Ilustracja do stworzonego opowiadania. Czyli ci co stracą punkty w opowiadaniu mogą tu trochę nadrobić stratę Wink
Wymagania:
- obrazek ma być twojego autorstwa. Możesz się wzorować na kimś, by narysować np. Jacka, ale tylko wzorować. Rysunek ma być twój. Całe otoczenie z bohaterem.
- rysunek wykonany może być techniką dowolną. Czyli może być zarówno na kompie w paintcie/photoshopie jak i ręcznie kredkami/pisakami/pastelami/ołówkiem
- rozmiar. Jeśli ręcznie: kartka A4 (z bloku). Jeśli na kompie: 800x600 px. Jeśli ktoś wybierze paint należy znaleźć opcję "zmień rozmiar" i wpisać te liczby. Wtedy ma się odpowiednią kartkę Wink
- obrazek ma dotyczyć waszego opowiadania, ma być nim inspirowany.

TERMIN
Termin: do 30 kwietnia 2012

PUNKTACJA
za tekst:
- odpowiednia długość 0-2 pkt (0 jeśli mniej niż stronę, 1 jeśli jedna strona i kawałek, 2 jeśli powyżej 2 stron)
- zachowany charakter postaci 0-5 pkt
- zachowany świat 0-5 pkt
- brak błędów ortograficznych 0-5 pkt
- opis miejsc 0-5 pkt
- opis postaci 0-5 pkt
- dialogi 0-5 pkt
- opowiedziana historia 0-5
- ocena ogólna pracy, jak się podobała 0-15 pkt
za rysunek
- staranność 0-5 pkt
- czy jest na temat 0-5 pkt
- ogólna ocena 0-5 pkt

Razem można otrzymać maksymalnie 67 pkt. z czego 15 za rysunek, reszta za opowiadanie.

WYSYŁANIE PRAC
Ukończone prace wysyłamy na e-maila: martitath@wp.pl
Jako tytuł podajemy: KONKURS HOWRSE
W treści maila podajemy swoją ksywkę z gry.
Prace (rysunek i opowiadanie) dodajemy jako załączniki.
Tytuł opowiadania nie jest obowiązkowy, ale miło by było Wink Tak samo rysunku.

INNE
Zastrzegam sobie prawo do zwiększenia puli nagród. Może to nastąpić, jeśli otrzymam bardzo dużą ilość prac oraz będę stać na wysokim poziomie z stanem rzeczy z CR.

Osoby które zgłoszą się do konkursu (przez zgłoszenie rozumiem otrzymanie obu prac) zgadzają się automatycznie na publikacje swoich prac, jeśli znajdą się one w gronie nagrodzonych.

Punktacja, ile punktów za co, zostanie podana w najbliższych dniach. Termin także.
Komentarze dotyczące konkursu mile widziane Smile

___
Zastrzegam sobie prawo do niewypłacenia nagród, jeśli moje konto zostanie skasowane przez Owlient w ramach ich zmian/innowacji. Kasować się nie mam zamiaru, ale wolę zastrzec, żeby potem pretensji nie było że nie wypłaciłam, jeśli Owlient mi konto skasuje. A ostatnio sypią się dziwne bany i zdarzają się włamania... Konto chronię jak mogę, ale nikt nie jest cudotwórcą. Ale to tylko takie zastrzeżenie na wszelki wypadek Wink Jak to w regulaminach.


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Sob Mar 31, 2012 7:25 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 2:31 pm

Ahahahah, zapity Aragorn pod płotem, spodobała mi się ta wizja ; D Swoją drogą, ciekawy warunek o poprawności ortograficznej, skoro w poście autorki tematu można się ortografów doszukać...*pogwizduje pod nosem, wskazując paluchem "Śrudziemie". Tak, za takie błędy zabija :<*


Generalnie się zastanowię nad udziałem, pisarskie talenty coś zakurzone leżą, tylko ta część graficzna odstrasza, uhum...
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 2:40 pm

Konkurs z okazji stażu 1988476332
Ukłony za wypatrzenie błędu Wink Literówka poprawiona
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 2:53 pm

Takie błędy przyciągają mój wzrok, by móc zabić za profanację ;3 A tak na poważniej- zdarza się :<


No nic, czekam na punktację i termin, pomyślę co się da zrobić. Tylko jeszcze takie małe pytanie: można wywrócić do góry nogami znaną fabułę filmu/książki czy należy się wpasować w wydarzenia? [np. Saurona w Śródziemiu nigdy nie było, ale za to Balrogi się panoszą; Sparrow, który przejął funkcję Davy Jonesa etc.]
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 3:25 pm

Tak się zastanawiam... Na tych przykładach - Sparrow by uszedł jakby na początku jakoś to wyjaśnić, wprowadzić, skąd, co, dlaczego... Nawet w krótkiej rozmowie, rozmyślaniach...
Ale z przykładem z światem z WP już ciężej. Bo wtedy byłby już właściwie całkiem inny świat. Bo o ile za czasów Saurona być nie musi (może być czas spokoju przed odnalezieniem pierścienia, gdy leży on jeszcze w odmętach, może być po wielkiej wojnie, może być dzieciakiem, może być dziadkiem, może nie znać jeszcze Arweny) to coś w stylu dużej ilości Balrogów mogłoby w teorii bardzo świat zmienić. Jeden czy dwa mogły się gdzieś uchować, ale więcej...?

Więc drobne naciąganie świata może być, byle bez przesady. Wink

Co do części graficznej - może być nawet kilka kresek jeśli zobrazuje to twoje opowiadanie.

Przypomniał mi się pewien fragment z ostatnio czytanej książki. Też o malowaniu Wink
Cytat :
"By cię przekonać, jak bardzo wszechstronny jest mój talent, pokażę ci inne moje arcydzieło!...
Z tymi słowy ujął rolkę płótna spoczywającą na trawie i rozwinął ją.
Don Carlo ujrzał niewyraźne czarne smugi i plamy.
- Co to oznacza? - zapytał.
- Czy nie widzisz, senor?
- Przyznam się, że nie!...
- Jest to zgraja dzikich Murzynów, tańcząca swój święty taniec nad brzegiem Nilu!...
- Carramba! - zaklął don Carlo. - Niech mnie diabli porwą, jeśli widzę choćby jednego Murzyna!...
- Oczywiście, że trudno ich zobaczyć - zgodził się Zefirio. - Uroczystość ta odbywa się wśród czarnej jak atrament, bezgwiezdnej nocy egipskiej..."
Zorro część 3 autor: Luigi Micuno. Jakby ktoś chciał to mogę podesłać wszystkie 3 części w pdf. Świetnie napisane. Jeśli ktoś lubi takie lekkie historie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 3:52 pm

ja się zgłaszam. chętnie coś wysmaruję Very Happy
Powrót do góry Go down
Catalina
Nowy
Catalina


Nick w grze : Catalina
Liczba postów : 29
Dołączył : 16/02/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 4:24 pm

LadyArweno cel szczytny jednakże nie mogę podarować Ci Zorra i tej "dziewiętnastoletniej Kalifornii"... Mam nadzieję, że nie miałaś nic zdrożnego na myśli i chodziło o stan w USA a nie o, powiedzmy, jakowąś młodziutką białogłowę o tym wdzięcznym imieniu Wink
Szybciutko popraw na dziewiętnastowieczną Kalifornię.
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 11:33 pm

ooo o Aragornie. Nie jestem pewna czy się wyrobię z opowiadaniem więc nie obiecuję... ale zawsze spróbuję XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 12:03 am

A do kiedy można nadesłać prace?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 3:23 am

Nad terminem właśnie się zastanawiam... Ale myślę, że coś koło miesiąca. Dziś wieczór lub jutro podam dokładniej. Punktacja będzie w weekend.

Catalina - oj... XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 5:50 am

To może wyrobie się z Jackiem Sparrow'em Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 5:51 am

Buu. Buu. IO jeszcze raz buu, zgłosiłabym się, ale nie mam o kim napisać - Zorro nie lubię, WP nie znam, a Piratów z karaibów nie widziałam na oczy. Nie znam bohaterów i tyle.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 6:14 am

EveDallas napisał:
Buu. Buu. IO jeszcze raz buu, zgłosiłabym się, ale nie mam o kim napisać - Zorro nie lubię, WP nie znam, a Piratów z karaibów nie widziałam na oczy. Nie znam bohaterów i tyle.
Witaj w klubie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 6:37 am

Ciekawy konkurs, zgłaszam się, chociaż wiem, że o ile w pierwszej części sobie poradzę (yay, fanfick!), to drugą zawalę kompletnie, bo brak mi jakichkolwiek talentów malarskich ^^" Aragorn, wybieram cię Smile
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 7:16 am

Zgłaszam się-Zorro
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Truskaffkaa
Nowy
Truskaffkaa


Nick w grze : Truskaffkaa
Liczba postów : 3
Dołączył : 03/01/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 11:47 am

Hmm, zastanawiam się nad udziałem, ale dla zabawy, nie dla wygranej ^-^ I przy okazji pochwale się pani z polskiego moim 'arcydziełem' XD
Oczywiście że o Jack'u Sparrow. =)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1604467
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 12:12 pm

Ja też się zgłaszam. Wybieram Jacka Sparrowa. Czy brak talentu plastycznego będzie brany pod uwagę? Konkurs z okazji stażu 1161369272
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 12:52 pm

Ciekawy konkurs, wszystkie postacie znam doskonale, szkoda tylko że opowiadań pisać nie umiem Laughing Zobaczymy, może będę mieć jakąś wenę.
Powrót do góry Go down
Catalina
Nowy
Catalina


Nick w grze : Catalina
Liczba postów : 29
Dołączył : 16/02/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 12:57 pm

Żałuję, że nie mam zdolności rysunkowych, bo chętnie bym się zgłosiła Smile.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 1:20 pm

Nie znam żadnej postaci, więc nie mogę wziąć udziału, ale mogę Ci dać na nagrody. Smile
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 7:10 am

Termin: do 30 kwietnia.

Wstępna punktacja:
za tekst:
- odpowiednia długość 0-2 pkt (0 jeśli mniej niż stronę, 1 jeśli jedna strona i kawałek, 2 jeśli powyżej 2 stron)
- zachowany charakter postaci 0-5 pkt
- zachowany świat 0-5 pkt
- brak błędów ortograficznych 0-5 pkt
- opis miejsc 0-5 pkt
- opis postaci 0-5 pkt
- dialogi 0-5 pkt
- opowiedziana historia 0-5
- ocena ogólna pracy, jak się podobała 0-15 pkt
za rysunek
- staranność 0-5 pkt
- czy jest na temat 0-5 pkt
- ogólna ocena 0-5 pkt

Razem można otrzymać maksymalnie 67 pkt. z czego 15 za rysunek, reszta za opowiadanie.

EveDallas napisał:
Buu. Buu. IO jeszcze raz buu, zgłosiłabym się, ale
nie mam o kim napisać - Zorro nie lubię, WP nie znam, a Piratów z
karaibów nie widziałam na oczy. Nie znam bohaterów i tyle.
Jak można Piratów i WP nie znać? Wink WP to klasyka fantasy. Jak ktoś lubi ten gatunek to pozycja obowiązkowa. Piraci i Władca co krok lecą w telewizji... Za każdym razem oglądam Wink Nigdy nie trafiłaś na żadną część?

asia98999 napisał:
Ja też się zgłaszam. Wybieram Jacka Sparrowa. Czy brak talentu plastycznego będzie brany pod uwagę? Konkurs z okazji stażu 1161369272
Z tego co widać wyżej - raczej nie Smile Jeśli rysunek będzie staranny i na temat już możesz uzyskać 10 pkt. Ogólna ocena... Czyli jak rysunek się spodoba. A spodobać się może pomysł, wykonanie, konwencja... Różne rzeczy, nie tylko talent.

ZetkaEmka napisał:
Nie znam żadnej postaci, więc nie mogę wziąć udziału, ale mogę Ci dać na nagrody. Smile
Bardzo chętnie Smile Powiedz co i dla którego miejsca dorzucasz. Czy może osobną nagrodę i dorzucimy jako kolejne miejsce wyższe lub niższe?
Tylko przy punktacji... Gdybyś znała postacie mogłabyś wszystko też oceniać i później średnią byśmy wzięły z naszych ocen. Ale tak to nie będziesz mogła kilku punktów oceniać jak np. zachowanie charakteru postaci...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Deliena
Nowy
Deliena


Liczba postów : 8
Dołączył : 31/03/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 3:51 am

Piraci karaibów górą! Konkurs z okazji stażu 3352103904
Oglądałam wszystkie części w nocy..W dzień się niestety nie dało Very Happy
Oczywiście,postaram się wykonać pracę ale zastrzegam!Mam okropnego pecha co do tego "mojego" laptopa,wypadki się zdarzały...nie raz wzywałam elektryka,ponieważ wylałam na niego kawę.
Co do rysunków...Bazgrzę jak kura pazurem...Dlatego trzeba uzbroić się w opaskę na oczy i mocną kawę,aby się otrzeźwić zdarzały się wypadki śmiertelne jak ktoś zobaczył moją pracę! clown
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:46 am

Cytat :
Jak można Piratów i WP nie znać? Wink WP to klasyka fantasy. Jak ktoś lubi ten gatunek to pozycja obowiązkowa
Arvenuś - nie każdy wszystko czytał i oglądał Razz Władcę Pierścionka przeczytałam z "małżeńskiego obowiązku" i jako pozycję mam po prostu odhaczoną (przysypiałam mniej więcej po 100 stronach). Piratów nigdy nie oglądałam i jakoś nie kusi. Zorrek gdzieś tam się obija i nic ponadto.
Swoją drogą wizja ff z Aragornem zapitym pod płotem była by... hmmm... interesująca Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 7:36 am

asia może walnie coś o Sparrowie, który po prostu będzie musiał leżeć zapity pod płotem! xD
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostSob Kwi 07, 2012 2:20 am

Cytat :
Jak można Piratów i WP nie znać? WP to klasyka fantasy. Jak ktoś lubi ten gatunek to pozycja obowiązkowa. Piraci i Władca co krok lecą w telewizji... Za każdym razem oglądam Nigdy nie trafiłaś na żadną część?
Można nie znać, nie mam czasu oglądać w telewizji Piratów, a WP oglądałam fragmentarycznie. A co do czytania - -nie przebrnęłam, za... ciężkie...? Wolę horrory;] Ale w sumie... jak fanfick, to fanfick. Mam trochę wolnego, może coś skrobne, ale wątpię"]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Anella313
Już coś wie
Anella313


Nick w grze : Anella313
Liczba postów : 262
Dołączył : 18/08/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostSob Kwi 07, 2012 5:19 am

Nel lubi pisać (szczegół, że słabo jej to idzie ^^), ale... no właśnie, ale... piratów obejrzałam na razie 3 części (i to jest chyba rzecz którą najbardziej znam z tych trzech) i przy moim szczęściu coś zwalę z taką znajomością ^^ WP oglądałam pół 2 części i całą 3 (pod przymusem), a i tak najlepiej pamiętam dżem z orków xD Zorro gdzieś mi się kiedyś przewiną, ale to było dawno i nic z niego nie pamiętam... Więc chyba nie da rady z opowiadaniem :C
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1163167
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:54 am

A ja już wysłałam Razz
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 1:01 pm

WP wlaśnie czytam, ale raczej nie zdążę...
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 1:03 pm

kurde można się jeszcze zgłosić? może kurde coś wybazgram w wordzie
Powrót do góry Go down
ewww4
Już coś wie
ewww4


Nick w grze : ewww4
Liczba postów : 247
Dołączył : 07/03/2012

Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 8:31 am

Ja też chcę wziąć udział. Stereotypowo-tematem pracy będzie Jack lol! Mam pytanko-prace mamy publikować na Zagrodzie, wysyłać na Howrse czy na jakiegoś maila?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1508197
Sponsored content





Konkurs z okazji stażu Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs z okazji stażu   Konkurs z okazji stażu I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konkurs z okazji stażu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Konkurs z okazji setnego dnia stażu!
» Drugie etap konkursu z okazji setnego dnia stażu!
» konkurs z okazji otworzenia fundacji
» końkurs piękności
» Loteria bez okazji - do zamknięcia.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: